Opinie o Al.To Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Al.To Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Al.To Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Al.To Sp. z o.o. w Częstochowa

Na jakie benefity można liczyć w Al.To Sp. z o.o.?

NSK Kielce Nowy wpis

Tu naobiecywali złote góry. Zaraz bedą spipsać z Kielc. Za momencik jak sie wyda ze nie.ma dodarku za sietpień 2021 w nsk.

Xxx Nowy wpis

Nie polecam zatrudniać się w tej firmie przez żadna agencję, wtedy człowiek traktowany jest gorzej ( jak (usunięte przez administratora) ma gorsze przywileje) praca tylko sezonowa na święta bo mają dużo zamówień. w tym okresie chcą żeby pracować tam na okrągło nawet po 16h dziennie. i jesscze kaza przychodzić w weekendy chociaż są "NIEOBOWIAZKOWE". nie wiem jak pracuje się bezpośrednio pod firmą więc na ten temat nie będę się wypowiadał

Brzydkie zachowanie ???? Nowy wpis

Al.to Jest strasznie zimno obiad dostaniesz jeśli przepracujesz 10h na zapiski.. na bramkach ochroniarz każda kieszeń przetrzepie za każdym razem gdy chcesz wyjść jakbyś był (usunięte przez administratora) .. Gdy przyjdzie bliżej świąt to mówią że masz się spakować i wyjść bo jej się zachowanie twoje nie podoba..kilka osób wybiera i się zaczyna zwalnianie.. Traktują ludzi z aas gorzej niż z xkom bo oni tylko na chwilę.. Nie polecam !!!!

Thorvald

Uwaga - AAS (Automotive Assembly Systems) w okresie przedświątecznym trąbi o zatrudnieniu w x-kom, w parku handlowym Warta w Częstochowie, na magazynie. Podpisujesz umowę niby na 4 miesiące. Praktyka jest taka, że od 1szego dnia pracy juz wiadomo, że wywalą wszystkich na umowie-zleceniu po świętach. Po prostu trzeba im pakowaczy na święta. Zarobki nie dochodzą nawet do 2 tysięcy. 8 godzin dziennie to fikcja, po 5 puszczają do domu, chyba, że się trafi pracowitszy okres. Praca dobra dla studenta, na dorywczą, a nie dla kogoś, kto szuka na stałe. Przejścia pod al.to to fikcja. Jedyny plus to to, że praca jest lekka. Jak ktoś szuka poważnej pracy, to omijać z daleka. Pani rekruterka kłamie w żywe oczy byle znaleźć jeleni. :)

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Al.To Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych