Opinie o Serenty Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Serenty Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Serenty Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Serenty Sp. z o.o. w Katowice

Seba Nowy wpis

Mam pytanie. Dlaczego jeśli ludzie wyrażają swoją opinię o firmie negatywnie to odrazu pracodawca straszy policją. Dlaczego na forum nie wypowie się. Przecież wszyscy wiedzą że firma od zarania dziejów siedzi na monitoringu. Ciekawe jakim cudem ciągle wygrywają prztargi publiczne.

OFERTA Nowy wpis

Kiedy pojawia się sytuacja godząca rażąco w wizerunek firmy będącej klientem Warsaw Media House przy pomocy administratorów opiniotwórczych portali, naszych prawników, policji i prokuratury szybko i skutecznie docieramy do IP urządzenia, z którego opublikowano negatywne wzmianki. Od tego niewiele dzieli nas do dotarcia do konkretnej osoby i wyciągnięcia konsekwencji z jej bezprawnego działania. Fałszywe oskarżenia o popełnienie czynów zabronionych lub przewinień dyscyplinarnych, zgodnie z przepisami polskiego prawa jest karane nie tylko grzywną, ale również pozbawieniem wolności do lat 2. Ponadto warto pamiętać, że często fałszywe oskarżenia mają też charakter zniesławienia, które również jest uważana za czyn karalny. Warsaw Media House od lat pomaga przedsiębiorstwom w walce o dobre imię i wizerunek. Nasz zespół rozwiązuje setki tego typu spraw. Dlatego, jeżeli Ty również borykasz się z tego typu problemem w serwisie GoWork nie zwlekaj i skontaktuj się z naszą agencją PR.

Marek Nowy wpis

Jak to możliwe że ta firma obsługuje monitoring od wielu lat i do dziś wygrywa wszystke przetargi czy nie powinna się tym zająć prokuratura i zainteresować zleceniodawca

Krzysztof Nowy wpis
@Marek

Może po prostu ich oferta jest najlepsza na rynku?

Grażyna

A wierzysz tak wszystkiemu co zobaczysz w necie?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Ochrona monitoring Katowice, Mysłowice w firmie Serenty Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Karol

Jakie macie relacje z szefostwem?

Janusz

Piszesz, że firma ta to jedna wielka pomyłka. Kompletnie nie rozumiem, dlaczego w taki właśnie sposób oceniłeś tego pracodawcę. Czy mógłbyś to precyzyjniej napisać? Nie mam pojęcia skąd takie podejście, więc może napiszesz coś więcej? Będę bardzo wdzięczny.

@wiola skoro pracujesz 12 lat to musi być to stabilna firma ?

Wiola

Pracuję w firmie już 12lat(wcześniej inna nazwa) Wypłaty zawsze na czas. Wynagrodzenie-widzimy co podpisujemy więc myślę że jest ok. Brakuje tylko umowy o pracę która dla osób zatrudnionych tylko tu byłaby bardzo dobrym rozwiązaniem.

Grzesiek

Firma wypracowała sobie bardzo dobre opinie jako pracodawca więc z pewnością jest wymagająca i nie wszystkim się to podoba.

@Marcin czyli rezygnujesz z pracy?

Pracuję w tej firmie cudów nie ma. Panie Prezesie Marcinie niestety będziemy musieli się pożegnać jest wiele innych firm które docenią i dobrze zapłacą pracownikom .

Adaś

Jestem zatrudniony w tej firmie od początku nigdy nie było problemów z wypłatą a jeżeli ktoś pracuje na umowę zlecenie to to nie wierzę, że dostaje całe umunduroanie spoko firma i polecam.Prezes też w ok.

Roman

Jestem pracownikiem firmy od jej powstania i nie narzekam. Zostałem przejęty z obiektami. Pracuję na tych jakie mi pasują pod względem miejsca zamieszkania. Koszulka mi wystarczy - bo pracuję w pomieszczeniach ciepłych i zamkniętych. Z wynagrodzeniem (wypłacalność) nigdy nie było problemów. A wysokość wynagrodzenia? Podpisujesz umowę to się godzisz. Proste. Nie- szukasz dalej. Ja "dorabiam" i mi wystarczy. Firma nieduża faktycznie. Ja w molochu nie muszę pracować. Chcę spokojnie pracować i tak mi się pracuje. Nikt nikogo do pracy w jakiejkolwiek firmie nie zmusza.

@Roman

Powyżej, żeby nie było wątpliwości - to moja osobista neutralna opinia. Napisana po przeczytaniu wcześniejszych innych wpisów. Nie zawiera i nie wyraża opinii innych pracowników. Co do płacy jeszcze - zgodnie z przepisami i obietnicami rządu - podwyżki w 2020 r mają oczywiście być. Zobaczymy w umowach.

Seba

Słyszałem od kolegów że firma fatalna Nie polecam

@Seba

Tu też odpowiem jako w tym przypadku szary pracownik tej firmy - nie wyrażaj opinii na podstawie "słyszałem od kolegów" . Mnie kolega opowiadał , że jednocześnie ma żonę i 10 kochanek. Nie wiem czy mu wierzyć....Jak sam pracujesz to masz 100% opinię.

Czy pracownicy Serenty Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Roman

Zadawać takie pytanie na temat pracowników firmy ochrony? To chyba jakiś hejterski żart. W tej firmie się pracuje a nie zabawia.

Marcin Szczotka

Panie Niezadowolony, z niedowierzaniem czytam, że pracował Pan w naszej firmie niemal za darmo. Jeśli jednak z jakichś względów ustalone wynagrodzenie nie zostało wypłacone w terminie proszę się do mnie zgłosić osobiście.

Idol

Wynagrodzenie to "najniższa krajowa", ubranie służbowe - tylko koszulka. Osobiście nie polecam, zbyt duży bałagan z zarządzaniem, brak pracowników, nowych obiektów. Jednym słowem.... taka malutka spółeczka.

Zostaw merytoryczną opinię o Serenty Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Serenty Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Serenty Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Serenty Sp. z o.o.?

Serenty Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.

Serenty Sp. z o.o.