Opinie o Lumar Transport Sp. z o.o. w Żywiec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Lumar Transport Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Lumar Transport Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lumar Transport Sp. z o.o. w Żywiec

Wercia Nowy wpis

Jak duża grupa zarządza Koordynator Działu Technicznego i Warsztatu ogólnie? Pytam dla lepszego wyobrażenia sobie tych obowiązkow z oferty typu planowanie grafiku co w styczniu była. Ktoś z państwa tutaj miał jakiś bliższy kontakt z tym stanowiskiem..?

H700 Nowy wpis

Firma do kitu pracowałem tam 3 miesiące i się zwonilem spedytorka natalia myślała że ma jakiegoś (usunięte przez administratora) pod sobą i będzie jej (usunięte przez administratora) na pelne tacho a o pracodawcach nie mówię byłem na rozmowie tą miała być praca od poniedziałku do piątku a później kazali (usunięte przez administratora) weekendy bo nie mają kierowców nie polecam tej firmy a to co piszą ogłoszeniach na olx to wielka ściema omijać firmę szerokim łukiem

@H700

Ale normalnie dostałeś wynagrodzenie, wszystko zostało uregulowane, czy były jakieś zawirowania. Dopytuje, bo czasem róznie to bywa z firmami, jak człowiek chce się zwolnić.. Kurczę, ja potrzebuje roboty na cito i chyba i tak będę tu składał cv na kierowce. Rodziny nie mam to w weekendy mogę pracować, pytanie tylko jak je rozliczają. Płąca jak za normalną dniówkę czy więcej?

SAPER

Jeździ sobie do Turcję , tam masz rozładunek .Idziesz na kebabaa .Wracasz do pl na rozładunek .Firma ogólnie dziwna .Brak szkoleń , programów dla młodego narybka jak ktoś chce załapać doświadczenie to nie tu szefo nie pozwala

Natalia Nowy wpis
@SAPER

Trasy, które się tutaj wykonuje są tylko na Turcję? Czy też gdzie indziej? Ile dni jest się w trasie? Czy bez tych szkoleń nie ma problemu z tym, aby sobie tutaj poradzić? Daj znać, bo małżonek szuka pracy jako kierowca.

na jednej ze stron internetowych wisi oferta pracy na stanowisko dyspozytora/spedytora w transporcie międzynarodowym. widzę, że wymienione są tutaj różne formy zatrudnienia. czy to oznacza, że pracownik może wybrać sobie tę, która najbardziej mu odpowiada? poza tym, czytam o elastycznym czasie pracy. to pracownik może zdecydować, w jakich godzinach chce pracować? no i co do atrakcyjnego systemu wynagrodzenia, to z czego się on składa? napiszcie, bo myślę nad składaniem aplikacji w to miejsce...

Czy kandydat na stanowisko Koordynator / kierownik działu kontrolingu i księgowości / kontroler finansowy w firmie Lumar Transport Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Izabela

Patrzę, że panowie kierowcy jakoś mało pomocni dla pytających o zarobki. Jakby nie wiedzieli, że nikt nikomu na telefon nie powie, ile płaci? A ja mam pytanie o mechanika, bo w lutym taką ofertę wrzucili na firmowe FB. Czy to jeszcze aktualne i ile mechanik zarabia? (dla męża ta wiedza, ja nie serwisuję i nie jeżdżę :))

Kryska
@Izabela

Mylisz sie - sa firmy, ze bez zadnych problemow i to przez telefon powiedza Ci, ile wynosi wynagrodzenie. Sa tez takie asy, ze powiedza Ci wprost, przez telefon - bez zadnych oporow, ze placa "z kilometra".

JanuszTurysta

Praca ogólnie wporządku, jedziesz gdzie chcesz na ile chcesz i w jakim tempie chcesz. Nie ma tutaj (usunięte przez administratora) na temat spalania typu dwa razy ci dorzuce za oszczednosci po dwie stówki a nastepnie sześć razy Ci zabiorę po trzysta. Wypłaty zawsze pewne bez zbednych potrąceń i zawsze przed terminem.Auta w połowie nowe, ale nie ma się co dziwić bo w Polsce IVECO dopiero przy 400tys. km dopiero zaczyna się docierać. Serwis czy drobne naprawy zawsze od ręki w trakcie lub po skończonym okrążeniu. Firma pod względem kultury pracy i pakietu mobilności jak najbardziej wporządku. Po zakończonej współpracy wszystko wypłacone w 100% razem z ekwiwalentem za niewykorzystany urlop - czyli z mojej perspektywy tak jak tego oczekuje każdy pracownik.

Kamil

Widzę zapytania kierowane są tutaj zamiast do firmy. Na Google oraz Facebook jest numer telefonu do Szefa i można o wszystko zapytać. Ogólnie rzecz ujmując pracuje tutaj już dłuższy czas i mogę powiedzieć, że z płatnościami nigdy nie ma żadnego problemu. Pensja zawsze w terminie. Praca w młodym zgranym zespole.

Artur
@Kamil

Nie wiesz o tym, ze zwlaszcza w tej branzy - nie mam tu na mysli tej konkretnej firmy - pracodawca powie ci podczas rozmowy to, co chcesz uslyszec, a pozniej, w praniu, to roznie wychodzi? Ludzie nauczeni doswiadczeniem, nie chca marnowac czasu, nerwow, a i czasem pieniedzy - dlatego chcac tez usyskac opinie od np. bylych lub obecnych pracownikow firmy - jest to, przymajmniej dla mnie, jak najbardziej zrozumiale. Fajnego zwrotu uzylems w swojej wypowiedzi: "Praca w młodym zgranym zespole" - takiego... typowego dla dajacych ogloszenia o prace...

Iwona

hej, dacie znać na jakie kursy może tu liczyć kierowca? w ogłoszeniu są wypisane ale bez szczegółów. I jak w praktyce godzinowo wychodzą te dni pracy niby napisane poniedziałek i piątek ale chodzi rano / wieczór. Po prostu chcę mniej więcej wiedzieć ile jest się w domu. :)

Kierowca
@Iwona

Zadzwoń sobie.Mają ogłoszenie na OLX.Konkretnie wytłumaczą ci co chcesz wiedzieć.

Felix

Witam jestem kierowca w firmie Lumar bardzo dobra atmosfera pracy ,normalne podejście do pracownika i świetnie porozumnie z biurem i spedycja pozdrawiam i polecam Ta firmę

Kamil
@Felix

Również polecam, kasa na czas,zgrany zespół od lat

Daniel

Witam mam takie pytanie czy noe szukacie kierowców?? Wszystkie potrzebne uprawnieni mam aktualne... Pytanie drugie jak jest w tej firmie z płatnościami itp pozdrawiam

Zofia
@Daniel

Widzę że nikt Ci tu niestety nie odpowiedział, próbowałeś do nich aplikować albo masz już info z innego źródła? Też jestem bardzo ciekawa jak z wypłatami to tu wygląda.

Krzysztof

Czy któryś z obecnych kierowców może wypowiedzieć się o współpracy z tą firmą? Planuję podjąć współpracę

Polecam współpracę, normalna firma jak w każdej zdarzają się problemy, ale można je szybko rozwiązać.

Zostaw merytoryczną opinię o Lumar Transport Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Lumar Transport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lumar Transport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lumar Transport Sp. z o.o.?

Lumar Transport Sp. z o.o.
  • Browarna 80B lok. 36
    34-300 Żywiec

Lumar Transport Sp. z o.o.