Opinie o Hydro-Kamel Kamil Skraburski w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hydro-Kamel Kamil Skraburski. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Hydro-Kamel Kamil Skraburski o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hydro-Kamel Kamil Skraburski w Wrocław

Firma na pozór dobra ale niestety tylko na pozór szef kawał chłopa a zachowuje się jak rozkapryszoną panienka,to furiat wylewający swoje frustrację na pracowników co tworzy atmosferę (usunięte przez administratora).zapewniam że wszystkie pozytywne komentarze pisane są przez żonę szefa.zarobki dobre ale jedynie w obietnicach, napewno nie warte by dawać się poniżać zwłaszcza że wszędzie płacą tak samo.dlatego praktycznie nie pracuje tu nikt z Wrocławia i ja też zdecydowanie odradzam.

Sebastian

Nie prawda,pracuje 7 lat zarobki dobre a szef z jajami,uczciwy,rzetelny tylko takich pracodawców sobie życzyć, kto pisze takie głupoty to pewnie frustrat,pijak i nie rób.

Niki Nowy wpis

Kierowcy- psełdo kierowcy tej firmy notorycznie łamią przepisy ruchu drogowego na ul Żernickiej we Wrocławiu, nie stosują się do znaków ruchu drogowego o zakazie wjazdu pojazdów ciężarowych byle na skróty nagrania kierujemy do dolicji i inspekcji ruchu drogowego odnośnie wykroczeñ tej firmy

Marian Nowy wpis
@Niki

Kierujcie sobie nawet do prokuratury tam jest budowa na którą auto musi dojechać bo nie doleci przecież tak że śmiało

Jak w Hydro-Kamel Kamil Skraburski wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Jacek

Tam możesz awansować z wykopu na wozidło. Szef niby porządny facet, a drze się na pół budowy o byle co. Nie miła atmosfera

Luk Nowy wpis
@Jacek

Jeżdżą byle szybciej.moze w końcu inspekcja drogowa sprawdzi karty kierowców Czasy jazdy ,przerwy itp.Najlepiej z kilku miesięcy .Bo Szef będzie nie zadowolony

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Hydro-Kamel Kamil Skraburski dla pracy jako Kierownik Robót są dla was satysfakcjonujące?

Firma Hydro-Kamel Kamil Skraburski szukała pracowników na stanowisko Kierownik Robót w mieście Wrocław. Jak oceniacie proces rekrutacyjny? Komuś udało się dostać tę pracę?

JANEK

RZYSZEDŁEM DO PRACY Z INNEJ FIRMY I JUŻ ŻAŁUJĘ ŻE PODJAŁEM TAKĄ DECYZJĘ, WSZYSTKO WYGLADA ŁADNIE NA POCZĄTKU, MYŚLĘ O POWROCIE DO STAREJ FIRMY, NIE POLECAM!!!!!

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Hydro-Kamel Kamil Skraburski. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Kierownik robót sanitarnych?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Casa

Długo tam pracowałeś?

Sebastian

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Hydro-Kamel Kamil Skraburski na Magazynier? 6 grudnia ogłoszenie na Lento.pl.

Helo

Jaki magazynier? W tej firmie nie ma takiego stażu z tego co mi wiadomo.

Casa

Adi rozwiń swoją wypowiedź Zastanawiam się czy nie pójść tam na koparkę

Luis

Powiedz coś więcej widziałem że rekrutuje na traktorzystę

Hhhhhhhhh

Bardzo dobra firma serdecznie polecam

Hanna
@Hhhhhhhhh

Dobra jako pracodawca? Czy wypowiadasz się z punktu widzenia pracownika? :) Jeśli tak to może napiszesz coś więcej o tym jakie obecnie warunki pracy są tutaj oferowane? Na co można liczyć aktualnie? Wysokie wynagrodzenie lub jakieś benefity są zapewniane pracownikom?

Joanna
@Hhhhhhhhh

Hej! Jak długo dla nich pracowałeś? Powiedziałbyś coś więcej na temat atmosfery panującej w firmie? Czy ciężka praca jest doceniana?

Rafcio

Ale polarki fajne daje

Joanna

Przeglądam właśnie ich stronę internetową, ale nie znalazłam na niej odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Spróbuję szczęścia tutaj: Czy w wypadku pracowników biurowych firma Hydro-kamel przeszła na pracę zdalną? Czy ktoś z osób tam zatrudnionych orientuje się ile może (mniej więcej) zarabiać osoba na stanowisku Księgowej?

August

Mam nadzieję, że dobrze się pracuje. Spokój na forum i brak aktualnych wpisów przemawiają za takim myśleniem.

Robert

Każdy może założyć swoją firmę i mieć wszystko piękne. Tylko czy tak pracujecie jak właściciel firmy?

ALE LUMPI

SZEF BARDZO CHAMOWATY. SKLADKI OD NAJNIZSZEJ KRAJOWEJ. WYPLATA POD STOLEM. BRAK DELEGACJI. NA ZIME ZWALNIA LUDZI. CALKOWITY BRAK SZACUNKU DO PRACOWNIKOW.

Hak
@ALE LUMPI

Co racja to racja. Pracowałem tam to wiem jak tam jest. Tylko metry się liczą. Roboty wykonane tylko pozornie dobrze. Jak inspektor poszedł do domu to sztuka była. Na hura. Nie liczy się bezpieczeństwo tylko kasa. ludzi nie szanuje. Ostatniej wypłaty nie chcę oddawać.

arepo
@ALE LUMPI

Ale przynajmniej ma piękną chatę. Nieuczciwością i pracą ludzie się bogacę ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Hydro-Kamel Kamil Skraburski - Wrocław

• Jak się pracuje w Hydro-Kamel Kamil Skraburski?

Zobacz opinie na temat firmy Hydro-Kamel Kamil Skraburski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hydro-Kamel Kamil Skraburski?

Hydro-Kamel Kamil Skraburski
  • Tarasa Szewczenki 42