Opinie o Szpital Zakonu Bonifratrów w Katowicach Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Szpital Zakonu Bonifratrów w Katowicach Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Szpital Zakonu Bonifratrów w Katowicach Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale
Szpitale Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szpital Zakonu Bonifratrów w Katowicach Sp. z o.o. w Katowice

Dyrektor

Nie polecam szpitala... obsługa zależy od zmian miła.... reszta tragedia obecnie jestem 30godzin na czczo gdzie nie zanosi się na nic nowego bo kolacja już poszła a na oddzial nie wpuszczają po20 ... na operacje czekam 11 godz gdzie dzień był ustalony przez lekarza kilka dni wstecz .... jedzenie jak za dawnych lat... obiad pacjentka obok jadła zupa grysik cudownie jak na XXI wiek i składki które opłacamy w milionach Jeśli nie zrobią mi operacji po36 h wychodze na własne zadanie informuje że jestem tydzień po złamaniu... Parodia mało powiedziane.... jak nie podjedziesz na wózku sam nie zapytasz czy cie wezmą kiedy itp informacji brak .....nikt o niczym cie nie informuje nie wspomnę że żadnych leków szpitalnych nie podawali ... leżysz bezczynnie a oni mają płacone za to że leżysz bo ani jeść ani wody. !!!!

Riczi
@Dyrektor

Miałam tak samo, cały dzień bez jedzenia i picia a jak po 18 zapytałem lekarza co dalej to się bardzo oburzył i stwierdził że jak mi się nie podoba to mam wypisać się na własne życzenie

Dzień dobry. chciałem się dowiedzieć jak wygląda praca w dziale IT w Szpitalu. Jestem na stronie o przeglądam aktualne oferty, dla informatyka jednak żadnej nie widzę. czy te funkcje wypełnia firma zewnętrzna?

Dyrektor Nowy wpis

Riczi Nowy wpis
@Dyrektor

Monika Nowy wpis

Nie polecam tego szpitala, zwłaszcza izby przyjęć. Mój chory osobnik z rodziny był niedawno na tutejszej izbie, przywieziony transport, (usunięte przez administratora) na kółkach, najpierw go wywieźli na wewnętrzny, tam nie ma miejsc, potem znieśli go na izbę, a pielęgniarka powiedziała, że to nie oni się pomylili, tylko mu źle powiedzieliśmy. Banda idiotów. Potem jak go przyjeli na izbie, ja nie wiem jacy nienormalni ludzie tam pracują. Widać było, że źle wygląda, nawet mu nie zrobili podstawowych badań, nie zrobili tomografii głowy, nie dali kroplówki i nic przeciwbólowego. Pobrali mu tylko krew i po trzech godzinach odesłali go na nogach do domu, jakoś go dotargałam, On zawsze był szczupły, ale odkąd zaczął chorować, zrobił się strasznie ciężki. Ledwo go dowlokłam do domu, jeszcze lało jak z cebra, tyle dobrze, że blisko, nie bez powodu umawiałam transport medyczny i jeszcze jakaś niekompetentna doktórka z izby przyjęć na karcie informacyjnej napisała mu tak cytuje: neguje dolegliwości bólowe głowy, brzucha, biegunkę itd, a właśnie po to tam poszedł, bo ciągle skarży się na bóle głowy i biegunkę ma co chwila, a ta banda go po prostu olała, bo nie chciało im się pracować, to było 23 maja w godzinach południowych. I najlepsze jest to, że na wynikach z badania krwi, co mu zalecił lekarz rodzinny, wyszło mu, że ma 38 tys. płytek krwi, a na wynikach ze szpitala wyszło mu, że ma 224 płytek krwi. W piątek była teleporada i doktórka zleciła ponowną morfologię, bo była bardzo zdziwiona, że tak potraktowano pacjenta, a to Pani doktor kazała go wysłać do szpitala. Według doktórki coś jest nie tak z chorym, a SOR nagle go OZDROWIŁ. Miał też skierowanie na wydział wewnętrzny, ale tam nie ma miejsc i mają bardzo nieprzyjemny personel, zwłaszcza wredną Panią oddziałową: co ten Pan tutaj robi, nie ma miejsc, wszystko się załatwia ze mną i z POZ. Masakra, Polaka zawsze traktuje się jak śmiecia, a obcokrajowcom się do (usunięte przez administratora) wchodzi. Zawiodłam się na tym szpitalu, bo np, na rtg pracują dobrzy ludzie i są kompetentni, widać co miejsce w tym szpitalu to inaczej i gorzej. Przykre, jak pacjent umrze, to będzie to Wasza wina, za brak kompetencji.

Paulina

Witam. Czytałam te ostatnie opinie na forum odnośnie braku organizacji i ogólnego odradzania podjęcia się współpracy głównie ze względów finansowych. Zauważyłam na stronie, ze jest oferta dla pielęgniarki do Pracowni Endoskopii na pełen etat. Proszę o opinie na temat pracy w tym dziale, jaki jest personel? Czy istnieje także szansa na określenie ostatecznych widełek płacowych?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Szpital Zakonu Bonifratrów w Katowicach Sp. z o.o..
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Tylko tyle - przestrzegam uczciwych medyków przed pracą w tym miejscu.

Można być zaangażowanym pracownikiem a dostaje się niskie zarobki, brak jasności, ogólnie słabe...

Jak najdalej od tego miejsca. Zarządzanie, organizacja, płace. .. nie jest to przyznaje miejsce dla pracownika. Brak poszanowania.

Nie warto zostać pracownikiem tego szpitala. Brak poważnego traktowania pracownika. Brak podstawowej jasności w organizacji. Nawet w Kadrach nie udzielają informacji wprost. Taki raczej wyzysk co do proponowanych warunków umowy i kwoty.

Magda

Witam! Jak się wam pracuje tutaj na stanowisku pielęgniarek? Jak zarobki ?

była pielęgniarka
@Magda

Jak jesteś krętaczem i umiesz ściemniać to dobrze zarobisz ale jeżeli jesteś uczciwym pracownikiem uciekaj i nie oglądaj się na ten szpital . Ten szpital wyniszcza ludzi na początku wszyscy mili bez mydła do .... ci wejdą , a po czasie (usunięte przez administratora) wielkie (usunięte przez administratora) ale jak wiadomo ryba psuje się od głowy i więcej tłumaczyć nie ma sensu.

@była pielęgniarka

Zgadzam się z wypowiedzą

Braliście udział w aktualnie prowadzonej przez Szpital Zakonu Bonifratrów w Katowicach Sp. z o.o. rekrutacji na stanowisko Kierownik? Wiecie coś więcej na temat pracy u tego pracodawcy?

Nikoś

Hm... trudny czas, który trwa i trwa. Kierownik? Ma dużo do zrobienia i nie będzie łatwo. Jeśli chcesz mieć pracę "ogarnietą", w miarę spokój.... szukaj dalej.

Cinek
@Nikoś

o jakim stanowisku piszesz? Jaka atmosfera pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Szpital Zakonu Bonifratrów w Katowicach Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Szpital Zakonu Bonifratrów w Katowicach Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Szpital Zakonu Bonifratrów w Katowicach Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Szpital Zakonu Bonifratrów w Katowicach Sp. z o.o.
  • Markiefki 87
    40-211 Katowice
  • NIP: 9542652330 REGON: 241032074 KRS: 0000315658

Szpital Zakonu Bonifratrów w Katowicach Sp. z o.o.