Opinie o DJ Development Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie DJ Development Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DJ Development Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DJ Development Sp. z o.o. w Koszalin

Zyga

O widzę same prawdziwe opinie ludzie w końcu przestali milczeć brawo.

Borys

Nie polecam chyba że ktoś jest kryminalistą (usunięte przez administratora) lub alkoholikiem. Byłem tam dość długo to znam prawdę. Płacić płacą ale te pieniądze nie są warte tego co się tam wyczynia w soboty i niedziele na mieszkaniach.

Dekarz

Witam. Czy mógłby mi ktoś rzetelnie powiedzieć coś na temat firmy, czy jest uczciwa jak z warunkami mieszkalnymi i najważniejsze jak z atmosferą w pracy ? Nie mam zamiaru pracować i mieszkać z (usunięte przez administratora)i recydywą. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Bolo
@Dekarz

Dekarzu nie warto tam jechać. Ale zrobisz jak będziesz chciał. (usunięte przez administratora)

@Bolo

Jest pan w stanie do mnie zadzwonić i opowiedzieć o firmie ? Jestem zainteresowany wyjazdem ale w ciemno nie chce jechać .(usunięte przez administratora)

Jojo
@Dekarz

Podaj numer telefonu zadzwonię. Z miłą chęcią.

Jojo
@Dekarz

Oczywiście podaj swój numer.

Sebol

Proszę wszystkich pomyśleć przed wyjazdem nie warto.

@Sebol

Zadzwonisz do mnie i opowiesz na temat tej pracy ? Mówię serio, bo zależy mi na rzetelniej opinii kogoś kto tam był.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie DJ Development Sp. z o.o..
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Bobo

Jeśli ktoś chce wiedzieć prawdę o tej firmie niech poda numer ja zadzwonię. Plus świadkowie co tam byli.

Pracowałem . Cieszko się dogadać z szefostwem . Nie odbierają telefonu

Fran

Tak jak pisze Łysy trzymać się od tego Jarka z daleka i od tej mizernej firmy.

Łysy

Nie warto (usunięte przez administratora) .kwatery do bani stare samochody brak przeglądów lewe przekazy pocztowe nikomu Nie Polecam

mati

witam wybieram się do belgi z ta firma czy ktoś powie mi ile idze tam zarobić na czysto czyli na renkę z góry dziekuje za odpowiedz

Michal
@mati

Siemka masz może jakiś nr.do nich nie mogę znaleźć w internecie

mati

Dzien dobry chcialem sie zapytac o prace w waszej firmie pozdrawiam Marcin

Bylem tam

Czy ten jebniety Janusz nadal tam pracuje (usunięte przez administratora)

Cola

Nie polecam 50 procent ludzi to zaszyci. Mizerna firma.

Ogólnie robota jak to w budowlance raz ciężej raz lżej pracowałem przez dwa lata pieniądze zawsze w terminie jedyny minus to pogoda bo ta nie rozpieszcza na dachu ale idzie się przyzwyczaić. Jak ktoś chce zarobić to polecam firma opłaca mieszkanie i przejazdy jedynie trzeba się wyżywić

Czorny

Nie polecam największemu wrogowi dom zapewniają idealny na miejscu (usunięte przez administratora)

Robert

Jedna z niewielu rzetelnych firm. Pieniądze na czas, co jest najważniejsze. Warunki mieszkania spoko.

Łucja
@Robert

A jak kwestia warunków pracy i wysokości pensji? Czy można tutaj liczyć na pracę w bezpiecznych warunkach za pieniądze, które pozwolą zaoszczędzić? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Robi

Byłem w Belgi polecam dobra opieka pieniądze na czas premie jedyny minus że mieszkania daleko od miasta ... Koordynatorzy normalni i do roboty i do rozmowy

Aga
@Robi

Czy moze pan cos wiecej powiedziec jak tam jest z praca w Belgii bo maja chlopaki jechac i jestesmy czarni o tej pracy

Toto

Był ktoś w Belgi z tą firmą?

Aga
@Toto

Ja mam zamiar teraz wyjechac do belgi i tez nie wiem co i jak

Magda

Czy firma organizuje szkolenia dla pracowników ?

Joanna
@Magda

O jakie szkolenia Pani pyta?

Buu

Beznadziejna firma. Rekrutacja przez wideorozmowe. Nie maja normalnej siedziby. Nie maja swojej strony tylko glupoty na fb. Maja sie za poważną firmę a nie potrafia odpowiedzieć logicznie na proste pytania. Naciagacze!!!

DJ Development
@Buu

Panie Buu, siedziba firmy mieści się w Koszalinie. Istnieje również możliwość spotkania się w oddziale w Poznaniu, gdzie zawsze chętnie zapraszamy i pokrywamy połowę kosztów związanych z przyjazdem. JN

Krzysztof

Warunki mieszkalne ok, kasa na czas. Budowy 10 km od bazy ale zdazaja sie tez 80km na szczescie dojazd autostrada.

Zostaw merytoryczną opinię o DJ Development Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w DJ Development Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DJ Development Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DJ Development Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DJ Development Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zwycięstwa 7-9
    75-028 Koszalin

DJ Development Sp. z o.o.