Opinie o DJ Development Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie DJ Development Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DJ Development Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DJ Development Sp. z o.o. w Koszalin

Waldi

Ta firma to samo zło uważać na tych ludzi mamy stronę na Facebooku. Co się wypowiadają na jej temat co tam byli zdjęcia, nagrania i inne rzeczy. Powodzenia kto tam jedzie.

...
@Waldi

Proszę podać mi nazwę grupy chętnie zobacze bo mój syn chciał jechać do tej pracy

@@@

Więc jak się nazywa ta grupa

Żal

Ta firma to jedno wielkie nie porozumienie. Nie polecam nikomu zero organizacji chujo... wa atmosfera I wykorzystywanie w stu procentach a najgorszy z nich wszystkich to ten jeba..ny kasztan który jest burakiem i sepleni jakby miał (usunięte przez administratora) w buzi więcej się drze niż pracuje. Poprostu żenada pozdrawiam

@Żal

Brawo więcej takich wpisów potrzeba dzięki wielkie.

Cygar

Firma która zasługuje na złoty medal za to że dostała najwięcej złych opinii. Brawo jarunio szefie wszystkich meneli z zakładów karnych.

Toti

Wydaje mi się że ten jarek jest mało poważny i ta jego firma trzeba to zlikwidować. Nie będzie miał dochodów to i ludzi zacznie szanować. (usunięte przez administratora)

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie DJ Development Sp. z o.o..
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Zyzol

W końcu Jeremi czyta co tam się działo i miał to w (usunięte przez administratora) Teraz to będzie kosztować. Mógł reagować wcześniej ale nie chciał. Więc niech idzie sam do pracy z tymi burakami. Życzę miłego dnia.

Zenek

W końcu jarunio się doczekał prawdę pisze całą Polska. Superowo panowie wielkie dzięki wszystkim.

Wiesław

Nie polecam firmy. Nie ma się co rozpisywać po prostu nie polecam . Praca z ludźmi nietrzeźwymi pod wpływem alkoholu 24/7 . To powinno wystarczyć.

Cygar

Właśnie tak na prawdę to szkoda pisać o tej firmie. Bo właściciel to nie czysty Polak i nie jest za nami tylko za śmierdzącymi pieniądzmi. Godziny ich pracy zależą od tego ile się im płaci. Ludzie myśleć.

Garanty

Muszę cię zmartwić ale nie jestem włazi (usunięte przez administratora)Wręcz przeciwnie potwierdzam to co piszesz o tych baranach. Zwykła fuszera na dachu. Goście nie ogarniają roboty a później szukają winnego wśród normalnych ludzi którzy i tak po krótkim czasie wracają do Polski bo tam się wytrzymać nie da !

Szuszu

Ludzie takie glopoty wypisujecie po prostu nie nadajecie się

Szuszu

Cygar chcesz darmowy pobyt na ojomie chwieju bazarowy

Balon

Tę firmę trzeba zamknąć i jej właściciela za to co się tam dzieje to mobbing. Zgłaszam to do PIP bo są świadkowie niech go za jaja poterebią. To skandal co się tam wyrabia plus lewe przekazy pieniężne urząd skarbowy musi o tym wiedzieć natychmiast.

Jano

Prawda prawda wielka prawda co piszą ludzie o tej firmie i osobach co tam są.

Rycerz

Dajcie ludzie sobie spokój z tą firmą. Nie warto szukać coś innego. Znam temat tych wariatów i tego łotra z nallines (kasztana). (usunięte przez administratora) tak zwany.

Czarnuch

Tak panowie znam temat bardzo uważać na siebie jadąc tam wszystko co napisane to prawda.

Małpa

(usunięte przez administratora) Byłem kilka dni u piątki w Ekipie fajny chłopak śpiewał na robocie jakieś góralskie przyśpiewki lubiła porzartować . Kiedy kazał szybciej robić powiedział normalnie zdarzyło mu się krzyknąć ale później było ok poprostu rozumie człowieka . Jeżeli ktoś tam się wybierze to tylko proście Boga żeby trafić do Ekipy do piątki chyba też mu było Adam . Pozdro

Memo

Dekarzu piszę prawdę jak wszyscy nie jedź tam. (usunięte przez administratora). Chorzy ludzie trzeba na takie ule uważać.

Memo

Do wszystkich te opinie o tej firmie są prawdziwe. Popieram bo znam temat tych półludzi co tam pracują i sołtysa tego idiote z nallines.

Dekarz
@Memo

721426546 zadzwoni pan do mnie opowie mniej więcej o sytuacji jaka tam panuje ? Dziękuję ale wcześniej proszę napisać SMS, dziękuję życzę miłego dnia.

Kruk

Ktoś wreszcie pisze prawdę o tej patologicznej firmie. I bandzie psychopatów. Czas z tym skończyć.

Byłem nie polecam

Naprawdę trudno się dogadać szefowie belgijscy to gestapowcy . Jarek żeby odebrał telefon to musi stać się coś niezwykłego . Trudno się dogadać naprawdę. Dużo obiecują mało robią

Cygan

W końcu ludzie piszecie prawdę o tych gnojach. Dzięki wielkie.

Zostaw merytoryczną opinię o DJ Development Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w DJ Development Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DJ Development Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DJ Development Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DJ Development Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zwycięstwa 7-9
    75-028 Koszalin

DJ Development Sp. z o.o.