Opinie o Transbud-Kontenery Sp. z o.o. w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Transbud-Kontenery Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Transbud-Kontenery Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transbud-Kontenery Sp. z o.o. w Olsztyn

Józia Nowy wpis

Ulżyło mi jak przeczytałam te opinie, że zawsze płacą na czas. Widziałam archiwalne ogłoszenie dla spedytora krajowego i zastanawiam się czy w ogóle ktoś weźmie pod uwagę moją aplikację, gdybym wysłała cv. Wie ktoś ile dają samej podstawy, a ile można wyrobić z prowizji?

Oluś Nowy wpis

Kiedyś pisaliście tutaj o problemach z regularną wypłatą wynagrodzenia. Obecnie tez są jakieś problemy? Na czas wypłacają kasę? Jak są opóźnienia to ile trwają?

Obcy Nowy wpis
@Oluś

Kasa na czas zero opóźnień aktualnie sam pracuje i nie ma co narzekać

SPŁUKANY Nowy wpis

Nie ma gorszej firmy niż ta (usunięte przez administratora) nie liczą się z ludzmi wszystkich traktują jak złodziei szef wyjeżdża i ma w (usunięte przez administratora) że kierowcy zjeżdżają i żebrają o swoje ciężko zarobione pieniądze jakim trzeba być skorwysynem żeby tak traktować pracowników ludzie zdala z tej firmy

Magda

Czy jest problem z wypłata w firmie? Tak zrozumiałam z komentarzy poniżej.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Transbud-Kontenery Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Janusz P

Zdecydowanie nie polecam!!! Brak wypłaty ,(usunięte przez administratora)

Pan G.

dwa lata tu pracuje i tylko raz dostałem kase na czas. auta porażka, baza to jakiś (usunięte przez administratora) i szrot, nawet osobówki nie ma gdzie zostawić, podstawa 2500 brutto i 55 diety ale nie licz że Pan Szanowny prezes na czas zrobi przelew. robota jak wszedzie codzień dwa boki na zaladunek i rozladunek ogolnie jak masz szacunek do samego siebie to poszukaj czegos innego bo szkoda nerwow. sam caly czas szukam ale ze jestem pracownikiem roku ciezko mi sie rozstac z tym kołchozem. pozdro cypress, dziadzie

Pan G.

Cypresshill musisz mieć kolana pozdzierane od klęczenia przed spaślakiem że masz kase na czas bo nikt inny nie ma...

Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy w firmie Transbud-Kontenery Sp. z o.o. w mieście Olsztyn? Wasza opinia pomoże innym użytkownikom!

cypresshill740@gmail.com

Ja tu pracuje ty chyba chłopie słaby jesteś ja wypłatę dostałem na czas krótko nie ma kasy nie ma jazdy Jakie blokowanie kart nie pisz głupot chcesz więcej dzwon516455495

Pan G.

Omijać szerokim łukiem. Kłamcy i (usunięte przez administratora) Do utylizacji ta firma się nadaje z całym zarządem na czele.

Finisz

Wynagrodzenie nigdy nie było wypłacane na czas. Uwaga firma prawdopodobnie upada, leasingi nie były płacone na czas auta były unieruchamiane w czasie jazdy przez firmę leasingową, blokowane były karty paliwowe. Jeśli ktoś zdecyduje się odejść z tej firmy ma problem z uzyskaniem wynagrodzenia za ostatni miesiąc pracy. Nie polecam pracy w tej firmie

Rozczarowany

Przestrzegam przed zatrudnieniem się w tej firmie. Szczególnie w transporcie. Jazda 3 tyg. na 5 dni. Jeśli nie spasuje i się chcesz zwolnic to ostatnią wypłatę dostaniesz tylko przez sąd. Także jak już chcesz tu pracować to pomyśl o prawniku to pewnie szybciej otrzymasz uczciwie zarobione pieniądze. Myślałem ze już w tych czasach nie ma pracodawców próbujących okraść swoich pracowników. Niestety rozczarowałem się.

Zostaw merytoryczną opinię o Transbud-Kontenery Sp. z o.o. - Olsztyn

Transbud-Kontenery Sp. z o.o.
  • Zamenhofa 16
    10-280 Olsztyn

Transbud-Kontenery Sp. z o.o.