Opinie o Royal Fashion Vipol Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Royal Fashion Vipol Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Royal Fashion Vipol Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Royal Fashion Vipol Sp. z o.o. w Warszawa

Cześć, czy faktycznie do teraz jest tak jak ktoś tutaj napisał, że pieniądze nie są w całości wypłacane na konto i ze trudno o premie? dotyczy to każdego stanowiska? orientuje się w sprawie oferty dla specjalisty ds. marketingu i e-commerce. jest widoczna oferta od spółki w sieci, w której piszą ze od 8 do 12 tysięcy można zarobić przy kontrakcie rzecz jasna. Chciałam się dowiedzieć jak ciężko jest wyciągnąć ten górny próg według oceny doświadczonych tu osób

Administrator Nowy wpis

Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko Specjalista ds. Marketingu w firmie Royal Fashion Vipol Sp. z o.o.. Czy mogę liczyć na 5500 , jeśli chcę pracować na Specjalista ds. Marketingu?

Tak to jest Nowy wpis

Możesz liczyć na minimalną krajową oraz zlecenie, reszta wynagrodzenia może być w kopercie. Musisz mieć na uwadze że oprócz marketingu będziesz wykonywał zadania które nie odnoszą się do marketingu . To jest normalnie w tej firmie. Zasypują inną pracą. Nie dziw się temu.

Były pracownik Nowy wpis

Raczej nie, minimalna krajowa resztę MOŻE pod stołem. Ciężko wywalczyć podwyżki, jesteś zatrudniony na danym stanowisku a pracujesz tak naprawdę na każdym. Lepiej zaaplikować do firmy, która da możliwość rozwoju.

Widziałam to zapytanie na forum odnośnie firmowego asortymentu. zastanawiam się czy ktoś z biura po prostu nie udziela tego typu informacji? jedna Pani już widzę, że pytała wstępnie o wynagrodzenie na tym stanowisku, a sama praca jak wygląda? z dawniejszego opisu z pewnej oferty widziałam, że pomaga się w ogarnianiu reklamacji, pisywaniu produktów oraz obsługuje się klientów przez słuchawkę. Do dziś jakie jeszcze obowiązki do tego doszły?

Jagoda

Mam pytanie odnośnie samego asortymentu/ odierzy, którą ta firma oferuje. Reklamują się jako Rat & Boa Polska ...oczywiście na stronie nie ma żadnych danych kontaktowych i sposobu płatności. Trzeba mocno pogrzebać w polityce Prywatności żeby znaleźć choć nazwę administratora czyli Royal Fashion Vipol. Napiszalam zapytanie poprzez formularz kontaktowy, ale zero odpowiedzi. Pytanie jest następujące: czy to rzeczywiście jest odzież Rat&Boa? Czy to (usunięte przez administratora) Czy zamówiony towar jest zgodny z opisem i czy w ogóle dochodzi do konsumenta? Z góry dziękuję za informację.

Aplikowałeś na stanowisko Specjalista ds. kadr i plac oferowane przez firmę Royal Fashion Vipol Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Mania

Rozwinie ktoś kwestie ostatniego nie polecenia firmy a tym samym także pracy? ostatnia wzmianka o biurze obsługi klienta była ze dwa lata temu. Jak się w nim pracuje? Dalej są same dziewczyny? Zdacie relacje z atmosfery? Jest dla mnie istotna, mam doświadczenie. Czy lepsze wyniki są jakoś lepiej nagradzane? w postaci np premii?

Nie polecam firmy . Liczą tylko na oszukanie i wyzyskanie ludzi. Najlepiej gdyby pracował dla nich za darmo. Uciekać jak najdalej

Svietka

Firma w pracownika raczej nie inwestuje i nie daje możliwości rozwoju, przy zwolnieniu główny powód to taki, ze pracownik się nie rozwija Spokojnie na Twoje miejsce znajda „swojego” Wietnamczyka bez doświadczenia i ze słabym j. Polskim. Zarobki na najniższej krajowej praca biurowa pon- pt magazyn pon-sob. Z benefitów zobaczymy kawę i herbatę. Dużo obcokrajowcow, którzy słabo mówią w j. Polskim ale dla szefów nie jest to ważne Szefowa specjalistka z każdej dziedziny musi dorzucić swoje 3 grosze. Robota dobra na 1-2 lata lub przejściowo, dłużej szkoda tracić swoj czas.

Firma przeniosla sie do nowej lokalizacji, wiec opinia ponizej o starym i smierdzacym magazynie jest nieaktualna, teraz jest o wiele lepiej jesli chodzi o miejsce pracy. Fakt płace niskie, są bonusy za nadgodziny ale w zależności od działu. Jesli ktoś liczy na rozwój w karierze to dlugo tu nie posiedzisz, średnio ludzie tu odchodza po 1-2 latach. Atmosfera u mnie byla spoko, ale lepiej oddzielic zycie prywatne od pracy, plotki bardzo szybko sie tu rozchodza... Trzeba być też przygotowanym że tu jest srodowisko miedzynarodowe pracuja tu też ukraińcy i wietnamczycy i nie mowia perfekcyjnie po polsku.

Dorota

Widzę że w firmie rekrutują na stanowisko pracownik magazynu, powiedzcie z doświadczenia czy zatrudniają kobiety do pracy na magazynie?

Iza

Widzę, że pojawiły się dosyć niedawno dwie oferty pracy. Czy ktoś z Was może już składał CV? Dostaliście odpowiedź szybko na aplikację?

Julita

Podpowiedzcie na jaką umowę można liczyć w firmie? Jak atmosfera bo jest dla mnie ważnym elementem?

B.
@Julita

Początkowo umowa to zlecenie na miesiąc, później umowa o pracę. Natomiast atmosfera - tak jak napisał były pracownik, zachowanie pracujących tam dziewczyn pozostawia wiele do życzenia. Niby do Ciebie się uśmiechają, ale później obgadują. Szkolenie - o czymś takim zapomnij. Szybko pokazane co i jak, byle było odhaczone a później jesteś rzucona na głęboką wodę, rób co chcesz jak chcesz to pytaj jak czegoś nie wiesz tak mówią- ale to tylko teoria w praktyce powinnaś wszystko wiedzieć od razu. Przerwa obiadowa - owszem, ale jesz przy biurku, w miejscu pracy, przy wszystkich dziewczynach.

Iza

Jak wygląda grafik pracy w Royal Fashion? Czy można się co do niego porozumieć i czasami wziąć dzień wolny lub przyjść trochę później/wyjść wcześniej z pracy gdy zachodzi taka potrzeba? :)

Ala

Co najważniejsze praca jest w Łazach pod Warszawą w jakimś starym magazynie, gdzie jest zimno i brudno...

Nie polecam pracy w tej firmie, księgowa, która słabo mówi w języku polskim, jest Wietnamką, z księgowością nie ma nic wspólnego, bo to żona szefa, jest bardzo nieuprzejma i podejmuje najważniejsze decyzje w firmie, np. Gdy ktoś jej się nie spodoba z wyglądu, to potrafi zwolnić bez podawania przyczyny. Ogólna atmosfera w firmie jest do bani, ponieważ dziewczyny z biura obsługi klienta, są „prostymi dziewuchami” z Grójca, które potrafią tylko obgadywać innych i śmiać się za ich plecami, sprawiając przy tym przykrość, przy okazji kradną rzeczy pozostawione w szufladzie w biurku. Szef chwali się na forum, że jego wizją było stworzenie domu publicznego, zatrudniają tam Ukraińców bez wiz i języka, którzy pracują na magazynie i wysyłają paczki, przez co walą takie babole, że pełno paczek ginie poprzez złe zaadresowanie. Totalny harmider, w czasie przerwy obiadowej strasznie śmierdzi (...) Zarobki, to 3k brutto przy pracy po 12h na magazynie od pon do pt, a w biurze już o niebo lepiej, bo 2k na rękę na etacie. Firma niby pro rodzinna, lecz niestety sami fałszywi ludzie.

Kamila

Czy firma działa także online?

Zostaw merytoryczną opinię o Royal Fashion Vipol Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Royal Fashion Vipol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Royal Fashion Vipol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Royal Fashion Vipol Sp. z o.o.
  • Aleje Jerozolimskie 214
    02-486 Warszawa

Royal Fashion Vipol Sp. z o.o.