Opinie o Vanta Group Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Vanta Group Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Vanta Group Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vanta Group Sp. z o.o. w Kraków

Były zleceniobiorca

Jeżeli kiedykolwiek przyjdzie Ci na myśl ,by pracować w tym miejscu...NIE RÓB TEGO! Niby miejsce ok ,ładnie urządzone,ta restauracja miała by szansę być TOP w okolicy ,ale Pani właścicielka jest egoistyczną i fałszywą kobietą.Zacznijmy od tego ,że możliwa jest tylko umowa zlecenie ,na której wykorzystuje się zleceniobiorcę jak tylko się da.Ludzie podejmujący się pracy tam muszą robić wszystko co sobie Pani zleceniodawca wymyśli,oczywiście mowa tu o rzeczach wychodzących po za zakres umowy.Pani właścicielka nie liczy się z nikim ,zero serca do drugiego człowieka.Nie wypłaca należytych ,ciężko zarobionych pieniędzy ,pewnie zbiera na wakacje ???? obiecuje premie ,których w efekcie nie ma. Nie polecam z całego serca .A co do Pani właścicielki ,mam nadzieję ,że kiedyś zostanie potraktowana tak ,jak sama traktuje innych .

@Były zleceniobiorca

Dokładnie tak plus dodatkowo zgłosić do inspekcji pracy ile praw pracowniczych łamie. W życiu tak wstrętnej kobiety jak ta Pani nie spotkałam. Unikać jak ognia miejsca!!!

Były zleceniobiorca Nowy wpis

Anonim Nowy wpis
@Były zleceniobiorca

Maślaneczka Nowy wpis

Totalny brak szacunku do pracowników przez "Panią Prezes", pomiatanie pracownikiem, problemy z płatnościami, brak motywacji i upokarzanie pracownika. ODRADZAM, jeśli chcesz znaleźć pracę to VANTA GROUP Ci w tym nie pomoże. Mam nadzieję, że Inspekcja Pracy się kiedyś zajmie tym miejscem.

Dostawca Nowy wpis

Odradzam współpracy z tą firmą, dostawcą płacą miesiącami i jeszcze mają wiecznie o wszystko pretensje!

To jest niesamowite czytasz te wszystkie negatywne opinie i sobie myślisz - TO WSZYSTKO TO SAMA PRAWDA. Wykorzystywanie i co chwile nowy pracownik nikt tam nie pracuje długo, miesiąc, dwa, trzy to max. Grafiki robione na ostatnią chwilę i tak co tydzień. Jeśli możesz to unikaj to miejsce szerokim łukiem.

Omijaj z daleka

Jak w tytule - nic dodać, nic ująć - WYKORZYSTYWANIE ZA NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ a wymagania przynajmniej jak za średnią =P

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Vanta Group Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Ewelina

witam, widziałam ogłoszenie na managera gastronomii tutaj do firmy i chciałam się zorientować w aktualnych warunkach, bo stawka mnie zainteresowała, podobno do 7 tys można wyciągnąć, to prawda? mogłabym się dowiedzieć czegoś na temat bieżącej atmosfery? poprzednie opinie są dość negatywne i zastanawiające... jak obecnie traktowanie ludzi tutaj może wyglądać? i ile osób tak właściwie pracuje?

Patrycja
@Ewelina

Lepiej znajdź inną ofertę pracy, tam nie warto nawet zaglądać =]

Patryk

Obiekt wygląda na nowoczesnym, jednak jest to tylko "prowizorka". Wszystko zrobione jak najtaniej, w pokojach niska temperatura nie wspominając już na korytarzach, które są współdzielone z firmami pracującymi w budynku. Wygląda to na przeróbkę jakiegoś starego budynku, podłoga swoje lata ma i prawdopodobnie konserwator nie zezwolił ma jej wymianę. NIE POLECAM

Edyta

czy okres probny w tej firmie to jest chociaz na jakiejs umowie czy po prostu 3 miesiace na czarno sie robi ?

KATI
@Edyta

Zależy od stanowiska. Recepcjonistka owszem na umowie. Ale proszę się tym nie sugerować, zawsze znajdzie się pretekst by „uciąć z wypłaty”. Ogólnie nie polecam pracy. Mimo ze miejsce jest ładne, sale na wynajem godne polecenia praca i współpraca z Właścicielka pozostawia wiele do życzenia. Człowiek wykorzystany do granic możliwości za marne grosze.

@KATI

Za co dokładnie można mieć "ucięte z wypłaty", jakieś przykłady?

Grażyna
@KATI

Umowę o pracę czy zlecenie? To ważne.

@Grażyna

Umowa o pracę , ale kosztem zdrowia psychicznego i ciągłego poniżania . Ta kobieta ( mam a myśli właścicielke ) nie zasługuje na to by ktokolwiek dla niej pracował. Uwierzcie mi że jest dużo fajnej pracy na rynku , z której będziecie bardziej zadowoleni niż w Vanta Business Center. Od momenty otwarcia, co 3 miesiące jest nowa recepcjonistka, bo żadna nie wytrzymuje z tą kobietą i jej chorymi żądaniami.

Gabriela
@Szczęśliwy były pracownik

Teraz to już w ogóle nie wiem czy wysłać tam swoje cv :((( Ale skoro jest taka rotacja, to o czymś świadczy :/ Czy chociaż zarobki wynagrodziły ci ten przepracowany czas? Czy stawka też słaba

@Gabriela

Nie polecam wysyłać tam cv , żadne pieniądze nie są warte stresu jakiego tam doświadczyłam. Z tego co się orientuję to teraz najniższa krajowa jest tam oferowana.

Szczęśliwy były pracownik

Nie polecam pracy w tym miejscu. Zostałam wykorzystana na okresie próbnym przez pracodawcę, na stanowisku recepcjonistki miałam sprzątać swoje biuro , sprzątać sale konferencyjne , dbać o wszystkie kwiatki , składać meble , grzebać w śmieciach , i robić reklame firmie tak by pozyskać jak najwięcej najemców i klientów . Kiedy szefowa przebywała na wakacjach , ja do godziny 22 musiałam zostać w firmie naprawiać z elektrykiem awarie , następnego dnia znowu ciągnęłam nadgodziny. I takich nadgodzin było kilka , za co w żaden sposób nie zostałam wynagrodzenia. Ostatniego dnia umowy próbnej zostałam poniżona i obwiniona o wszystko, gdzie przez 3 miesiace nie było żadnych zastrzeżeń. Jednak chciano następnego dnia przedłużyć ze mną umowę. Zaproponowałam stanowisko : pracownika biurowego i trochę lepszą płacę niż na okresie próbnym, niestety właścicielka bez mrugnięcia okiem nie zgodziła się. Więc zrezygnowałam ponieważ chciała żebym była marketingowcem na stanowisku recepcjonistki . Z pozoru bardzo miła właściciela, z każdym dniem traci na wartości. Nie szanuje ludzi , poniża , a samą siebie uważa za królową tego świata, która zna się na wszystkim . Każdy kto tylko może niech omija to miejsce szerokim łukiem. Wiele się w tej firmie napatrzylam i kto tylko miał styczność z właścicielką tego budynku dobrze wie o czym ja mówię.

Wykonawca za czasów budowy
@Szczęśliwy były pracownik

Witam, niestety potwierdzam wypowiedź Pani. Chciałbym dodać, że do dnia dzisiejszego żadna firma nie dostała złamanego grosza za wykonaną pracę twierdząc, że nic nie działa, ale najemcy korzystają z budynku w pełni. Pani właściciel niestety uważa się za najmądrzejszą osobę na świecie, bo obejrzała parę filmików na (usunięte przez administratora)

Była pracownica
@Szczęśliwy były pracownik

Podpisuję się oba rękami pod tą wypowiedzią. Nic dodać nic ująć. Człowiek jest wykorzystywany na każdym kroku i każdego dnia. Jednym słowem biały (usunięte przez administratora) Nie polecam nikomu.

Natalia
@Była pracownica

Też byłaś taką recepcjonistką od wszystkiego? :( Zastanawia mnie, jakie zarobki są na takim stanowisku. Czy dałoby radę bez zwrotu za nadgodziny przetrwać miesiąc ??

Jedrusia

Ja również popieram Samantę. Wołczer na tips i fryz by się przydał -))))) Poprosimy bo za lada trzeba petarda wyglądać!

Samanta

Co Wy tu wypisujecie! Super sie pracuje- dostałam wołczery na wczasy nad morzem od szefowej równej babeczki za moją ciężką pracę :). Pojechalismy z chłopakiem i naszym yoreczkiem :):):). Jaka Pusia była szcześliwa! A jak Pusia jest szczęśliwa to my też - poelcam pracę w Vanta czy jak ją tam zwał u mnie super !

@Samanta

Dobrze by było gdyby Administrator usunął ten komentarz bo z pewnością nie jest prawdziwy, szczególnie że kolejne osoby zatrudnione w tej firmie odchodzą.

Obserwator
@Samanta

Kompletna bzdura!!! Kłamstwo że aż się kurzy. Ironia i kpina. Oczywiści że komentarz nieprawdziwy i do tej pory pracowały tam dwie osoby na recepcji Pani N. i Pani I. niestety obie były pomiatanie, wykorzystywane i obie już nie pracują. Każda pracowała trzy miesiące i to jest prawda. I nikt poza recepcjonistka tam nie jest zatrudniony. Jestem obserwatorem z boku i mogę śmiało powiedzieć że Pani Samanta - wypowiedź to jest jakaś tragikomedia. Odradzam wszystkim zainteresowanym pracę tam. Nie polecam!

Samanta

Aaaaaa i zapomniałam napisać że dostałam też wauczer na nowe tipsy bo mi się ułamały przy sprzątaniu lady :)

Anita

A ja pracuję tam od 2 miesięcy i jestem zadowolona. Pieniądze zawsze na czas. Pracy nie mało ale zawsze się można dogadać. Polecam!

@Anita

Nie zdziwię się wcale jeżeli jest to wpis Pani właścicielki, bo napewno nie osoby tam pracującej ????

EMI
@Anita

Pracujesz? Jako kto bo tam są zatrudnione dwie osoby, a tak naprawdę jedna - recepcjonista.

EMI

Dokładnie.

@Anita

Jedyną osobą zadowoloną z pracy w Vanta jest chyba tylko i wyłącznie Pani Właścicielka.... A tak serio to pracę w Vanta polecam osobom, które lubią być pomiatanie, nieszanowanie oraz wyzyskiwane.

Wlodek

A byliście tam w spa w podziemiach. Rewelacja polecam wszystkim te gejzery.

Wykonawca

Nie polecam, właścicielka to zakłamana i fałszywa kobieta! Wykorzystuje wszystko i wszystkich wokoło. Nie placi wykonawcy za robotę, cały czas ma uwagi po to żeby odbić sobie to na należnym wynagrodzeniu. Niestety ale nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Vanta Group Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Vanta Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vanta Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vanta Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 5 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Vanta Group Sp. z o.o.
  • Powstania Listopadowego 14