Opinie o Sgi Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Sgi Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sgi Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sgi Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Specjalista ds. obsługi posprzedażowej o jakiegoś czasu jest potrzebny, będę aplikować, tylko milo byłoby moc przeczytać opinie, zwłaszcza względem atmosfery, bo widzę bo wpisach, że nie każdy oceniał ją pozytywnie. Wiem, że praca jest oznaczona jako stacjonarna ale czy nie myślano już o trybie hybrydowym?

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie Sgi Sp. z o.o.? Z tego, co widzę, poszukują kogoś na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży

Nie aplikuj, mało płacą i masz prezesa buraka. Żenującego synka swojego ojca.

Tez ex Nowy wpis

Oj tak,tragiczna osoba,bez zasad,bez szacunku do innych,ta firma to ogolnie jeden wielki (usunięte przez administratora).Nawet wstyd mi wpisać to do CV.

Bożena Nowy wpis
@Tez ex

Aż tak źle? :/ Mówicie o tym prezesie, ale chyba przeciętny pracownik nie trafia na niego tak często, więc w sumie nie powinno to bardzo wpływać na atmosferę pracy. A co jest tam nie tak w firmie oprócz niego? Ktoś pisał wcześniej, że spóźniają się z wypłatami, nadal jest z tym problem?

Były Nowy wpis
@Bożena

Niestety trafia,poza tym nie tylko szef jest z kosmosu,stara banda pracowników to też niezłe dziwaki(jest kilka wyjątków).Wszyscy normalni stamtąd uciekają.Nie polecam.

Jak wygląda praca na stanowisku Kierownik Budowy? Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w firmie Sgi Sp. z o.o.?

Luk

Tak, montujesz kibel w domu prezesa.

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w firmie Sgi Sp. z o.o.?

Jagoda

2 lata temu dzwoniono do W. Wojc. Z pytaniem kiedy odda pieniadze, to powiedział tylko zo...zobaczymy. moze przestraszyl sie meskuego glosu xD no to zobaczymy chetnie jak ma się teraz, odwiedzimy:)) bylam ostatnio na lumpach u Kazi nawet pytac co tam ma w khaki????

Jagoda m. chwdw

No wlasnie jak tam? Dalej dzwoni sie po firmie ukutej z panorama firm czy co tam działacie? Zaluje ze wtedy bez kompow nie zostaliscie wtedy raz dwa bym zobaczyła od was (usunięte przez administratora)1800 i te wasze (usunięte przez administratora) nie musiały by glupio pytac : " zaplacil Ci Wijtek Kase??" Zobaczycie kuedys sie posrasz ty i filipek w skrocic o głowę

@Jagoda

Dobrze;)

Nie polecam! (usunięte przez administratora) zarządza mało znając się na tym

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Sgi Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Kontroler Finansowy?
logo firmy Dietetyk
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Sgi Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Była

Tam nikt nigdy nie pracuje poczynając od fikcyjnego członka zarządu WW, który nie ma upoważnienia notarialnego do reprezentowania spółki a to robi uciekajac przed wyrokiem zakazu prowadzenia dzialalnosci plus slupy ktore siedzo nic nie wiedzo nic nie widzo. Więc owszem moja pozytywną opinia jest właśnie taka że można się dogadać ale z jakim skutkiem ta peaca za darmoche w wigilie to juz potencjalni kandydaci musza sami ocenic

Łukasz
@Była

W Twojej opinii widać, że nie jesteś zadowolony z kadry zarządzającej. Czy pracownicy mogą wyjść z inicjatywą własnych pomysłów, które mogłyby usprawnić działanie firmy? Napisz jak to wygląda.

Bobik
@Łukasz

Żeby uscislic: tam nie ma kontaktu z kadra zarządzającą. Jest osoba która nie jest wymieniona nigdzie w krs w ceidg, nawet nie jest pracownikiem firmy, a zarządza . Spróbuj skontaktować się z monika Krzemińska albo a. Różalską, to pogadamy jak mogłaby wyglądać komunikacja i rozmowa o UWAGA- inicjatywach gdyby faktycznie taką komunikacją istniała.

Ahojahuj
@Bobik

I gdyby te osoby coś poza daniem nazwiska robiły w niej

Olga

Czy w firmie SGI można odbyć praktyki? Ktoś poratuje odpowiedzią?

Julia

Dosyć chaotyczna jest Twoja wypowiedź. Jak zrozumiałam - firma Sgi nie wypłaciła Ci należnego wynagrodzenie, co oczywiście nie powinno mieć miejsca. Czy zgłaszałeś ten fakt odpowiedniej instytucji? Myślę, iż należałoby zacząć właśnie od tego.

@Julia

Skoro pisze o dokumentach z sądu, to - chyba logiczne, że najpierw się tym zajęłam, a nie ze teraz tam ide, po tym jak napisalam ????? Jeśli Za wysoko nie masz rzekomo adminowatej głowy poniesionej to możesz nawet do mnie oficjalnego @ napisać, prześle kopie pozwu z pieczątką z sądu oraz korespondencję z właścicielem spółki, której sgi produkty sprzedaje- spółka nazywa się Polmil i prezes Jacek Milecki mi odpowiedzial, że może zeznawać w sądzie przeciwko sgi ponieważ jak już wspomniałam nie zapłacili wynagrodzenia i oszukiwali. Wypowiedź wydaje Ci się chaotyczne bo nie umiesz z niej wywnioskować układu zależności w jakim pozostaje sgi, a o jakim moglabys doczytac, gdybys cofnela sie w dol. W firmie nieformalnie zarządza wojciech wójcicki, który nie figuruje w krs, firma jest założona na " slupa" tzn na jego siostrę, ale ona tylko jako słup dała imie i nazwisko, Wojciech jest dłużnikiem i ma wyroki ws. Poprzednich dzialalnosci, wiec w tej spółce nie mógłby zarządzać.t

Sławomir

Dlaczego w taki sposób piszesz o firmie Sgi? Masz jakieś rzetelne informacje potwierdzające to, że firma (usunięte przez administratora) ludzi? Są to poważne oskarżenia, dlatego nie powinny pozostać w wątku bez odpowiedniego uzasadnienia. Podaj, proszę przykłady, które potwierdzą Twój wpis.

Belfegor
@Sławomir

Mam wysłać to Co z sądu przyszlo? W miescie w którym działa firma sgi, każdy wie o co chodzi , kto wchodzi na te strone

Julia
@Belfegor

@Belfegor, proszę doprecyzuj o co Ci chodzi. Osoby rozważające pracę w firmie Sgi Sp. z o.o. czytają forum własnie po to, żeby dowiedzieć się jak najwięcej na temat pracodawcy, nie każda z nich "wie o co chodzi".

nicknick

z uwagi na to, ze opinie zawierajace informacje o osobie bezprawnie i potajemnie zarzadzajacej w firmie sgi, polecam na dole znalezc wpis zleceniobiorcy- jak ktos juz napisał, jest to esencja wiedzy o sgi sp.z.o.o

Izabela

Twój komentarz jest bez dwóch zdań bardzo kreatywny. Jednakże po pierwsze - nie porusza on w żadnym razie kwestii, które tutaj powinny Nas absorbować. Po drugie zaś - posłużyłeś się w nim danymi personalnymi, co na forum jest zabronione. Proszę Cię, abyś spróbował napisać coś o samej specyfice pracy w firmie Sgi. Możesz zacząć od atmosfery w niej panującej. Uważasz, iż jest ona na tyle korzystna, że nie wpływa w sposób znaczący na efektywność Waszej pracy?

Wojtunio zbuliczony
@Izabela

Izabela, tak świątecznie radzimy : zacznij się leczyć . Jakie dane osobowe? A gdzie nazwisko, pesel itd. Jesteś w KRS wspólniczką tego oszołoma i tyle. Lebiodo spadaj z tego forum.. Prawda o was jest jedna i każdy w jelonce ją zna... wasz już ni ma.

Izabela

Muszę ponownie zaznaczyć, że nie jestem w absolutnie żaden sposób powiązana z firmą Sgi. Moją rolą jest pomaganie użytkownikom tego forum w dowiedzeniu się czegoś o tym pracodawcy. I proszę Cię, abyś następnym razem nie używał tu danych personalnych konkretnych osób. Co masz na myśli przez to, że "firma nie istnieje"?

@Izabela

Izabela, a gdzie Ty tu widzisz jakiekolwiek dane osobowe??? Monia opamiętaj się...

@Marek

Jako dane osobowe uznajemy również i same imiona - proszę zatem, abyś o tym następnym razem pamiętał. Dla formalności - odsyłam Cię do regulaminu Gowork, gdzie sobie o tym poczytasz: https://www.gowork.pl/regulamin Najlepiej byłoby, jakbyś już skupił się na opiniowaniu firmy Sgi. Powiesz Nam, czym dokładnie się w niej zajmujesz?

Nick Kwartet

Zeby mogło być, trzeba je najpierw dostac:) myślę że lepszym źródłem informacji byłyby osoby teraz pracujace przy okopowej 6b w jeleniej górze. Albo i nie, who knows...;)

Daniel

Nie polecam. Musialem prosić się o swoje pieniądze zarobione

Kaśka
@Daniel

Daniel, ale w końcu dostałeś wynagrodzenie? Czy oni faktycznie działają, coś sprzedają? Chciałem złożyć moje CV, ale w siedzibie przy Spółdzielczej nikogo nie ma? Kiedy tam jest otwarte? Poza tym tyle negatywnych opinii jest o tej firmie, dlaczego??

Daniel
@Kaśka

Z tego, co slyszalem: Spoldzielcza=lipa . Nie dostalem kasy, sprawa miala miejsce jakis czas temu, ale nie podejrzewam, zeby cos sie zmienilo. Troche osob tam pracowalo, nie wiem, jak teraz. Troche dziwne, ze pytasz o te szczegoly i piszesz ze chcesz zlozyc cv(!) Skoro sama przyznajesz ze negatywne opinie pisze wiekszosc tutaj. Bardzo dziwne...

Kaśka

Tak tylko pytałam, a wojtunia lubię bardzo.. Ale nie szpieguję, o co to to nie. Trchoche sie pogubił i ciężko z nim o kontakt, nawet jego ostatni numer telefonu nie działa, chyba zmienił. Próbowałam sie dodzwonić do niego i nic. A że słyszałam negatywne opinie? Przecież te opinie są na tym forum i myślałam , że coś sie zmieniło na lepsze, stąd pomysł na cv. Ale wy tu podejrzliwi jesteście, to przez niego..??

Kaśka.

Nie mogę do niego zadzwonić bo 604xxxxxxx ten jego telefon jest wyłączony. Może nie zapłacił rachunku?? Ale ponoć z niego jest wielki biznesmen, jeden z największych w Jelonce.

Trolluj
@Kaśka.

Oj podszywie:D dobre z tym rachunkiem.

Izabela

Niestety - Twój komentarz w ogóle nie wpisuje się w główny temat niniejszego wątku. Proszę zatem, abyś znalazł sobie inne forum na tego typu "ogłoszenia". Czekamy teraz na opinie pracowników firmy Sgi. Myślę, że wiele osób chciałoby się dowiedzieć, jak wygląda tam cały proces rekrutacyjny. Może w związku z powyższym znajdzie się osoba, która Nam go opisze?

D nie czlowiek

Za uwage niunia dziekujesz?- nic Ci to nie da, za duzo osob oszukanych, zeby Ci uwierzyc ze to kochanka pisze negatywne opinie. W twarz to mozna ale co najwyzej nacharchać batnikowi WW. I jakie znaczenie, czy w twarz czy wirtualnie, czy w sądzie...liczy sie skutecznosc i efekt w demaskowaniu osz...ta

dla kumatych

super, że wypowiedź usunięta...tylko że z ciągu korespondencji w tym poście i tak dalej wiadomo, o co chodzi:D:

Izabela

@Jarek Moim zadaniem jest między innymi działanie, żebyście przestrzegali zasad spisanych w regulaminie Gowork. Jeśli Twój komentarz jest z nim zgodny, to nie ma potrzeby jego usuwania. Może masz nam coś do powiedzenia na temat specyfiki pracy w firmie Sgi? Dzieląc się swoją wiedzą pomagasz osobom, które chcą tam aplikować, dlatego zachęcam Cię do aktywności na forum.

Jarek
@Izabela

Izabelo, chcesz coś wiedzieć na temat tej firmy? Poczytaj z uwagą wpis " zleceniobiorcy" poniżej. To jest esencja wiedzy...

Marek który wydymał wojtuhunia
@Izabela

Ależ Izabelo : cóż to za niezdrowe zainteresowanie firmą wojtuhunia bulikowatego? Po tym jak usuwasz niekorzystne posty na jego temat zaczynamy domyślać się powodów: jesteś z nim w układziku??:))) Doradzę Ci: naprawdę nie warto, prędzej czy później Cię wyd.ma.

Łomnica
@Izabela

Jak widac z zaprezentowanych opinii, specyfika w tej pracy jest podporzadkowana ochronie osoby, ktora sobie stworzyla fasade. Wiec moze zamiast w kolko klepac te same pytania:-atmosfera pracy..., zadania pracy..., warto nauczyc sie czytania ze zrozumieniem I przestac formulowac takie ogolnikowe pytania. Jak wypwiedz jest niezgofna z regulaminem, to wystatczy ja usunac, bez klepania w kolko o regulaminie,firma jest podmiotem publicznym kazdy ma prawo tu napisac, wiekszosc opinii pokazuje ze ludzie dopominaja sie o swoje pieniadze, juz masz odpowiedz o atmosfere I zadania pracy, ktore sa nic nie warte gdy ktos nie placi pracownikowi I zarzadza nieformalnie, potajemnie przed panstwem, ktore chce zrobic w balona.

Łomnica

Racja! Regulaminy, ochrona danych osobowych typu pseudoniny I zdrobnienia imion. Ja sie pytam jakie to dane przeciez pan Wojciech nie istnieje w tej firmie formalnie. Ta strona nie jest obliczona na pomoc pracownikom, a p. Izabeli nawet nie zalezy na innym wizerunku strony

SGI były pracownik

Powinny te wszystkie dane zainteresować Komisje Nadzoru Finansowego. Abitex (usunięte przez administratora) i inne czeskie fi(r/l)my...nie wszystko da się sfingować (usunięte przez administratora), skarbówka tez juz ma info o sgi i tam (usunięte przez administratora)nie zaznał spokoju jak widać.

SGI były pracownik

Drogi adminie i inni. Jakby to admin zapytał, co mozna powiedzieć, czy firma sie rozwija? czy stwarza warunki do rozwoju pracownikom? ależ oczywiście, mam taką wiedzę i dowody na to, że zakładają filie. proszę w wyszkiwarce wspiać oficjalny adres justice.cz: i później umieścić we wlasciwym polu identyfikator 050112401. Wyskakuje nazwa Swiss Group International, adres Policanska 1487, Ujezd nad Lesy, 19016 Praha, data 25.05.2016. Proszę również wpisać w google Dariusz Sack- Tam - o proszę- znów zaskoczy nas nazwa Swiss Group International Radimowa 2342/36 1960 Praha Brenov.

@SGI były pracownik

pomyłka, własciwy identyfikator to 05112401. ostatni adres spółki Policanska 1487, Ujezd nad Lesy, 19016 Praha,

SGI były pracownik

Fakt, racja. Ostatnia data zarejestrowania braku wiarygodności płatnika to 7.10.2018, w lutym tego roku jest jeszcze info, że lokalizację w Czechach zmieniali.

Izabela

@Człowiek Myślę, że to nie jest odpowiednie miejsce na tego typu dyskusję. Bardzo Cię również proszę, żebyś nie używał tu wulgarnego słownictwa - odsyłam do regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin Jeśli masz nam coś do powiedzenia na temat pracodawcy, jakim jest firma Sgi - zapraszam. @Marek Tobie również przypominam o przestrzeganiu zasad regulaminu. Jesteś tam zatrudniony? Co powiesz na przykład o atmosferze, która panuje wśród współpracowników?

Jarek
@Izabela

Izabela, jeżeli uważasz , że wpis jest niezgodny z regulaminem to po prostu go usuń, a nie rób za przyzwoitkę wytykającą błędy innych i nakazującą co i jak pisać. Tamte słuszne czasy minęły... Pewnie ten wpis usuniesz:)))

Do osoby o nicku Człowiek: masz rację , ale on , właściwie oni naprawdę całymi latami pracowali na taką opinię o sobie. To nie przypadek. A jeżeli piszesz o niej, modelce: co ona miała jemu zabrać, jak on był goły i wesoły? Jego długi? On próbował z niej to i owo wyciągnąć, ale BYŁA ZA CWANA. I o jakim obrażaniu tu mówimy? Chyba obrażaniu ...się.

Izabela

@Keyo Bardzo proszę, żebyś przestrzegał regulamin serwisu Gowork i nie używał tutaj danych personalnych konkretnych osób; proszę również o posługiwanie się kulturalnym słownictwem. Pracowałeś kiedykolwiek w firmie Sgi? @Weronika Jesteś bardzo aktywna na tym wątku - to bardzo dobrze. Mogłabyś jednak poświęcić chociaż jeden wpis na opisanie nam ogólnych warunków pracy w tej firmie?

Marek.
@Izabela

Izabela .. a może Monika słup tu się odzywa. Brawo Pani obrończyni sgi, ale Keyo tu nie użył żadnych danych personalnych. Może jakiś przykład, bo n a razie to puste twierdzenia.

Keyo
@Izabela

Zdrobnienia imion? No plsss. Nie ma zadnych danych personalnych. Ale fakt odnioslam sie do info o skarbowce i komorniku, dlugach, w warstwie personalnej, bo tak tu piszą. Ja ze swego doswiadczenia wiem tylko o warstwie biznesowej:)) Wiec co do firmy sgi, to tez wiem, ze... komornik zglosil do skarbowki donos. Tak mi sam przekazal. Tak jestem bylym pracownikiem. Zlozylam pozew, firma nie zaplacila placy zasadniczej. K omirnik szukal "wlasciciela" ktory zarzadza firma mimo zakazu i wyroku. (W krs siostra jest zarzadzajaca osoba) Plus mam dowody w postaci korespondencji od szefa spolki, ktorej produkty sprzedawalam (umowa agencyjna z sgi ),ze uregulowal sgi zobowiazania za moja prace-sgi do dzis nie wyplacila wynagr., mimo wezwania do zaplaty. Jeszcze jakies pytania?

Zostaw merytoryczną opinię o Sgi Sp. z o.o. - Jelenia Góra

Sgi Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Spółdzielcza 27
    58-500 Jelenia Góra