Opinie o Wessel-Poliamid w Kłodzko

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Wessel-Poliamid. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wessel-Poliamid na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wessel-Poliamid w Kłodzko

PrawdaBoli

Podsumowując pracę w tej firmie powiem tak. Wypłata zawsze jest na czas, co jest ważne. Są dodatki ,premie i tyle plusów. Praca.na dwie zmiany. Są trzy zmiany ale tylko wtryskownia.Reklama firmy..To tylko ładnie napisane ,że rodzinna atmosfera i może było by tak gdyby nie liderka montażu Pani M.P. Ta Pani to lubi tylko ploteczki i często przekręca słowa pracownika szukając afery. Ma brak szacunku do ludzi tam pracujacych.O braku kompetencji nie wspomnę. Zapytana o co kolwiek nigdy nic nie wie.Żenada! Praca nie jest zła pod warunkiem ,że szanuje się drugiego pracownika a nie traktuje jak robola. Mechanicy robią co mogą reanimując stare maszyny a to jakość odpowiada za buble z wtryskowni.Myślę ,że czas żeby odpowiadali za swoje decyzje kiedy wraca reklamacja..Skoro na dole zrobili czystke to czas na górę. .M.P to nie jest tam potrzeba, nie zajmuje się niczym konkretnym tylko grafik i tabelki umie robić. Przespaceruje sie parę razy po hali ,opiera się i patrzy kogo to obgadać i się ponabijać. Dziewczyno wszyscy to widzą i wiedzą jaka jesteś fałszywa. Mam nadzieję, że kierowniczka przejrzy kiedyś na oczy. Wystarczy jej Pani M.D. Ta dziewczyna jest kompetentna i pomocna. Niestety to wszystko prawda. Bylem/am starym,pracownikiem i widziały oczy nie jedno. Zaczynają zwalniać osoby z umową na czas nieokreślony .Tylko dlatego, że mają własne zdanie. Część maszyn to stare wraki, często nie patrzą na to , że maszyny się psują i nie działa przez pół dnia ale "normę" trzeba klepnąć. Ciągle tylko rób więcej rób więcej , dlaczego tak mało ? (usunięte przez administratora). Ale jak to jest liczy się ilość nie jakość.Wszystkim zwolnionym życzę wszystkiego dobrego Ps: I to nie złośliwość tylko mam nadzieję, że komuś ta opinia pomoże . Pozdrawiam

@TylkoPrawda

Ja odszedłem z kukluks kkanu bab. Niby rządzą a nie mają pojęcia jak to się robi. Myślą że przez strach najlepiej ale to metody z III Rzeszy. Co możecie zrobić to podać ich do inspekcji pracy ale nie w Kłodzku bo w Kłodzku mają znajomych tylko zgłoś się to do wersji Wojewódzkiej nie macie płaconych nadgodzin za soboty tylko jakieś śmieszne premie przekraczacie tygodniowy normę czasu pracy i później się dziwicie że do emerytury będą tylko (usunięte przez administratora)pieniądze zaliczane wreszcie się weźcie i Postawcie albo się po prostu zwolnić niech padnie ta firma bo Kierownictwo nie zejdzie na dół i nie będzie robiło życzę powodzenia

NoWA

Praca nie jest zła pod warunkiem, że się trafi na dobrą liderkę zmianową która tłumaczy a nie krzyczy i nerwowo pokazuje. Pracowałam krótko i pewnie bym jeszcze została gdyby nie P. Klaudia która potrafi tylko siac postrach i zamęt. Ludzie ok staraja aie tłumaczyć ci i jak ale u tej Pani tylko norma sie liczy. Nie szanuje ludzi a zwlaszcza starszych..Szkoda ,że nie trafiłam na tamtą drugą Panią Izę slyszalam ,ze jest spokojniejsza i wszystko pomaga szkoda bo pewnie bym została . Pozdrawiam

Starypracownik
@Hehe

Kolejna znawczyni wszechświata. Przepraszam bardzo jednakże czym się różni WASZ sposób wykonywanej pracy? jest on uzalezniony od liderek ? Czy u Pani I produkuje się inaczej niż u Pani K? Czy norma jest inna? Zasady pracy są inne ? Patrząc na to jak często Pani I robi zebrania i próbuje was ustawić do pionu w prostych rzeczach, to sami nie macie dobrej opinii. Ciągle zwalacie winę że maszyny nie dają rady, że detale są złe... A pracownik oczywiście idealny jak zawsze. Jeszcze ma czas wszystkie plotki zebrać z hali i podać dalej. Wystarczy zmienić pare osob z lini i klękajcie narody bo ciężko, bo to nie moja linia. Zasady pracy w tej firmie są od dawna takie same, nie zmieniło się nic. Tylko wy nieszczęśliwi pracownicy zawsze plujecie tym jadem. Tylko by upokorzyć innego. Dla przypomnienia to nie jest koncert życzeń. A jak można wypowiedzieć się przy kierowniczce to nabieracie wody w usta. Zróbcie coś dla siebie i świata, jeśli nie jesteś zadowolony gdzie jesteś to to zmień. Inni przynajmniej będę mieć spokój

Romanse Nowy wpis

Co to za zakład, że po swojemu przepisy zmienia. Zasady: zwolnienie od siły wyższej przysługuje w wymiarze 16 godzin albo 2 dni o 16 w ciągu roku kalendarzowego. urlop od siły wyższej jest płatny połowę wynagrodzenia (50 proc. pensji) A w tym zakładzie tylko na dni każą wybierać. No właśnie byłem w inspekcji pracy i nie mają prawa odmówić jeżeli ktoś chce na godziny wybrać. Nieznajomość prawa szkodzi.Pracodawca, który odmówi udzielenia urlopu z powodu siły wyższej, może narazić się na konsekwencje prawne, spory sądowe oraz konieczność wypłacenia odszkodowania pracownikowi. Pracownik przy tym ma pełne prawo wyboru, czy zechce skorzystać z nowego urlopu w dniach, czy też w godzinach.

Tenstan Nowy wpis

Polecam pracę gdyby nie to że: Brakuje ludzi zwłaszcza Polaków z którymi można sie dogadać .Teraz Polacy robią za Hindusów którzy robią wolno i nie sprawdzają detali. Podwyższone normy których nie da się wykonać bo detale takie przychodzą z wtryskiwni że większość trzeba blokować lub są warunkowo dopuszczone. Maszyny ledwo zipią co chwilę się psują ale norma której zrozumcie nie da się zrobić lub bardzo rzadko. Ludzie są zmęczeni taką pracą i atmosferą.

Halyna Nowy wpis
@Tenstan

Już niedługo będzie można powiadomić oficjalnie załogę o krokach podjętych w celu poprawy sytuacji w zakładzie. Niedawno odbyło się nieoficjalne spotkanie grupy inicjatywnej w sprawie ew. założenia związku zawodowego. Mechanizm i schemat powołania i rejestracji jest znany , pomoc ze strony istniejących związków będzie..na razie mamy problem z czynnikiem ludzkim.....

Czy Wessel-Poliamid oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Kaysssers

Witam serdecznie. Mam pytanie . Jak to jest ,że przychodzą od Was ludzie do nas i mówią co tam się dzieje? Pani Klaudia pseudo liderka która wyleciala za (usunięte przez administratora) od nas została przyjęta u Was i teraz swoje (usunięte przez administratora)sztuczki tam stosuje. Za swoje błędy,niewiedzę i nieumiejętność rozwiazywania problemów obarcza innych reagując krzykiem. To samo robiłaś u nas dlatego się pożegnaliśmy. A Ty wiesz co tu robiłaś.. Ludzie nie zapominają

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Wessel-Poliamid? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Kłodzko
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Eurovia Polska S.A.
logo firmy Terenowy-specjalista ds. obsługi klienta
Flotilo Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ TIG 141, w stali nierdzewnej
ATN Service ApS
NoWA

Hehe
@NoWA

Praca jest ok jak trafisz na zmianowa I.K. jest pomocna potrafi wytłumaczyć. K.M potrafi tylko ludzi ustawiać i obserwować całą zmianę ,czasem nie idzie się skupić na pracy bo czujesz cały czas jej wzrok na plecach ,kilka ludzi udało jej się zwolnić jak i podobnie Pani M.i to dobrych pracowników , Żeby chociaż miały pojęcie o produkcji K.M nawet maszyn nie potrafi włączyć na drugą zmianę,może zostań to I.K. pokażę jak to się robi ,a pani M lider montażu hihi może zacznijmy od D300 naukę,bo myślę aby być liderem montażu to troszkę pojęcia trzeba miec a tu ZERO....

Starypracownik
@Hehe

Xxxxdddd

Teraz to szuka firma pracowników do roboty .... Żeby normy zrobić do końca roku a na koniec roku powiedzą dziękuję (usunięte przez administratora) Osoby miały umowę na stałe to zwolnili bo " pracy nie było " albo inne rzeczy sobie wymyśliły a teraz oczywiście szukają... I po co ? Szkoda słów pracowałem/łam w firmie i nie polecam ! Wykorzystują ludzi po całości atmosfera fatalna ! Odgadywanie przez kierowniczkę i jej kumpele....

DlaSwiadomych

No wiec tak:) Za łamanie prawa pracy można uznać nadgodziny, które powodują przekroczenie 48 godzin czasu pracy w tygodniu (40 godzin etatu plus 8 godzin dopuszczalnych godzin nadliczbowych) lub są zlecane grupom pracowników szczególnie chronionych. Nadgodziny nie mogą też zaburzać przysługującemu pracownikowi prawa do 11 godzin nieprzerwanego odpoczynku na dobę oraz 35 godzin takiego odpoczynku w tygodniu. 50% za pracę w godzinach nadliczbowych świadczoną w dzień wolny (za dzień wolny uważa się także sobotę); Zmiana art. 134 KP wprowadza dodatkowe przerwy w pracy. Jeżeli więc dobowy wymiar czasu pracy pracownika: wynosi co najmniej 6 godzin – pracownik ma prawo do przerwy w pracy trwającej co najmniej 15 minut; jest dłuższy niż 9 godzin – pracownik ma prawo do dodatkowej przerwy w pracy trwającej co najmniej 15 minut. Zatem pracownik pracujący dłużej niż 9 godzin, ma prawo do 30 minut przerwy.

Ktoś
@DlaSwiadomych

Tam jest wiele spraw kadrowych do naprawienia. Ludzie są po prostu wykorzystywani. Za parę złotych będą przymykać oko. Smutne ale cóż.....

Rita
@DlaSwiadomych

Nie pracuję tam już dłuższy czas, znalazłam firmę poważną, dobrze płacącą z solidnym zespołem inżynierskim, sprawnymi maszynami i dobrym planowaniem, powiem szczerze takiej amatorki jak w WW to teraz szukać że swiecą. Bałagan od góry do dołu, żerują na ludziach z okolicy, którzy boją się zmian i godzą się na wszystko.

Zadowolony
@Rita

Oczywiście popieram to co napisane, bałagan, zero kompetencji w kierowaniu zespołem, brak wykształcenia w zarządzaniu no w gotowaniu jest ????. Ci co się boją zmiany pracy będą tam się kisić i narzekać, tylko po co to wam? Takiego czegoś jak ta firma to nie widziałam jeszcze nigdy. Zakłamanie, obłuda, brak kompetencji, trzymają się swoich kierowniczych stanowisk bo wiedzą,że z tą wiedzą jaką mają nigdzie nikt ich nie przyjmie. Taka prawda , prawda? Panie kierowniczki, no jak to jest? Hm... Kłamię? Odpowiedzi znacie same.

PrawdaTaPrawdziwa

Czytając opinie na goworku nie myślałem, że kiedyś sam napiszę.. 2 miesiące temu dostaliśmy do podpisu informacje o warunkach zatrudniania.Nic miało się nie zmienić a jednak.. Szybko się okazało, to nie informacja tylko nakaz pracy w sobotę a teraz od poniedziałku praca 10 godzinna w nagrzanej hali bez dodatkowej przerwy. Robią co chcą ,straszą zwonieniami . Informacje przekazują słownie a gdzie ja się pytam wyrażenie w formie pisemnej . Soboty podpisujemy się na lewej liście obecności wszystko to żeby tylko śladu nie było..Kiedyś kierowniczka z nami rozmawiała teraz traktują nas jak (usunięte przez administratora) A to my robimy na nich... Pani Magdo S.P jest Pani kierowniczką do spraw personalnych proszę nam pomóc.! Nie możemy iść do Pani na skargę ,bo boimy się, że potem nas zwolnią lub będzie wobec nas mobbing. Już jest tak ,że żadnej nie można nic powiedzieć i wyrazić swojej opinii ,bo to jest odbierane jako pyskowanie lub buntowanie ludzie .Dużo ludzi juz szuka nowej pracy bo psychicznie nie wytrzymują a kiedyś było tak fajnie. Kiedyś były zebrania rozmawiało się z nami a teraz przekazane przez liderkę zmianową a ona też na was gada .. Po co to wszystko.? Jeżeli Wy nie będziecie dla nas dobrzy to jak my mamy być dla was. Gdzie ta rodzinna atmosfera ktira wypisujecie w ofercie pracy ???

Bilia
@PrawdaTaPrawdziwa

Ludzie, nikogo nasz los nie interesuje a tym bardziej kierowniczki personalnej jak ją nazywasz, myślisz,że kto podejmuje decyzje w tej firmie jak nie między innymi ona. To jedna wielka klika. Sama szukam pracy i zrywam się z tego bałaganu jak najszybciej się da. A te lewe listy to już przesada, brak odpowiedniej ilości godzin odpoczynku między kolejnymi zmianami. Już mam dość tej obłudy i "uśmiechu"kierowniczki.

PrawdaBoli

TylkoPrawda
@PrawdaBoli

Czytając opinie na goworku nie myślałem, że kiedyś sam napiszę.. 2 miesiące temu dostaliśmy do podpisu informacje o warunkach zatrudniania.Nic miało się nie zmienić a jednak.. Szybko się okazało, to nie informacja tylko nakaz pracy w sobotę a teraz od poniedziałku praca 10 godzinna w nagrzanej hali bez dodatkowej przerwy. Robią co chcą ,straszą zwonieniami . Informacje przekazują słownie a gdzie ja się pytam wyrażenie w formie pisemnej . Soboty podpisujemy się na lewej liście obecności wszystko to żeby tylko śladu nie było..Kiedyś kierowniczka z nami rozmawiała teraz traktują nas jak (usunięte przez administratora) A to my robimy na nich... Pani Magdo S.P jest Pani kierowniczką do spraw personalnych proszę nam pomóc.! Nie możemy iść do Pani na skargę ,bo boimy się, że potem nas zwolnią lub będzie wobec nas (usunięte przez administratora). Już jest tak ,że żadnej nie można nic powiedzieć i wyrazić swojej opinii ,bo to jest odbierane jako pyskowanie lub buntowanie ludzie .Dużo ludzi juz szuka nowej pracy bo psychicznie nie wytrzymują a kiedyś było tak fajnie. Kiedyś były zebrania rozmawiało się z nami a teraz przekazane przez liderkę zmianową a ona też na was gada .. Po co to wszystko.? Jeżeli Wy nie będziecie dla nas dobrzy to jak my mamy być dla was. Gdzie ta rodzinna atmosfera ktira wypisujecie w ofercie pracy ???

@TylkoPrawda

Czy w Wessel-Poliamid jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Wessel-Poliamid? Chętnie zatrudniają?

Czy w Wessel-Poliamid zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Hazy

Omijaj tą firmę z daleka, piękny pr na fb tylko robią a ludzi traktują źle. Plotkarstwo, zakłamanie,obłuda i brak szacunku.O braku kompetencji nie wspomnę, na palcach można policzyć ludzi z biura po studiach. Tu liczą się znajomości rodzinne.

Robol

Dział mechaników zaprasza chętne Panie do składania wniosków o bony prezentowe w postaci zegarków lub vouchera na spotkanie z Panem mechanikiem.

Cxx
@Robol

Czy długa jest kolejka? Jaki czas oczekiwania?

Żenada

(usunięte przez administratora)Ot wielka rodzina. Zwalniają za uczciwa pracę, (usunięte przez administratora)Nie jesteś jednym z nich nie pracujesz .

Xx
@Żenada

"Kierowniczka Anka" zwalnia osoby ,które nie kauja jej, pracują uczciwie i dobrze. A ona lubi jak się jej (usunięte przez administratora) Podpisała umowę na stałe z osobą która powinna być zwolniona za nie szanowanie pracowników, na lini której była liderem.. a jednak dostała umowę na stałe. Za co ? Zgadnijcie... za donoszenie na innych. A ludzie którzy nie donosili zostali potraktowani nie sprawiedliwie. Zwolniła ich.. dając powody zmyślone. Ale widocznie nie miała pozadbego haka na Nie tylko bzdury... a osoby które plotkują pracują do tej pory! Anka jesteś kierownikiem który powinien na pierwszym miejscu wylecieć na zbity pysk!! Nie znasz się na tym czym zajmujesz się. Z resztą, Magda to samo. Jest po znajomości tam. Wielkie Panie kierowniczki od siedmiu boleści. Wstyd!

Robol
@Xx

Zgadzam się w 100% tam jest solidarność jajników pracują osoby które nie mają zielonego pojęcia o zarządzaniu. Tak to jest jak z Kelnerki zostaje się Kierownikiem i to na K i to na K ale zakres zupełnie inny. Trzeba mieć pojęcie o produkcji, ale takie osoby które mają doświadczenie w zarządzaniu produkcją są zwalniane. A czemu bo trudniej nimi się zarządza. Czyli jak zwykle ryba psuje się od głowy. Tam żeby było dobrze to zwolnić trzeba najpierw całą kadrę zarządzającą i zatrudniać za umiejętności i kompetencje a nie wiecie za co. Zakład porażka nikt tam dłużej nie zagrzeje miejsca.

@Xx

Musisz kablować, plotkować i romansować wtedy jesteś dobrym pracownikiem.

@Robol

Musisz podrywać, zagadywać, przyjmować prezenty( wiadomo za co) kablować żeby móc pracować.

Xx
@Robol

Oj Aneczke prawda boli i usunęła komentarz. Oj jak mi przykro, że aż wcale. Wstyd, piszemy tu całą prawdę a to co Was boli zostaje usunięte. Karma wraca i do Ciebie też wróci pożal się Boże "Pani" kierownik...

@Xx

Xx warto by zapoznać się z zasadami portalu , komentarze może usunąć tylko administrator nikt więcej .

Magnolia

Oczywiście, że zostają same (usunięte przez administratora) albo jeszcze lepiej znajomi np.prezesa o czym sami się chwalą na hali,koleżaneczki pani "kierownik" i awansują na z-pce lidera tak jak np.p.Ula jest koszmar tam atmosfera nie do wytrzymania jak nie trzymasz z tymi co trzeba i nie wchodzisz im (usunięte przez administratora) to lecisz bo zaraz coś na ciebie nagadaja.

Żenada

Pracują osoby które powinny wylecieć za różne rzeczy, że to lizodupcy to są nadal. Normalnych, pracowitych ludzi zwalniają. Żenada!

Smile
@Żenada

Zgadzam się z tymi słowami ! :-)

Lolka

Wczorajszy dzień smutny. Zwolnione koleżanki A.C. J.K i K.J. Szkoda, dziewczyny się nie dawały to poleciały. A trzymają takich, którzy nawet nie zasługują zeby ich porównać z nimi.

Bezimienny
@Lolka

Jeszcze nie słyszałem ,żeby dobrego pracownika zwalniano , w/w widocznie nie były aż tak dobre jak się przedstawiają

Bezimienny

Wyobraź sobie ,że nie i jakoś nikt się nie dop….. do mnie ani mnie nie zwalnia a trochę już tu pracuję

Lilo
@Bezimienny

To gratulacje!!!!!Pracownik na medal No i może awans albo jakaś nagroda wpadnie za oddanie pracy !!!!!

Hmmmm
@Bezimienny

Widocznie dziewczyny zwolnione nie były kablami dlatego poleciały z pracy !

Miki
@Hmmmm

Tak to prawda.

Ggghywnsub
@Miki

To co dzieje się w tej firmie to poprostu masakra. Niedługo biuro same pójdzie na produkcję pracować.

Hmmmm
@Lolka

Bo dziewczyny zostały zwolnione dlatego że by kablowały :-D !!

Bunia
@Lolka

Cała prawda napisana ! Dziewczyny się nie dały to poleciały . Porostu dziewczyny kablami nie były !

Uuuu

Prawda boli. Dlatego usuwane są komentarze !

Bogaczek

Praca i atmosfera jest w tej firmie wspaniała. Imprezy i fajne osoby :) Mechanika się nie czepiajcie bo to normalny chłopak.(usunięte przez administratora)

Prawda
@Bogaczek

Kasuja opinie i prawdę. S.G jest psiapsi Magdaleny. Wie wszystko! Rozpowiada i nic z tym nie robią. Kierowniczka też ma swoją psiapsi A.L która kabluje wszystko jej. Dlatego do tej pory pracuje. Weźcie się za ludzi z biura bo ich tam za dużo jest o wieleee za dużo... oszczędzicie pieniądze na wypłaty dla tych co nic nie robią tylko plotkują i obrabiają (usunięte przez administratora) Pozdrawiam A.B

Cala prawda o firmie
@Bogaczek

Za dużo jest w biurze "kierownicywa" nie mają co robić to się dopierdalaja. Zwolnić ich! M.P to nie jest tam potrzeba, nie zajmuje się niczym konkretnym tylko gada za plecami z psiapsi S.G . Tak samo jak A.B i A.L to samo. Jak ktoś nie (usunięte przez administratora) to nie istnieje w firmie. Ale przyjdzie czas że biuro samo będzie pracować na montażu. A wtedy (usunięte przez administratora) zrobią bo nie wiedzą co do czego i jak się robi na maszynie ????????????

Balonik
@Prawda

Niestety to wszystko prawda. Jestem tzw,,starym,,pracownikiem. Zaczynają zwalniać osoby z umową na czas nieokreślony. Tylko dlatego że mają własne zdanie. A w tej firmie niestety własnego zdania mieć NIE MOŻNA. Koleżanka Ukrainka robi,,karierę,,dzięki temu że uprzejmie donosi do wiadomo kogo. Liderki K oraz I to samo. Nie stoją za pracownikiem. Smutne. Wszystkim zwolnionym życzę wszystkiego dobrego, bo teraz to tylko lepiej będzie. Chyba trzeba będzie się zwalniać,bo robota spoko ale atmosfera..... Kablowac nie umiem więc pewnie i na mnie przyjdzie czas Pozdrawiam

Miki
@Prawda

Akurat to prawda .

Fox

NIestety muszę potwierdzić większość negatywnych opinii- większość kierownictwa ma bardzo niskie kompetencje ze względu na brak wykształcenia lub wcześniejszego doświadczenia na podobnych stanowiskach. Kierownikiem może tu zostać kelnerka lub recepcjonistka, , choć nie ma zielonego pojęcia o takiej pracy- najważniejsze że jest z rodziny. Coś za coś- pensje też nie są dla specjalistów. Ludzie z wykształceniem i doświadczeniem ocierają się o firmę i zazwyczaj sami rezygnują z pracy tutaj po krótkim czasie, lepsi fachowcy też. Na wtryskowni amatorka, dobry ustawiacz nie przyjdzie za taką kasę. Część maszyn to stare wraki, często ulegają awariom. Bałagan w planowaniu.

Brykkk
@Fox

Zgodzę się maszyny stare nie patrzą na to , że maszyny się psują i nie działa przez pół dnia ale "normę" trzeba zrobić :-D Ciągle tylko rób więcej rób więcej , dlaczego tak mało ? Człowiek to człowiek nie robot. Rozumiem, że wszystko powinno się robić , żeby było jak najwięcej ale te detale co są robione do niektórych maszyn to porażka poprostu ... Albo z plamami albo wszystko trzeba przebierać bo maszyna do takiego nr detalu nie jest dostosowana tylko do innego na to nie patrzą , że takie przebierania też czas zajmują ! Ale jak to jest liczy się ilość nie jakość :-D (wobec niektórych ) No nic praca praca .trzeba się dostosować jak się chce pracować. Ale też trzeba mieć szacunek do ludzi a nie tyrać tylko . Pozdrawiam ...

Zostaw merytoryczną opinię o Wessel-Poliamid - Kłodzko

• Jak się pracuje w Wessel-Poliamid?

Zobacz opinie na temat firmy Wessel-Poliamid tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wessel-Poliamid?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 3 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wessel-Poliamid