Opinie o Resaco Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Resaco Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Resaco Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Resaco Sp. z o.o. w Koszalin

Pracownik Nowy wpis

Nie polecam pracy w systemie 4x4. Ponieważ na dzień dobry otrzymujesz umowę zlecenie i pracujesz za 3300 netto. Na logikę jest się w plecy minimum dwie dniówki, ponieważ nie na bywasz prawa do urlopu. Poza tym są premię za wydajność całej lini produkcyjnej, której możesz nie zobaczyć bo np będzie za dużo strat. Więc na tą premię nie ma co liczyć, bo różnie bywa. Dodatkowo przez 4 dni pracy cię zajadą, ale nie martwcie się bo będziecie mieli 4 dni po zejściu z nocki żeby dojść do siebie hehe. Pracujesz ciężko fizycznie i przez 12 godzin masz tylko jedną przerwę 15 minutową zgodnie z kodeksem pracy. Totalny wyzysk pracownika. Nie polecam.

Resaco Nowy wpis

Szanowny Panie, przykro nam, że wypowiada się Pan w ten sposób na temat naszej firmy i że odniósł Pan takie wrażenie. Poniżej kilka słów wyjaśnień, jak wyglądają u nas warunki pracy: - system 4 zmianowy został wprowadzony na życzenie naszych pracowników, którzy dojeżdżają spoza Koszalina. Jest to dla nich bardzo wygodne, ponieważ ponoszą mniejsze koszty dojazdów. - jeżeli chodzi o urlop - to on zawsze przysługuje zgodnie z kodeksem. Jeżeli miał Pan umowę zlecenie (1 umowa na okresie próbnym) to urlop się Panu nie nalicza, ponieważ jest to umowa zlecenie. Po okresie próbnym otrzymuje Pan umowę o pracę oraz wszystkie świadczenia związane z UoP w tym właśnie urlop. - w naszym zakładzie na stanowisku, które Pan obejmował - jest przerwa 30 minutowa. Dodatkowo pracownicy którzy czują się zmęczeni mogą dodatkowo odpocząć. - ponadto w naszej firmie system premiowania, nalicza się od 1szego dnia pracy na określonych warunkach. Niezależny jest tylko od wydajności, ale i również całokształtu pracy pracownika, jego zaangażowania, ale i również frekwencji. Dodatkowo każdy otrzymuje bezpłatny pakiet medyczny finansowany przez Pracodawcę oraz nagrody okazjonalne, np. świąteczne. Jeżeli posiadał Pan jakieś wątpliwości, co do zasad urlopów, wynagrodzenia, premii i- to zapraszamy, np. do kadr czy kierowników celem wyjaśnienia.

Czy zdarzają się nadgodziny w Resaco Sp. z o.o.?

Witam. Jaka jest atmosfera na hali produkcyjnej? Dobrze płacą? Są jakieś minusy w tej pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Resaco Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w Resaco Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Resaco Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Resaco Sp. z o.o.?

Resaco Sp. z o.o.
  • Słowiańska 2C