Opinie o Convertiser Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Convertiser Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Convertiser Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż powierzchni reklamowej w mediach internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Convertiser Sp. z o.o. w Wrocław

Czy Convertiser Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Marcin Franczak / Convertiser Nowy wpis

W teamie są osoby, które pracują od wczesnych godzin porannych, ale też takie, które przychodzą po południu i pracują do wieczora, z przerwami itd. Krótko - nie ma ustalonych konkretnych godzin pracy - jest elastycznie.

Jako były pracownik mogę napisać kilka słów. Plusy: możliwa praca zdalna i elastyczne godziny, inni pracownicy - świetni i sympatyczni ludzie. Minusy: niskie wynagrodzenie w porównaniu do ilości pracy i wymagań, małe możliwości rozwoju, bardzo słabe zarządzanie, brak benefitów, brak szkoleń.

Marcin Franczak / Convertiser Nowy wpis

Niskie wynagrodzenie, a dużo pracy Trudno odpowiedzieć obiektywnie. Ktoś, kto potrafi poukładać sobie pracę, dobrze posługuje się narzędziami i automatyzuje swoją pracę poradzi sobie lepiej i szybciej. Dużo zależy od umiejętności konkretnego pracownika. Co do wysokości wynagrodzenia - to umowa między pracownikiem a pracodawcą z której Convertiser wywiązuje się. Są osoby, które zarabiają dużo, są takie, które zarabiają mniej. Czasami zarząd godzi się na podwyżki, czasem nie godzi się - to bardzo indywidualna kwestia. Małe możliwości rozwoju Convertiser to mała firma jeśli chodzi o ilość pracowników) i taka powinna pozostać w najbliższym czasie. To czym zajmują się juniorzy w innych firmach, w Convertiser zajmują się tym roboty i oczywiście nie da się tego zrobić dla wszystkich procesów, ale trudniej u nas awansować. Pracujemy małym zespołem, który składa się z świetnych specjalistów. Convertiser rośnie razem z projektami. Pracując w Convertiser od razu zajmujesz się ważnymi rzeczami - small team big impact. Słabe zarządzanie Self-Management to ideał do którego dążymy. Priorytetem jest współpraca z osobami, które potrafią same organizować swoją pracę. Convertiser ma dość płaską strukturę organizacyjną. Jest wolność ale i odpowiedzialność za podejmowane decyzje, jeśli ktoś potrzebuje narzuconych zadań z góry - może mieć trudności w odnalezieniu się w pracy. Ja bym powiedział - mało zarządzania. Brak benefitów Każdy pracuje na laptopach MacBook, w nowym biurowcu z dużą przestrzenią, mamy świetną kawę i robimy ciekawe rzeczy. Jesteśmy przekonani, że każdy sam powinien decydować o tym na co wydaje swoje pieniądze po pracy. Brak szkoleń „Staramy się zatrudniać mądrych ludzi, żeby to oni mówili co mamy robić” - taką zasadę miał podobno S. Jobs, a w Convertiser uważamy, że to bardzo dobra zasada. Raczej oczekujemy, że pojawienie się konkretnej osoby w zespole przyniesie nowe know how i poszerzy horyzonty firmy i to ona będzie szkoliła, niż będzie szkolona. Jeśli są obszary które wymagają szkoleń, które będą miały wartość dodaną do dotychczasowych działań - są na to dodatkowe budżety. Nie ma za dużo szkoleń wewnętrznych w firmie, nie ma za dużo spotkań, za to jest dobra atmosfera i można zdrzemnąć się w pracy - nawet zalecane jeśli ktoś czuje, że mu to pomoże.

Magdalena

Jak często możliwa jest tu praca zdalna? jest to jakoś uregulowane?

@Magdalena

To zależy od stanowiska, niektóre osoby współpracują z nami w 100% zdalnie. Taki zapis może być zawarty w umowie o pracę na życzenie pracownika, ale decyzja jest indywiduana.

Jaka umowa obowiązuje w Convertiser Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Marcin Franczak / Convertiser

3M umowa na okres próbny, następnie 9M okres próbny, kolejna umowa na czas nieokreślony.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Convertiser Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
oleg

Nie polecam tej firmy. 80% transakcji jest odrzucanych a menagment firmy nie potrafi odpowiedzieć na pytanie - dlaczego oraz poprzeć tego warunkami kampanii.

dg

Nie polecam współpracy z Convertiser. Bardzo długi czas oczekiwania na wypłatę środków, ogromna ilości odrzucanych transakcji bez wyjaśnienia.

bloger
@dg

Ale to nie jest opinia pracy, tylko korzystania z usług jako wydawca, czyli właściciel prywatnej strony, bloga, serwisu. Więc nie rozumiem, po co są te dwa komentarze odnośnie wypłat. Ogólnie odrzucenia są w każdej sieci afiliacyjnej i wielu z was nie rozumie tego, że mogą być zdupilkowane, lub po prostu klient, który zrobił wam konwersję to zwrócił produkt. Co wy myślicie, że jak wpadnie konwersja to każda zostanie zaakceptowana? Ktoś kto kliknie w wasz link afiliacyjny, może później przecież kliknąć na innym portalu, który używa tej samej kampanii w innej sieci i wtedy stworzą się duplikaty. Akceptacje są długie bo nie potraficie czytać informacji o programie, jeśli dana firma oferują klientom zwrot towaru do 60 czy 90 dni, to się nie dziwcie, że akceptacje macie po kilku miesiącach, czytajcie trochę ze zrozumieniem warunków danych programów, a nie wylewacie swój żal. U mnie jest mnóstwo niezaakceptowanych konwersji z wielu innych sieci afiliacyjnych, co jest normalne i jakoś się nie wyżalam, że to wina sieci.

Szymon

Odradzam nawiązywanie współpracy z Convertiser. Problemy z wypłatą wygenerowanej prowizji, mnóstwo niezrozumiałych odrzuceń, nie informują o wszystkich warunkach danego programu, baaardzo długie oczekiwanie na akceptacje. Jedyny plus to przejrzysty panel. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Convertiser Sp. z o.o. - Wrocław

Convertiser Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Jana Długosza 48 lok. BUD.D
    51-162 Wrocław