Spiroflex Sp. z o.o.

Opinie o Spiroflex Sp. z o.o.

Siła

Dziewczyny nawet jadalni nie mają a dyrekcja szkoda gadać romans tam jeden za drugim a dyrektorowi się to podoba toleruje takie zachowanie ludzi multum się przewala. Jak ktoś chce by jeździli po tobie idź pracuj

@Siła

Długo pracujesz już w Spiroflexie? Jak oceniasz tę firmę pod kątem zarobków? Jesteś zadowolony ze swojej pensji w tym miejscu? Możesz podać jakieś widełki wynagrodzenia? :D

@Piotr

Swoje wiem co się tam dzieje zarobki najniższa krajowa jak ktoś ma układ i donosi to ma więcej

Tomasz
@Siła

Albo nawet kilka groszy mniej niż najniższa krajowa żeby upokorzyć człowieka... na hali brudno ,typowy prywaciarz co chciał by pracownika do wszystkiego i zeby robił za dwóch a najlepiej za trzech za pół darmo .

@Tomasz

Szkoda tam iść jak się jakaś dziewczyna postawi to dyrektor szerokim łukiem omija jedna laska była na macierzyńskim chciała wrócić to ja zwolnili taka tam patologia inna z kolei w ciążę zachodzi co rok i dobrze jest ale to koleżanka dyrektora

Alicja
@Tomasz

Zaraz, jak to kilka groszy mniej. Toć to już się kwalifikuje, żeby wołać pip. Podkładaliby się tak łatwo kontrolerom?

@Tomasz

nie przesadzajmy, nikt nie zarabia poniżej najniższej. druga sprawa to faktycznie na wydziale gdzie jest produkcja rur i tego z czego spiroflex slynie jest marnie oplacana praca a atmosfera jest tragiczna - glownie za sprawa ludzi z sasiedztwa dyrektora, kierownika (swita z okolic tarnogrzega, oraz kobiet z leara, ktore spelniaja sie na montazu), ale na wydziale usług jest zupelnie inaczej. fakt ze lubia jak ktos robi wiecej niz musi. uwielbiaja ploty i donosy ale z donosami jest tam jedna taka co bije chyba wszystkich na glowe takze dobrze czlowiek zdania nie skonczy a Ona juz u dyrektora - typowe polaczki z prowincji.

@Piotr

zalezy gdzie robisz widelki? od najnizszej krajowej + premia (premie sa co miesiac wyplacane srednio to 300-350zl brutto chyba ze bylo L4 lub dluzszy urlop to nie ma premii)- do ok 5000 brutto za 168h/miesiac na produkcji bez nadgodzin. place sa indywidualnie ustalane z dyrektorem. mozna zarobic z nadgodzinami naprawde fajne pieniadze. oczywiscie mogliby placic lepiej bo ich stac na to, ale wiadome jak jest.

@Siła

Ta co zwolnili to mieli zwolnic jesli chodzi o laske ze slusarni. A ta co ciagle zachodzi to (usunięte przez administratora)brygadzisty ktory ulozyl sie z dyrektorem i dlatego jest jak jest.

Przemysław

Odradzam ,na każdym kroku kamery prezes siedzi w domu i ogląda na telefonie co pracownicy robią na drugich zmianach.. o marnej pracy i wynagrodzeniu nie ma co wspominać .

Ciężko się dostać na produkcje ?

@Monika

Jesli sa potrzebni pracownicy to nie jest trudno. Preferuja ludzi z pupu.

Szymon
@Iwan

Znasz może warunki zatrudnienia, które pracodawca ten oferuje na produkcji? Twoim zdaniem można dobrze zarobić? Wypowiedz się proszę bo coś czuję, że masz sporą wiedzę w tym zakresie. Podzielisz się tym co na ich temat wiesz?

Pozdro
@Szymon

Ja mogę się wypowiedzieć

Jak wyglądają możliwości rozwoju dla magazyniera w Spiroflexie? :) Czytałam, że można liczyć na stały rozwój i zastanawiam się czy chodzi o szkolenia i kursy czy również w grę wchodzą jakieś awanse. Podpowiecie jak to wygląda w firmie? Co jaki czas i jakie są organizowane szkolenia? Czy często się zdarza by magazynier awansował?

Ściema
@Karolina

Nie ma rozwoju jeden magazynier przez 20lat

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Spiroflex Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku ŚLUSARZ?
Sysiler

Jakie zorobki dla spawaczy

Pyk
@Sysiler

Przyjdź to się przekonasz

@Pyk

Wiesz.. fajnie by było dowiedzieć się już wcześniej na ile można mniej więcej liczyć w Spiroflexie. Może ktoś z pracowników wypowiedziałby się na ten temat? Jakie wynagrodzenie jest oferowane?

Karol

@pyk a nie możesz zdradzić ?

Na jakie benefity można liczyć w Spiroflex Sp. z o.o.?

Iwan

Oprocz bona na swieta w grudniu, nie ma zadnych benefitow. Byly obiecane jakies 4 lata temu i luch po nich zaginal.

Mam pytanie o stawke dla nowozattudnionych na produkcje.

@Nowy

Stawka na produkcji bez fachu to najnizsza krajowa + ewentualna premia do 300zl na miesiac poza okresem probnym.

Zostaw merytoryczną opinię o Spiroflex Sp. z o.o. - Mielec

• Jak się pracuje w Spiroflex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Spiroflex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spiroflex Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 11 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Spiroflex Sp. z o.o.