Spiroflex Sp. z o.o.

Opinie o Spiroflex Sp. z o.o.

Nk

Chcecie (usunięte przez administratora) jedyne osoby bo są niewygodne i mają odwagę powiedzieć wam prawdę prosto w oczy a to was kore.wsko boli. Do wszystkich którzy mają jeszcze siłę użerać się z tymi (usunięte przez administratora)(kto jest (usunięte przez administratora) każdy wie o kogo chodzi) zawijajcie manele i(usunięte przez administratora) z tego chorego miejsca. Ja już chwilę temu to zrobiłem i jednego czego żałuję to tego że poznałem te osoby. Już się nie dusze mogę swobodnie oddychać. Do chłopaków z Amady niczym się nie przejmujcie żal im (usunięte przez administratora) ściska bo macie spoko robotę ich to boli muszą udawać że coś umieją a jedyne co umieją to(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora). Jak się wam chce jeszcze z nimi użerać wasz wybór ja na waszym miejscu już dawno bym to rzucił w(usunięte przez administratora). Pozdro dla reszty normalnych.

KJ

Nic nowego Jedyne co się poprawiło to teraz firma ma mniej kwn po odejściu największego papar.cha na krawedziarkach. Jest teraz mniej zebrań zostaje więcej materiału mniej złomu firma zyskała na jego odejściu i tak długo go trzymała. Konkubent jedno co potrafi to wybrać numer tel do serwisu poza tym kompletne dno jedyne co dobrze robi to trzyma drabinę złotemu jajowi

Spawacz

25 brutto

Ilona
@Spawacz

I to wszystko? Co z dodatkami jakimiś, powiedz coś czy coś poza podstawą mogą zaoferować. Jest prywatna opieka medyczna?

W mieście Mielec poszukiwano Spawacz. Jakie tam proponowano zarobki?

spaw

29zl brutto

Agata
@spaw

to jest stawka za kogoś zupełnie nowego w firmie ? jak sie przepracuje troche czasu dostaje sie wiecej moze?

spaw
@Agata

Nie wiem dokładnie, Taka kwota padła u znajomego na rozmowie. Myślałem składać tu papiery, ale jeszcze zobaczę bo na mieście dobrze o atmosferze w tej firmie ludzie nie mówią. Ofert na spawaczy nie brakuje. Może ktoś coś więcej napisze?

Alicja
@spaw

to ten znajomy jakie doświadczenie ma lub jakieś dodatkowe kompetencje? wybacz, że pytam ale na forum padła stawka 25 brutto dla spawacza i mnie rozbieżności zastanawiają

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Spiroflex Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku ŚLUSARZ?
Faza ze hoho

Noi co myslicie ze usuniecie postu cos zmieni? Smród sie bedzie ciągnął a posty nigdzie nie giną.Zmiencie swoje postepowanie i bedzie po problemie pozdrawiam

Sumienie

Na wstępie życzę Wszystkim pracującym rzetelnie w tej firmie dużo zdrowia i nerwów ze stali. Wiem że wielu z Nas myśli o odejściu, więc i odwagi w podjęciu decyzji... Reszcie konfidentów i bojcorzy również życzę Wesołych Świąt - zastanówcie się nad sobą i swoim postępowaniem, smród niesmaku w waszym postępowaniu zawsze będzie się za wami ciągnął... macie swój rozum, wolną wolę, chyba wiecie i widzicie co robicie.. Oby nadszedł taki dzień, że właścicielki zrobią z górą w tej firmie porządek, bo póki góra się nie zmieni, będzie jak jest, a dobrze nie jest, skoro jedni z lepszych długoletnich pracowników odchodzą... Pamiętajcie góra że kłamstwa, wyzysk, nerwy, stres, obgadywanie za plecami to najgorsze wartości, które póki co są mocno celebrowane w tej firmie...Zacznijmy się szanować, bo długo tym autobusem nie pojedziemy wszyscy razem... Wesołych Świąt!!!

Xd

Andrzej i masz rację w 100% planowanie to dno i wodorosty ale po co myśleć co się robi jak może iść podpiepszac wszystkich proponuje by im zmienić stanowiso z planowania na podpiepszanie. (usunięte przez administratora) i tyle nie polecam

Tak sobie czytam co tu piszecie i mam wrażenie że to jedna lub dwie osoby pod różnymi nikami głupoty wypisują. Pracuję już tu ponad rok i nie narzekam.

Zniesmaczony

Co tu taki spokój Co się stało z tymi 3 poetami co wypisywali tu te wszystkie poematy Czyżby ich wyłapali Czyżby się boją już pisać bo wiadome o kogo chodzi Hmmm

kundel
@Zniesmaczony

hhmmm a czego tu się bać??? PRAWDY??? 3 poetów??? hhmmm ciekawe wyliczenie, ostro analizujecie kto pisze, analizujcie dalej.... Gdyby firma była ok, nie byłoby tyle tutaj wszystkiego. Niestety jest jak jest, a dowodem są nowi, którzy przychodzą pierwszy dzień do pracy i rezygnują po 2 godzinach. Jakieś pytania? Chętnie odpowiem...

Spirytusowy

Chwile mnie tu bie było …. Ale widze ze nic się nie zmienia …. Ludzie zostawcie ten hangar rodem z (usunięte przez administratora) , jest mnóstwo pracy za normalne wynagrodzenie i w normalnych warunkach .

Xxx

Jakie warunki pracy proponuje spiroflex ?

Silver
@Xxx

Masz stawkę godzinową, premię uznaniową i nic poza tym. Jako zwykły pracownik bez kwalifikacji dostaniesz najniższą. Dyrektor na rozmowie będzie Ci obiecywać gruszki na wierzbie, jeśli się zatrudnisz, to się sam przekonasz że to co mówił, a co jest, to co innego. Straszny (usunięte przez administratora) na produkcji na wydziale Dyrektora. Sprawnie to tam idzie tylko obgadywanie ludzi i podpierdzielanie. Rozliczanie z wyrobów niezgodnych też istnieje, także musisz mieć mocną psychę, żeby się nie przejmować comiesięcznym wypominaniem Dyrektora ile to zrobiłeś bubli. Zerowa organizacja pracy. To taki duży garaż z ładnymi maszynami a mentalność głębokiej wsi. Nie polecam. Z tego co wiem, to Ci bardziej rozgarnięci nagrywają już sobie gdzie indziej roboty i po nowym roku szykuje się parę ciekawych odejść.

Plejboj

Czy coś się zmieniło poprawiło straszna cisza

Rozczarowany

Była nadzieja że największego łolejoza donosiciela i góry UR wkońcu (usunięte przez administratora)ią a tu znowu rozczarowanie . Pewnie jest tak jak się mówi na hali że ten pachołek dyrektorka ma na niego i może na Zbyszka jakieś haki z dawnych lat bo to jest niemożliwe żeby po tylu wpadkach dalej go trzymali a łon się podsmiechuje pod swoim czerwonym nosem że jest nie do ruszenia. Podejrzewam że może też ta jego napuchnięta gębą kierowniczka planowania maczała w tym swoje grubiutkie paluszki . Pewnie obiecała że będzie donosić na 2szystlpni wszystkich po jej inteligencji wnioskuję że pewnie i na samą siebie też. Ręce opadają aż się nie chce robić jak widzę tego ochlejmorde z rana i jak zaraz po rozpoczęciu pracy idzie już tak uje..by jakby z nocki schodził pewnie ta jego pulchna gębą wysysa z niego całą energię

Nerwowy gość

Dalej akceptuje się tam pewne zachowania, a potem jak coś do czegoś, jak się coś wydarzy, to zebrania i na ludzi, że wiedzieli i nie powiedzieli. Szkoda że nie umiecie zrezygnować z tego podziału na lepszych i lepsiejszych. Szkoda że nie zależy Wam na zgranym zespole, ale na burzycielach, kablach itd itp. Musicie mieć strasznie ubogie życie prywatne, głęboko prowincjonalne zachowania aspołeczne, skoro kręcą Was skandale na firmie, szczucie jednych na drugich, wysłuchiwanie wszelkich plot i ploteczek składanych do Was przez garstkę tych nieproduktywnych Waszych ulubienców. Kosztem tego jest (usunięte przez administratora) na firmie w organizacji pracy, niepewność, antymotywacyjne zachowania góry. Zdradzę Wam coś... na wydziale UZ + lakiernia ludzie są już tak zniesmaczeni wszystkim, że ponad połowa myśli odejść, z czego ok 25% jest już po rozmowach u innych pracodawców. Całą sytuację ratuje niepewny czas. Gdyby nie to, odejść byłoby bardzo dużo...

Kamikadze

No to co teraz panie Dyrektorze panie Prezesie bedzie dobra decyzja czy kolejny raz bedzie (nie wychylaj sie przez dwa tygodnie niech wszystko ucichnie ludzie zapomną )??? .Po tylu zebraniach i gnojeniu pracownikow ze to wszystko ich wina ze o wszystkim wiedzieli a nie powiedzieli co dalej z tym zrobicie?Chcecie porządek na firmie ludzi zadowolonych i pracujacych? To pokażcie ze wam na tym zalezy!!!! Pażdzież zza Wisły musi odejsc! Doceńcie tych co chca pracowac! A na koniec pytam gdzie są ku.wa m.ć nasze podwyżki???

MINIONEK
@Kamikadze

Właśnie gdzie jest sprawiedliwość na tej firmie,inny nie dmuchnie w alkomat i wylatuje ,a tu gość drugi raz w roku i robi ??? Parodia

Jojo
@Kamikadze

Maja nas za nic wmawiają nam że będzie dobrze (usunięte przez administratora) będzie a nie podwyżki ciesz się ze pracujesz to jest motto tej firmy. Tłumaczy nam że musimy zaciskać pasa bo wszystko zdrożało i koszty rosną na każdym zebraniu to nam jest mówione. Przepraszam a nam(usunięte przez administratora)nie rosną. Obudzicie się z ręką w nocniku ludzie już mają dość zaczną odchodzić. Widać bałagan właśnie przez brak rąk do pracy a odejdzie jeszcze kilka osób to jest pewne. Wydawało się kilka lat temu że coś z tego będzie teraz niestety wielka klapa. Takie pieniądze jakie tu się dostaje po 5 latach pracy dostaniesz na start u innego pracodawcy. Więc aplikującym odradzam.

Uju
@Kamikadze

Miały być jesienią lecz z tego co się orientuję w tym roku już nie będzie a to dlatego że trzeba nabić kobze na gorsze czasy finito.

R

Do wszystkich którzy obrabiają tyłki za pośrednictwem tej stronki. Prosto jest zasłaniać się internetem i pisać oczerniając wszystkich dookoła. Macie problem powiedzcie to komuś w twarz jesteście tchurzami i tyle. Boicie się pokazać tak jest prościej prawda. Dostałbyś w pysk i skończyłoby się oczernianie ludzi. Sprawa jest prosta jak wam nie pasuje to nikt was nie trzyma (usunięte przez administratora)

Mr. L

To jakaś żenada co się dzieje na firmie jeden z operatorów (Muminek) siedzi sobie przy laserze i wpiepsza tylko paluszki czy inne orzeszki. Nie chcąc się ruszyć na inną maszynę wykończył psychicznie młodego chłopaczka drąc się na niego to jest jakiś żart co się dzieje

Wop

Pan z Magazynu Pan M (usunięte przez administratora) pod płotem i leje ciepłym (usunięte przez administratora)! Gdzie kultura pytam ??? PANIE Dyr..

Magda

Nie polecam pracy w tej firmie

Maja

A co wy takiego mówicie i robicie że na was donoszą? Chyba jakby to nie było nic złego to by tego nikt nie robił?

RuraMen

Jaki tu spokój nic się nie dzieje nik nic nie pisze nikt się nie śmieje. Więc co tu się teraz dzieje. Pewnie jest super atmosfera rodzinna siekanka.

Minionek

Jeszcze nie może sam pojde

Minionek

Pracuję jeszcze ale już niedługo dlp jak coś ci i to mowi

Zostaw merytoryczną opinię o Spiroflex Sp. z o.o. - Mielec

• Jak się pracuje w Spiroflex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Spiroflex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spiroflex Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 11 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Spiroflex Sp. z o.o.