Opinie o Fast Pro Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Fast Pro Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Fast Pro Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fast Pro Sp. z o.o. w Warszawa

Otrzymałam przesylkę od tej firmy, którą zamawiałam na aliexpress. Wszystko w porządku przesyłka zgodna z opisem. Wysłano z Chin 18 listopada otrzymałam z Łodzi 29 grudnia.

Wkurzona

Przesyłki zamawiane z Chin, które trafiają do tej firmy znikają bez śladu. Już kilka zamówień zmuszona byłam anulować, bo mijał termin dostarczenia.Gdy widzę wpis, że towar został dostarczony do nich, to już wiem, że to nie dotrze do mnie. Chętnie dołączę do skargi zbiorowej, bo ta firma nie ma prawa dalej funkcjonować jako dostarczyciel przesyłek.

KTOŚ POWINIEN ZAJĄĆ SIĘ TĄ FIRMĄ !!! JAK TO MOŻLIWE, ŻE PRZYJMUJĄ PRZESYŁKI Z CHIN KRADNĄ ZAWARTOŚCI PRZESYŁEK, KTÓRE SĄ WARTOŚCIOWE POTEM NAKLEJĄ PRZEADRESOWUJĄC !!! (usunięte przez administratora) !!! WKRÓTCE BĘDĘ W ŁODZI I TAM PODJEDZIEMY !!!

Maciuś

Katastrofa naklejek jedna na drugiej nie wiadomo kto co wysyłał bubel totalny kurtka zamawiana ma nawet zamek wszyty nie z tej strony co trzeba ????szok czekam na informacje od wish w przeciwnym przypadku prokuratura

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fast Pro Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Emilia

Dostałam jakąś zwykła poduszkę na krzesło a zamawiałam krzesło do komputera, skandal 3 etykiety jedna na drugiej, jak się skontaktować z tą firmą nawet nie wiem co to za firma

dudi

Ludzie nie zamawiajcie przypadkiem ostrzałek do noży. Chińczyk robi sobie kpiny . za 60 zł dostałem niedziałający bubel nie da się załadować baterii i nawet nie wiem czy działa zgłaszam firmę do prokuratury,, rzecznika praw konsumenta i na policje to jest wyłudzanie pieniędzy.

Darek

Dostałem błędną paczkę od tej firmy. Nakleili etykietę moją na kogoś paczkę z aliexpress. Swojej przesyłki nie otrzymałem.

Koves

Dostałem gwiazdki i księżyc małe plastyki do naklejenia. Ale gwiazdki to kolor turkusowy a księżyc zielony. Nie wiem co mam z tym zrobić. Na początku stycznia zgłoszę sprawę do wszczęcia postępowania karnego

Zenon

Reklama mówi szlifierka, po zapłaceniu przysłano mi coś 2 blaszki 3 frezy kant i nic wiecej

Zbyszek_Warszawa

Dostałem 10 par białych skarpet z f-my Fastpro z Łodzi. Nie zamawiałem tego. Naklejka wyglądała podejrzanie. Prześwietliłem. Są trzy naklejki naklejone na siebie. Pod spodem jest naklejka z innym numerem przesyłki niż ta na wierzchu. Numer pod spodem dotyczy przesyłki, co do której otrzymałem miesiąc temu informację, że jest już w kraju zamówienie z Chin - części i gadżety samochodowe i kilka par różnych kąpielówek męskich. Zapłaciłem ok. 200 zł za tamto zamówienie a dostałem skarpetki jako zamiennik. Ha, ha. To już drugi zakup z Chin. Poprzednio zamówiłem szlifierkę taśmową a dostałem 5 taśm papieru ściernego. Szlifierkę wcięło w Fast Pro w Łodzi. Nauczka za ok. 400 złotych łącznie - trudno. Dobrze, że nie zamówiłem aparatu cyfrowego za kilka tysięcy. Skończyłem z zakupami w Chinach. A tak w ogóle - dlaczego jakaś firma pośredniczy w tych zakupach?

Aga1234

Jakis czas temu skladałam zamowienie na stronie wish minął czas dostawy zwrocili koszt wysyłki.. Dziś otrzymalam ten wlasnie produkt od Fastpro Sp.z o.o. z Łodzi ogolnie nimo wszystko zadowolona z produktu :)

KOKOMO

A ja zamówiłem śrubki M5x16 i gumowe tulejki z gwintem M5- wszystko do mocowania szyby do Yamaha FJR 1300 - wszystko przyszło , zapakowane, kompletne - generalnie OK. No trochę musiałem czekać na to po zamówieniu na Ali expres ale koniec końców dostałem to za co zapłaciłem :)

Użytkownik eBay'a

Jeśli wierzyć danym à propos śledzenia przesyłki, podawanym na ww. serwisie, była ona w Polsce już od 12 października, ale została mi dostarczona dopiero w zeszłym tygodniu. Na oryginalną nalepkę adresową zostały naklejone co najmniej dwie nalepki z adresem Fastpro. Dwa przedmioty, które otrzymałem, różnią się od tych zamawianych - mają inne etykiety i wielokrotnie krótsze przewody! Co do parametrów, dopiero je sprawdzę i porównam z deklarowanymi przez żółtych braci na eBayu. Czy ktoś jest w stanie wytłumaczyć, jak to jest możliwe, że jakaś randomowa, pożal się Boże, firma na kiju przechwyca przesyłki ludzi, z którymi nigdy wcześniej nie miała nic wspólnego?

Użytkownik eBay'a
@Użytkownik eBay'a

Dodam, że adresy na nalepkach wskazują na firmę Fastpro, ale tę z Łodzi (ul. Fabryczna 25A).

Janek
@Użytkownik eBay'a

Dokładnie naklejka na naklejce. Zawsze dostarcza poczta A teraz awizo bez numeru przesyłki i nazwiska. Ale odebrałem na poczcie. Doszło chyba po 2mc

Dostałam zupełnie nie to co zamówiłam z Wish , napisałam do sprzedającego twierdzi że prawidłowo wysłali. Co jest grane z tą firmą ???

Z Żbik...-519727336
@Monika

to jest grupa złodziei n/przesyłek utworzona przez rejestrujący tę Spółkę Magistrat Łodzi+Palestra tamtejsza więc wszelkie złodziejskie uchybienia trzeba zglaszać do Prokuratury!

Z Żbik...-519727336

Chyba musimy czekać na kontrole organów ścigania (zgłosz. do Prokuratury Krajowej), ktore zakończą sadzając złodziei n/przesyłek za kratki?!!!

Grzesiek

Otrzymałem przesyłkę po około 80 dniach, ale nie ma kontaktu aby zwrócić towar.

Żbik Zabrze19

to (usunięte przez administratora)Firma! Od 15.09.br nie docierają już żadne przesyłki zakupione w Chinach!!! Zglaszajmy sprawę do Prokuratury, CBA czy CBŚP!!!

Marek z Poznania

Jestem kolejnym klientem (usunięte przez administratora)przez Fast Pro sp. z o.o. oddział w łodzi - dziś otrzymałem coś co nie służy do niczego - jakieś 2 plastikowe elementy - używane, brudne. Co było w tej kopercie nie wiem. Tymi złodziejami powinna się zając policja. Brak telefonu do Lodzi i Warszawy. Skandal.

Konti

Dostałam dzisiaj coś czego nie zamawiałam, nie wiem o co chodzi. Nie znam nawet tej firmy

R

Otrzymałem dwa przypomnienia, że minął termin płatności faktury. Nic u nich nie zamawiałem. Straszą windykacją i komornikiem. Odbiorca płatności w Szwajcarii, firma MMBG AG. Chyba zgłoszę na policję bo to próba wyłudzenia pieniędzy.

Zostaw merytoryczną opinię o Fast Pro Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Fast Pro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fast Pro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fast Pro Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fast Pro Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Aleja Solidarności 115 lok. 2
    00-140 Warszawa