Opinie o Smove Sp. z o.o. w Knurów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Smove Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Smove Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu fotograficznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smove Sp. z o.o. w Knurów

Kam.. Nowy wpis

Firma gorąca polecenia , szanujący się ludzie , super atmosfera

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Smove Sp. z o.o.?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Smove Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Rob Nowy wpis

Jak cie zawołają to ci kase dadzą

Jak wygląda sprawa grafiku w Smove Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Leche

Sobie napewno

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Smove Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk

Jak długo trwa proces awansu w Smove Sp. z o.o.?

Trr

Czego proces ? Tu jest się pracownikiem lub właścicielem firmy...

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak

Jaka ?

ada

niezawsze

@ada

Hej @ada, nie pomyliłaś firm? U nas pracowała i nadal pracuje tylko jedna kobieta kryptonim "szefowa". A umowę dostaje każdy, ZAWSZE i od samego początku :) pozdrawiam

Stefan
@Mateusz Łozowski

Widzę że wiesz co się dzieje w firmie, może powiesz mi w takim razie czy w Smove mile widziane są również osoby bez doświadczenia? Jeśli tak, to są dla nich przygotowane jakieś szkolenia i kursy? Mam nadzieję że mi odpowiesz.

Loko
@Stefan

Szkolenia przez "szefów" robione

Krzysztof Patorski-pracownik

W wielu miejscach pracowałem, wybredny jestem! Tutaj mi się podoba! Luźna atmosfera, żarty, śmiechy i hamburgery gdy szef wraca z blachami z malarni, wtedy cała firma zajada sie łakociami z BK. Osoba, która pracowała w tej firmie i pisze ze jest źle, to widocznie ma problem ze swoją samooceną, krytyką, podejściem do życia. Dużo się tutaj nauczyłem. Uwielbiam fotografie i filmowanie, dla mnie SMOVE to raj!

Alicja
@Krzysztof Patorski-pracownik

Super !!!! Fajnie że firma wspiera ludzi którzy "mają doświadczenie w pracy w wielu firmach" - dobrze że zatrudnia starsze osoby, to prawda że wiele firm woli zatrudniać młodych ludzi . Czy możesz coś opowiedzieć o samej pracy, warunkach i wynagrodzeniu ?

Krzysztof Patorski- pracownik
@Alicja

Na temat firmy Wyrażam się w samych superlatywach, więc co tu gadać o warunkach i finansach. Nie będę pisał o kwotach bo to jest moja prywatna sprawa. Przedstawiono mi warunki, były korzystne dla mnie, więc je przyjąłem i jestem.

Mariusz
@Krzysztof Patorski- pracownik

Ciekawa odpowiedź, pracownicy dzieła sie na takich, dla których ważne są warunki pracy i wynagrodzenie i na takich, którym wystarczy grill i hamburgery z szefostwem. Życzę sukcesów Panie wybredny.

Czy Smove Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Mateusz Łozowski

Zatrudniamy, zazwyczaj do prac zdalnych (dział IT)

pytanie
@Mateusz Łozowski

a na jakich warunkach ? jakie systemy motywacyjne ?

Dorota
@pytanie

Jakiś czas temu już pytałeś o współpracę ze Smove - udało Ci się ją podjąć? Czy mógłbyś napisać coś o tym, na jakich warunkach? Oczywiście jeśli możesz :)

@Dorota

Niestety nie.

Mirosława Kowalik

Faktycznie w naszej Firmie był tylko jeden toksyczny pracownik na M. Na szczęście od dawna już go z nami nie ma! Od razu oczyściła się atmosfera a praca stała się przyjemniejsza;) Tworzymy teraz bardzo zgrany zespół, wzajemnie się wspieramy i współpracujemy. Praca jest wymagająca ale za to bardzo ciekawa. Firma wspiera nas w rozwijaniu swoich umiejętności a dodatkowo bardzo dobrze wynagradza. Czujemy się tu jak w rodzinie. To zasługa całej zgranej ekipy, która bez toksycznych osób wreszcie działa tak jak powinna.

Abb
@Mirosława Kowalik

Ośmiu pracowników a 13 pozytywnych opinii tego pochwalnego hołdu dla wspaniałej firmy... Te lajki to kupujecie czy sami sobie nabijacie ?

Jaki masz problem?
@Abb

Hmm, czytać ze zrozumieniem nie umiesz? Nawet aktualnie pracowników jest więcej, a co z osobami które pracowały i już nie pracują? Hmm a co z hejtami? nie komentujesz? Był jeden niezadowolony a wpisów też jest kilka... Jak by się dało to dostał byś odznaczenie "Wyższego Obrońcy Internetu - Kapitana Oczywistość IV"

Janusz maranski
@Jaki masz problem?

A co to znaczy ? I kim jesteś w firmie ?

Nie
@Jaki masz problem?

Dobre. A ty myślisz że były pracownik to się zwolnił bo firma była taka super a on się czuł że nie zasługuje na na te mistyczne 2500 bez premii ?

TAK
@Nie

A, wie Pan, moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze, albo że niedobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem, i dziękuję życiu! Dziękuję mu; życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość! Wielu ludzi pyta mnie o to samo: ale jak ty to robisz, skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste! To umiłowanie życia. To właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduję fotobudki, a jutro – kto wie? Dlaczego by nie – oddam się pracy społecznej i będę, ot, choćby, sadzić... marchewki

Mateusz Łozowski

Widzę, że dyskusja w ostatnim czasie bardzo się ożywiła. Jest tu wiele personalnych wycieczek i dziwnych fake informacji. Ponoć ideą tego serwisu jest wyrażanie opinii o firmach/pracodawcach ale chyba nie działa to tak jak zamierzyli twórcy. Jeden nieszczęśliwy/niezadowolony pracownik czuję się w obowiązku napisać co najmniej 20 negatywnych opinii, podczas gdy "ci zadowoleni z pracy/warunków" nie chcą na to tracić czasu. Tak więc GoWork stał się forum dla hejterów w którym wylewają swoje żale. Szkoda, że twórcy nie przewidzieli formy autoryzacji osób, aby opinie były rzeczywiste. Pozostaje nam tylko zdrowy rozsądek i "ograniczenie zaufania" temu co czytamy a potencjalnym kandydatom polecam sprawdzić osobiście jak jest u nas. W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej wiele się o nas dowiesz, nikt nie zabroni Ci porozmawiać z obecnymi pracownikami i dowiedzieć się jak jest naprawdę...

Mateusz lisiak

To bardzo fajnie

Krzysztof Patorski- pracownik

"..to widocznie ma problem ze swoją samooceną, krytyką, podejściem do życia."A gdzie tu jest, że ktoś kogoś obraża? Obrazi się tylko osoba, która wie, że mam racje. Czasem tak jest, że ludzie odchodzą z pracy, ale to znaczy że miejsce jest złe? Co tak na prawdę jest przyczyną, to wie szef i pracownik. Miałem oczekiwania wobec firmy, były dla mnie korzystne i się w niej zatrudniłem. Wychwalam, bo dobrze mi się tutaj pracuje, nad czym tutaj dywagować! A jeśli ktoś chciał zostać od razu prezesem, kierownikiem i zarabiać gruby hajs to...? To już tu nie pracuje! I takie cuda zdarzają się wszędzie, nie tylko w SMOVE. I moja rada na koniec, "jeśli twój plan A nie wypalił, to pamiętaj, że alfabet ma jeszcze 31 innych liter. WYLUZUJ!"

Krzysiu
@Krzysztof Patorski- pracownik

A Smove to która dla Ciebie literka alfabetu ?

Obecny

Firma godna polecenia, bardzo przyjazna atmosfera, pomimo dużej presji terminów i nawału pracy. Pracodawca dba o pracowników, co się rzadko zdarza w dzisiejszych czasach. Ekipa jest zgrana, zdarzają się grille po pracy czy wspólne wypady do escaperoom'ów. Pomimo "Covidowej" sytuacji nie redukowano nam etatów czy obniżano wypłat - szacun!

Kowalski
@Obecny

Szacun dla szefa. Jak będzie nabór to na pewno będę aplikował. A można spytać ilu pracowników zatrudnia firma ? I jakie szczególne umiejętności trzeba posiadać by dołączyć do waszego zespołu ?

@Kowalski

Teraz jest nas 8 osob, praca w porządku, dobrze płacą i atmosfera spoko

@Odpowiedz

Jakis czas przygladam sie tej firmie,a pracuje w ngk kable i ztego co sie dowiedzialem to jest trzech szefow ,jedna pani zapewne sekretarka ,trzech operatorow cnc i jeden pracownik fizyczny to wiele mowi dlaczego ludzie mijaja ta firme tak wychfalana przez pana Krzysztofa oczywiscie bez urazy .Z tego co wiem to wielu pracownikow odeszlo w krotkim czasie ,wiec na pewno nie jest tak pieknie jak opisuje to pan Krzysztof ,a po drugie na forum nie obraza sie nikogo bo to tylko swiadczy o wizerunku firmy.

Śledzony
@Obserwator

Haha szerlok, który zna firmę lepiej niż pracownicy. Nikt ze smova nie zna ani jednej osoby ze wspomnianej firmy, za to szerlok zna firmę kilka budynków dalej :-) serio nie możesz zająć się sobą? Za dużo wolnego czasu? Jak ci się tak wielce nie podoba firma kilka budynków dalej to może jej unikaj? Nie mogę się powstrzymać powiedz proszę jak wygląda "przyglądanie się firmie" jakieś podsłuchy, kamery, wynajęty detektyw, podsłuchiwanie, może spływają do ciebie anonimowe donosy? Ps. mój detektyw mówi że ty to ty bo wszędzie robisz błędy ortograficzne i stylistyczne, więc wcale nie jesteś taki anonimowy...

Zaskoczony Wcale
@Obserwator

O ciekawe ciekawe, przecież NGK jest w Gliwicach i zajmuje się filtrami ceramicznymi ;+) a w Knurowie jest oddział NKT Cables ale przecież wiesz gdzie pracujesz i co robi ten oddział...

@Odpowiedz

Prostując 8 osób pracuje na miejscu i 2 zdalnie... Nie prowadzimy sezonowych naborów. Rekrutacja jest otwarta. Jeśli widzisz się w naszym zespole wysyłaj CV na kontakt@smove.pl Kogo szukamy? Elektryka, elektronika, ślusarzy, monterów, pracowników biurowych (projektowanie CAD, CAM, obsługa sklepu internetowego, programisty c#)...

R&R

Smove to jedna z pierwszych i liczących się na rynku polskim firm produkujących foto budki,praca w tej firmie jest ciężka,precyzyjna i dokładna każdy element musi pasować do drugiego,wszystko przeważnie wykonane jest z aluminium ,które trzeba ręcznie zeszlifować do malarni.Brak jest jakichkolwiek dodatków ;szkodliwe,wibracje brak socjalu ,brak miesięcznej premii za dobrze wykonana prace,brak nadgodzin.Zarobki jak na tak znana i dobrze prosperującą firmę wynoszą ok. 2000 netto na rękę potem po kilku miesiącach 2.500 ,tworzy sie stanowiska np.serwisanta a wykonuje się prace ślusarskie na warsztacie,wielka szkoda ze panowie Prezesi tej firmy a jest ich trzech nie szanują dobrych pracowników dlatego wszyscy odchodzą po kilku tygodniach.Mało tego trzeba odwalać prace za panią tam zatrudniona jako specjalista ds.klienta,pakować i znosić foto budki z pierwszego pietra na dol i pakować na palety do wysyłki ,waga ok. 30-40 kg. a wszystko to należy do jej obowiązków .Moim zdaniem mijać szerokim łukiem,lepiej poszukać lepiej płatnej pracy,szkoda czasu i sil włożonych w produkcje w tej firmie.Do puki panowie prezesi się nie obudza i zaczną szanować swoich pracowników za ich wysiłek włożony w ta firmę to tak będzie ,każdy popracuje pare tygodni ,do puki się nie połapie o co chodzi, a jak zawsze o pieniądze.

@R&R

Szanowny Panie R&R, dziękuję za opinię, na pewno wyciągniemy z niej konstruktywne wnioski. Ale chciałbym sprostować kilka kwestii: * tak, nie zaprzeczam praca jest ciężka, precyzyjna i wymagającą, * w naszej firmie nie ma warunków szkodliwych, * na brak socjalu odpowiem wypłacanymi premiami świątecznymi, przemyślimy temat jak rozbudować poza-finansowe metody motywowania pracowników, * za pracę wykonaną najlepiej jak się potrafi płacimy wynagrodzenie a nie premię, * oczywiście istnieje możliwość robienia nadgodzin, * najniższe zarobki w firmie wynoszą 2400zł netto (na rękę) i taką kwotę proponujemy na okres próbny, po tym okresie (max 3msc.) proponujemy umowę o pracę i negocjujemy warunki, * każdy nowo zatrudniony przechodzi przez prawie cały cykl produkcji (nawet serwisant) aby dogłębnie poznał budowę urządzeń, * prezes w firmie Smove jest tylko jeden - Tomasz Klusczyk, współwłaścicieli jest 3 (dodatkowo Mateusz Łozowski oraz Przemysław Jacek), każdy z nas odnosi się z szacunkiem do wszystkich pracowników, nie przypominam sobie przypadku aby ktoś "zwolnił się po kilku tygodniach", * nikt nie "odwala pracy za panią zatrudnioną jako specjalista ds. klienta", jedyna Pani jaki z nami pracuje - Mirosława jest sekretarką i odpowiada za kontakt z klientami ewentualnie drukuje listy przewozowe i dba o kompletność zamówień, nie jest jej obowiązkiem i nikt od niej nie wymaga znoszenia paczek ważących 30kg, te zadania przejmują mężczyźni z warsztatu, Nie uważam abyśmy "spali i nie szanowali naszych pracowników" niejednokrotnie podwijamy rękawy i pracujemy na warsztacie razem z nimi. Staramy się utrzymywać luźną i przyjazną atmosferę.

Jonke
@R&R

Pozdrowienia dla starego pracownika. W końcu napisałeś co zawsze mówiłeś Oby się polepszylo!

Maciej
@Mateusz Łozowski

Pani z firmy bardzo się stara żeby na gowork było dużo uśmiechniętych buziek. Najważniejsze że są pracownicy którzy kochają swoją pracę !!!

@Mateusz Łozowski

Aż przykro sie patrzy na to co dzieje się w tej firmie,jest az tak żle że na warsztat bierze się już operatorów cnc by wykonywali pracę ślusarskie??? A miałó sie poprawić i być lepiej.

@Maciej

Pani z firmy jest boska! Tez myślisz, że należy się jej kolejna podwyżka?

@Obserwator

Hey "obserwator" co to boi się podpisać własnym imieniem czy nazwiskiem, ale za to lubi wylewać hejty. Skąd masz takie informacje? Zresztą nie odpowiadaj... i tak mnie to nie interesuje :-)

mac

dobre, hahaha

Dan
@Mateusz Łozowski

Raczej chodziło o sztuczne podbijanie opinii o firmie na plus. To naprawdę niejest trudne - wielokrotne ocenianie postów przez jedną osobę z jednego telefonu. - pani z firmy widocznie wpadła na ten pomysł i klika na potęgę. Śmieszne jest to że firma ma więcej ocen postów niż pracowników którzy tam pracowali. ....

Loko
@Mateusz Łozowski

Rok z wami to rok stracony

Młody
@Loko

No co ty. Robota super warunki fajne . Tylko ogarnijcie osobę na M. Toksyczna osoba która niszczy chęci do pracy...

obserwator
@Młody

jakie warunki??,cos chyba ci sie pomylilo. ana jakim stanowisku pracujesz?? jak na cnc to przyznam ci racje ,bo jak na produkcji to nie mamy o czym pisac i rozmawiac jest tak jak pisal loko.

@Loko

W firmie był tylko jeden maruda hejter konfident, szef się z nim pożegnał i teraz wylewa swoje "anonimowe" hejty z 15 różnych nicków... Serio tak cię kłuje w du*sze? Daj sobie spokój szkoda twojego czasu, znajdź sobie pracę. Serio ci się wydaje że takimi komentarzami wyssanymi z palca masz na coś wpływ? Phii powiem ci tak w firmie zrobiło się dużo lepiej bez ciebie. Atmosfera jest dużo luźniejsza, aaa i nikomu już kasa z szafek nie znika... Ciao!

@Obserwator

A możesz się podpisać się swoim nazwiskiem ? Pan Łosowski pisze pod swoim to może i ty napisz

Hahacz
@Marek

Powiedział przedstaw się z nazwiska a sam go nie podał? O co kaman? Schizofrenia paranoidalna? Haha

@Hahacz

Ja nie pracuje i nie pracowałem w tej firmie więc moje nazwisko nic panu nie mówi. ( Pracuje po sąsiedzku ) Obrażanie czytających opinie o firmie to słaba wizytówka dla firmy...

Hahacz
@Marek

a kto powiedział że ja pracuje w firmie? ja też pracuje po sąsiedzku i jak wszyscy pozostali sąsiedzi śledzę profil tej wspaniałej firmy... i dziwie się że się nie potrafisz przedstawić skoro sam tego wymagasz od kogoś... pozdrowienia dla sąsiada (może pracujemy w tej samej sąsiedzkiej firmie co?)

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Smove Sp. z o.o.?

Leche

Wszystkie konieczne do wykonywania pracy, samochodu służbowego nie ma

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Smove Sp. z o.o.?

jao

jakie ?

Darek

Wszystko OK, normalna umowa o pracę od początku, nadgodziny wypłacane, praca też nie jest za ciężka. Spoko zespół.

@Darek

A możesz napisać na jakim stanowisku pracujesz ?

Daw
@Darek

Widocznie dużo się zmienilo . Jakiś czas temu pracowałem trochę , umowa zlecenie, nadgodzin brak . Praca moze nie ciężka ale upierdliwa. Co do zespołu to mi sie zdaje że każdy na każdego kablowal a udawał fajnego kolege

Zostaw merytoryczną opinię o Smove Sp. z o.o. - Knurów

Smove Sp. z o.o.
  • Przemysłowa 14