Opinie o PZ CORMAY S.A. w Łomianki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie PZ CORMAY S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie PZ CORMAY S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PZ CORMAY S.A. w Łomianki

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w PZ CORMAY S.A.?

CORMAY Nowy wpis

Dzień Dobry, zdecydowana większość osób zatrudniana jest na umowę o pracę. Na początku zatrudniamy na 3 miesięczny okres próbny, kolejna umowa jest na czas określony 1,5 roku, kolejna umowa jest na czas nieokreślony. Mamy również możliwość zatrudnienia na B2B lub na umowę zlecenie w zależności od preferencji kandydata. Pozdrawiamy, PZ CORMAY SA

Czy rozmowa kwalifikacyjna do PZ CORMAY S.A. odbywa się w siedzibie firmy?

CORMAY Nowy wpis

Dzień Dobry, Dziękujemy za pytanie. Informujemy, że w zależności od stanowiska rozmowa kwalifikacyjna może odbywać się online albo w jednej z naszych lokalizacji, tj. w Warszawie, Lublinie lub Maryninie pod Lublinem. Pozdrawiamy, PZ Cormay SA

qwerty

Atmosfera rzeczywiście jest fajna, przynajmniej w biurze w Lublinie. Może dobra firma ale dla osob bez doswiadczenia, żeby zdobyć pierwsze szlify. Jednak płace są po prostu smieszne. Wiem, że niektórzy koledzy na wydawałoby się wysokich stanowiskach musieli dorabiac weekendowo. to jakis ponury zart. Atmosfera ok ale szanse na jakikilwiek rozwój znikome a zarobki żałosne.

Maja
@qwerty

a pracodawca na początku podczas rozmów rekrutacyjnych przedstawia możliwości rozwoju, w sensie jakie są dostępne ścieżki kariery (awansy wewnętrzne) w firmie?

@qwerty

Dzień Dobry, Dziękujemy za podzielenie się opinią i docenienie dobrej atmosfery w firmie. Odnośnie wynagrodzeń: od 3 lat w okresie budżetowania robiony jest kompleksowy przegląd wynagrodzeń w każdym dziale, osoba po osobie. Dane zbierane są do określenia budżetu płacowego na kolejny rok. Każdy z przełożonych ma więc możliwość określenia, który z Pracowników w jego zespole powinien zostać doceniony, np. w formie podwyżki wynagrodzenia. Niestety nie płacimy za lata pracy, tak jak jest to w np. w urzędach. Doceniamy przede wszystkim wzrost zakresu odpowiedzialności, coraz lepszą jakość pracy oraz chęć i szybkość uczenia się nowych rzeczy. Podstawą jest oczywiście proaktywna postawa. Zdajemy sobie sprawę, że przy obecnym poziomie czynników zewnętrznych (np. inflacja, sytuacja gospodarczo-polityczna itp) każdy chciałby zarabiać więcej. Wyrażona opinia w pewnym sensie jest krzywdząca dla Pracodawcy i zrzuca całą odpowiedzialność na niego, Tymczasem bardzo dużo zależy od samego Pracownika i jego podejścia do pracy. PZ CORMAY SA

@Maja

Dzień Dobry, Na każdej rozmowie kwalifikacyjnej staramy się przekazywać transparentną informację, bez obiecywania czegoś, czego nie jesteśmy w stanie dostarczyć. Jesteśmy bardzo dynamiczną firmą, w której dużo się dzieje, co też oznacza że dużo można się nauczyć. Potwierdzają to też wieloletni Pracownicy, którzy pracują po kilkanaście lat w firmie i wyzwań im na co dzień nie brakuje. W największych zespołach mamy określone ścieżki karier, począwszy od asystenta, następnie młodszego specjalisty, specjalisty, starszego specjalisty czy koordynatora. Pracownicy mają możliwość awansować poziomo lub pionowo w ramach rekrutacji wewnętrznych. Pozdrawiamy, PZ Cormay SA

Czy PZ CORMAY S.A. zatrudnia studentów?

PZ Cormay

Dzień Dobry, Tak, zatrudniamy również studentów. Zachęcamy do wysyłania CV na adres rekrutacja@cormay.pl. W treści maila prosimy o podanie jaka praca Panią/Pana interesuje. W przypadku pojawienia się zapotrzebowania, w pierwszej kolejności analizujemy aktualną bazę kandydatów. Pozdrawiamy, PZ Cormay SA

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PZ CORMAY S.A.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista ds. Kontroli Jakości (m/k)
Łomianki
Imar Service Group Sp. z o.o.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Piekarnia - krojenie ciast
Golden Serwis Sp. z o.o.
logo firmy MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH
Adal Sp. z o.o
Borys

Powiedzcie czy są aktualnie prowadzone rekrutacje w firmie? Dobra firma więc warto zawalczyć o fajna pracę.

@Borys

Dzień Dobry, Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą :) Informujemy, że wszystkie aktualne oferty pracy publikujemy na pracuj.pl pod linkiem https://www.pracuj.pl/praca/cormay;kw?rd=30 oraz na platformie olx pod linkiem https://www.olx.pl/oferta/praca/asystent-w-dziale-produkcji-CID4-IDJztT5.html Zachęcamy do aplikowania również bezpośrednio na adres rekrutacja@cormay.pl Pozdrawiamy, PZ Cormay SA

Jak dużo osób pracuje w PZ CORMAY S.A.?

CORMAY

Dzień Dobry, jesteśmy średnim przedsiębiorstwem i zatrudniamy ok. 180 osób. Pozdrawiamy, PZ Cormay SA

Aplikuje do działu serwisu. Ogłoszenie wygląda dobrze i nie znalazłem negatywnych opinii na jego temat. Znajomy z branży powiedział mi że w ostatnim czasie dużo odeszło pracowników i ogólnie zarządza tym działem osoba bez doświadczenia i wiedzy. Nie wiem czy to tylko plotki dlatego zadaje pytanie czy to prawda a jeśli tak to dlaczego jest taka duża rotacja.

pandora

praca na produkcji wre, takze nie moge tego potwierdzic. sprzedawcy to straszne mamisynki, potrafia sie obrazic za to ze jeden dostal nowy telefon a drugi dostanie dopiero za pol roku. zenada!

Guru
@pandora

To akurat jest prawda. Dwoje prawie emerytów. Jeden w Wielkopolsce leń.

Sylwia
@Guru

Możesz powiedzieć, co masz na myśli? Ciężko coś wywnioskować z tego wpisu. Napisz proszę, co odpowiada Ci w pracy w PZ CORMAY, a co chciałbyś zmienić. Może doradzisz coś osobom, które chcą aplikować do firmy? Jestem ciekawa, jaka atmosfera panuje między pracownikami.

Dlaczego miałaby to być ironia? Nie rozumiem. Atmosfera w Maryninie jest serdeczna, pracownicy się integrują, dysponując budżetem na wspólne wyjścia, na ścianach wiszą ich zdjęcia ze wspólnych wypadów, czy też rysunki od dzieciaków.

Seba
@:)

No rzeczywiście w Maryninie atmosfera jest serdeczna. Donosi się Jarkowi. Knuje. Odchodzą wieloletni pracownicy. Może w kontroli jakości jest ok. Ale reszta to masakra.

Kuba

Wiecie może coś o ewentualnych rekrutacjach w firmie? Trudno dostać się tu do pracy?

Molas
@Kuba

Bez kłopotu

Zadowolony

@Agnieszka M Zawsze można zmienić prace w dobrej firmie na inną? Po co to narzekanie?

Jan

@:) Ok,rozumiem, dziękuję. Atmosfera to na pewno ważna kwestia w pracy. Jednak chciałbym jeszcze spytać o kwestie zatrudnienia. Na stronie internetowej, firma pisze, że oferują możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, umowy kontraktowej bądź B2B w zależności od stanowiska. Jednak tak właściwie jest to jedyna informacja na temat warunków zatrudnienia. W związku z tym, chciałbym po prostu spytać, czy pracownikowi w firmie przysługują jakieś benefity, czy dodatki?

Proste
@Jan

Informacje na temat benefitów można łatwo znaleźć na profilu pracodawcy na pracuj.

Agnieszka M
@Proste

Nie ma żadnych benefitów. Za multisport musisz płacić, za pakiet zdrowotny również, auta klasy Skoda Rapid w najuboższej wersji.

Bożena

Wszystkie negatywne opinie o firmie Cormay są PRAWDZIWE. Odradzam każdemu pracę w tej firmie, kto szanuje swój czas i godność. Niskie kompetencje managementu szczególnie w dziale marketingu. Traktują ludzi z bardzo dobrym wykształceniem, dużym doświadczeniem i zaangażowaniem w pracę jakby byli nikim. Wręcz boją się się takich osób i ich niszczą. Ta firma powinna dawno zniknąć z rynku pracy.

@Bożena

Pani (usunięte przez administratora), dziękujemy za wyrażenie swojej opinii, do której każdy z nas ma prawo. Rozumiemy, że doświadczyła Pani rozstania z pracodawcą, stąd mogły pojawić się takie emocje. Jak sama nazwa wskazuje, 3-miesięczny okres próbny ma na celu wzajemne poznanie stylu pracy i jest podstawą decyzji o dalszej współpracy. Wyrażona w taki sposób opinia niesprawiedliwie traktuje pracodawcę oraz pracowników, z którymi decydujemy się na długoletnią współpracę, a dodam, że stanowią oni większość w firmie. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o bezpośredni kontakt w Działem Zarządzania Zasobami Ludzkimi pod adresem mailowym: rekrutacja@cormay.pl Dział ZZL PZ Cormay S.A.

Jan

@:) brzmi to dość pozytywnie, chociaż nie jestem pewien, czy to nie jest ironia? Możesz napisać o atmosferze w dziale produkcji coś więcej? Obecnie stanowi to naprawdę istotny aspekt dla wielu pracowników. Wszystkie szczere informacje są więc naprawdę ważne.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w PZ CORMAY S.A.? Dajcie znać, co o tym sądzicie. W ten sposób możecie ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Atmosferę firmy łatwo wyczuć już w pierwszych dniach pracy - jest bardzo pozytywna :) Tworzą ją przede wszystkim ludzie, w zakładzie produkcyjnym wprost rodzinna atmosfera, pełno wspólnych zdjęć na ścianach :)

Tom

@Anita Pan z Dolnego Śląska to jak chodzące muzeum ;-)

Żuczek

Nieustanna wymiana personelu w Dziale Handlowym, okresowo wzmaga się do co drugiego handlowca a wtedy to już na styku Firma-Klient panuje bajzel na maxa. To wpływa na fatalny wizerunek Firmy. Zmieniają się Dyrektorzy a "polityka personalna" zawsze ta sama. Kandydaci- nie liczcie na długą współpracę z tą Firmą, bo nikt nie zna dnia ani godziny kiedy go wywalą , bo uznają , ze dzisiaj to on już jest "nieopłacalny". A wyniki ? Nie są istotne.

Anita
@Żuczek

Z tego co się orientuję to jest tam kilku handlowców z długim stażem, szczególnie pan z dolnego śląska. Poza tym w każdej firmie jest tak że jak ktoś nie pasuje to niestety ale trzeba się rozstać. Co do wyników to niestety nie wypowiem się bo się na tym nie znam, z tego co słyszałam to poza sprzedażą liczy się marza.

wujek

pilk, jak sobie wyobrażasz liczenie wyników inżynierów? od wyniku tylko sprzedaż ma premie. reszta to zależy od działów, serwis z tego co się orientuje nie ma. socjalu i benefitów absolutny brak. kiedyś za poprzedniego zarządu była kasa na święta. teraz nic nie dają, mozesz sobie wziac multisporta albo pakiet medyczny jak chcesz placić całość za siebie- firma nic nie dokłada.

Prezes zarządu ma rocznie 1 melon, wiceprezes pół melona, a pozostali 3 nowi 700 tysięcy. Przecież to skandal i komedia... w kontekście bardzo niskich płac pozostałych pracowników... dramat!!!!! Czeszą firme, a my na niższych szczeblach mamy totalną lipe

Maciek

Dramatyczny spadek sprzedaży spowodowany debilnymi decyzjami zarządu spowodował, że prowizje dla nas handlowców spadły strasznie. tym samym praca w cormayu jest kompletnie nieopłacalna, a dodatkowo atmosfera w tym momencie jest strasznie ciezkawa. fajna byla to firma, ale teraz dawne atuty poszly w niepamec

Zostaw merytoryczną opinię o PZ CORMAY S.A. - Łomianki

• Jak się pracuje w PZ CORMAY S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PZ CORMAY S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

PZ CORMAY S.A.