Opinie o Green Home Development Sp. z o.o. w Wartowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Green Home Development Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Green Home Development Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Agencje nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Green Home Development Sp. z o.o. w Wartowice

Klient Nowy wpis

Nie polecam kupować nic od tego dewelopera. Już przy samym odbiorze Panowie pokazali, że nie szanują kupujących i ekipy, która wykonywała sprawdzenie domu. Mieliśmy już kilkuktornie naprawiany dach i za każdym razem wręcz musieliśmy się wykłucać o poprawną naprawę. Jeśli już się ktoś zdecyduje na zakup to polecam sprawdzić dobrze wszelkie umowy - w naszym wypadku była ona dla nas skrajnie niekorzystna i konieczna była pomoc prawnika. Mieliśmy również wizytę ekipy, która wykonywała nasze domy na zlecneie dewelopera i przekazała nam informację o wszelkich wadach budynków. Projektu budowlany a stan faktyczny to dwa odrębne światy.

Zawiedziony klient

Zakup domu od tego dewelopera to kpina. Już od samego początku pojawiały się problemy - przy odbiorze lokalu - Panom było to ewidentnie nie na rękę że odnajdywano usterki do poprawy. Byliśmy zastraszani, że możemy odstąpić sobie od umowy (tracąc 60 tys), zakrzykiwano nas że mamy tylko 1,5 godziny na odbiór mimo że nigdzie nie ma takich zapisów prawnie, a stanu domu w tak krótkim czasie nie byliśmy w stanie oszacować. Inwestycja którą zakupiliśmy nie została podłączona do systemu kanalizacji, czekaliśmy na nią niespełna rok - oczywiście deweloper umywał od wszystkiego ręce. Następnie zaczęło nas zalewać - okazało się, że dach to jakaś fuszera - wszystko krzywo, źle położona membrana, obróbka dachu taka że zastanawialiśmy się czy to w ogóle przetrwa czy trzeba będzie po 2 latach wymieniać dach. Przecieki zaklejone przez panów specjalistów taśmami! Kolejne problemy przyszły niebawem - weszliśmy w posiadanie projektu budowlanego od którego deweloper zrobił sobie wolną interpretacje nie stosując się do zapisów w projekcie i nie wprowadzając zmian. Tłumaczył się tym, że projekt budowlany to tylko taki dokument poglądowy :D Szanowni Panowie jakby tak się budowało poglądowo to co chwila zawalałby sie mosty bo ktoś przyoszczędził. Wiemy, że Panowie zaoszczędzili na izolacji budynków co skutkuje podmakaniem - mydlą oczy dosypywaniem ziemi i tłumaczeniem się, że tak ma być. (usunięte przez administratora) i nic więcej - usunęli nawet swój profil firmy na google po tym jak poszkodowani zaczęli dodawać swoje opinie.

Poszkodowana
@Zawiedziony klient

Miałam podobna sytuację

Maja Nowy wpis
@Poszkodowana

Skoro tak to co wobec tego zrobiliście?

Poszkodowany Nowy wpis
@Maja

Dochodzimy swoich praw i nie odpuścimy. Jeśli oczekujesz gotowej listy działań które podjęliśmy to nie zamierzamy tego publikować z oczywistych względów - dosyć już zahukiwania i zastraszania przez firmę.

Rozczarowana Nowy wpis

Początkowo współpraca jak i inwestycja wydawała się ok. Ale już na etapie odbioru widać było przejawiająca się ze strony dewelopera agresję przy próbie wskazania niedoróbek, oraz nerwowe pospieszanie że strony pana Piotra i Pawła, aby wykryć jak najmniej błędów. Po odbiorze każda reklamacja spotykała się z odmową naprawy. Cieknące dachy tu padała odpowiedź no przecież taką mamy pogodę. Przemykające ściany, źle ułożona dachówka posklejana na taśmę izolacyjna. Właściciele beszczelnie śmiejący się w oczy klientów. Źle wylane fundamenty z brakiem drenażu i izolacji to na każdej inwestycji standard. Ponadto problemy w przeniesieniu własności, tu deweloper wymuszał swojego notariusza który usilnie próbował wprowadzić zapisy niekorzystne dla klienta. Przy zmianie kancelari komentował to w bardzo nieprzyjemny sposób, pomimo iż mieliśmy do tego prawo! Stanowczo odradzam jakiekolwiek kontakty i interesy z firmą Ps. Po odbiorze wizyty niezadowolonych pracowników, którzy nie otrzymali wynagrodzenia od tego "dewelopera" w gratisie...

Klient z inwestycji

Niestety zakup od tego dewelopera łączy się z problemami. Marna jakość oraz fuszerką w każdym kącie to jedyne co tej firmie wyszło. Arogancją brak szacunku do klienta oraz agresywne zachowanie to następny problem. ALE największym problemem są przeciekające dachy, brak izolacji oraz drenaży, fundamenty wykonane niezgodnie z projektem budowlanym i całe (usunięte przez administratora) ktore z tym idzie, ale tym zajmie się już prokuratura oraz biegli sądowi.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Green Home Development Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Green Home Development Sp. z o.o. - Wartowice

Green Home Development Sp. z o.o.
  • 29B
    59-720 Wartowice

Green Home Development Sp. z o.o.