Opinie o Awena Sp.j. Janiszewski Lewonowska w Komorów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Awena Sp.j. Janiszewski Lewonowska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Awena Sp.j. Janiszewski Lewonowska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Awena Sp.j. Janiszewski Lewonowska w Komorów

Agata l

Super tyle można powiedzieć ???????????? nic dodać nic ująć

wakacyjna
@Agata l

Jak mam spokojnie odpocząć na urlopie, kiedy nikt mnie nie informuje o niczym co się dzieje w biurze?

Szymon
@Agata l

Pracujesz obecnie w firmie Awena Sp.j. Janiszewski Lewonowska? Mogłabyś podać nieco więcej szczegółów związanych z pracą w tym miejscu? W firmie często dochodzi do zmian w strukturach pracowników, czy raczej pracodawca rzadko poszukuje nowych osób? Proszę, abyś napisała, co wiesz na ten temat.

kierownik_esmeralda

Świetni ludzie. Polecam :)

Kkagata

Dobra firma , wypłacalna . Świetni życzliwi ludzie . Serdecznie polecam ;)

Dawid W.

Fajna firma. Miła atmosfera, naprawdę świetni ludzie. Poza tym pieniądze się zgadzają. Czego chcieć więcej.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Awena Sp.j. Janiszewski Lewonowska? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Operator Maszyn Produkcyjnych (m/k)
Komorów
Imar Service Group Sp. z o.o.
logo firmy Spedytor Międzynarodowy
HR Bank sp z o.o.
miejscowy

Praca git dobra atmosfera a jedzonko palce lizać.. Czy imiona na pudełkach coś znaczą?? :D

akceptuje

Oj rutyny to tu nie ma, jak na karuzeli.

rozczarowana

Mogli by nie zamawiać tyle tego żarcia, wyglądam jakbym w domu nie miała co jeść?

optimistic

Nie trzeba chodzić na karaoke, bo to mam w pracy :D

jogobella
@optimistic

Przychodząc do pracy czujesz się jakbyś wchodził do zoo. Tam ktoś coś gada z drugiej strony krzyczy muzyka bębni. Także jeśli masz problem ze słuchem może wytrzymasz???? Ciszy to tu nie znajdziecie!

awenka

W tej pracy się tyle dzieje, jak wracasz z urlopu nie wiesz od czego zacząć – od pracy czy od plotek.

worker

Chciałam się zerwać wcześniej z pracy to dostałam dzień wolnego, NIE O TO PROSIŁAM

pozytywnie zakręcona

Zaraz wigilia pracownicza, sylwester obym nie miała kaca jak ostatnio.. Zachciało się integracji, a co z moją wątrobą?!

myśląca

Postawili taką fajną lodówkę, to od razu przytyłam 5kg.. żal

zgadza się
@myśląca

I po co komu taka wielka kuchnia, naprzychodzi tyle tych osób to w spokoju zjeść nie można, człowiek by chciał pobyć sam i nie może.

:')

Trochę cicho ta muzyka gra, nie ma jak potańczyć :/

krasnal

Chciałam 2 dni urlopu, szef dał mi 7, jak żyć?

MASAKRA!!!!

Prosseco na imprezie firmowej było... BEZ LODU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zniesmaczona
@MASAKRA!!!!

To prosseco bez lodu to jeszcze przeżyję, ale żeby kawa była z ekspresu? Czajnik by kupili..

SWÓJ

Tyle ile się tu nauczyłem nie nauczyłbym się nigdzie indziej! Projakty ciekawe, na pewno bardzo angażujący, a każdy sukces zawodowy odbierałem jako mój sukces osobisty! Jest satysfakcja, nie powiem.

anatol
@SWÓJ

A jak sie pieknie Pan nauczył polskiego! brawo!

Kawka z mleczkiem

To nie jest praca dla wszystkich. Trzeba być specyficznym/mieć trochę charakteru żeby się tu odnaleźć. Czasem kawiarnia, czasem sprint. Kasa na czas

Krzyki
@Kawka z mleczkiem

To nie jest praca dla wszystkich. Trzeba się szanować.

mikołajka
@Krzyki

Ja szanuję każdego i ludzie się odwdzięczają tym samym :) lubię tą pracę!

Odmiana
@mikołajka

Tę pracę. Taki poziom.

Szymon
@mikołajka

Możesz coś więcej napisać na temat tego miejsca pracy? Zastanawia mnie, czy jest to praca dla osób, które poszukują stałego i stabilnego zatrudnienia? Znasz przypadki, że pracodawca bez wcześniejszych zapowiedzi zwalniał pracowników, którzy tam pracują? Takie sytuacje miały miejsce? Zachęcam Cię do aktywnej dyskusji na temat tego pracodawcy.

mikołajka

Biuro faktycznie robi wrażenie, jest urządzone z dobrym smakiem. A co do reszty to się nie zgodzę ;)

Tolerancja

A ja to słyszałam, że tam biją czarnych

Pała
@Tolerancja

O! Ito to jest argument. Ślę CV!

Kwestia podejścia...

Hmmm... A może się rozwijają? Może zatrudnieni z poprzednich ogłoszeń mają pracę na stałe, ale potrzeba więcej rąk do pracy......? Nieee, to głupi pomysł... :))))) Na pewno ogłoszenia o pracę znaczą coś złego... ! :)

Zostaw merytoryczną opinię o Awena Sp.j. Janiszewski Lewonowska - Komorów

• Jak się pracuje w Awena Sp.j. Janiszewski Lewonowska?

Zobacz opinie na temat firmy Awena Sp.j. Janiszewski Lewonowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Awena Sp.j. Janiszewski Lewonowska?

Awena Sp.j. Janiszewski Lewonowska