Opinie o Rafał Biernat Usługi Remontowo-budowlane "Raf-Bud" w Żaków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Rafał Biernat Usługi Remontowo-budowlane "Raf-Bud". Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rafał Biernat Usługi Remontowo-budowlane "Raf-Bud" o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rafał Biernat Usługi Remontowo-budowlane "Raf-Bud" w Żaków

Marcin Nowy wpis

Ktoś wspomniał że to świetny pracodawca. To warunki też pewnie dobre. Powiecie mi jak płacą, bo po tych wpisach nastroiłem się pozytywnie jeśli chodzi o zatrudnienie.

rabit Nowy wpis
@Marcin

Płaca dobrze, będziesz zadowolony.

Jakie są warunki zatrudnienia w Rafał Biernat Usługi Remontowo-budowlane "Raf-Bud"?

rafbud Nowy wpis

prosze umowic sie na rozmowe a wszystko wyjasnimy pozdrawiam

Stefan

Świetny pracodawca to i pracować się chce, klient dzięki temu jest zadowolony!

Adrian Wójcik

Znam (usunięte przez administratora)z lat szkoły średniej i wcale nie dziwią mnie pozytywne opinie. To solidny gość, tytan pracy, człowiek naprawdę uczciwy a nie jakiś "cwaniaczek". Bierni tak trzymaj! Dużo zdrowia życzę!

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Rafał Biernat Usługi Remontowo-budowlane "Raf-Bud" na stanowisko Zatrudnie samodzielnych pracowników budowlanych? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Marek 121

Polecam . Firma wykonywała wykończenie mojego domu jestem ustatysfakcjonowany z wykonanych usług wszystko przebiegło szybko bez zarzutu . Polecam

Moje sugestie dla Rafał Biernat Usługi Remontowo-budowlane "Raf-Bud": Nie polecam

Adam2
@Adam

a ja POLECAM

Jan
@Adam2

Co konkretnie polecasz? Pracę w firmie Rafał Biernat Usługi Remontowo-budowlane "Raf-Bud", czy może usługi, które oferuje? Może pracowałeś bądź korzystałeś z usług tej firmy i możesz opisać, jak to wyglądało w Twoim przypadku? Sprecyzuj swój wpis i napisz, coś więcej o firmie, której dotyczy wątek tego forum.

Olek

Zupełnie nie zgadzam się z taką opinią. To świetna firma i dziwi mnie narzekanie, może warto docenić to?

Jan
@Olek

Oceniasz firmę pod kątem oferowanych usług, czy może pracy w tym miejscu? Jeżeli możesz, to sprecyzuj swój wpis, abyśmy mogli zrozumieć, z poziomu której grupy osób wypowiadasz się w tym wątku. Chciałbym również, abyś uzasadnił swoją opinię na temat firmy Rafał Biernat Usługi Remontowo-budowlane "Raf-Bud". Zachęcam.

Anna Sowińska

Uważam, że to była najlepsza firma z jaką miałam styczność. Pracownicy byli bardzo solidni, widać było wieloletnie doświadcznie wśród fachowców.

Ironic.

Jedną z lepszych o ile nie najlepszą ofertą remontów i wykończeń wnętrz ma firma Raf-Bud. Bardzo bogaty asortyment usług, fachowe wykonanie, przystępne ceny.

Szukają tam może kogoś teraaz? Można tam dorbze zaroibć?

Grześ
@anonymous

ZAROBKI DOBRE LEPSZE NIZ W NIEJEDNEJ FIRMIE BUDOWLANEJ POLECAM

Edi
@Grześ

Chyba szukają, zadzwoń najlepiej.

babszton

Jeśli chodzi o elektryków to polecam firmę rafbud. Mają bardzo dużą ofertę w zakresie usług budowlanych, a na wiele usług udzielają korzystnych rabatów czy promocji

Patryk Pogorzelski

Raf-Bud to najlepsza firma budowlana z jaką miałem styczność. Regulowane wszystko zgodnie z papierami, preferują raczej współpracę długofalową na korzystnych warunkach.

yy

Popieram że jest ok. Od początku roku dużo się zmieniło i jest w jak najlepszym porządku. Zatrudnienie legalne, a to w budowlance cenna sprawa.

Adi Adrian

Firma nie jest zła, ale pracowników parę "pechowych" było :( Nie doceniali roboty i uderzali w alko. Już tych osób w firmie nie ma i bardzo dobrze, bo i atmosfera lepsza, a nie trzeba przy robocie się oddatkowo nawadniać, tylko robić i najwyżej po fajrancie na jakieś piwko skoczyć :)

MEGAMOOO

Godziny pracy normowane, więc do duży plus, bo z tym w budowlance różnie bywa. Co do pensji to jak będziesz potrafił o siebie zawalczyć tyle dostaniesz. Jak trafisz i wkompnujesz się w ludzi to będzie dobrze, a jak nie to może być trochę gorzej.

amadeusz mozart

Ja pracuję i jest ok. Szef nie tylko liczy pieniążki, ale i prężnia działa rozwijając biznes. Kontrolując pracowników, pozyskując klientów naprawdę robi kawał roboty. Spoko jest też to, że nie kontroluje jak jakiś Komando tylko po prostu spojrzy, doradzi czy coś. Do tego kasa też ok.

Olek

O ile nie jesteś tłumokiem to zarobisz dobrą kasę. Umowa legalna i korzystna dla pracownika. Może podwyżek rok w rok nie było, ale nikt tak mocno na to nie narzekał.

maff

Robotę oceniam bardzo pozytywnie i jestem zadowolony. Nie lubię rutyny, a tutaj trudną się nudzić. Nie klepie się non stop tego samego, więc jest spoko. polecam

Piter 84

Przez firmę przewinęło się już dużo osób i bywało raz lepiej, raz gorzej, ale nie było tragedii. Za moich czasów atmosfera była fajna, bo może czasem mieliśmy inne zdanie co szef, ale to on tam rządził i to był jego teren.

Kocurr

Jeśli chodzi o budowę domów to mogę polecić właśnie Rafał Biernat Usługi Remontowo-budowlane. Nigdy nie spoktałem się z tak profesjonalną ekipą budowlaną. Dziękuję za udaną współpracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Rafał Biernat Usługi Remontowo-budowlane "Raf-Bud" - Żaków

Rafał Biernat Usługi Remontowo-budowlane "Raf-Bud"
4.6/5 Na podstawie 15 ocen.

Rafał Biernat Usługi Remontowo-budowlane "Raf-Bud"