PZ CORMAY S.A.

Łomianki

Opinie o PZ CORMAY S.A.

Maciek 2015-04-01 10:15:47
Dramatyczny spadek sprzedaży spowodowany debilnymi decyzjami zarządu spowodował, że prowizje dla nas handlowców spadły strasznie. tym samym praca w cormayu jest kompletnie nieopłacalna, a dodatkowo atmosfera w tym momencie jest strasznie ciezkawa. fajna byla to firma, ale teraz dawne atuty poszly w niepamec
Marcin 2015-04-03 10:10:48
Prezes zarządu ma rocznie 1 melon, wiceprezes pół melona, a pozostali 3 nowi 700 tysięcy. Przecież to skandal i komedia... w kontekście bardzo niskich płac pozostałych pracowników... dramat!!!!! Czeszą firme, a my na niższych szczeblach mamy totalną lipe
pandora 2015-05-07 14:00:05
praca na produkcji wre, takze nie moge tego potwierdzic. sprzedawcy to straszne mamisynki, potrafia sie obrazic za to ze jeden dostal nowy telefon a drugi dostanie dopiero za pol roku. zenada!
wujek 2016-03-31 20:43:15
pilk, jak sobie wyobrażasz liczenie wyników inżynierów? od wyniku tylko sprzedaż ma premie. reszta to zależy od działów, serwis z tego co się orientuje nie ma.
socjalu i benefitów absolutny brak. kiedyś za poprzedniego zarządu była kasa na święta. teraz nic nie dają, mozesz sobie wziac multisporta albo pakiet medyczny jak chcesz placić całość za siebie- firma nic nie dokłada.
Żuczek 2016-08-10 09:00:55
Nieustanna wymiana personelu w Dziale Handlowym, okresowo wzmaga się do co drugiego handlowca a wtedy to już na styku Firma-Klient panuje bajzel na maxa. To wpływa na fatalny wizerunek Firmy.
Zmieniają się Dyrektorzy a "polityka personalna" zawsze ta sama. Kandydaci- nie liczcie na długą współpracę z tą Firmą, bo nikt nie zna dnia ani godziny kiedy go wywalą , bo uznają , ze dzisiaj to on już jest "nieopłacalny". A wyniki ? Nie są istotne.
Anita 2016-08-23 21:26:08
Z tego co się orientuję to jest tam kilku handlowców z długim stażem, szczególnie pan z dolnego śląska. Poza tym w każdej firmie jest tak że jak ktoś nie pasuje to niestety ale trzeba się rozstać. Co do wyników to niestety nie wypowiem się bo się na tym nie znam, z tego co słyszałam to poza sprzedażą liczy się marza.
Zostaw swoją opinię o PZ CORMAY S.A. - Łomianki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PZ CORMAY S.A.