Opinie o 3R Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie 3R Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w 3R Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 3R Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Ivvv

Niestety ta firma to z poważną firma nie ma nic wspólnego. Raczej to cyrk i parodia. Ludzie pracują bez umów albo na b2b. Brak możliwości pracy zdalnej mimo takiego zapisu w umowie. Brak premii. Biuro paskudne. Prezes potrafi wystawić kogoś za drzwi od tak. O zapłatę trzeba się upominać po kilka dni. Generalnie ludzie odchodzą nawet po 1 dniu patrząc na to gdzie trafili. Ogłoszenia o pracę a raczej współpracę pojawiają się co chwilę. Tylko zmieniają się niby stanowiska itd.. śmiech na sali.

Katarzyna
@Ivvv

Masakra jak tak można? Ktoś kiedykolwiek zgłaszał tą pracę bez umowy albo niewywiązywanie się z umów?

Faszyści 3r

Segregacja sanitarna. Jak nie pokażesz certyfikatu to Cię nie zatrudnią !!!

Edyta

Napisaliście, że szef zmienia wysokość wynagrodzenia i pensji w zależności od humoru. To nie macie jakiejś umowy, która by to regulowała? Niepokoi mnie również ta ciągła rotacja, taka sytuacja występuje w każdym dziale? Zastanawiam się, czy w ogóle warto składać podanie.

Planowałem wysłać cv ale udało mi się skontaktować z 5 byłymi pracownikami firmy i z jednym klientem firmy W dzisiejszych czasach nie problem sprawdzic firme i zasiegnac opini Straciłem prace z powodu pandemii i poszukuję ale nie za wszelką cenę Pozytywne opinie ktore sa tu wpisywane nie sa prawdziwe Odradzam

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie 3R Sp. z o.o. sp.k., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko New Business Manager? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
waw23

ktoś coś wie jak wygląda praca magazyniera -serwisanta? Jak warunki magazyn ? social? czysty PRL czy kolejna firma ,,Janusza biznesu" na dorobku w stodole przy chałupie?

markieff
@waw23

Fatalnie. Zarządzanie magazynem to parodia.

Leon

Odradzam pracę na magazynie, wystarczy popatrzeć na ogłoszenie i non-stop zmieniające się warunki finansowe oraz rodzaj umowy. Świadczy to o tym, że nikt tam nie chce pracować, a jak zaczyna to za chwilę odchodzi. Mnie na szczęscie szybko odradzono współpracę, a sama rozmowa rekrutacyjna to farsa. Totalnie niepoważni i śmieszni ludzie tam "zarządzają". Z dala od tej firmy

Bernard Madoff

You’re the best partner! Each day, we work together and you always find the best solution for my customers. Thank to you, 3R customers receive really good devices! I trust in you/, it’s the most importan thing to work peacfully! Thank you! Change nothing! Bernard M ( UK )

Odnosnie portalu GoWork

Gowork zarabia miliony na hejcie i nic nie można z tym zrobić?! Obecnie z każdego urządzenia, codziennie można klikać dowolną ilość razy Tak/Nie. Mam w domu 5 telefonów, 4 laptopy i z każdego z tych urządzeń CODZIENNIE mogę oddać głos Tak/Nie na napisany przez siebie dowolny komentarz. Jeśli poproszę dalszą rodzinę i znajomych, kilkanaście dodatkowych osób może klikać codziennie Tak/Nie sztucznie podnosząc rangę napisanego przeze mnie komentarza. W komentarzu mogę napisać kompletnie nieprawdziwe rzeczy oczerniające pracodawcę, kolegę, konkurencję. Mogę nakręcać lawinę pomówień, kłamstw ... Mogę napisać, że pracodawca płaci najniższą krajową, albo że nie płaci na czas, albo że zmusza do zostawania na bezpłatnych nadgodzinach, albo że stoi z batem nad pracownikiem raz co raz uderzając go nim..mogę napisać wszystko bez żadnych konsekwencji, udając następnego dnia najlepszego pracownika pod słońcem. Wszystko w świetle prawa. To niszczy opinię o firmach w skali ogólnokrajowej. I wszystko pod płaszczykiem wolności słowa! Wolność słowa kończy się tam, gdzie zaczynają się pomówienia! Nazywacie się portalem opiniotwórczym. Jesteście portalem hejtotwórczym. Firmy nie proszą się żebyście umieszczali je w swojej bazie! Dziennikarze - zajmijcie się tym!

@Odnosnie portalu GoWork

Problem w tym, że w tutaj komentarzy nie wystawiają zadowoleni ludzie - bo oni maja ten portal w (usunięte przez administratora)

Częstochowa

Chcemy wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę 3R sp. z o.o. sp.k. … Nasza współpraca trwa już ponad 6 lat. Podstawą kontaktów z Firmą 3R sp. z o.o. sp.k. jest rzetelność I fachowość połączone z osobistym zaangażowaniem we współpracę oraz wyczuleniem na indywidualne potrzeby Klienta. Usługi świadczone są zawsze błyskawicznie z zachowaniem należytej zawodowej staranności, ku naszemu zadowoleniu. Dzięki temu Firma zyskała u nas bardzo dobrą opinię pozwalającą polecić ją jako sprawdzonego Partnera, którego cechuje wysoka jakość usług, ale co ważniejsze, szerokie zrozumienie naszych potrzeb jako Klienta. Miła oraz kompetentna obsługa, profesjonalizm, rzetelność kadry pracowniczej, to wszystko stanowi doskonałą wizytówkę firmy 3R sp. z o.o. sp.k. . Z ogromną przyjemnością możemy polecić usługi świadczone przez 3R sp. z o.o. sp.k. szczególnie tym, którzy poszukują solidnego Partnera do współpracy.

Konrad

Ok

Byłypracownik2

Pracowałam w tej firmie jakiś czas temu. Przestrzegam. To nie jest rzetelna firma. Prezes zmienia zasady wynagrodzenia i premiowania na gorsze zależnie od jego widzimisię. Bardzo fałszywi współpracownicy. Koleżanka z działu zakupów nadaje na brokerów i odwrotnie. Prezesa obrażają wszyscy a jak prezes jest to mają nosy w kale od całowania du*y. Ogromna rotacja. W zasadzie nie ma miesiąca żeby nie szukali pracownika a firma niemal się nie rozwija. Cieszę się, że zmieniłam pracę i każdemu nowemu pracownikowi polecam uważnie obserwować otoczenie i szukać innej pracy.

Alibaba
@Byłypracownik2

Może właśnie dlatego tu już nie pracujesz ? Hmm ? :D

vader

Kompletny chaos, niestabilność, problemy formalne i non stop kadrowe. Nie polecam.

kontrahent

Co prawda nie jestem pracownikiem, ale dość często od firmy 3R kupuję sprzęt. Przy odbiorach czasami zachodzę do biura lub magazynu i muszę powiedzieć, że nigdy nie zauważyłem niczego złego. Wszyscy uśmiechnięci, bardzo przyjemna i pozytywna atmosfera. P.S. Z tego co wiem, to najlepsi potrafią tam zarobić naprawdę sporo - jeden mi się przez przypadek wygadał ;)

Bardzo luźna atmosfera TOP 3 w Polsce ? W firmie jest altanka, ekspres do kawy, gril. nie ma przymusu przychodzenia o 9:00 ani wychodzenia o 17:00. Ludzie są super. Z ręką na sercu - to najlepsza firma w jakiej pracowałem. Bardzo wysokie możliwości zarobkowe.. Tu trzeba być na prawdę strasznym leniem albo mitomanem na rozmowie kwalifikacyjnej żeby nie zarabiać min. 10k miesięcznie ( handlowcy ). Jak masz dobre wyniki handlowe i jesteś normalną osobą to bez problemu sobie poradzisz i zarobisz super kasę. Magazyn też świetnie zarabia z tego co wiem to chłopaki mieli dodatkowe pieniądze za każdy wyjazd - nawet w czasie stosunku pracy. Obecnie mieszkam we Trójmieście ale 3R będę zawsze ciepło wspominał. Zresztą mam zapewnienie od Prezesa, że mogę zawsze wrócić. Pracowałem w różnych firmach ponad 15 lat i tylko w 3R mieliśmy wszystko :D Szczerze mówiąc to nie pamiętam, żeby ktoś z własnej woli odszedł z tej firmy.. to chyba o czymś świadczy ?

Szymek

Potwierdzam !

Zibi

No cóż firma dobra lecz wymagający i niestety nie każdy podoła stawianym mu wymaganiom!

Współpracuję z firmą 3R od dawna, z handlowcami w biurze nie mam do czynienia za wiele, polecić mogę współpracę z p. Arturem od sprzedaży, co do magazynu, fajna ekipa, rodzinna atmosfera w firmie(czuć to od wejścia), rozmawiałem z magazynierami nie narzekają, kasa na czas, warunki dobre, od czasu gdy zarządza na magazynie taki "większy" gościu w okularach(nie pamiętam imienia) mocno w górę poszedł czas wysyłek, ogólny standard i jakość pakowanego towaru do odbiorców. Czuć że się rozwijają. Współpracę handlową oceniam na plus.

Grażyna

Ciekawi mnie, jak wygląda praca w 3R w Warszawie - może są tu jakieś osoby, które pracowały lub pracują obecnie w firmie i chciałyby napisać coś więcej na ten temat? Zachęcam Was do wypowiadania się na forum! W jakim trybie pracuje się w 3R i na jakie benefity pozapłacowe można liczyć w tym miejscu? Jeśli coś wiecie - podzielcie się proszę z nami tą wiedzą.

Wolny

Merytorycznie słabiutko , na sprzęcie zna się jedna góra dwie osoby , ceny odkupu zaniżone do granic możliwości . Najlepiej żebyś oddał sprzęt na KPO a oni zamiast go zutylizować i tak odsprzedadzą dalej . Handlowcy ciągle się zmieniają . Zgraja młodzieży która o handlu wie tyle co nic no może oprócz Pana M. który bywa dostępny od czasu do czasu .

Zostaw merytoryczną opinię o 3R Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w 3R Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy 3R Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 3R Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 8 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

3R Sp. z o.o. sp.k.
  • Szeligowska 75A