Wachelka INERGIS Sp.J.

Toruń

Opinie o Wachelka INERGIS Sp.J.

hajt 2013-12-16 19:53:38
Czy ktoś pracował w tej firmie i może coś powiedzieć na temat warunków,zarobków?
Papa smerf 2015-02-07 18:06:11
W Naszej firmie nie powinno być żadnej baby,ponieważ One się do niczego nienadają.
Smerf Ważniak 2015-02-15 17:09:21
Moim zdaniem Istnieją Wyjątkowe Kobiety które zasługują na pracę w Naszej firmie,a mianowicie tylko Te które Urodziły się 15.05.1981r.w Krakowie.
++++++++ 2015-02-22 19:54:58
U Nas w zakładzie pracy Ci Mężczyźni,który pracują na terenie małopolski,powinni dostawać każdego miesiąca Wypłatę w wysokości minimum 6000zł netto.Natomiast jeśli dany pracownik pochodzi z województwa małopolskiego a Szef chciałby Go wysłać do pracy do innego województwa to powinien Mu wtedy zapłacić za każdy miesiąc minimum 10.000zł.A jeśli chciałby wysłać pracownika za granice to minimum 20.000zł za każdy miesiąc.
Wszyscy pracownicy 2015-02-28 18:47:29
Naszym zdaniem jakiekolwiek szkolenia,narady lub konferencje z Szefem albo innymi urzędami powinny się odbywać jedynie na terenie województwa Małopolskiego i w danym tygodniu powinny być ustalane w jeden z tych dni które w danym czasie będą opisane na tej stronie i powinny kończyć się najpóźniej PRZED GODZINĄ : 15:00.
Wszyscy pracownicy 2015-03-08 10:16:51
Jakby Szef albo jakieś urzędy chciały się z Nami spotkać w najbliższym tygodniu na jakieś naradzie to mają do wyboru dni : 10.03.2015r. lub 11.03.2015r.
Wszyscy pracownicy 2015-03-14 18:15:27
Naszym zdaniem w Naszej firmie powinno się pracować tylko w dni powszednie od Poniedziałku do Piątku tylko do godziny : 16:00.Natomiast Wszystkie Soboty,Niedziele i Święta zaznaczone w kalendarzu na czerwono powinny być Dniami Wolnymi od pracy.
Zdanie 2015-03-22 15:51:40
Moim zdaniem w danych tygodniach,w niektóre dni tygodnia w Naszej firmie na terenie Małopolski powinno się pracować tylko do godz : 15:00.Oczywiście tylko w dni powszednie od Poniedziałku do Piątku.Natomiast Wszystkie Soboty,Niedziele i Święta zaznaczone w kalendarzu na czerwono powinny być dniami wolnymi od pracy.O tym jak i w jakie dni powinniśmy pracować będą na tej stronie opisy w najbliższym czasie.
Łukasz 2015-10-12 00:59:28
Bardzo miło wspominam pracę w tej firmie. Kultura, spokój, ladny biurowiec, mili współpracownicy, pensja na czas, uśmiechnięty szef. Warunkiem jednak miłej atmosfery jest dawanie czegoś od siebie i zaangażowanie w to, co się robi.
pozdrawiam
Alek 2016-05-14 18:14:58
No ja też uważam, że jeśli o to chodzi, to powinno być tak właśnie, a nie inaczej, ale co poradzić na to, jesli czasami są jakieś przeciwności i nie wszyscy są w stanie się tak pięknie szanować jak mówisz, no wiadomo, że nie zawsze wszystko się udaje, po prsotu
Zostaw swoją opinię o Wachelka INERGIS Sp.J. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wachelka INERGIS Sp.J.