Opinie o PKP Cargo Tabor-Pomorski Sp. z o.o. w Tczew

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie PKP Cargo Tabor-Pomorski Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w PKP Cargo Tabor-Pomorski Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKP Cargo Tabor-Pomorski Sp. z o.o. w Tczew

Kolo

Witam czy wogule potrzebują rąk do pracy jestem chetny

Robert
@Kolo

Rąk potrzebują.Rękawów sobie nie zedrzesz.

Edzia

Hejka. ;) czy dalej tak jest, że aby aplikować na Specjalistę ds. Ochrony Środowiska wcale nie trzeba mieć wcześniejszego doświadczenia z podobnego stanowiska? było tak kiedyś napisano w dawniejszej ofercie, chciałabym się przetestować w branży. Czy warto podesłać CV do biura?

Ojoj
@Marzena

Spróbuj na Dyrektora region północy lub Naczelnika Tczew lub Gdynia.

Kolo

Witam czy wogule potrzebują rąk do pracy jestem chetny

Remek

Ten co ma fajną hale.

Robert Nowy wpis
@Kolo

Rąk potrzebują.Rękawów sobie nie zedrzesz.

Henia Nowy wpis

Cześć. widzieliśmy z moim chłopakiem, że na stronie PKP mają wystawione ogłoszenie na praktyki. czy uważacie, że warto by teraz się zapisał na ślusarza / elektryka? Zastanawiamy się czy później na spokojnie będzie mógł się zatrudnić

Edzia

X
@Edzia

A jest gdzieś otwarta rekrutacja na takie stanowisko ? Kogoś wymieniają ?

Marzena

Jakiego dyrektora ?

Janusz Nowy wpis
@Marzena

Wymieniają dyrektora z Olsztyna.

Ojoj Nowy wpis
@Marzena

Spróbuj na Dyrektora region północy lub Naczelnika Tczew lub Gdynia.

Po tych trzech już latach jakie macie zdanie o pracy jako rzemieślnik? Wiem, że pojawiały się odradzające komentarze ale coś ucichły a ja mam ofertę dostępna. Piszą, że do 15 się teraz robi, a czy nadgodziny jakieś wypadają?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko ELEKTROMONTER PRZY UTRZYMANIU MASZYN, URZĄDZEŃ I INFRASTRUKTURY w firmie PKP Cargo Tabor-Pomorski Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Tczew
logo firmy Pracownik ochrony-Tczew
Tczew
Seris Konsalnet Holding S.A.
Julita

Ja to może na zawodach aż tak się nie znam to dopytam, bo widnieje tutaj oferta dla elektromontera, partner się na tym zna, tutaj natomiast pisali, że spawacz może z dodatkami wyciągnąć 10 000 zł. skoro tak to partner jako elektromonter ile w tym roku maksymalnie by zarobił?

Na Tczew szukają teraz spawacza. Widzę komentarz twierdzący, że stawka wynosiła 3500 brutto na takim stanowisku. Ale to lata temu. Na stronie napisali, że mile widziane doświadczenie, to jak je mam to może jednak więcej zapłacą? Zaktualizowali już te stawki? I powiedzcie proszę jaki pakiet socjalny mają w firmie.

Socjal super.nie jak w prywatnych firmach .W tym zakładzie dbają o każdego pracownika Zarobki spawacza na początek to 5000.na rękę bez dodatków po 3msc. Możesz z dodatkami 10.000 mieć na luzie.

Interesuje mnie kariera na stanowisku Kierowca c. Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w tej branży i podzielić się doświadczeniami z zatrudnienia w firmie PKP Cargo Tabor-Pomorski Sp. z o.o.?

Ciężarówką po szynach chcesz jeździć? Tam wagony się naprawia. Może zarobki nie najlepsze ale jest dobry socjal, związki zawodowe itd. hale ogrzewane w lato klimatyzowane .pracuje jako spawacz i to bzdura że 3500 to średnia w ty zakładzie Średnia spawacza to 8000 na rękę ja miałem teraz z nadgodzinami 9.800 może w Norwegii mają 20.000 ,30.000 ale ja jestem codziennie w domu.

PKP Cargo Tabor-Pomorski Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Magazynier. Czy ktoś z Was brał udział w rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy!

Rzemieślnik

Cargo w Tczewie sekcja naprawy wagonów to jest totalna porażka wynagrodzenia to komedia wyżyć z tej pensji praktycznie się nie da .o pracownika wcale nie dbają gorąco odradzam szczególnie spawaczą bo więcej zarobią na kasie w Biedronce ????????

@Rzemieślnik

Hej @Rzemieślnik- napisałeś, że "wynagrodzenie to komedia" - o jakich kwotach mówimy? Wiesz, dla każdego "dużo" znaczy co innego, dlatego mam nadzieję, że sprecyzujesz te zarobki w PKP. Z góry dzięki.

Gold
@Ewa

3600bruto

Boss

Dno,dno, dno.......Zwiazki zawodowe to sprzedaje szm....ty. Nikt w tej firmie nie dba o ludzi. Ludzie odchodzą, kolejne wypowiedzenia sie sypia. Porażka ludzie nie polecam nikomu.

@Boss

Naprawdę związki nic nie robią? Ale chyba widzą, że na ludzi to źle wpływa skoro odchodzą. Czemu nie reagują?

@Hanna

Związki są przekupione są bo są..... Nic nie potrafią załatwić wynegocjować, brak wsparcia dla ludzi. Zdecydowanie zwiazki do wymiany. Biorą kasę i morde zamykają. Nie.polecam.fkrmuly z całego serca. Nawet teraz aneksów z podwyżkami nie dali ludzia. Sprawą zgłoszona do PIP. Tak.samo.jest z przedłużaniem umowy nigdy nie ma na czas.

@Boss

O, zgłosiłeś sprawę mówisz? Daj znać koniecznie kiedy i czy w ogóle zareagują i jaki będzie wynik

Boss

Wiesz jak każdy urząd PIP ma swoje terminy ale mam nagrane rozmowy z Paniami z kadr jak mówią, że aneksy od lipca itp. Zbieram dowody każdej rozmowy, także nie ma sie czego wyprzeć. Może to ich nauczy szanować pracowników bo to co się wyprawia, ten burdel....to jest totalna kpina.

@Boss

Jeśli jesteś przekonany o słuszności tego wszystkiego to oby wyszło po Twojej myśli, chociaż nie wiem czemu ale odnoszę wrażenie, że niestety to "wyjdzie jak zawsze", zrobi się trochę szumu i efektu brak. No i co, mamy lipiec, co z aneksami?

@Hanna

Aneksy są gotowe do podpisu. Wiesz za wszystko i wszystkich nie dam sobie ręki uciąć ale każda kontrola w zakładach sprawia ,że to jest czas na porządki.

@Boss

Skoro tak, to ciekawa jestem jak tutaj pójdzie z tymi porządkami. ;) Coś się może zmieniło odkąd pisałam tu wcześniej?

reklamówka
@Boss

Najlepsza jest Pani Iwonka - ze Spółki w Tczewie z kadr. Zero wiedzy ale chyba teraz w PKP CARGOTABOR Sp. z o.o. najważniejsza. Żyjemy w kraju , gdzie najwięcej do powiedzenia mają tacy, którzy w firmie prywatnej nie przepracowali by 1 miesiąca.

Per Pan

Hhahahh znowu zwiazki naszymi rękoma chca coś ugrać coś dla siebie. Każą przychodzić na plan i nadgodziny tylko 200%. Cwaniaki wszystko kosztem....maszynistów

Boss

A najlepsze są zwiazki i ich pomysly.... Co tam.sa.za numery.... Wsparcie dla ludzi na poziomie zerowym. A najlepiej rękami i kasa maszynistów wprowadzać strajki i szum. Np. Kwiecień zakazali chodzić na nadgodziny w ramach protestu w sprawie podwyżek, a teraz Mietek kazał nam iść na L4 w ramach protestu ......No śmiech na sali. A my z czego będziemy żyli......niech sobie ami siedzą na L4 ciekawe czy im.to wyjdzie na dobre. Sprzedajne(usunięte przez administratora).

Vvvv

Zwiazki zawodowe to miękkie f.......nie potrafią zadbać i zawalczyć o ludzi jak w innych firmach. Wszędzie kolesiostwo i wazelina.....

Barbara
@Vvvv

kazdy chyba ma mozliwosc wstapienia do zwiazkow zawodowych, czemu ty tego nie zrobisz i nie zglosisz wniosku o jakies zmiany ? najlpeiej narzekac na innych niz samemu zaczac dzialac !

Bbbborfo
@Barbara

Były wybory, te sprzedajne chloptasie sami się wybierają, wszystko ustawione. Niestety ale znowu zwiazki nic nie pomaga tylko siedzą i grzeją swoją ciepła posadkę.

qqqq

Porażka PKP Cargo Tczew . maszyniści odchodzą od innych spółek Cargo nie dba o ludzi

Damian
@qqqq

Rzeczywiście sytuacja pracownicza w Cargo jest aż tak zła? Mógłbyś/Mogłabyś proszę opisać co świadczy o tym, że firma wg. Ciebie "nie dba o ludzi"? Chodzi o zarobki?

@qqqq

Cargo , to porażka.

Mirek
@Gość

Czesc . Prosze o info o pkp cargo tabor zaj tcz . O stanowisku elektromonter taboru .sekcja napraw. Z zawodu jestem automatykiem srk. Interesuje mnie naprawa SM42 .tel 663 712 041 tczew.

Edek
@Damian

Tak.zarobki niskie w porównaniu do innych spółek,brak paczek dla dzieci poniżej 1 roku życia, czyli dyskryminacja wiele jest yakich nieprzyjemnych sytuacji. Wiele obietnic niespełnionych.

Jak w PKP Cargo Tabor-Pomorski Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Mordeczka

To zależy czy jesteś synkiem/córeczka jakiegoś kiero lub dyrektora to wtedy awanse jak najbardziej są przewidziane jak nie to nie masz na co liczyć. Chyba , że odejdzie ktoś na emeryturę to może będzie etat.

Polak

To dopiero musi być (usunięte przez administratora)finansowa.Spawaczowi proponują 3500zł.Tyle oferują w Aldi lub Lidlu.Jednak zarobki w Polsce to DNO!.Skoro proponują taką jałmużnę,to zapewne wiedzą,że jakiś ,,męczennik,, się znajdzie.Tyle co oferują za miesiąc to zarabiamy w 3 dni w Norwegii przy pełnym socjalu.Czyli samolot w obie strony,pokój jednoosobowy z internetem,całodzienne wyżywienie(szwedzki stół),i święty spokój.Uczcie się pseudo pracodawcy bo od Waszej pazerności i obrzarstwa ,,serducha,, oblane tłuszczem wam staną.

Alicja
@Polak

Może taka stawka proponowana jest tylko na początek na okresie próbnym? Nie wiem jak to wygląda faktycznie w firmie więc może ktoś kto dłużej pracuje w PKP Cargo Tabor-Pomorski się wypowie na ten temat. Czy można liczyć na podwyżkę po dłuższym czasie pracy w firmie?

@Polak

Napisz proszę, w jaki sposób odbyła się Twoja rozmowa kwalifikacyjna- czy może zdalnie? Nie jestem obecnie w Polsce, a chciałabym aplikować, obawiam się jednak, że to będzie problem.

marecki
@Polak

sory ale jestes albo burzujem albo desperatem ja jezdzilem 17 lat i co zero zobaczymy jak sobie wyrobisz emeryture

Zbyszek
@Alicja

Nie ma szans na podwyżki wraz ze stażem. Ostatnie podwyżki były z dwa lata temu a ile wszystko poszlo w górę to raczej wiemy. Premie? od 0zł do 290zł brutto

Monter

O Matko i Córko!!!!!Propozycja pracy w Cargo Gdynia dla wycinacza gazowego 3500brutto!!!! To woła o pomstę do Nieba.Chwalą się nasi ,,wybawiciele,,, że średnia krajowa to już 6000zł a ludzie mają swoje zdrowie oddać za 2600zł miesięcznie!!!!!Uważajcie bo ten ,,pijawkodawca,, bazuje na ludzkiej krzywdzie.Co miesiąc zatrudni nowego skazańca systemu ,,Pisiorkowego,,i tak jedzie do przodu.Sprytny sposób Polaczki znalazły na swoich Ziomali.

@Monter

Aplikowałeś na to stanowisko? Powiedz mi proszę coś więcej na temat procesu rekrutacyjnego w PKP Cargo Tabor. Jakie zadawali pytania?

marecki
@Monter

jak ci tak dobrze to poco byles tam sie pytac o prace hahaha

Gosc

Naczelnik stosuje (usunięte przez administratora) nagrania,zdjęcia wysłane do UTK ,do Zarzadu spółki oraz do PIPu. Zobaczymy co wykarze kontrola.

Hej, jestem zainteresowana pracą w PKP Cargo na tym stanowisku: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/operator-badan-nieniszczacych,praca.gov.pldc07350a35f19676179c45a691363118,torun. Powiedzcie mi jaka atmosfera w zespole? Bywa stresująco?

Ile zarobi maszynista w PKP cargo?

Zostaw merytoryczną opinię o PKP Cargo Tabor-Pomorski Sp. z o.o. - Tczew

• Jak się pracuje w PKP Cargo Tabor-Pomorski Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PKP Cargo Tabor-Pomorski Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKP Cargo Tabor-Pomorski Sp. z o.o.?

PKP Cargo Tabor-Pomorski Sp. z o.o.
  • Aleja Solidarności 16
    83-110 Tczew

PKP Cargo Tabor-Pomorski Sp. z o.o.