Opinie o Napiferyn Biotech Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Napiferyn Biotech Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Napiferyn Biotech Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie biotechnologii

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Napiferyn Biotech Sp. z o.o. w Łódź

Dusia Nowy wpis

Jestem ciekawa posady laborantki. Firma w ofercie napisała, że jak nie masz bogatego doświadczenia zawodowego? Przekonaj nas swoimi atutami. Ok, super. Czyli co konkretnie można zaoferować, jak nie mam wielkiego doświadczenia i praktyki w takiej pracy?? Chodzi wiecie np. studencką działalność, może prywatne zainteresowania??

Pracownik Nowy wpis

Pracuję w firmie NapiFeryn BioTech i jestem bardzo zadowolona i dumna, że mogę pracować w tak wyjątkowej firmie. Firma daje niesamowite możliwości rozwoju, atmosfera pracy jest super i Szefostwo bardzo dba i szanuję swoich Pracowników. Częste rekrutacje są wynikiem dynamicznego rozwoju Firmy, a nie rotacji pracowników. Wszystkim zainteresowanym bardzo polecam tego Pracodawcę.

Marcin Nowy wpis

Czy proponują umowę o prace na czas nieokreślony czy określony? Czy jest jakiś inny rodzaj umowy?

Administrator Nowy wpis

W Napiferyn Biotech Sp. z o.o. trwa proces rekrutacji na stanowisko Pracownik Biurowy. Brałeś w nim udział i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi odczuciami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy.

Czy w tej firmie jak jest wystawiane ogłoszenie to dają szanse osobą bez doświadczenia/ z małym doświadczeniem? Czy TYLKO przyjmują osoby z min. rocznym doświadczeniem? Bo z tego co można zauważyć to teraz inne osoby nie mają szans się tam dostać..... Co z kolei wskazuję, że osoby tam pracujące "zapomniały" jak to jest nie mieć pracy i jak ważne jest to, aby móc zdobyć przydatne doświadczenie zawodowe. Czyli praca tam na jedną zmianę to jest swego rodzaju "nagroda" za to, że inna firma dała mu szanse (na 3 lub 2 -zmiany pracy) zdobycia doświadczenia zawodowego. Oczywiście w tedy i tak ta osoba nie ma gwarancji, że zostanie tym "wybrańcem", bo trzeba też mieć inne towarzyskie cechy, które w tej firmie są BARDZO ważne.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Napiferyn Biotech Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Pracownik laboratoryjny ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Ktoś samoś

Kiedyś dawno temu byłem na rozmowie, w firmie na stanowisko pracownika lab. z doświadczeniem. Chciałem otrzymać cztery i pół brut ( to nie jest błąd specjalnie używam niepoprawnych skrótów, GoWork blokuje inaczej). Teraz widzę, że co 3 miesiące jest poszukiwany pracownik na to samo stanowisko. Nie wiem, czym jest to spowodowane. Czy firma się rozwija, czy aż tak mało płaci. Trudno jednoznacznie to stwierdzić.

Klaudia

Zaglada tu ktoś z pracowników ?

Zostaw merytoryczną opinię o Napiferyn Biotech Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Napiferyn Biotech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Napiferyn Biotech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Napiferyn Biotech Sp. z o.o.?

Napiferyn Biotech Sp. z o.o.
  • Stanisława Dubois 114/116
    93-465 Łódź

Napiferyn Biotech Sp. z o.o.