Spiroflex Sp. z o.o.

Opinie o Spiroflex Sp. z o.o.

PIJaczek

Omijać ten (usunięte przez administratora) , chyba ze lubisz wypić to dasz sobie tu radę , kadra kierownicza to jakaś pomyłka , gość jeszcze pare dni temu smarował maszyny smarem i nagle zarządza ludźmi ..... welcome Ukraina

Alicja
@PIJaczek

I co z tego, że smarował? To chyba nawet dobrze, że zna specyfikę pracy. No chyba, że jeszcze coś więcej o tym powiesz dla jasności żeby było wiadomo w czym rzecz?

Wdl

Nie polecam.

Weronika
@Wdl

A czemu nie polecasz? Rozwiniesz?

Wdl
@Weronika

Kiepska atmosfera w pracy, mściwy kierownik, kłamliwy dyrektor i różne zasady dla róznych pracowników. Coś jeszcze chcesz wiedzieć?

Myslenie Nie boli
@Weronika

A czytac ze z rozumiem potragisz ,to przewin pare komentarzy w dol a wnioski same sie nasuna

Alicja
@Myslenie Nie boli

Może lenistwo ją pożarło albo nie dowierza w to wszystko? :( Ale jak to w sumie jest, że ludzie wciąż tu pracują?

Kaśka

Hejka pytanie łatwo sie dostac po szkole bez doswiadczenia?

Mitka mikro pytka
@Kaśka

Daj sobie spokój z tą firmą, na strefie są lepsze miejsca

Kaśka
@Mitka mikro pytka

Dlaczego odradzasz skoro tam pracujesz ?

Tiger Bonzo

Chyba najbardziej przykry jest ten kierownik Mirek, stary dziad, powinien być dawno na emeryturze

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Spiroflex Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku ŚLUSARZ?
Knt

Zdecydowanie odradzam prace w tej firmie.

WTF

Król laserow oficjalnie ogloszony krolem kiczowatej muzy czyt. Krolem radia Leliwa.wiocha tanczy i huczy

Weronika
@WTF

A czemu tak uiważasz? Co takiego w sumie zrobił, że tak piszesz?

Dziadzia

Niesamowite te komentarze są, chciałem tu przynieść CV, ale opinie mnie odstraszyły

Gruba Belaa

Jak mnie ktoś obgaduje niech mnie w (usunięte przez administratora) pocałuje.Nie masz lepszego zajęcia w domu to szukasz tematu na głupoty ,zajmij się praca lub rodzina jeśli ja masz .Pozdrawiam tych co mają pierdolca i obgadują tych wszystkich ludzi.

kandydat

czy są przyjęcia na produkcje??

chyba nie
@kandydat

oficjalnie nie, bo jest wojna na ukrainie - tlumaczenie gory. ale po robocie widac ze jej nie brakuje. nieoficjalnie jakies braki sa na produkcji wiec pytaj

@chyba nie

Poczytałem troche opinii i chyba podziękuję, są miejsca lepsze dla pracownika...

zaangażowanie???

masz pan dyrektor przyklad zaangazowania na stołku siedzi przy syriusie z wywalonym balonem do gory. ale ten gosc jest ponoc tez z tych nietykalnych, wiec akceptowalny. premie za zaangazowanie tez dostaje... zenada!!! przykladow bedzie wiecej, bo krew zalewa ze jeden stoi napier.... dala, premie mu za kwna zmniejszycie lub zabierzecie, a drugi siedzi, ma wywalone i jeszcze mu krzywda ze robota taka ciezka!!!

09.06.2022 08:10

(usunięte przez administratora) kiła i mogiła, nie polecam tej firmy.

00:03

Praca jak każda inna, tylko tu jakoś tak bardziej kiepsko.

Czesław

Absurdem w tym cyrku są zasady, które dla każdego są inne. Brak jakiejkolwiek organizacj, dyrektor, któremu naeet nie można wierzyć odnośnie godziny, kierownik wyrwany żywcem z (usunięte przez administratora), który jest mściwym starcem, to tylko kilka aspektów pracy w spirflex, reszta wychodzi w praniu

Mitka mała pytka

Nie polecam tej firmy. Szkoda czasu.

Wojek

To co się tu ostatnio dzieje to pod inspekcje pracy się nadaje . Dlaczego alkoholicy dalej pełnia tu jakiekolwiek funkcje , czy pani właściciel wie co u się odpier….. . Pociotek „karetka”to jakiś dramat … gdzie go jeszcze awansujecie . Dyrektor już sam wie co tu się swieci … I do ciebie „opuchnięta mordo zza Wisły” szanuj ludzi W Y W Ł O K O , raty rosną i rosnąć będą ,hahahah

Świadek koronny

pracuje tutaj i powiem tak praca - jak wszedzie, trzeba pracowac, ale nie przesadzajmy i nie porownujmy pracy tutaj do innych mieleckich firm. placa - nie jest zla (zalezy na ktorym wydziale i stanowisku), ale jest ale - zmowa placowa niestety dziala jak to na strefie. Dyro - niestety manipuluje nim jego swita (tak to wyglada z boku): planistka i jej konkubent, drugi po dyrze brygadzista tatuaz czy inne krole lasera pod pier-da la cze i bojcorze. poza tym ok gosc, idzie sie dogadac, uwazam ze rzadko sie zdarza na firmie taki dyrektor, jak jestes dobrym pracownikiem to i stanie za toba jak ci sie noga powinie. dyrektorze, wiecej odwagi w sciganiu nierobow i bedzie dobrze. Kierownik - czlowiek z prlu, ktory faktycznie powinien isc na emeryture i przestac (usunięte przez administratora)... ludzi na produkcji.bardzo psuje atmosfere pracy, do tego msciwy czlowiek. faktycznie jest tu kilku czolowych ludzi "uprzejmie donosze", ktorzy praca sie w ogole nie wykazuja, ale bojceniem i nagadywaniem na innych. w czolowce oczywiscie pani planistka, ktora nie ma zielonego pojecia o tym co robi. niestety wprowadzila na obecna chwile calkowity haos na produkcji. ludzie powoli maja dosc tego (usunięte przez administratora) na hali nie idzie nic znalesc, ludzie chodza i szukaja przewodnikow czy detali zamiast zajac sie swoja praca. do tego brak jakiejkolwiek wiedzy, nie wykazuje checi wspolpracy z innymi dzialami w planowaniu i dlatego jest jak jest, czyli jak sie uda to sie uda, jak nie, to sie zwali na kogos ze cos nie wyszlo. Pan czolowy brygadzista drugi po planistce, trzeci po dyrektorze, jak tylko dyra nie ma na firmie, nie robi praktycznie nic. najlepiej mu szlo sciganie ludzi i glupkowate komentarze oraz "uprzejmie donosze". teraz troche przysiadl, pewnie kredyty daja o sobie znac, albo strach przed goworkiem. lubi zalatwiac swoje sprawy telefonami w godzinach pracy. gosc naddaje sie do bosza czy innego pilnika, nie na brygadziste. brak elementarnej wiedzy o procesach produkcji. brak umiejetnosci w organizacji pracy na hali - len i (usunięte przez administratora) ogolnie jest ok.jak robisz swoje, nikt sie nie czepia. trzeba popracowac nad organizacja od zera, bo to w tej firmie w obecnej chwili nie istnieje. fajnie by bylo, jakby premie w koncu byly dawane za faktyczne zaangazowanie a nie z automatu, a swita za podpier i nieudolnosc totalna - za wypchane zlecenia - parodnia. niech w koncu wszyscy beda traktowani na rowno, a nie np pan magazynier trawnik bajerant schodzi do szatni koncem zmiany nawet o 22:45, kiedy reszta musi o 22:57. i jeszcze jedno, firma biedna nie jest, wiec fajnie by bylo, jakby choc raz w roku zrobic jakies ognisko czy cos. luksusow nie oczekujemy od kielbaska jakies piwko i fajny klimat. a nie biurowi sie bawia raz w roku, a ludzie ktorzy zarabiaja pieniadze swoja praca dla firmy,robia na nich, nie maja zadnej uciechy. nie ma zadnych beneficjentow, o ktorych tak duzo rozprawiala daaawno temu pani biurowa na spotkaniu, to choc zrobilibyscie takie integracyjne cos - zgrana ekipa to wydajna ekipa. pozdr

Mnich
@Świadek koronny

Jeśli nie wiesz kto i czym ma się zajmować na swoim stanowisku pracy to po co się udzielasz wogole..jak by wszyscy się zajęli tym co mają robić nie było by tematu .A nie głupie obgadywanie po stronach to dziecinne zachowanie ,masz problem wyjdź na halę i powiedz to głośno a nie boisz się ..

Dno

To jeśli tak życzycie źle i macie problem z nimi to czemu nie powie ktoś głośno tego tylko jeździcie po sobie ..bądźcie dorośli i powiedzcie głośno że wam nie pasuje taki klimat pracy i osoby na samym stanowisku by wymienili lub ściągnęli je. Da się wszystko zrobić tylko trzeba mówić .

Xxx

Katia weź się za pracę :) bo słabiutko ostatnio.

Dno

Ale co ty masz na myśli (usunięte przez administratora)...jeśli ktoś ma coś do wykonania i zrobienia i nie jest zrobione..a ktoś jest rozliczany z pracy a inne osoby nie to co chcesz...zwolnij się jak masz jakiś problem a nie jak (usunięte przez administratora) się zachowujesz i nadajesz na innych ..

Katia
@Dno

Ty doskonale wiesz co mam na mysli ... sprzedawcow nie brakuje na tej firmie Jak konkubencik leci pokazaC wpisy do Dyra to co wy albo jestescie tak slepi ze myslicie ze o tym cala firma nie wie ? Albo jestescie poprostu glupi! Oby dyrektor przejrzal na oczy i zrozumial ze nie jest lepiej na dziale odkad tombakowa planuje ktorej sie wydaje ze przyspiesza prace a w rzeczywistosci chaos i balagan na dziale. Narzekaliscie na Karoline ale prawda jest taka ze planowala duzo sprawniej no ale zobaczymy moze wroci ! Oby na miejsce Tombakowej Krolowej bazaru i tandety pozdrawiam całą reszte działu. Gnoimy do bólu..ps konkubencik napraw deske wkoncu w damskim !

Dojadę cie
@Katia

Popatrz pod innym kontem ,ktoś planuje i ma grono ludzi do pomocy ,jeśli dane osoby nie zrobią czegoś ,nie jest ktoś wstanie podgonić i zrobić coś do przodu jeśli dane osoby nie są w gronie rozmów podczas pracy ..przekazywanie informacji to podstawa a tu ludzie mają grupki ..VIP i pracownicy i osoby bez strony ..zmieńcie zachowanie a zmieni się praca

masa
@Świadek koronny

,bardzo merytotoryczna opinia ,zgadzam sie w 80%… oczy mozna przymykac ale nie na pijanstwo, dyro dwulicowy gosc zwalnia za alkohol i przymyka oczy na akohilika kaposia,kiero niczym z o m o na firmie truchta - na emeryture dziadziu, planistka … tyle rzeczy na jej temat zostalo tu napisane ze powinna ona tu miec swoja osobna rubryke ;)

tomarz

serial tu mozna krecic a raczej kabaret, dyrektor pod dywan zamiata wszystkie brudy , zwalnia ludzi nie wygodnych ktorzy cos wiedza albo widza , obluda brak homoru i zasad,warunki pracy jak w kolchozie,toalety to jest jakis zart ,lepiej dziore w podlodze zrobcie,nie polecam a nawet stawoczo odradzam,kolesiostwo i kapusie

Budyń
@tomarz

Dyro spoko gość tylko nim sterują. Muszą mieć ładnego haka na niego!

@tomarz

Opowiedz o tych warunkach, skoro dla Ciebie to warunki jak w kołchozie ... Czemu tak uważasz ?

dyro

to jest poprostu skandal i (usunięte przez administratora) ,bhp mierzac natezenie halasu na hali wykaczylo najglosniejsza maszyne ,tp sie nadaje pod inspekcje pracy !!!! dyrektorze bity koniu z pod tarnobrzeskiej wsi …sznuj ludzi zaszczuty (usunięte przez administratora)

Stary komuch mocno śpi

Odradzam pracę w tym śmietniku, co tu sie dzieje, to tego nie wie nikt.

Korean motors

Anka,nie daj sobie w tombak dmuchać …. Dyrektorze teraz to nawet problem z gołębiem się chyba masz bo w lustro to chyba nie patrzysz prostaku i hipokryto z pod tarnobrzeskiej wsi promujący alkoholików , wyślij w końcu kierownika na emeryturę bo mu życia zabraknie. I pytanie dlaczego ten pijak z Utzrymania Ruchu nadal tu jest, jakie haki ma na ciebie …. Ostatni przetarg… ,omijać ten (usunięte przez administratora) jak najdalej

Maja
@Korean motors

I co, lepiej Ci jak sobie powyzywałeś ludzi? Może byś po ludzku opowiedział co w tej firmie jest nie tak, bo widzę że tu jakieś intrygi lecą?

korean motors
@Maja

a co nie potrafisz czytac ze zrozumieniem … wystarczy przzeczytac pare komentarzy i widac co jest nie tak, ogranizacyjnie to mieszanka hipokrytow z karierowiczami

@korean motors
@Maja

pytasz co jest nie tak … a czytac ze zrozumiem potrafisz? przeczytaj chiciaz polowe opini a odpowiedz przyjdzie sama. ps.Anka nie świruj ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Spiroflex Sp. z o.o. - Mielec

• Jak się pracuje w Spiroflex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Spiroflex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spiroflex Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 11 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Spiroflex Sp. z o.o.