Opinie o Weber-Stephen Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Weber-Stephen Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Weber-Stephen Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Weber-Stephen Polska Sp. z o.o. w Warszawa

TG

Kuszowa kiedy przestaniesz się drżeć po pracownikach. Powinnaś się leczyć. Pamiętaj to się nazywa (usunięte przez administratora) Dziwne że zarząd tego nie widzi. Chyba że im to pasuje.

To Wy się tu po pseudonimach rozpoznajecie? Ciekaw też jestem za co zwalniają? Czy to tak od razu wypowiedzenie, jak się człowiek obija, czy jednak jest wpierw jakaś rozmowa?

PrzeLuj

Ludzie z produkcji ogarnijcie się, bo to już nie jest śmieszne. Ja rozumiem mieć jakieś naprawdę problemy w pracy, ale to co ostatnio się dzieje za pośrednictwem skip lvl to jakiś żart... Nikt nikogo w tej pracy nie ogranicza, liderzy i inni starają się, by każdy miał jak najlepiej a i tak koniec, konców ktoś ma o byle (usunięte przez administratora) problem. Jeśli myślicie że macie ciężko- albo źle was traktują; idźcie przepracujcie chociaż pół roku w automotiv, i potem wielki rozpęd i głęboki wdech nad tym co odwaliliście. Jeśli ktoś ma problem ze sobą: przytoczę słowa pewnej osoby " Strefa jest głęboka, i szeroka."

Witam pracowników, mam pytanie odnośnie zarobków ile firma oferuje na start pracownikowi produkcji na jakie podwyżki można liczyć po dłuższym okresie zatrudnienia dzięki za informacje.

Xxx
@Brygi

A często, mniej więcej, są organizowane takie konkursy? Czy istniejące stanowiska zwalniają się ze względu na np. emeryturę, czy też z innych przyczyn? Zawsze dobrze mieć dodatkową motywację przy zatrudnieniu.

Ex pracownik Nowy wpis

Byłam zatrudniona w jednej z kilku agencji pracy (żenada) na zleceniu. Żaden pracownik szeregowy nie może wydawać pracownikowi na zleceniu poleceń, tzw."przynieś, podaj, pozamiaj'. Mogłam to zgłosić odpowiednim jednostkom i żaluję. Skończyłaby się samowolka, bo pracownik na zleceniowce, nie ma swoich praw i mają mu wydawać polecenia nie kierownictwo, szef, tylko szeregowy pracownik, który wykonuje to samo co ja?! Wstyd i hańba, Weber. Wincyj agencyjek "kogucików", wincyj!!!

Obserwator D Nowy wpis
@Ex pracownik

Hmmm od prawie roku nie było żadnego pracownika tymczasowego (jedynie wózkowi ale o tych tutaj raczej nie jest mowa) - dopiero od miesiąca pojawili się pierwsi. Do tego tacy co znikają po 1-2 dniach pracy.

Roma Nowy wpis

Dla młodszego specjalisty rekrutacji oferują sporo benefitów, ale mnie głównie interesuje sama podstawa, ile mogę się spodziewać na rękę? W sumie tak czytam dalej to ogłoszenie i ciekawa jestem ile dostaje się premii rocznej i jak wygląda w realu ten program poleceń. Ile można dostać dodatkowo za jedną, poleconą osobę?

Paula

Nie polecam tam aplikować w ogóle jak by nie czytali co się ma napisane w cv i staru się słyszy od nich że ma się coś źle wpisane że się kłamie, a na dodatek próbują mówić że ma się wpisane dłuższy okres pracy w danej firmie żeby się czuć głupio a napisane jest wyraźnie ile. Udają że tam panuje miła atmosfera a tak wcale nie jest bo patrzą na ciebie z góry

@Paula

Hejka. Co do tego czasu pracy w poprzednich miejscach, to firma tylko opiera się na cv, czy też dzwoni do poprzednich prac i sprawdza, kto i ile w niej pracował? Ciekawa jestem tego, bo chciałam wysłać cv na stanowisko młodszy specjalista ds. przygotowania produkcji z możliwością przyuczenia. Może ktoś tu pracował w hr i wie, czy jest weryfikacji zapisów w cv.

Czy firma Weber-Stephen Polska Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

No jakieś szkolenia. Ja widziałam ofertę dla kierownika regionalnego inżyniera sprzedaży i jest wpisane, że dają pakiet szkoleń, w tym krajowe oraz zagraniczne. Mnie też to ciekawi. Czy to znaczy, że nie ma tych szkoleń wcale, czy że finansuje je pracownik, a nie firma?

Magazynier

Rekrutacja odbywa się w Zabrzu, jakaś pani i lider obszaru. Pytania bardzo dziwne jak nie idiotyczne. Np. jak zauważysz kolegę pijanego co zrobisz? Ile zarabiasz? Co chciałbyś przenieść że sobą do nowej pracy? czego będzie ci brakowało z poprzedniej firmy w nowej pracy ? Np. Odporność na stres w sytuacji gdy ktoś po tobie się drze. I wiele innych głupot. Trwało to 60min. Pracę dostał ale w ostateczności jej nie podjąłem,pensja plus premia,brak nadgodzin,jakoś lichy socjal który mnie nie interesował. Moje wymagania finansowe różniły się trochę,brak możliwości negocjacji stawki

Idiotyczne

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
PrzeLuj

Angelika

W tej firmie jeśli nie masz dobrych kontaktow z liderem bądź kierownikiem to jesteś nikim. Osoby które mają dobre kontakty mogą sobie pozwolić na wszystko, ty jako pracownik wykonujący swoje obowiązki nie możesz nic. Nie próbujcie wchodzić w dyskusje bo i tak usłyszycie ze macie nie podwazac czyichś decyzji. Jeżeli nie należysz do grupy to daleko nie zajdziesz. Wieczne załatwianie spraw po kątach nic oficjalnie nie jest powiedziane, wie tylko "elita".

Hej szukam pracy . Dlaczego nie ma nigdzie telefonu za ten zakład?macie jakiś ? Pozdrawiam

Klarowny

Hej, zatrudnienia są tylko na dziale logistyki, głównie wózkowi, kilka stanowisk biurowych. Poza tym nie prowadzi rekrutacji na żadną z linii i tak pozostanie przez najbliższych kilka miesięcy.

Ja akurat trochę pod ścianą teraz jestem i wysyłam w wiele miejsc. Mówisz, że słabo płacą, ale w zasadzie to ile w takim razie? Nie wiem też czy piszesz o stanowiskach biurowych czy np. o wózkowych. Po jakim czasie pierwsza podwyżka u was, no i czy później są regualrne też?

Przyjdzie nowy, poprawi co nie działa, a później mu podziękujemy. Tak to niestety tutaj działa. Rotacja ogromna. Szkoda tylko ludzi, bo marnują sobie kariery.

Beata
@Nowy

Czy ktoś może napisać, więcej o rotacji?? Mój tata chciałby wysłać cv, ale zastanawiamy się teraz, skoro ma taki ruch wśród pracowników. Znacie powód? Czy firma nie zapisuje w umowach okresu wypowiedzenia? Albo wiecie, czy jak ludzie odchodzą, to czy jest jakas ankieta na odchodne, dlaczego dana osoba odchodzi?

W.
@Beata

Zespół jest stały,a rotacji jako takiej nie ma.Jesli pojedyncze osoby odchodzą,to głównie dlatego, że znaleźli sobie lepszą ciekawszą pracę,warunki,zarobki, co jest spowodowane monotonią w tutejszym zakładzie,oraz brakiem możliwości rozwoju jeśli nie wpisujesz się w grupę osób,dobrze trzymających z liderem.Ogolnie praca jest lekka,zarobki puki co konkurencyjne co do zakładów obok.

Znajomy

Firma poszukuje lidera laboratorium pomiarowego zastanawiam się nad aplikowaniem dowiem się coś więcej o tej pracy? Co się stało z poprzednim?

Anomalie

Po prostu dramat... Jeżeli chcesz mieć dobrze musisz wiedzieć z kim trzymać ;) jeżeli nie trzymasz z kim trzeba i masz odmienne zdanie skończysz z kwitkiem oczywiście chodzi o dział węglówki

Oluś
@Zainteresowany

Fajnie, że ktoś pyta o stanowiska na produkcji, bo ja też jestem zainteresowana taką pracą. I też ciekawa jestem pensji, ale tez szans rozwojowych. Jak mam doświadczenie na produkcji 3 lata i bym się tu zatrudniła, to za ile mogłabym oczekiwać awansu np. na brygadzistkę, czy zastępcę brygadzisty, jakiegoś kierownika, generalnie ile trzeba czekać na jakiś awans?

Brygi
@Oluś

Tutaj bardzo dużo osób ma doświadczenie na produkcji nawet 10 letnie, a to nikomu nie daje pierwszeństwa do awansu za X czasu. Jak w przyszłości będą szukać brygadzistów to po prostu będzie konkurs i wtedy będą HRy i kierownicy wybierać takową osobę. Nikt Ci nie powie ile musisz czekać bo to zależy od tego czy jest wolne stanowisko, a Ono jest wtedy ktoś się zwolni albo powstaje nowy obszar

Jarosław
@Brygi

Wolne stanowiska typu brygadzista, jak często się zwalniają lub są tworzone? I na jakie najczęściej posady są tu wolne wakaty?

@Brygi

Miło by było opisać stawkę na start dla nowego pracownika oraz stawkę po dłuższej pracy byłbym wdzięczny.

Xxx
@Brygi

Czy w dziale bhp było ostatnie jakieś zwolnienie czy zwiekszają ekipę bo jest oferta.

@Nowy

Wiem tyle, co tu wyczytałem, że było narzekanie na jakąś osobę na kierowniczym stanowisku. Ja bym przede wszystkim chciał wiedzieć, czy tu spokojnie da się pracować? Czy kierownictwo dba, by tak samo o morale ludzi i ich zadowolenie z pracy, jak o jakość wykonywania obowiązków? Bo nie chcę przychodzić tylko po ty, by zaraz trzeba było rozglądać się za czymś innym. Kto w temacie się odezwie?

Ale narzekanie na kierownictwo w tym dziale czy w tej firmie ?

@Nowy

Nie było zwolnień. Zakład się rozrasta więc jest potrzebny drugi BHPowiec

Dziękuje za informację :) a aktualny dział BHP jak jest odbierany przez pracowników ?

Inez

Ktoś tu pisał o jakiejś kwaśne atmosferze, za którą obwinia w zasadzie jedną osobę. Nie wnikam, chciałbym tylko wiedzieć, czy to dotyczy działu na którym pracuje Młodszy Specjalista ds. Przygotowania Produkcji? Bo widziałam ogłoszenia, to z możliwością przyuczenia. No i właśnie jak jest z tym wdrożeniem, są cierpliwi i potrafią nauczyć czy niekoniecznie? Oczywiście zależy mi, żebym byłam dobrze traktowana jako nowa osoba. I później zresztą też :d

Staś
@TG

Ona powinna być zamknięta w zakładzie, a nie kierować zespołem. Gdzie się pojawi wszystko psuje. Niech siedzi lepiej na (usunięte przez administratora) w swoim biurze, a niech nie drze (usunięte przez administratora). Wszyscy mają ją już dosyć.

@Staś

Kuszowa jest jak minister Czarnej. Też jest nieprzewidywalna.????

Montaż
@TG

To prawda, co trzeba mieć w głowie żeby być tak fałszywą i zakłamaną osobą.

!
@TG

Ale narazie ją kryją. Pozwalniała ludzi, którzy przewyższali ją inteligencją,,tzn.doprowadziła do ich zwolnienia!Ręka rękę myje, ale kwestią czasu jest, kiedy na zakład wejdzie PIP, bo co za dużo to i świnia nie zje.

Emma
@!

Z jakiego powodu te zwolnienia, jakieś konkrety? Piszesz, że to doprowadzenie do zwolnienia, ale co dokładnie zrobiono żeby to nastąpiło?

a miałem być
@!

pamiętam, że składałem CV na jej miejsce, ale wówczas stwierdzili, że jest lepsza. teraz jak to czytam to tylko mi was szkoda, że niestety nie jesteście zadowloeni ze swojego kierownika. Cóż, życie

@TG

Słuchaj administratorze jakie wyniki taka premia. Nic w korporacji się nie zmieniło. Może czas zmienić pracę jak Ci nie pasuje siedzenie na (usunięte przez administratora) i nic nie robić od 4 m-c. Parę wysyłek kawa grill i bajera.

@Goliat

Ta się zastanawiam firma nikogo nie zwolniła trzy m-c wakacji produkcja ma i inbaud też my za nich robotę robimy na DC robimy. I jak słyszę narzekanie że to (usunięte przez administratora) to z chęcią mam komuś..........!

Dżimi
@Goliat

Przecież wy tam na DC nic nie robicie ,siedzicie w tej nowej kantynie i gracie w gry na telefonach. A na 3 miesięczne wakacje trzeba sobie zasłużyć ciężką pracą jaka jest na produkcji...

Malwina

Zastanawiamy się z mężem czy nie zgłosić jego kandydatury na stanowisko Specjalista ds. magazynowych – Administrator magazynu. Wpadliśmy dowiedzieć się coś na temat zarobków bo to dla nas mega ważna sprawa. Przeczytaliśmy również o premiach rocznych, takie premie są dla wszystkich pracowników? Jakie kwoty takich premii?

@Malwina

W tej chwili premii rocznych nie ma . Z tego co wiem. Chcesz kandydować licz się z tym że język angielski podstaws. No i programy SAP tez

Sylwia
@Goliat

Że co z tym angielskim? Angielski to podstawa w firmie czy że poziom podstawowy wystarczy do codziennej pracy? Jakoś sprawdzają poziom angielskiego na rekrutacji?

KAM

Chciałbym przestrzec wszystkich aplikujących na stanowisko KAMa dedykowanego do sieci DIY. Firma przez kilka ostatnich lat wyleciała z hukiem z sieci DIY, głównie przez bałagan jaki w niej panuje, brak procesów, olbrzymie problemy z dostępnością towaru itd., powieść można by napisać, nie wiem czy 10 tomów by wystarczyło. Zmienił się CM i za wszelką cenę chcą tam wrócić i szuka kogoś z kontaktami, bo sam ich nie ma, a na dodatek nie zna języka PL. Wejścia do DIY może dokonać jedynie James Bond, bo to prawdziwa Mission Impossible :):):) Negocjujcie ekstremalnie wysoką podstawę, bo nie płacą premii już dwa lata.

Czy pracodawca Weber-Stephen Polska Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Firma nie motywuje, drugi rok wstrzymują premie ponieważ EMEA ma słabe wyniki finansowe. Negocjujące wysokie podstawy.

Arni barni

Witam Jestem zainteresowany pracą w weber jako wozkowy. Czy ktoś może podpowiedzieć na jakie zarobki można liczyć netto na takim stanowisku, czy opłaca się poprostu aplikowac. Dziekuje

Zuzanna
@Arni barni

To ja dołączam się do tego. Bo też jestem ciekawa posady wózkowego. Możecie mi też napisać, czy jest to praca zmianowa? Czy są zmian, a jak są, to ile ich jest i jak godzinowo to wyglądają?

@Zuzanna

Przeglądaj oferty wrzesień październik zaczynamy wysoki sezon i będą potrzebni wózkowi na wysoki skład.

Agacia

Hej, korzystam z wolnej chwili, żeby pomóc mężowi w szukaniu nowej pracy, ma dziesięć lat doświadczenia w branży. Widziałam, że dali taką ofertę R&D Mechanical CAD Designer. Co myślicie o niej, warto? Na czym dokładnie polega ten elastyczny czas pracy?

Goliat

Ludzie co wy wypisujcie. Nie ma ludzi bez skazy. Każdy ma coś negatywnego w sobie i ty na pewno też. Macie problem są przełożeni jest rada zakładowa HR teraz też mamy firmę zewnętrzną która pomoże Wam rozwiązać wasze problemy.

Jolanta
@Goliat

O co chodzi z tą firmą zewnętrzną? Możesz napisać coś więcej? Można im zgłaszać problemy? Chciałabym też się dowiedzieć na jakiej umowie jest teraz okres próbny. Dają umowę o pracę?

@Jolanta

Był trzy miesięczny. Teraz nie ma przyjęć. Jeśli chodzi o pomoc firmy zewnętrznej to jest tam prawnik psycholog i tam można szukać pomocy. Oczywiście anonimowość jest.

Jola
@Goliat

Czemu nie ma przyjęć, po prostu brak wolnych etatów? Dużo osób korzysta z tej pomocy, rzeczywiście są dobrzy specjaliści?

Zostaw merytoryczną opinię o Weber-Stephen Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Weber-Stephen Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Weber-Stephen Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 70.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Weber-Stephen Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 9 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Weber-Stephen Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Weber-Stephen Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Weber-Stephen Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Minerska 29 lok. 1
    04-506 Warszawa
  • NIP: 9522051544 REGON: 141483489 KRS: 0000310532

Weber-Stephen Polska Sp. z o.o.