Opinie o Climatech Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Climatech Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Climatech Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Climatech Sp. z o.o. w Kielce

Karol Nowy wpis

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę ambitnym osobom stawiającym mocno na samorozwój. Z perspektywy czasu problemy, wyzwania, z którymi spotkałem się jako inżynier budowy przez 4 lata pracy znakomicie mnie przygotowały do podjęcia pracy w innej firmie na bardzo dużej budowie. W porównaniu z innymi znajomymi, którzy pracowali w korporacjach budowlanych na podobnych stanowiskach miałem dużo większą elastyczność i swobodę działania, a z racji że za budowy odpowiadałem kompleksowo miałem okazję zmierzenia się z najróżniejszymi problemami. Do mocnych stron firmy należy także mały ale zżyty skład firmy. Nie ma tu wyścigu szczurów, a wręcz odwrotnie w miarę możliwości każdy sobie pomaga nawzajem. Większość osób które pracowały tam kilka lat, ale z różnych powodów podjęły decyzję o zmianie, ciągle pozostaje w kontakcie z ekipa - w tym ja sam. Obiektywnie, jeżeli miałbym powiedzieć o minusach, bo nie ma nic idealnego, to może dla niektorych właśnie czasem rzucanie na zbyt głęboka wodę. Najważniejsze jednak żeby o swoich wątpliwościach rozmawiać od razu i wtedy uniknie się niepotrzebnych nieporozumien i stresu. Ogólnie gdybym mógł cofnąć czas o te kilka lat kiedy podejmowałem decyzję o zatrudnieniu w climatechu, to na pewno bym jej nie zmienił.

Jakub Nowy wpis

Firma ogólnie w porządku. Myślę nawet że idealna dla osób które stawiają na rozwój osobisty. Wyzwań tu nie brakuje, a zdobyte doświadczenie mocno pomaga w późniejszym życiu zawodowym. Mi bardzo ułatwiło ono odnalezienie się na kolejnych stanowiskach.

Michał Nowy wpis
@Jakub

To znaczy że już tu nie pracujesz? A jak byłeś zatrudniony to miałeś szanse na awans czy rozwój raczej był na zasadzie szkoleń i nauki nowych rzeczy?

Jacek

Zapraszam wszystkich chętnych oraz niezdecydowanych do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym na stanowiska koordynatora robót sanitarnych oraz montera instalacji wentylacji. Gwarantowana fajna atmosfera pracy oraz warunki sprzyjające rozwojowi i podnoszeniu kwalifikacji.

Anna Nowy wpis
@Jacek

Jakie to te warunki sprzyjające rozwojowi i podnoszeniu kwalifikacji?

Widzę że nie płacą za dużo. Stawka godzinowa to dalej najniższa krajowa? Bo chce wysłać CV ale przydałaby się większa kasa. Dadzą więcej czy bez szans?

Jacek
@Michał

Myślę, że zawsze warto spróbować i porozmawiać.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Climatech Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Dlaczego uważacie, że praca w tej firmie jest pracą dla ludzi bez żadnych ambicji? Czy to oznacza, że jest ona monotonna? Nie ma żadnych możliwości rozwoju, awansu? Z góry dzięki za odpowiedź.

Robert

(usunięte przez administratora) Osobiście odradzam... praca dla ludzi bez żadnych ambicji.

Gregor

Taki spokój na forum, jakiś powód jest tego? Podpowiedzcie czy warto aplikować?

rude

Firma Techmar Sp. z o.o. zatrudni monterów wentylacji na terenie Gdańska, stawka 22 netto/h oraz monterów wentylacji na Niemcy . CV na mil: praca@techmar.pl

Gutek

Niektórzy tylko narzekać potrafią. Zawsze można zmienić pracę, ja polecam

Firma nie licząca się ze swoimi pracownikami. Właściciel kompletnie nie liczy się ze swoimi pracownikami, a co z tym się wiążę atmosfera nie sprzyja miłej atmosferze w pracy... Szczerze nie polecam, i współczuje bycia tak zdesperowanym że by podjąć tam prace. Po dwóch latach pracy wynagrodzenie 12 zł na godz za prace w delegacji. Rzeczywisty wymiar czasu pracy zdecydowanie odbiega od wyznaczonego przez ustawodawce. ZDECYDOWANIE ODRADZAM !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Climatech Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Climatech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Climatech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Climatech Sp. z o.o.?

Climatech Sp. z o.o.
  • Oskara Kolberga 11