Opinie o Clima Hit Spółka z Ograniczoną Opdowiedzialnością w Płock

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Clima Hit Spółka z Ograniczoną Opdowiedzialnością. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Clima Hit Spółka z Ograniczoną Opdowiedzialnością o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Clima Hit Spółka z Ograniczoną Opdowiedzialnością w Płock

Damian

Niskie stawki jak na Płock, a do tego śmieciowe umowy. O dodatkach takich jak szkolenia czy kursy już nawet nie wspominam. Na rozmowie wszystko obiecują po okresie próbnym. Pół roku mija, owszem możesz skorzystać ze szkolenia, ale nawet za uprawnienia SEP, które kosztują 600 zł podpisujesz lojalke na trzy lata. Rozumiem takie warunki jeśli jest to wyższa kwota, ale 6 stów na trzy lata, w trakcie których firma też korzysta z twoich uprawnień... A z tak zwanych benefitów jest ubezpieczenie grupowe. Tradycyjnie cały koszt pokrywa pracownik, ale i tak przystąpić możesz tylko jak masz umowę o prace, więc korzystają nieliczni. Ogólnie słabe podejście do ludzi.

Artur

Dobra kasa i godne warunki, ale nie w tej firmie :( Na rozmowie o pracę jest co innego niż w ogłoszeniu. Strata czasu.

Rafał

Jakiś czas temu szukali tu serwisanta. W ogłoszeniu było zaznaczone że są możliwe nadgodziny i praca w soboty. A z komentarzy widać że dodatkowe godziny nie były płacone. To jak jest teraz? Ta sprawa została uregulowana i można dostać kasę albo chociaż wolne? Ktoś mi wyjaśni?

Przemek

Ciężko to nazwać nadgodzinami, ponieważ są wypłacane po normalnej stawce, tu nikt nie słyszał o czymś takim jak 50 czy 100.

Honorata Nowy wpis

A napiszesz czemu? Ja tu guglam za pracą (nie dla mnie) i widzę, że ostatnio w 2023 roku wstawiali sobie na stronę (serwisant, monter, inżynier chyba), a tak to nic nowego, poza Twoją opinią. Co tam źle jest, wedle Ciebie?

Rafał

@Rafał

za soboty jest płatne w kopercie pod stołem. Nadgodzin w tygodniu raczej nie uda się wyrobić bo w papierach musi się zgadać, tak samo wolne tylko urlop.

@Rafał

Wolne możesz wziąć, ale na swój koszt

Słabo, że w kopercie, ale może chociaż kasa się wtedy zgadza? Jak rozliczają te nadgodziny? Jako setki, czy po normalnej stawce godzinowej? Średnio ile ich wypada w miesiącu? Warto coś jeszcze wiedzieć o funkcjonowaniu firmy? Już sam nie wiem czy tu uderzyć z cv czy się wstrzymać

Przemek Nowy wpis

Damian

Szukam pracy w mieście Płock na stanowisku Monter. Najlepiej na Monter. Słyszeliście o jakiejś ciekawej ofercie?

Firma Clima Hit Spółka z Ograniczoną Opdowiedzialnością prowadziła rekrutację na stanowisko Kosztorysant – Specjalista ds. kosztorysowania i ofertowania. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Elżbieta

Dasz znać coś więcej o tych warunkach? Co się nie zgadza, bo nie wiem? Te wypłaty w kopertach czy sprawa z nadgodzinami? Mąż chce się przyjąć, ale już nie wiemy, co robić

Artur

zawiedziony klient

Nie polecam tej firmy. Cena usług jest dość wysoka, natomiast jakość już nie. Po dwóch nieudanych próbach naprawy kotła (oczywiście musiałem zapłacić dwa razy za ich błędy), skorzystałem z pomocy innej firmy. Naprawiono za pierwszym razem. Fachowa i szybka naprawa to nie tutaj. Tak to się dzieje, kiedy właściciel firmy, zamiast podnieść jakość świadczonych usług, podnosi oceny na Google, wystawiając sobie 5 gwiazdek. Brawo, Panie Andrzeju!

Mariusz

Miałem wątpliwą przyjemność pracować w tej firmie i szczerze odradzam komukolwiek tego pracodawcę. Fatalny stan środków do pracy, już nie mówię o ubraniach. Buty dla montera to luksus. Realizowane projekty to lata 90. Jeżeli chodzi o samego szefa, to mam wrażenie jakby coś opuścił, a to co opuścił ludzie nazywają Kultura osobista!

@Mariusz

Zgadzam się. Na ubrania czekałem przez dwa miesiące. Żenada. Ogólnie słaba atmosfera.

Jolanta

No ale w końcu je dostałeś i już wszystko było ok? A słaba atmosfera, bo? :(

@Jolanta

Tak jak napisałem wcześniej dostałem po dwóch miesiącach. Obecna załoga nie jest zbyt przychylna do nowych osób.

Jolanta

A wiadomo w sumie czemu? I generalnie idzie sobie poradzić i ostatecznie się wdrożyć?

@Mariusz

Na wszelkie próby wyegzekwowania praw pracowniczych, szef reaguje w agresywny sposób i straszy prawnikiem.

Jolanta

Co rozumiesz poprzez agresywny? i chyba nie rozumiem sytuacji, bo skoro według was prawo jest łamane to jakim sposobem moglibyście być straszni prawnikiem to raczej nielogiczne

Zbyszek

Na rozmowie kwalifikacyjnej oferują umowę o pracę, dość konkurencyjne wynagrodzenie, praca od poniedziałku do piątku po 8 godzin, czasami praca w sobotę. Rozczarowanie przychodzi z pierwszą wypłatą, kiedy dowiadujesz się, że nadgodziny są płatne, ale wg uznania szefa. W ogłoszeniach o pracę powinni pisać szukamy wolontariuszy do Clima Hit.

@Zbyszek

Aha? ale to czekaj, w jaki sposób ujęte są nadgodziny w samej umowie. Bo raczej powinny jakoś zasady być tam ujęte?

Kamil
@Zbyszek

Nie polecam tej firmy. Pracowałem w serwisie, nie wypłacają nadgodzin i dyżurów, bo nie pozwalają wpisywać je na liście obecności, tylko w osobnym zeszycie. Jeśli podpadłeś, np.miałeś, zdaniem szefa, za długą przerwe obiadową, nie dostaniesz za nadgodziny ani złotówki.

Jakiś czas temu brałam udział w rekrutacji do Climahit. Oferta na pracuj pl z podanymi widełkami wynagrodzenia, wydawała się dość atrakcyjna. Wysłałam CV. Niemal od razu oddzwonili i zaprosili na rozmowę. Rozmowa przebiegała dość dziwnie. Po krótkim wstępie właściciele firmy zaczęli wylewać żale na poprzednich pracowników. Według mnie nie powinno się w taki sposób przedstawiać firmy potencjalnemu pracownikowi. Co więcej, jak się okazało podczas rozmowy, wynagrodzenie wpisane w ogłoszeniu to fikcja. W moim przypadku mimo wykształcenia wyższego oraz kilkuletniego doświadczenia 2500 netto. Zakres obowiązków znacznie odbiegał od przedstawionego w ogłoszeniu i na pewno nie powinien być skierowany dla jednej osoby. Pomimo tego, podziękowałam za rozmowę i powiedziałam, że potrzebuję czasu na zastanowienie się. Poczytałam trochę opinii na ich temat z Google, które okazały się dość niejednoznaczne od skrajnie negatywnych do 5 gwiazdek. Następnego dnia poinformowałam, że nie podejmę się pracy w ich firmie. Na tym mój proces rekrutacji miałby się zakończyć. Nie tak szybko. Przez dwa tygodnie wydzwaniali do mnie z zapytaniami, kiedy przyjdę do pracy. Uważam, że powinni podchodzić do rekrutacji w mniej natrętny sposób, a przedstawiona oferta w ogłoszeniu odpowiadać rzeczywistości. Szanujmy swój czas nawzajem.

Zostaw merytoryczną opinię o Clima Hit Spółka z Ograniczoną Opdowiedzialnością - Płock

• Jak się pracuje w Clima Hit Spółka z Ograniczoną Opdowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy Clima Hit Spółka z Ograniczoną Opdowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Clima Hit Spółka z Ograniczoną Opdowiedzialnością?

Clima Hit Spółka z Ograniczoną Opdowiedzialnością
1.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Chabrowa 31A
    09-402 Płock