Opinie o Academy Of New York II Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Academy Of New York II Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Academy Of New York II Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Nauczyciele języków obcych
Nauczyciele języków obcych Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Academy Of New York II Sp. z o.o. w Warszawa

Chciałem wejść na stronę w sekcje z ofertami, bo już kiedyś przymierzałem się do tego by pracować jako lektor, ale zauważyłem, że obecnie nic nie działa a teraz piszecie tutaj o jakimś zwijaniu się. może mi to ktoś wyjaśnić? Od kiedy strona nie działa i od kiedy lektorzy nie pracują?

Oszukany klient przez tą firme Nowy wpis

Firma w piątek 15.03 zawinęła się razem z kasą od klientów którzy kupowali kursy na kredyt. Nie wypłacili wynagrodzeń lektorom, pracownikom i kursy zlikwidowane.

Inia Nowy wpis

Hej, widziałam ofertę dla specjalisty ds. sprzedaży. była co prawda dość dawna, ale już wtedy pisali w niej o 20 000 zł jako górnym progu widełek płacowych. Może teraz są jeszcze wyższe? Ciężko się przechodzi tu rozmowy, że ktoś je odradzał kiedyś? zastanawiam się czy uda mi się dostać

Pracował ktoś tutaj na stanowisku Sales manager?? Dajcie znać, bo szukają obecnie nowej osoby. Ciekawi mnie to, że praca jest od zaraz. Czyli ile dni od rozmowy rekrutacyjnej można podjąć pracę? I czy jak ktoś może dopiero za 1,5 miesiąca, to ten warunek, że od zaraz, to jest konieczny, czy jednak poczekają??

Kandydat Nowy wpis

Ta rozmowa to strata czasu, firma krzak. Odradzam.

Czy rekrutacja na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży w firmie Academy Of New York II Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?

Czy w trakcie rekrutacji firma Academy Of New York II Sp. z o.o. podawała informacje o zarobkach w mieście Warszawa?

Ddd

Mocno podejrzane ogloszenie - od 10 tys do 25 tys brutto brutto za przygotowywanie i sprzedawanie ofert kursow angielskiego? I praktycznie zadne okreslone wymagania....

@Ddd

Firma na słupa, umowy na działalność, wprowadzanie klientów w błąd, każde wypowiedzenie odliczane od premii (nawet nie z Twojej winy), jak tylko przekroczysz próg firmy to stado baranów będzie wymuszało na Tobie wystawianie pozytywnych opinii w internecie.

Zostaw merytoryczną opinię o Academy Of New York II Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Academy Of New York II Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Academy Of New York II Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Academy Of New York II Sp. z o.o.?

Academy Of New York II Sp. z o.o.
  • Złota 59
    00-120 Warszawa

Academy Of New York II Sp. z o.o.