Opinie o MultiExpo w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy MultiExpo. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MultiExpo o rekrutacji.

Branże: Usługi marketingowe - organizacja i obsługa imprez

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MultiExpo w Warszawa

Kinga Nowy wpis

To prawda ze w firmie jest często nerwowa atmosfera ?

Mirek

Czy firma działa normalnie? Takie zaskakujące wpisy są na wątku.

btlm
@Mirek

Nie, nie działa normalnie. To naprawdę wyjątkowy chłam. Nie zarobisz, a się zdenerwujesz :)

Blabla Nowy wpis
@btlm

Racja. Pracowalam tam swego czasu. Nie polecam.

merytoryczny Nowy wpis

Ja napiszę coś konkretnego o pracy w tym miejscu. Godziny pracy 8.00 - 16.00 Praca polega na pozyskiwaniu telefonicznym uczestników na konferencje albo sponsorów Trzeba sporo dzwonić Faktycznie pracownicy sprzątają kuchnie i łazienkę w piątek. Zarobki bardzo słabe jak na realia warszawskie. Na staż polecam, ale nie na stałą pracę ( właściwie to nawet nie ma umów o pracę)

CR - 7

Nie wierzę, ta firma jeszcze działa ?

Praktykant

Rozmowa trwała krótko, szef spoźnił sie. Chodziło o języki obce, wykształcenie, i gdzie mieszkam (niby osoby z innych dzielnic nie potrafią być w pracy w potrzebny czas). Nie chodziło o warunki pracy, poprostu szef powiedział, ze jest to mała firma, i nie mogą płacić dużo. Zawsze jest dzień próbny i okres próbny (pensja jeszcze mniejsza).

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Ola - mam nadzieje, że ten komentarz nie zostanie

Nie wiem dlaczego moja opinia została skasowana. Jak widać właściciele czuwają żeby złe informacje nie wydostały się na światło dzienne. - ta firma to call center nie robisz nic poza dzwonieniem od 8 do 16 - sprzątasz toalety w piątek i kuchnie ( brak sprzątaczki, sprzątaczkami są pracownicy) - firma ma stary sprzęt, który w zasadzie jest popsuty. W każdym rogy jest brud i kurz. - brak zainteresowania pracownikiem, brak szacunku do pracownika - noszenie pudeł z materiałami na konferencje ( ciężkich pudeł) - menagerka jest mało sympatyczna i pomocna- w zasadzie nie masz szkolenia tylko szkolisz się sam, a jak coś zle zrobisz to wtedy dopiero jesteś brany na przesłuchanie. - zarobki poniżej minimalnej- brak ubezpieczenia - brak szans na zatrudnienie na umowę o prace Nie polecam. Zmarnowałam swój czas i energię. Własciciele nastawieni na tanią siłę roboczą.

Alex

Nie wiem czemu moja wcześniejsza opinia jak skończyłam pracę w kwietniu została skasowana, może dlatego, że podałam kwotę wynagrodzenia (niską)... W każdym razie, przechodzę do metirum: Firma jest kiepska. Ktoś kto wcześniej pracował przy eventach zobaczy jaka to prowizorka jest. Dziwię się, że to jeszcze jakoś ciągnie, bo przykro patrzeć jak firma idzie ku upadłości, bo szefowa nie wprowadza żadnych nowych pomysłów. Minusy: - pracownicy jako sprzątacze. Tak jak wcześniejsze komentarze mówią, pracownik jako tania siła robocza, która co piątek czyści kibel i kuchnie. Wstyd było mi to powiedzieć rodzinie! Sprzątaczka na stałą współpracę, 4 dni w miesiącu by wzięła te 400-500 zł, ale firma nie ma hajsów nawet na to!! - umowy śmieciowe, bez ubezpieczenia podpisywane zazwyczaj jak pracownik się upomni o nią! - atmosfera pracy była miła, dopóki każdy siedzi cicho, uśmiechnięty - call center - podejście Pani Właścicielki jest nieco dziwne. Z jednej strony osoba odpowiedzialna za pozysk sponsorów powinna bardziej personalnie, bardziej indywidualnie podchodzić do każdej firmy. Z tym się zgadzam jak najbardziej, ALE z drugiej strony są raporty, które muszą się zgadzać z założonymi planami. Przy efektywnej pracy, zwłaszcza osoby która jest nowa i nie ma doświadczenia, to i jedno i drugie się WYKLUCZA! - nie ma żadnego szkolenia. Nie powiedzą ci jak masz rozmawiać, z kim masz rozmawiać, jakie firmy są ważne. Po kilku tygodniach twojej pracy usłyszysz, że musisz zrobić wszystko od nowa, udawać, że nie rozmawiałaś już z daną firmą i robić z siebie głupa. - klepanie ciągle tych samych konferencji z dokładnie taką samą tematyką co rok! Efekt? brak uczestników. Jeżeli ankiety z poprzednich konferencji dotyczące "jaki temat byłby dla ciebie interesujący/czego ci zabrakło na konferencji?" są wrzucane do szafy i się ich nie analizuje, to nie ma szans na powodzenie. - nieokreślony zakres obowiązków przed podjęciem pracy Teraz plusy: - osoba bez doświadczenie się jednak czegoś nauczy. Bądź co bądź, gadanie przez telefon z prezesami, pozyskiwanie prelegentów, patronatów medialnych, honorowych, przygotowywanie pism czegoś ciebie nauczą! Każda praca nas przygotowuje do kolejnej. - bardo dobre godziny pracy - 8:00 -16:00 Ogólnie wydaje mi się, że nie warto. Lepiej spędzić czas i poszukać innej firmy eventowej, która nie ma takiej złej opinii, a w której twoja nauka i zdobywanie doświadczenia nie ograniczy się do kilku dni

michal

widziałem ze szukaja tam na staz.. ale jak czytam wasze komentarze, to sobie odpuszcze. ktos tam pracuje w ogole?

Alex
@michal

Pracują, przychodzą osoby na miesiąc, dwa, trzy i odchodzą. Zostały dwie osoby które dłużej pracują, tak po kilka miesięcy, ale cóż. Dziwie im się serio.

lil

beznadzieja

omg

z tego co czytam to nie wiem czy aplikowac tam...

hhhh

czyli nie opłaca się tam iść do pracy?

Vvrkjsm
@hhhh

Ciężko powiedzieć. Jeśli chodzi o zarobkach, to 100% nie, ponieważ kierownictwo po prostu nie zgadza się na żadne podwyżki. Jest OK jako pierwsza praca, jeśli nie masz jeszcze żadnego podobnego punktu w CV, ponieważ przyjmują prawie każdego, kto mniej więcej odpowiada zakresu pracy. Ale uważaj na umowę, ponieważ z tym naprawdę jest problem.

kilerr65

Słabizna niestety. Szkoda czasu.

juzia

Tu nie chodzi o hejterstwo. Liczy dobre, miłe, profesjonalne przede wszystkim podejście do człowieka, chyba u szefostwa zbytnio takie nie jest. atmosfera w pracy moze i fajna, ale warunki juz niekoniecznie, ale zalezy kto co lubi. ja rozumie, ze duzo jest firm gdzie sie pracuje na umowe o dzielo za marne grosze, no ale..

lec

imprezy organizowanie na kilkadziesiąt osób, współpraca z firmami korporacyjnymi, obsługa klienta, kontakt telefoniczny, mailowy, poznawanie Ekspertów z różnych branż - myślę że warto spróbować swoich sił w tej firmie. Na początku jak każdemu jak ciężko, ale nic samo nie przychodzi. Fajny zespół, fajna atmosfera, godziny pracy normalne 8-16 bez nadgodzin, wolne weekendy. Ja polecam, a osoby które narzekają pewnie nie poradziły sobie i dlatego tak wypisują. Wiadomo, jedni wolą wymagającą pracę, gdzie trzeba się dużo nauczyć a niektórzy wola pracę bez wysiłku.

strata czasu

Niestety jest to czysta strata czasu. Nawet nie można się czegoś nauczyć. Firma ma tak słabą opinie w różnych branżach, że jak ludzie słyszą skąd dzwonisz to słuchasz jedynie wyrzutów. "Szef nie ma problemu z macierzyńskim bo jest mądry i dlatego nie zatrudnia na umowę o pracę". O ile w ogóle jakąkolwiek daje. Bo odwleka to przez pare tygodni, ludzie pracują a czarno a jak się odchodzi to tworzy ją w niecałą godzinę. Nie ma z tego ani dobrych pieniędzy ani satysfakcji.

spec

A ja uważam, że w tej w firmie każdy może się czegoś nauczyć. Kontaktu z klientem, organizacji, pozyskiwania uczestników czy partnerów. Tu nauczysz się od podszewki organizacji konferencji i osoby bez doświadczenia mają szanse na rozwój i zdobycie doświadczenia. Myślę, że osoby, które pisza te negatywne komentarze, nie poradziły sobie z zadaniami, dlatego wylewaja tu swoje żale. Praca jest wymagająca ale też bardzo satysfakcjonująca!

ona
@spec

Satysfakcjonująca i wymagająca praca? proszę Cię! Tam się w ogóle nie docenia pracownika! Podejrzewam, że Ty nadal pracujesz w tej pożal się Boże firemce i sama sobie chcesz udowodnić, że Twoja praca jest coś warta. Na śmieciowej umowie (a raczej jej braku, bo tam z podpisywaniem umowy zwleka się tygodniami) i za takie śmieszne pieniądze to nie może być satysfakcjonująca praca. A jak Ci obiecują, że masz zusy krusy srusy to dopóki im nie zaśpiewasz potwierdzenia na piśmie to nigdzie nie jesteś wpisana i Ci ściemniają prosto w oczy. Organizacja konferencji od podszewki? Z rzutnikiem i tyle? Really? Idź pracować do PRAWDZIWEJ agencji eventowej, może tam czeka satysfakcjonująca praca, bo na bank nie w tym dziadostwie.

spec
@ona

myślę, że osoby przychodzące z doświadczeniem po pracy w sklepie z kosmetykami mogą się jednak dużo tutaj nauczyć :)

ona
@spec

czego? wysyłania setek maili i napieprzania przez telefon? Dobre sobie.

HAHA
@ona

zaadresowania koperty, bo z tego co pamiętamy tego też nie potrafiłaś. oszczędź kwasów i zdobywaj doświadczenie gdzie indziej.

słabizna

Zgadzam się z wpisem poprzednika. Jeżeli nastawiacie się na to, że będziecie organizowali eventy to mocno się rozczarujecie. Cały dzień upływa na dzwonieniu do firm i sprzedaży. Dostaniecie numer telefonu po kimś, kto już odszedł więc nastawcie się na telefony od osób, których nie znacie, a które rozmawiały z Waszym poprzednikiem. Dodam, że niektóre firmy są obdzwaniane co miesiąc i mają już dosyć takich telefonów, o czym potrafią dosadnie Was powiadomić. Nie uważam, że jest to dobra firma na start. Czasami warto pójść na staż, w którym doświadczycie różnorodności zamiast robienia w kółko tego samego i narażania się na stres. Od pierwszego dnia jesteście rzucani na głęboką wodę i robicie dokładnie to samo, co pozostali pracownicy, czyli dzwonicie i sprzedajecie. Umowa nie będzie podpisana pierwszego dnia.Ścieżka awansu też nie jest określona. Generalnie bałagan.

xxx

Mozesz opowiedziec cos wiecej? Bardzo chetnie sie dowiem. Albo tutaj albo na e-mail: emkazet0104@gmail.com

pocałujcie mnie w 4 litery!

Ten kto tam pracował wie, jakie są tam rotacje. Pracownika można wywalić z dnia na dzień, z godziny na godzinę, bo umowa jest śmieciowa, a w zasadzie jej nie ma, bo jest podpisywana dopiero jak się z pracy odchodzi. Szefostwo nie ogarnia co się dzieje, ciężko jest się czegoś od nich dowiedzieć. Obiecane gruszki na wierzbie, kłamią Ci w żywe oczy, że Cię ubezpieczają, po czym się okazuje, że jednak nie. Dla nich nie ma ludzi niezastąpionych, nawet jak swoją pracę wykonujesz super, to Cię nie doceniają. Firma dobra na start, ale po miesiącu czy dwóch ciągłe dzwonienie do ludzi i zapraszanie ich na konferencje lub próba sprzedaży konferencji może się znudzić i po prostu wkurzać. Przestrzegam przed tą firmą (teraz pod nazwą POLSKI INSTYTUT ROZWOJU BIZNESU)!!

anka90
@pocałujcie mnie w 4 litery!

hejj, napiszesz mi cis wiecej o tej firmie?? azdudz90@gmail.com

anka90
@anka90

hej, nie wiem co mam robic,, czy isc tam. napiszesz mi cos wiecej azdudz90@gmail.com

Zostaw merytoryczną opinię o MultiExpo - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MultiExpo?

Kandydaci do pracy w MultiExpo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MultiExpo
1.6/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Blokowa 32
    03-641 Warszawa