Opinie o Moja Przychodnia Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Moja Przychodnia Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Moja Przychodnia Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej o rekrutacji.

Branże: Lekarze ogólni
Lekarze ogólni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Moja Przychodnia Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Warszawa

Angelina

Kłamstwa i niespełnione obietnice o umowie o pracę oraz premiach od sprzedaży. Nie płaci w terminie wypłat oraz nie odprowadza składek obowiązkowych. Poza tym ma kontrolę PIP nad sobą. Więcej naruszeń nie wymienię bo szkoda gadać nawet. Nieuczciwy nierob bez pojęcia i wiedzy na temat swojej branży i generalnie NIE POLECAM.

Niki Nowy wpis
@Angelina

Bo jest prawdziwa

Katarzyna

Nieuczciwy pracodawca, w dodatku traktuje pracowników lekceważąco. Także musiałam złożyć sprawę w sądzie aby odzyskać moje zarobione i nie wypłacone pieniądze. Jest nieuczciwy i nie dotrzymuje zobowiązań. Zatrudniając się w Klinice miałam pracować na pełen etat, a po 2 miesiącach został zredukowany do 6 godzin dziennie. Dodatkowo co miesiąc były znaczne opóźnienia z wypłatami o które trzeba się upominać i były źle rozliczone na naszą niekorzyść. Zdecydowanie nie polecam.

Niki Nowy wpis
@Katarzyna

Czy udało ci się odzyskać pieniądze ?

Czy firma Moja Przychodnia Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

pracownik Nowy wpis

nie, w ogóle ich nie finansuje i mało interesuje.

Walter

Przychodnia Warszawa ul. Samolotowa.Ocena przychodni : Lekarze - super ; Rejestracja - (usunięte przez administratora) i pół metra mułu. Paniom z rejestracji zawdzięczam półroczne opónienie w zdiagnozowaniu guza mózgu. Ja za to opóźnienie prawdopodobnie zapłacę życiem. A czym zapłacą panie ? Jedna pani nie przyjęła ode mnie skierowania, bo "na pierwszą wizytę przynosimy skierowanie ze sobą". Wizyta za ileś tygodni. Przed wizytą : "Nie dostarczył pan na czas skierowania, więc został pan skreślony". Ja "Ale przecież panie mówiły ...". "NIEMOŻLIWE !!!" . Zatem kolejny termin za kolejne miesiące. Miła, profesmonalna pani dr daje skierowania : rezonans, dopler, .... . "Z wynikami proszę zaraz przyjść do mnie". Mam wyniki, dzwonię do rejestracji. Pani REJESTRATORKA "To będzie konsultacja telefoniczna". Ja : "Ale pani dr kazała...." . "To zapisać pana ?". "Tak". Pani : "konsultacja w dniu ..,". Czyli za ponad miesiąc. Klnę pod nosem. Jest konsultacja i na dzień dobry dostaję od pani dr ochrzan, że nie przyszedłem. Nie miałem jak. Rejestracja jak zapora. Pani dr nie komentuje, bo co ma biedna powiedzieć. Mówi co mam zrobić, gdzie się udać. "A potem proszę przyjść". Rozmawiam z rejestracją i mówię, że przez nią dostałem ochrzan. "A skąd ja miałam wiedzieć, że panu kazano przyjść ? Nam się nie mówi ...." . "Bo JA pani mówiłem". "PACJENCI RÓŻNE RZECZY MÓWIĄ ......" !!!!!!! To jest to. Ten przemiły stosunek do CZŁOWIEKA po drugiej stronie szyby .... . A JA BAAARDZO PANIOM Z REJESTRACJI DZIĘKUJĘ ZA TO, ŻE DZIAŁANIA, KTÓRE MOŻNA BYŁO PODJĄĆ LATEM 2020 ZOSTANĄ, BYĆ MOŻE, PODJĘTE LATEM 2021. ŻYCZĘ PANIOM ZDROWIA.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Moja Przychodnia Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Joanna

Kiedyś ta klinika była na naprawdę wysokim poziomie obslugi. Ja jako pacjent chętnie tam uczęszczałam, jednakże teraz jest tam jeden wielki (usunięte przez administratora) Stary dobry personel już nie pracuje.. nowe osoby są słabo doświadczone ( oprócz p. Martyny). (usunięte przez administratora) w gabinetach i toaletach. Sprzęt zazwyczaj posuty, a terapeuci udają, że działa i robią zabiegi. (usunięte przez administratora)

@Joanna

Pani Asiu dawno Pani tam uczęszczała? Ponieważ zapisałem się na turnus za miesiąc. Nie warto tam iść ? Pozdrawiam

Szukający pracy
@Joanna

Nigdzie na tej stronie nie można znaleźć rzetelnych informacji na temat pracodawcy (kolejny, którego odwiedzam i ciągle to samo) Wszędzie to samo, byli pracownicy zwolnieni piszą jak to zostali (usunięte przez administratora) jacy to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) tam pracują i jak jest źle, oczywiście wszystko anonimowo. Kiedyś ta strona miała sens, teraz anonimowo każdy może pisać opinię

Katarzyna
@Szukający pracy

Rzetelne informacje, to takie ze sa tam nagminnie nie przekladane wizyty u Pana doktora, pracownik rejestracji zamiast wytlumaczyc cokolwiek podchodzi lekceważąco śmieje sie do pacjentow. Nie wiem czy polecic czy nie polecic. Fizjoterapeuci i szefostwo ok.

Szukająca pracy 2

Dobrze, że takie strony istnieją bynajmniej pacjent/ czy osoba która szuka pracy może sobie poczytać różne informacje na temat przychodni, gdzie nie składać CV - ja polecam :) :)

Natalia

@kaj a jakie oszustwa?

Kaj

Nie polecam zatrudniać się w tej przychodni. Często opóźnienie w wypłacie pensji, liczne oszustwa. Brak szacunku do pracowników, szefostwo zmienia warunki pracy jak chorągiewka na wietrze

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Klinika Moja?

Daga

Nie płaci w ogóle

TakaPrawda

Pracowałam tam, półtorej miesiąca szef jest złodziejem nie wyplacalnym spóźnia się z wypłatą i, olewczo traktuje pracowników. Zwalnia bezpodstawnie. Nie polecam!!

Pracowałam na rejestracji tam przez 3 miesiące. Praca nie była ciężka nie dla każdego ale miałam możliwość elastycznego wymiaru czasu, ogólnie może być

MGK

Klinika Moja Al. Jerozolimskie 181 B, Warszawa. Właściciel jest osobą nieuczciwą zarówno w stosunku do pacjentów jak i pracodawców. Właśnie zakładam mu sprawę w sądzie bo pomimo wielu próśb, maili i w końcu listów z ostatecznym wezwaniem do zapłaty nie oddał mi jeszcze pieniędzy za sierpień i wrzesień. Jestem jedną z najdłużej pracujących recepcjonistek bo aż 2 miesiące i 1 tydzień, reszta dziewczyn (moje poprzedniczki i z tego co słyszę -następczynie) widząc jakie są problem z odzyskaniem co miesiąc pensji rezygnuje średnio po ok. miesiącu. Właściciel umawia się na określoną kwotę a potem zmienia umowy na mniejsze stawki tłumacząc, że NFZ mu nie płaci ( co jest ewidentnym kłamstwem). Mnie obniżył stawkę z 13 zł/netto na 10,70 zł/netto i mimo obietnic że po 2 miesiącach dostanę umowę o pracę, wydłużył zlecenie do końca czerwca 2018 r. Potem jeszcze dowiedziałam się, że mi ZUSu nie odprowadził. Moja następczyni wytrzymała miesiąc myśląc że, zarabia 14 zł netto a potem dziwnie się okazało że to jednak brutto czyli 9,99 zł/netto. Rehabilitantom też zmienił umowę na mniej korzystne i każdemu winny jest jakieś pieniądze, ponieważ pensja jest wypłacana w bliżej nieokreślonych ratach. Lekarze też się zmieniają (miałyśmy kilka zabawnych sytuacji jak pacjent chciał się umówić do lekarza a my się nagle dowiadywałyśmy że on/ona już w przychodni nie pracują). Najzabawniejsza mina była samego właściciela który, nawet o tym nie wiedział i jak zwykle był zaskoczony - "dlaczego odeszli?"). Jeśli nie chcecie co miesiąc się szarpać o ciężko wypracowane pieniądze albo lądować w sądzie z pozwem poszukajcie uczciwego pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Moja Przychodnia Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Warszawa

• Jak się pracuje w Moja Przychodnia Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej?

Zobacz opinie na temat firmy Moja Przychodnia Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Moja Przychodnia Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
  • Stanisława Lentza 35