Opinie o SYGNIS S.A. w Straszyn

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie SYGNIS S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w SYGNIS S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SYGNIS S.A. w Straszyn

Cześć. Widziałem ofertę dla elektronika, wiem ze jest już sprzed niestety roku więc po pierwsze zastanawiam się jak do dziś idzie praca nad tym wspomnianym oprogramowaniem do drukarki? Druga kwestia to średnie zarobki, posiadam już doświadczenie i chce się dowiedzieć co mnie ominęło. Możliwe, że będzie jeszcze ktoś w najbliższym czasie potrzebny?

Prócz tej zmiany nazwy, o której była mowa w ostatnim wątku coś jeszcze mogło się zmienić, dla przykładu w warunkach zatrudnienia? widzę, że nie ma opinii z tego roku a kończy się trzeci kwartał. Mnie osobiście interesuje ten staż w BIO ze strony www. Czy ktoś już na nim był i mógłby omówić szczegóły odnośnie programu? Jaka występuje przy tym bieżąca atmosfera w zespole?

Iza Nowy wpis

To zapraszam do aplikowania lub kontaktu na rekrutacja@sygnis.pl Trudno tutaj na forum opisywać takie informacje.

Sygnis SA

Jako Sygnis SA uprzejmie informujemy, że poniższe opinie dotyczą firmy Mode SA, której numer NIP został przepisany na Sygnis SA w momencie wejścia na rynek NewConnect metodą odwrotnego przejęcia, co skutkowało zmianą nazwy w serwisie GoWork. Opinie pracowników Sygnis SA (dawnego Sygnis New Technologies sp. z o.o.) widoczne są na profilu Sygnis New Technologies sp. z o.o. Serdecznie pozdrawiamy, zespół Sygnis SA

Co w trawie piszczy
@Sygnis SA

Ściema. Na goworku nie znajdziecie profilu „Sygnis New Technologies sp. z o.o.” Ta spółka znajduje się pod nazwą: "Sygnis S.A. w Warszawa". Wystarczy przeczytać na tym profilu prawdziwe opinie, aby dowiedzieć się, że jest to firma w której nie chcesz pracować.

Sygnis SA Nowy wpis
@Co w trawie piszczy

Nie ściema, tylko aktualizacja :) Portal GoWork w końcu zaktualizował profile firmowe, dlatego komentarz, do którego się odnosisz, posiada nieaktualne dane. Na naszą prośbę zaktualizowano nazwę na "Sygnis S.A. w Warszawa". Przed aktualizacją ten profil nosił nazwę "Sygnis New Technologies sp. z o.o.". Oczywiście, zachęcamy do komentowania i pozostawiania swoich opinii tam.

Senior

Wydaje mi się, czy nastąpiło ftrowanie starych komentarzy?

Paulina
@Senior

Co masz przez to na myśli? Zwłaszcza, że chyba nie wiem co by to miało znaczyć, co to za wyraz miał być? Coś konkretnego na temat warunków pracy możesz napisać?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SYGNIS S.A. kandydat na stanowisko Specjalista/ka ds. Administracji Personalnej ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
cichy

widzę ze jest nowy prezes to moze będzie lepiej Jeszcze powinni zwolnić pewną osobę która od wielu lat nic nie robi

Paulina

A o biurze to możesz coś więcej dorzucić?

Danny

Firma rozwija się. Pojawiają się nowe osoby - i dobrze. Brak korpo-udziwnień. Mnie to odpowiada. Ludzie się starają. Też mi to odpowiada. Generalnie na tak.

Zaraz po
@Danny

Bzdura. Widać że prezesina z kierownikiem to pisali. Nikt z pracowników byłych i obecnych

Żart
@Danny

Kto to napisał? To nawet po polsku nie jest. Jeżeli prezes czy kierownik, jak ktoś wspomniał wcześniej, to żal ludzi, którzy muszą się z takimi męczyć.

pracownik 2017r

Pracowałem tam w 2017r przez dwa miesiące. Widząc wpisy poniżej mam chyba deja vu. Cztery lata temu było tam (usunięte przez administratora) i chyba nic się nie zmieniło. Słabe zarobki, (usunięte przez administratora) wobec pracowników i straszny wyzysk. Podczas mojej pracy przez okres dwóch miesięcy przewinęła się masa ludzi. Przychodzili i odchodzili co kilka dni. Najgorsze miejsce w jakim pracowałem. Kto może niech omija szerokim łukiem.

zdziwiony

Ale bzdury tutaj ludzie wypisują :D. Żeby w każdej firmie było tak jak tutaj... . Pozdrawiam.

kandydat

Oferta pracy specjalista do spraw techniczno handlowych pojawiła się w połowie Stycznia. Pierwsza rozmowa o pracę w Lutym w piątek. Standardowe pytania co robiłem i ogólnie pytania z CV. Przejście do drugiego etapu - informacja we wtorek, napisali że najpóźniej dzień później dostanę info odnośnie drugiego etapu. Ponad tydzień się nie odzywali, sam musiałem dzwonić co i jak. Na drugiej rozmowie miała być rozmowa z prezesem ale była z tymi samymi ludźmi + zadzwoniła pracownica udając klienta, odgrywana scenka - zadanie rekrutacyjne. Trzeba było zalogować się do komputera klientki po czym analizując problem, jeden z kierowników napisał nieumyślnie: 'dobra nie poradzi sobie' czytając to - odechciewa się dalszej rekrutacji. Odrazu Cię skreślają. 4000pln netto miesięcznie to dla nich za dużo. Oferta 3500zł ale to z 500zł premią jak w 24h rozwiązesz wszystkie problemy, potem ucinają Ci tą premię jak nie zmieścisz się w czasie + ewentualnie system prowizyjny jak sprzedasz ich produkt. Zupełnie inne warunki po 2 etapie niż oferowali. Oczywiście pod koniec lutego powiedzieli że mają bardzo ciekawe CV i muszą mnie przetrzymać jeszcze tydzień. Takie kręcenie ponad miesiąc trochę brak szacunku więc odmówiłem.

Kaśka

@pracownik nic Ci się tu nie podoba?

Mundek

Witam wszystkich zadowolonych i mniej. Ale ja z innej beczki szukam ogarniętego człowieka który zna temat asortymentu mode360 i włada biegle językiem angielskim. Niestety, musiałem posunąć się do tego kroku gdyż stawki dla klientów mode którzy kupili ( nie tanio ) ich asortyment i prowadzą szkolenia są absurdalne. Zainteresowanych ( nie szpiegów ) zapraszam 507 026 289

niskie zarobki (oprócz prezesów), fatalna atmosfera pracy. UNIKAĆ

Olga
@pracownik

Jakie masz doświadczenie z tą firmą? Mógłbyś napisać jakie sytuacje wpływały na fatalną atmosferę?

Jak szefostwo w Mode S.A.? Spoko traktują ludzi?

Kiedyś pracowalem

Wpisy to niestety prawda. Szukaj pracy gdzie indziej. Słaba kasa, chociaż obiecują dużo. Mierna atmosfera która idzie od góry. (usunięte przez administratora)

Byly pracownik

Ooo widze, ze dalej sie nic tam nie zmienilo(usunięte przez administratora) Ci co daja łapki w doł to kierownik;) Chcesz tam sie zatrudnic? To zapewne jestes po szkole, szukaj innej pracy bo tam zostaniesz śmieciem a nie pracownikiem.

były

Popieram kolegę (regionalny głos w sp) Kierownik nie dość że nic nie robi to ma bardzo zmienne zdanie. Najpierw mówił że poprze nas u prezesa w sprawie podwyżki wynagrodzenia a potem w trakcie rozmowy z szefem wyparł się wszystkiego i stwierdził że nie zasługujemy na nią. Jest dwulicowy .Przy pracowniku mówi jedno a przy prezesie zmienia radykalnie zdanie. Wszystkie swoje niepowodzenia zwala na pracowników produkcji.

cichy

nie polecam rotacja ludzi ogromna sami odchodzą

Zostaw merytoryczną opinię o SYGNIS S.A. - Straszyn

• Jak się pracuje w SYGNIS S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy SYGNIS S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SYGNIS S.A.?

SYGNIS S.A.