Opinie o Platforma Mieszkaniowa S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Platforma Mieszkaniowa S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Platforma Mieszkaniowa S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Platforma Mieszkaniowa S.A. w Warszawa

ZA CHWILĘ BYŁY PARTNER

Nierzetelny kontrahent , nigdy nie rozlicza się terminowo - faktury mają wielotygodniowe opóźnienia, pracownicy odpowiedzialni za współpracę nie odbierają telefonów , oferta w bazach zawsze nieaktualna .

PM
@Agent

@Agent, zgadza się. Fakturę opłacamy w 3 dni od momentu wystawienia i wysłania mailem. Wcześniej niestety (bez wystawionej faktury i otrzymanej przez nas) się nie da. Wszystkie warunki mamy wypisane na naszej stronie po zalogowaniu się.

Lidka

Ma tu ktoś doświadczenia jako project manager?

@M
@m

Ciekawa opinia, ale warto się odnieść do szczegółów. - praca na stanowisku project managera jest wynagradzana w II częściach: cz. podstawowa i cz. premiowa i zależy od sprzedaży. To praca, w której chodzi efekt, nie tak jak "na kasie". To zupełnie inny rodzaj i nie każdy się do niej nadaje :). Ma to sporo wspólnego ze sprzedażą bezpośrednią i trochę z zarządzaniem. - wszystkie wynagrodzenia wypłacane są w terminie lub przed czasem (wiem, bo je otrzymuje), czyli do 10-tego dnia każdego miesiąca (cz. podstawowa) i premiowa do ok. 15-tego. - zasady współpracy są jasne. Jeśli mamy 1 managera w regionie to odpowiada za cały rynek. Jeśli dwóch to 50/50. - haos, piszę się przez CH ;) postaram się tu bywać częściej, żeby dać wiarygodne informacje dla tych, którzy chcą się dowiedzieć :)

Teresa

W sieci widnieje oferta pracy na stanowisko agenta nieruchomości - specjalisty ds. sprzedaży nieruchomości. Czytam, że pracuje się tutaj hybrydowo. W takim razie - ile z biura, a ile z domu? Jeśli chodzi o wysokość widełek, to dlaczego jest podana taka rozbieżność? Jest w stanie ktoś wytłumaczyć, kiedy idzie zarobić nawet te 20tysięcy złotych brutto? :) Od czego wychodzi ta zależność? Dajcie znać...

PM Nowy wpis
@Teresa

Praca hybrydowa oznacza pracę, gdzie część obowiązków można wykonywać w domu, ale regularnie pojawiasz się także w siedzibie firmy, gdzie uczestniczysz w spotkaniach i ustalasz plan działania na najbliższy czas. Widełki podane w ogłoszeniu pokazują pewien przedział zarobków zgodny z charakterem pracy wykonywanym przez Agenta. Wysokość zależy od ceny nieruchomości jaką sprzedajesz i wysokości prowizji wypłaconej przez dewelopera. Zakładając sprzedaż nieruchomości w cenie 1 000 000 PLN i wynagrodzeniu równym 2% otrzymujemy wynagrodzenie 20 000 PLN. Oczywiście do tego dochodzą plany sprzedażowe, ale nie jeden nasz Agent wystawia takie faktury.

@PM

Odpowiadając warto przeczytać pytanie, aby zrobić to adekwatnie. W większości firm praca hybrydowa ma stały, "sztywny" wymiar np. 2 dni w domu na 3 dni w biurze w skali tygodnia. O taką informację chodziło, a nie o definicję pracy hybrydowej.

ZA CHWILĘ BYŁY PARTNER

Turbo Agent WAW
@ZA CHWILĘ BYŁY PARTNER

Kompletna bzdura, naprawde :) Trzy lata współpracy, ponad połowa naszyh transakcji to rynek pierwotny, współpraca bez zastrzeżeń, 75% faktur w terminie +-3 dni, na jedną czekaliśmy ponad miesiąc z uwagi na błąd w akcie.

Obudź się
@Turbo Agent WAW

Odpowiedział pracownik Platformy, a co innego miał napisać manipulant. Może jeszcze napiszesz, że oferty macie aktualne? Żenujące !;-(

Agent Nowy wpis
@Turbo Agent WAW

+- 3 dni fakturę zapłacili, chyba od momentu wystawienia i wysłania tej faktury @? Kasę dostajesz po tym jak deweloper zapłaci więc możesz czekać nawet 3-4 miesiące!

PM Nowy wpis
@Agent

Firma Platforma Mieszkaniowa S.A. niedawno zakończyła rekrutację na stanowisko Koordynator. Jak oceniacie poziom trudności rozmowy?

Lidka

Ma tu ktoś doświadczenia jako project manager?

m
@Lidka

- pracowałem i żałuję tego na stanowisku project menager poważnie chore zasady , a właściwie brak zasad i radosne prowadzenie księgowości w tej firmie. lepiej już jak nie masz alternetywnej oferty pracy idz na kasę do marketu, bo więcej zarobisz niż na stanowisku project menager w platformie mieszkaniowej. podstawa to 2 - 3 tys lub jej brak :) - bałagan, haos, nieaktualna oferta, brak oferty to problem bo nie mają osób inteligentnych do pozysku, - nie terminowość w wypłacie - rolowanie pracownika na wszystkim - brak przekazywania informacji w jasny sposób - nie licz ze tam zarobisz tam tylko rączka rączke myje

PM
@m

- napisałeś prawdę, ale mój komentarz to potwierdzający został usunięty! Chyba kogoś bardzo boli ta prawda!

@M
@m

Firma Platforma Mieszkaniowa S.A. szukała nowego pracownika na stanowisko Asystent / Asystentka Sprzedaży. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Czaro

Ostatnio widziałem ofertę pracy na project managera ds. nieruchomości. Ktoś pisał wcześniej że nie zawsze dawali tu podstawę. To znaczy że na takim stanowisku żyje się głównie z prowizji? Są jakieś szkolenia sprzedażowe żeby się wdrożyć?

Biuro nieruchomości

notorycznie nie rozliczają się z biurami nieruchomości. Od tygodni czekamy aż łaskawie dokonają zaległej wpłaty, ponaglenia nie pomagają

m
@Biuro nieruchomości

Katarzyna

Ile etapów i ile czasu trwa rekrutacja na pozycję Project Manager ds. Nieruchomości? Kto prowadzi rekrutację? W wymaganiach w ogłoszeniu piszą że trzeba mieć wykształcenie wyższe. To o jakiś konkretny kierunek chodzi?

Bałagan

Do wypowiedzi poprzedniczki dodam - notoryczny brak kontaktu z pracownikami platformy, bardzo słabe wsparcie handlowe, wynikające być może z małych umiejętności i wiedzy na rynku nieruchomości - bark podstawowej wiedzy o ofercie w bazie - notorycznie nieaktualizowana od tygodni oferta - nieterminowe, trwające tygodniami wypłaty należnych prowizji - nie dbają należycie o interesy sowich partnerów biznesowych czyt. agencji w egzekwowaniu wynagrodzenia od deweloperów chyba, że wynagrodzenie jest egzekwowane ale agencje o tym nie wiedzą, a o to łatwo przy dużej skali prowadzenia biznesu. Można to zweryfikować przeprowadzając transakcję za pośrednictwem platformy i ich o tym nie informując w oczekiwaniu na to, że jak dostaną info od dewelopera to nam ją przekażą. Polecam sprawdzić. - brak nadzoru właścicielskiego bo inaczej jak nazwać ten bałagan i tak radosny model prowadzenia firmy przejęty z HB, z której większość pracowników się wywodzi lub innego finansowego tworu - bardzo mizerna oferta w bazie (wliczając dużą liczbę nieaktualnych wiszących w ofercie), beznadziejne warunki współpracy (finansowe również) wynegocjowane u deweloperów Wstańcie z kolan i zacznijcie dbać o interesy współpracujących z Wami agencji, a nie będą w takiej ilości odchodzić od Was do konkurencji.

Kolo
@Bałagan

Potwierdzam każde zdanie! Omijać z daleka, bo nic z nich nie ma, wiem ile deweloperów większych/mniejszych miało i ma z nimi problemy. Ci mądrzejsi nie chcą słyszeć o żadnej wspópracy z nimi.

Bardzo niska jakość

Niskie wynagrodzenie, brak terminowych rozliczeń fv, brak szkoleń, dyrektorka to niestety jakaś pośredniczka kredytowa z homebrokera wiedzą z nieruchomosci niestety nie zabłyśnie, żadną inną tez nie! Brak kultury i szacunku to jest normalką dla nich. Zarząd napycha swoje kieszenie i jeździ po świecie. Pośredników i agencje mają za najgorszy rodzaj człowieka to słowa paniusi z zarządu. Projekt menadzer dostaje 2500 zł nie licz na premie to puste słowa. Pracą tam możesz się trudnić jak już rzeczywiście jesteś zdesperowany. Księgowa nie skończyła nawet kursu podstaw księgowej wiec nie dziw się ze giną fv nawet w wersji elektronicznej

Olga
@Bardzo niska jakość

Naprawdę to wszystko aż tak szczegółowo wiesz? Np., z tą księgową to skąd?

CR

Żenada jakich mało, brak kontaktu, wykorzystywanie wszystkiego co się da. Odział Slask dramat- Murapol robi kolejna śmieciowke.

Świadomy

Nie dość, że Platforma jest skarbnicą wszelkich danych; pełnej oferty deweloperów w Polsce, działań marketingowych, które są do wykorzystania przez MURAPOL ich większościowego udziałowca (3/4 udziałów) to jeszcze wchodzą teraz w kolizję do współpracujących z nimi agencji. Przecież to jest jawne wykorzystywanie danych deweloperów do celów marketingowych i sprzedażowych MURAPOLu, a także zbieranie danych klientów od współpracujących agencji do własnych celów sprzedażowych. Aż dziwne, że deweloperzy udostępniają tak (świadomie???) swoje strategiczne plany marketingowe i sprzedażowe do konkurencyjnego dewelopera działającego na całych rynku polskim, a także agencje, że przekazują im najcenniejsze dane klientów i ich zainteresowań na wybranych rynkach. Niezła układanka, to mógł wymyślić tylko ktoś z MURAPOLu. Ciekawe czy wysyłają oferty do wszystkich nieswoich (agencyjnych) klientów w bazie Platformy i wydzwaniają z ofertą jedynego słusznego dewelopera?

Wstyd
@Świadomy

Czyli wzięli się w końcu do pracy, a nie na cudzych plecach za nic nie robienie chcieli mieć kasę. Problem w tym, że agencje mogą czuć się oszukane, że Platforma weszła im w konflikt interesów i za ich pieniądze promują teraz powielając ich oferty. Wstyd!!!

Wojtek

Przestaliście tu zaglądać z jakiegoś powodu? Ja również liczyłem na wskazówki o pracy, szkoda.

Obserwator

Jakie oferują warunki finansowe dla projekt manager i czy warto u nich pracować?

Jak wygląda praca u nich w przedsiębiorstwie Platforma Mieszkaniowa S.A. w mieście Warszawa? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na aktualne wieści. Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Nika

Aktualnie to zastanawiają się chyba nad istnieniem. Po tym jak sprzedali 3/4 udziałów Murapolowi, która ma wywalone na ich pracę, a potrzebna im ta platforma chyba tylko by monitorować ofertę i ruchy marketingowe konkurencyjnych deweloperów. Swoją drogą nieźle to sobie wymyślili, w każdej chwili mogą sobie raportować kilkaset inwestycji konkurencyjnych firm deweloperskich w całej Polsce.

KochanWasAgentky

Chyba kogoś mocno zabolały 4litery skoro wpis o pracy pomorskiej platformy został usunięty. Pytanie na ile wiarygodny jest GoWork.pl skoro negatywne opinie są tu usuwane i dlaczego? Czy tylko można tu zamieszczać pochlebne opinie?

Bogusia

Nie ma się co dziwić skoro 3/4 udziałów w Platformie posiada Murapol to jaki styl pracy ma być, mają na wszystko wywalone.

Zostaw merytoryczną opinię o Platforma Mieszkaniowa S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Platforma Mieszkaniowa S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Platforma Mieszkaniowa S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Platforma Mieszkaniowa S.A.?

Platforma Mieszkaniowa S.A.
  • Jana I Jędrzeja Śniadeckich 17