Opinie o Kmorder Sp. z o.o. w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kmorder Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kmorder Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kmorder Sp. z o.o. w Olsztyn

Jaka jest stawka początkowa w Kmorder Sp. z o.o.? 19 września na Bydgoszczak.pl dodali ogłoszenie na stanowisko sprzątanie.

Medium Nowy wpis

Najniższa, bez wyjątków. Dorobić można było zastępstwem w postaci nadgodzin.

Jaka jest umowa w firmie Kmorder Sp. z o.o.? Wiecie, czy jako Osoba Sprzątająca zatrudniają na umowę zlecenie?

Medium Nowy wpis

Gdy ja pracowałam i nawet pytałam o zatrudnienie na zlecenie bez orzeczenia PFRON-u, otrzymałam odpowiedź negatywną.

Betka

Ja tam pracowałam dwa lata i nie miałam żadnych problemów. A Pan Daniel zawsze super gość.

@Betka

Pan Daniel bywał na zewnątrz nieco szorstki, ale coraz bardziej mi go brakuje.

@Medium

A co się stało z Panem Danielem? Odszedł z rodzinnego interesu?

@No name

Chyba nadal jest. To ja pracuję teraz w innej firmie, która wygrała przetarg.

@Betka

Czemu masz tak dobre zdanie na temat tego pana? Chodzi o szefa jak się domyślam, tak? To nie jest tak częste zjawisko jakby nie patrzeć... :D

@Marek

Po pierwsze - mam porównanie, po drugie - jestem sentymentalna. Niektóre rzeczy docierają do człowieka już po fakcie. Choć pamiętam też, jak niemal do pasji doprowadziły mnie nieopisywane pojemniki z chemikaliami, które trzeba było rozróżniać po kolorze. W branży chemicznej to niedopuszczalny błąd, no i duże utrudnienie dla nowych osób.

Daniel okropny służbista. Ciężka współpraca z tym Panem

Jakie warunki pracy są w Kmorder Sp. z o.o.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Osoba Sprzątająca?

No Name

Nic z tych rzeczy nie ma, wszystko w własnym zakresie :)

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Kmorder Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.

Wiecie, czy Kmorder Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

No name

Marzenie. Oczywiście że nie.

Jaka umowa obowiązuje w Kmorder Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Umowa o pracę

@No name

O, to miłe zaskoczenie że już na okresie próbnym jest umowa o pracę! ;) Potem dają umowę na rok, czy jak to wygląda?

@Marek

Zależy ile trwa kontrakt na danej placówce. Jeżeli przykładowo rok to pracujesz rok itp. Może i być dłużej.

Czy Kmorder Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Nie.

Ewelina

Jak często w Kmorderze prowadzone są rekrutacje? Czy obecnie można się ubiegać w firmie o jakieś stanowisko pracy? Niestety nie udało mi się znaleźć w internecie nic na ten temat :(

@Ewelina

Witam zdecydowanie odradzam pracę teraz zmienili nazwę na ICS , kierownictwo bardzo nie miłe pracowników traktują odgórnie z pogardą

Asia
@Ewelina

Nie polecam tej firmy wyzyskuje ludzi,a pieniędzy za pracę za kogoś są śmieszne,

@Asia

Dopóki pracowałam w tej firmie, za zastępstwa płacono uczciwie, ale trzeba było sobie zapisywać, kiedy i za kogo było zastępstwo.

@Medium

Długo pracowałeś w Kmorderze? Jak oceniasz tę firmę? Warto wysyłać tu CV jeśli chce się zbierać doświadczenie? Można się czegoś nauczyć, są jakieś szkolenia?

@Marek

Szkoleń nie ma, szefostwo i kierownictwo to ciężki kaliber. Jak masz silną psychikę możesz iść, ale lepiej omijać na 10000000 km.

@Marek

Jestem kobietą, w dodatku z orzeczeniem i tuż przed 60-tką. Pracowałam 1 rok, normalne sprzątanie. To była pierwsza w moim życiu praca sprzątaczki. Coś na rozgrzewkę po (i przy) chorobach, bo wcześniej wykonywałam różne prace biurowe, ale miałam długą przerwę w pracy. Taka praca może być traktowana jako aktywna rehabilitacja. Młodzi mogą uczyć się systematyczności, staranności, dokładności. Miara, jaką mierzą w Kmorder, to brak skarg ze strony pracowników biura. Kmorder jest raczej dość dobrze zorganizowany, dość młody, ludzki i odpowiedzialny menedżer, choć potrafi czasem przyciąć, ale warto mu wybaczyć. No i najchętniej zatrudniają z orzeczeniem o niepełnosprawności, choć firma zrezygnowała ze statusu zakładu pracy chronionej, gdyż trudno było sprawiedliwie rozdzielać przywileje pracownikom.

szofer

Do pewnego czasu było dość ok , ale miałem umowę o pracę na pół etatu do lutego przyszłego roku . Niestety najpierw Pan Mordasiewicz przysłał sms że mam urlop, a po powrocie z urlopu okazało się że rozwiązał umowę twierdząc cytat " Że są sytuacje na które nie ma wpływu " i od razu dał mi do podpisu rozwiązanie umowy o pracę . Myślę że to poszło o orzeczenie o niepełnosprawności bo mam lekką , a im chodzi o kasę . Moja ocena tej firmy NEGATYWNA

@szofer

Nie sądzę, że o stopień niepełnosprawności. W firmie panowała raczej zasada zrównywania ludzi niezależnie od stopnia niepełnosprawności. Moim zdaniem to nie była dobra praktyka, bo uczciwie wystawione orzeczenie lekarskie winno być wskazaniem, czego od danego pracownika wymagać bądź oczekiwać. A nie przegrali przypadkiem przetargu?

@szofer

to i tak grzecznie się zachował, że wysłał na urlop. Jeśli koniec ważności orzeczenia to raczej daje wcześniej informacje. Jeśli byłby koniec kontraktu to większość by wiedziała. Być może nie był zadowolony z współpracy. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Ale ten Pan ceni sobie dobrą pracę i lojalność.

@On

Nie wiem, o którego z Mordasiewiczów chodzi, w każdym razie Daniel Mordasiewicz to uczciwy wobec ludzi człowiek. Bywa czasem szorstki i zdawkowy, co niektórych razi, ale w gruncie rzeczy to naprawdę dobry człowiek.

@Medium

Tak młodego mam na myśli.

@On

Z tego co wiem nie miał zastrzeżeń do mojej pracy w moim mieście miał parę punktów w jednym punkcie ( bardzo poważnym punkcie ) przegrał przetarg i paru ludzi zostało , więc podejrzewam że ich chciał zostawić bo mieli większy staż , a mnie z racji małego stażu usuną . Tak się nie robi Jak nie miał zastrzeżeń to czemu zwalniał jak miałem umowę podpisaną do lutego przyszłego roku ??? .

właśnie chodzi o Pana Daniela

@szofer

Ja coś czuję, że te przegrane przetargi, to jakieś polityczne rozgrywki, tzw. siła wyższa.

jadzka

juz drugi miesiac jak pensja nie wplynela na czas nie odbieraja telefonow .czy zaplaca za nas odsetki

Maciuś
@jadzka

Dzisiaj wysyłam pismo do inspekcji pracy w Olsztynie i radzę też tak zrobić

@Maciuś

Ja zrobiłam tak samo w Tczewie i zawiadomię media otych oszustach czy nad nimi nikogo niema okradli ludz chory co cięszko pracowali to wstyt gdzie szacunek dla niepełnosprawnych porusze wszystkie media żeby się zanic wzięli (usunięte przez administratora)

@jadzka

propozycja iść do prawnika niech sporządzi pisemne upomnienie , niech sądem postraszy

To jest chore ludzią wypłat nie dadzą a szukają nowych ludzi do pracy pełno nowych ofert pracy mają trzeba napisać do rzecznika niepełnosprawnych żeby taka firma nie mogła więcej ludzi oszukiwać 100 osub bez wypłat czy tak można okradać chore osoby

Ja już zosilam sytuację do PIP w Olsztynie

@Jola

@Jola daj tutaj znać, co udało Ci się załatwić. Rzeczywiście w sieci znalazłam nowe ogłoszenia o pracę dla sprzątających w Mońkach, Suwałkach, Gdyni.

@Kamila

Pip się zajęło tą sprawą pełna odpowiedź podam po przysłaniu przez Pip odpowiedzi

@Kamila

Witam otrzymałam pismo z Pip z informacją że po pandemiii będą dalsze działania. Gdyż nie mogą w tym czasie zrobić kontroli

Basia 150
@Jola

Jolu dalej pracujesz w tej firmie dostalas wynagrodzenie w 04..

Anttek
@Jola

P.I.P to skorumpowana firma przez Pracodawców. nic im nie zrobią. Dostaną łapówkę i po ptokach. Większej Patologi jak Olsztyński P.I.P nie ma w Polsce.

Wojownik.
@Jola

Pani Jolu pismo o takiej treści z P.I.P. każdy dostaje co złożył skargę . A jeszcze napiszą ze nie dadzą odpowiedzi jak zakończyła się skarga. Przecież to Patologia z P.I.S . Oni nie chronią skrzywdzonych , okradzionych, pracowników niepełnosprawnych tylko za nasze podatki naszych oprawców Pracodawców. Tak samo P.I.S z P.F.R.O.N. też odpiszą ze to Pani wina nie pracodawcy. Tylko żeby na Patologię głosować. Jest mi przykro ale trzeba robić zdjęcia nagrywać rozmowy i do P.E. , jak zatrzymają tym z P.I.S dotację to może w tedy założą pampersy.

szofer

oni są nietykalni mają za szerokie plecy , mają znajomości w sądach urzędach , niestety nikt ich nie ruszy

Wszystko jest do czasu.

@Anttek

Droga Jolu, to nie wina ani PIP ani Kmorder, bo przyczyną jest chory postsolidarnościowy system, który z własnego narodu zrobił niewolników. Klucz trzymają politycy i my wszyscy jako wyborcy.

szofer

Niestety oni są nietykalni nikt im nic nie zrobi mają za duże znajomości

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Kmorder Sp. z o.o.?

Medium

Zależy od rodzaju powierzonych obowiązków, wielkości etatu oraz stopnia niepełnosprawności. Na mojej umowie dla jasności był zawarty wymiar etatu i ilość godzin pracy. Pracowałam po południu, ale była też poranna zmiana. Myślę, że to zależy od obiektu, na którym się pracuje.

Nie wypłacają wynagrodzenia terminowo. Kłamią i zwodzą. Omijać szerokim łukiem (usunięte przez administratora)

Walentyna

Przepracowałam rok i nie zdarzyło mi się, by przelew wynagrodzenia był spóźniony. Przychodził zwykle w popołudniowej sesji w Banku Millennium. Możliwe że w innych bankach był księgowany następnego dnia, ale mnie się NIGDY nie zdarzyło.

Kamila

Przestrzegam przed pracą w tej firmie oraz w spółkach z nią powiązanych czyli S4H, ICS. Brak szacunku dla pracowników. Firma pobierająca dofinansowanie na każdego zatrudnionego z orzeczeniem o niepełnosprawności pracownika, która nie zwraca swoim pracownikom kosztów zakupu leków, okularów itp. (usunięte przez administratora) Obrażanie, ubliżanie oraz traktowanie jak śmieci pracowników przez Pana Przemka i Daniela jest na porządku dziennym.

Aga

Przestrzegam wszystkich przed pracą w tej firmie. Krzyki i wyzywanie od (usunięte przez administratora) jest ns porządku dziennym. I nie mówię tu o brygadzistach czy koordynatorach a Kierownikach. Przestrzegam.

@Aga

Wielkie dzięki za ostrzeżenie. No ale tak czy inaczej miałabym jeszcze kilka pytań a propos samych warunków zatrudnienia w Kmorder. Skupiłaś się na samej atmosferze w firmie, a mnie jeszcze interesują tamtejsze zarobki. Można powiedzieć, że są one w miarę w porządku?

Aga
@Kamila

Ja akurat miałam najniższą krajową, ale obiecanek o premiach było wiele. Często trzeba było kogoś zastąpić w pracy. Pan kierowniczek obiecał nam, że dorzuci do wypłaty premię. Oczywiście skończyło się na obiecankach. Do działu Kadr nie masz się dodzwonić. Przykre jest to, że dostają na osoby z niepełnosprawnością dotacje z PFRON ale nie pomyślą o premii dla nas.

Wanda .

Czy może wiecie czy pracuje u nich Pani Kamila z Karabeli. Była koordynatorem.

Jak u każdego pracodawcy są plusy i minusy pracy. Jednak tą firmę mogę polecić osobom które twardo stąpają po ziemi, są bardzo asertywne i będę umiały bronić siebie. W biurze jest co robić, więc trzeba mieć podzielność uwagi, być skrupulatnym, samodzielnym i mieć oczy dookoła głowy. Styl pracy - korporacja dużo osób w jednym miejscu. Nie zgodzę się z opiniami, że Panie w biurze to królewny, zarząd zbiera kasę dla siebie itd. Pracowałam w biurze 2 lata temu i na xxx osób było nas 2, do tego non stop dzwoniący pracownicy, a papierów na biurku sterta. Można było wiązać koniec z końcem. Jak był czas zjeść - to było dobrze. Czasami w ogóle nie było na to czasu. Wracając do domu nie miałam ochoty ani oglądać tv ani z nikim gadać. Teraz za pewne jest jeszcze inaczej. Nie miałam problemu z wyjściami o ile uprzedziłam wcześniej. Zwolnienia lekarskie - niewskazane wręcz lepiej unikać, jeśli nie ma potrzeby je wziąć. Co do Kierownictwa, są różni ludzie, jeden w porządku, drugi będzie perfekcjonistą który wymaga, inni nerwowy kiedy praca nie będzie zrobiona tak jak trzeba i tak można wymieniać. Każdy jest inny. Więc punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Najważniejsze jest to, żeby praca była zrobiona. Tyle mogę powiedzieć. Trzeba mieć w biurze stalowe nerwy ;) a jeśli chodzi o inne obiekty - nie wszędzie jest źle. Wszystko zależy od ludzi i od podejścia. Życzę powodzenia :)

Jaka jest umowa w firmie Kmorder Sp. z o.o.? Wiecie czy jako Sprzątaczka zatrudniają na zlecenie?

Walentyna

Pracuję z orzeczeniem o niepełnosprawności. Nie wiem, czy zatrudniają osoby bez "błogosławieństwa" z PFRON-u.

Mala

Pracowałam w tej firmie nie odb tel olewają ludzi. Czekam od wczoraj na przelew ale oczywiscie znow sytuacja z 10 lutego ze nje ma. Wstyd po prostu przechodzi ludzkie pojecie

Rerere

Firma beznadziejna olewają,nieobierają telefonów,salowe same układają grafiki i mało tego idąc na urlop to trzeba szukać zamiany na zastępstwo czego nie powinno być nie płacą składek ZUS i jeszcze pretensją jakim prawem się interesujemy swoimi składkami ucinają pensje (usunięte przez administratora) nabstawce godzinowej zlecenia

Zostaw merytoryczną opinię o Kmorder Sp. z o.o. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Kmorder Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kmorder Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kmorder Sp. z o.o.?

Kmorder Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Artyleryjska lok. 3H
    10-165 Olsztyn