Opinie o MPT POLAND Sp. z o.o. w Mielec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie MPT POLAND Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie MPT POLAND Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MPT POLAND Sp. z o.o. w Mielec

Ryszard

Czy doświadczenie i umiejętności to główne kryteria oceny kandydata na stanowisko szlifierza narzędziowego? I w jaki sposób te umiejętności są weryfikowane? Proszę o odpowiedź, bo nie mam jasności, czy przeszedłbym rekrutację, w związku z tym nowym ogłoszeniem, co to oferują 5 - 7 tyś zł brutto i UoP.

@Irek

A czy na takiej pierwszej rozmowie rekruter już omawia warunki pracy? Chodzi mi, czy wiadomo, jaka jest pensja, jaka umowa, albo jakie są możliwości rozwojowe? I czy taki kandydat wiedział przed rozmowa, że będzie takie zadanie w trakcie, czy to było zaskoczenie?

Asia Nowy wpis

Pracownicy jak widać stają w obronie pracy na produkcji. A pracownicy biura coś dodadzą na temat pracy, po to tu jestem. Mianowicie jestem zainteresowana kolejnym naborem na stanowisko Pracownika administracyjno-biurowego. Oferta wygasła 2 MSC temu. Pracownicy biurowi pracują od poniedziałku do piątku, tak jest w ogłoszeniu. Interesuje mnie czy to praca zmianowa? Chętnie się dowiem w jakich godzinach.

Japa

Heuheuheu

Oper

Jak tam atmosfera?

Yo
@Oper

Atmosfera jest bardzo fajna. Ludzie na produkcji też są w porządku. Ten kto tu pracuje doskonale o tym wie.

??
@Yo

Yo popatrz na post niżej , ktoś tu kłamie albo ty albo Pracownik cnc

Yo
@??

Skąd wiesz czy ja nie jestem pracownikiem cnc? Nikt tutaj nikogo na siłę nie trzyma. Jak komuś nie pasuje to aut, rynek pracy jest na tyle duży że każdy pracę znajdzie. A komentarze poniżej świadczą że pracuje tu kilka osób, które mają problem ze sobą i tylko anonimowo są w stanie wyrazić swoje zdanie (usunięte przez administratora) do własnego gniazda. Jeśli masz problem to powiedz to otwarcie kierownikowi czy dyrektorowi a jak nie to się stąd zwolnij i nie psuj opinii firmie która ci co miesiąc płaci, ubezpiecza i zapewnia pracę w przyzwoitych warunkach.

@Yo

Piszę do pana Yo-widac dużo masz wolnego czasu w pracy na pisanie chwalacych postów na nowym darmowym IPHONIE.

Huhu

Game over

Koniec cierpliwości

Eksperymentalny projekt(usunięte przez administratora) Zrób to dla firmy. Prosimy.

Byli
@Koniec cierpliwości

(usunięte przez administratora) Jeśli tak to może ja i paru kolegów wrócimy do pracy.. ?

opc
@Byli

(usunięte przez administratora)niekompetencja wziela góre -obiecujemy ze nie bedziemy tesknic PRACOWNICY

Benk benk
@opc

Czyli co (usunięte przez administratora)wraca?

Hary

Dobre hehe megaogarniety. Nie widac żeby zanosiło się na jakieś zmiany. Tym bardziej (usunięte przez administratora)ja słyszałem ze niektórzy (usunięte przez administratora)maja się zmienić ale zobaczymy. Pozdro dla produkcji

YRAH
@Hary

(usunięte przez administratora)znowu piszesz na forum z firmowego IPHONA, za robote sie lepiej weź

Br
@Hary

Jeden (usunięte przez administratora)powinien już dawno stąd wylecieć

Jasiek
@Br

Ciekawe kto...

Darek
@Br

Ilu Wy tam macie tych kierowników?

-_*
@Darek

Firma Mpt Poland

§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. § 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego. Sprawa zostanie przekazana do odpowiednich organow

@Firma Mpt Poland

Żadne nazwisko nie padło. Zdjęcia nie ukazano. Jak przysłowie mówi "nie jednemu psu burek" WSZYSTKO ZGODNIE Z PRAWEM

@Weź się za robotę lepiej

To już sprawdza odpowiednie organy.

Artykuł 213 kk

@Weź się za robotę lepiej

Proszę czytać ze zrozumieniem. Sprawa jest zgłoszona wiec proszę się nie martwić wszystko odbędzie się zgodnie z prawem.

@Firma Mpt Poland

Jestem osobą bierna w tym wszystkim

nie strasz bo się...
@Firma Mpt Poland

czyjaś opinia to nie pomówienie, proszę się douczyć zanim się wyskoczy ze skopiowanymi paragrafami.

858 Nowy wpis
@Yo

dokładnie, co miesąc płaci i jest ciepła woda w kranie

ewa Nowy wpis

Z moich obserwacji to oni wiecznie szukają pracowników, konstruktora, to juz kilka lat szukaja

Ryszard

Irek
@Ryszard

kiedyś zaprosili mnie na rozmowę na to stanowisko i najważniejsze dla nich bylo doświadczenie i umiejętności. Na rozmowie przedstawili mi rysunek techniczny i miałem go rozczytać, poległem...

@Irek

Aplikowałeś do MPT POLAND Sp. z o.o. na stanowisko Operator prasy mimośrodowej? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Pleban polski

Witajcie. Owa firma dodała ogłoszenie od pracę jako szlifierz. Sam pracuje w zawodzie dobrych parę lat i mam pytanie odnośnie tej firmy. Jak wygląda ogólnie praca szlifeirza w tym zakładzie? Jak atmosfera? Szefostwo i przełożeni? No i najważniejsze. Czy stawka jaka oni proponują 5000-7000 brutto to jest realna?

Irek
@Pleban polski

praca na 2 zmiany, byłem kandydatem ale nie przeszłem rozmowy więc nie wiem jak przełożeni ale na rozmowie byli bardzo profesjonalni i młodzi! Konkretne pytania i odpowiedzi. Stawkę potwierdzili, a premie zależne od dyspozycyjności.

Pracownik administracyjno-biurowy ma według ogłoszenia zarobić 5 000–6 000 zł brutto. Ale czy może mieć mniej, niż 2 lata doświadczenia na stanowisku kadrowym, co to sobie firma życzy? I jakie są detale tego systemu premiowego, opisanego, jako atrakcyjny?

Znajoma

Chciałabym sie dowiedziec jak jest z zatrudnianiem i wyplatami za "okres próbny".. Czy możliwe jest ze do tej pory ktoś nie dostał wypłaty za prawie dwa tygodnie pracy w zeszłym miesiącu?? Czy takie rzeczy się zdarzają w tej firmie?? Bo znam kogoś, kto dalej czeka na przelew..

@Znajoma

Nie jest mozliwe wiec dlaczego konfabulujesz?

Kierowca C+E

Jak jest w tej firmie na stanowisku Kierowcy C+E w transporcie międzynarodowym?Jak z pracą i wynagrodzeniem? Proszę o informację.

Obecny pracownik
@Kierowca C+E

W tej chwili już maja dwóch kierowców więc muszą dobrze zarabiać jak jeżdżą....

Obecny pracownik

Wypłacają...

Pracowita

Raczej teraz wszyscy pracodawcy są ostrożni z zatrudnieniem

Olga
@Pracowita

To oczywiste ale myślę, że warto by było się dowiedzieć czy aktualnie dana firma poszukuje nowych pracowników :) Nie na wszystkich miejscach pandemia odcisnęła się bardzo mocno a widzę, że MPT dodało ostatnio ogłoszenie o pracę na stanowisko Operatora pras. Czy Ty może wiesz coś na temat zatrudnienia na takim? Na co można liczyć na start? Jakie wynagrodzenie? :)

zainteresowany

Podpowiedzcie czy mimo epidemii można liczyć na pracę w firmie?

chyba od trzech lat szukają konstruktora, wszystko na temat ... 3 tyś. netto dla firmy to problem

Maciej
@694196

Jeśli firma poszukuje pracownika na stanowisko konstruktora od 3 lat, to musi to znaczyć, że rotacja jest dosyć duża, a wiesz może dlaczego tak jest? "3 tys. netto dla firmy to problem", czyli nikt z pracowników nie może liczyć na wyższe wynagrodzenie?

Maciuś
@Maciej

Obecne zarobki są na zasadzie "znaj łaskę pana".

Gapik
@694196

Stawka jaką wynegocjujesz z pracodawcą jest indywidualną kwestią. Tak samo jest w MPT. Na ile możesz liczyć ? Zależy od umiejętności i doświadczenia. Zarobki w MPT są informacją poufną, jak z resztą w większości firm. Najlepiej przyjść na rozmowę.

nIKT
@Gapik

Oczywiście, że zarobki to sprawa poufna ale nikt nie mówi, żeby podawać wraz ze stawką imię i nazwisko. Bo wiadomym jest, że pracodawca też tutaj zagląda i może wywalić z pracy takiego "gadułę" a nikt tego nie chce. Chodzi o to aby podać nawet widełki +/- 200zł netto bo to oszczędzi masę straconego czasu komuś kto aplikuje np. z daleka i takie jeżdżenie to żadna przyjemność tylko po to aby się dowiedzieć, że firma płaci na takim stanowisku 50% tego co jako minimum oczekuje kandydat. Ja już miałem takie przypadki więc naprawdę chciałbym sobie tego oszczędzić. Wracając do sprawy konstruktora to szukanie kogoś 3 lata to jest nieporozumienie. Poza tym konstruktor za 3tyś. to chyba stażysta po szkole który nie specjalnie będzie przydatny przez co najmniej rok. Konstruktor to stawki od 5tyś. netto żeby można było oczekiwać człowieka który zna się na tej robocie i do tego taki co nie przyjdzie na chwilę aby po prostu gdzieś przeczekać. Dla pracodawcy oczywistym jest aby unikać rotacji i to na tak kluczowym stanowisku.

Pan Inżynier

Firma jest słaba. Unikać. Można opisywać niuanse, ale jest jedno słowo klucz: UNIKAĆ.

Czy można w MPT POLAND Sp. z o.o. liczyć na jakieś dodatki?

Oczywiście ,że można liczyc na dodatki np. dodatek obowiązków

Fafik

Był kiedyś w tv taki gość zwany Zulugula. Ani się na niczym nie znał,ani nie bardzo mòwił po polsku,ale we wszystko się wtrącał. Tym razem jednak to nie telewizja.

Maciej
@Fafik

Przypuszczam, że dysponujesz informacjami związanymi z pracą w firmie MPT POLAND. To dobrze się składa, ponieważ chciałbym za pośrednictwem forum ustalić, jak wygląda poziom wynagrodzenia początkowego, który pracodawca oferuje nowym pracownikom? Liczę, że zechcesz pomóc.

Bida z Nędzą

Lizusów poprzedniego dyrektora wywalić, a zainwestować w produkcję. No i w końcu kogoś porządnego na jakości znaleźć, bo ego to nie wszystko

Bim boom
@Bida z Nędzą

Tak to jest, gdy się awansuje z przypadku. Na bycie kierownikiem trzeba mieć wiedzę, doświadczenie i trochę pokory. A tutaj brakuje wszystkich trzech wariantów...

@Bim boom

Myślisz, że awans w pracy może być przyznany "z przypadku"? Wydaje mi się, że muszą być spełnione jakieś kryteria, powiedz co myślisz. @Bida z Nędzą, napisz proszę co masz na myśli poprzez zainwestowanie w produkcję i jak wygląda praca w MPT POLAND Sp. z o.o.

Kpina

Jeśli ktoś chce jakichkolwiek popraw zatrudniając na cnc kucharzy czy innych tancerzy to niech później nie będzie zdziwienia... To tak jakby murarz miał wybudować samolot... Nie pozdrawiam.

Dawid
@Kpina

Uważasz, że pracodawca źle dobiera pracowników, których zatrudnia na stanowisko operatora maszyn CNC? Jestem ciekaw, czy osoby te popełniają jakieś błędy, czy w Twoim odczuciu ich praca nie jest odpowiednia? Rozwiń, proszę swoją myśl, którą zawarłeś w komentarzu.

Pałka.
@Kpina

Nie wiesz co piszesz. Każdy ma takie samo prawo pracować na stanowisku w jakim się widzi, kwestią jest jego zaangażowanie i wiedza. Kucharz, tancerz, nie istotne. Najważniejsze jest to jak wykonuje swoją pracę i jak o nią dba. Wiesz coś więcej na temat tego co piszesz?

Heheszki
@Pałka.

Hehehe gdzie napisane że nie mogą pracować? Zagadnienie z innego tematu, ale jak to bywa trzeba ugryźć z innej strony. raz jeszcze nie pozdrawiam ;) Ps czytamy że zrozumieniem

tommy

Witam mam pytanie jaka jest stawka miesieczna brutto w firmie MPT POLAND

sdfg
@tommy

wszyscy na stawkach głodowych

Gruszkowski
@sdfg

Skądś musi się wziąć kasa na podróże pana pseudodyrektora;) Chłop tak polubił firmę, że w tygodniu po dwóch dniach potrafi się zmyć.

Szczęśliwy
@tommy

Bardzo dobra firma. Miało być nawet socjalne krążyła lista z jakiego rodzaju funduszu pracownik chce skorzystać a przed świętami przyjeżdża szef i skończyło się socjalne. Jak z dowcipów o Hansie i Ż.... Serdecznie polecam.

Xd

Ile obecnie pracuję ludzi na cnc?

Ttt
@Xd

Pytasz ilu jest zatrudnionych czy ilu było dziś w pracy?

Huhu
@Ttt

Haha ilu było w pracy xd, bo widzę pytanie ma drugie dno xd

Mick
@Ttt

A co to, strajk przeprowadzacie?

Xd
@Mick

Ktoś wkoncu zmadrzal? Chyba nie

Hahaa

Brawo brawo brawo hahaha

Zostaw merytoryczną opinię o MPT POLAND Sp. z o.o. - Mielec

• Jak się pracuje w MPT POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MPT POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MPT POLAND Sp. z o.o.?

MPT POLAND Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 60 ocen.
  • Strefowa 12
    39-300 Mielec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042