Opinie o Awena Sp.j. Janiszewski Lewonowska w Komorów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Awena Sp.j. Janiszewski Lewonowska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Awena Sp.j. Janiszewski Lewonowska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Awena Sp.j. Janiszewski Lewonowska w Komorów

Ra_v

Yo... Ra_v,  jestem pracownikiem od niespełna czterech lat, i w przeciwieństwie do wypowiadających się na forum osób, nie mam problemu z tożsamością. Z zażenowaniem czytam skrajnie emocjonalne posty podszyte frustracją związaną z niepowodzeniem jak mniemam. W “branży” z efektami robię 19 lat, nie licząc czasu który poświęciłem na naukę, która pozwoliła by mi pracować w tym zawodzie. Mam to szczęście, że idę drogą którą wybrałem sam i liczę się z tym że nie będzie łatwo. Pracowałem z wieloma osobami, przestałem liczyć projekty, i pozytywnych jak i negatywnych jednostek-sytuacji, to przychodzi z czasem. Jak to w "Życiu” DOBRE i złe chwile…ludziki. O dziwo nie jest to “stajnia Augiasza” i brew opinii - UWAGA!!! WAZELINA - zachowawczy żart :) Pracodawca okazuje się być Człowiekiem: A tak na poważnie, życiowo jak pewnie każdy wcześniej czy później spotka się z komplikacjami - Pracodawca wyrozumiały po maksie!!!. Kobiety z dziećmi i problem z opieką - (Laska, piszesz tematy… eeeh weź się ogarnij!!! Ziomki z pracy na wagę złota!!! - Jesteś wart swoich zalet? przyjdź, przekonasz się sam :0. Takie jest moje zdanie. Generalnie taka forma wypowiedzi na forum to MEGA lipa!!! (masz jaja powiedz co cię gryzie, jak nie są to przypadkiem pasożyty :) Zacznij od siebie, rozmawiaj z ludźmi, zachowaj równowagę w ocenie ŚWIATA - podobno jesteś jego obywatelem :) POKÓJ _ CZŁOWIEKU - uśmiechnij się i ŻYJ!!!

Iconic

Fajni klienci, fajne tematy, fajne biuro, fajni ludzie, fajna lokalizacja blisko metra. W niektórych miejscach nie ma zasięgu telefonicznego dzięki czemu można uniknąć natarczywych telemarketerów;)!

DJ

Fajnie, ale jednak tym, którzy naprawdę pracują, muzyka jednak przeszkadza. Gust muzyczny nie jest tu bez znaczenia, ale awena faktycznie zebrała ekipę z przedmiescia.

? ;))
@DJ

Staryyyyyy! Co Ty gadasz...??? ;))

Misiulek

Tak, nabijamy sie, bo jak mozemy zareagowac na bylych (zwolnionych lub sfrustrowanych odejsciem) pracownikow? Takie mamy podejscie do zycia. Nie wpasowalas/les sie...:)))(usunięte przez administratora)

Ojciec Wirgilusz

Nie byłeś, nie widziałeś ale... napisałeś. "Jak Cię widzą tak Cię piszą", a może "Jak nie widzą to obsmarują". A dziewczynie daj trochę wolności może najdzie tam kogoś CIEKAWSZEGO. Powodzenia :)

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Awena Sp.j. Janiszewski Lewonowska? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Operator Maszyn Produkcyjnych (m/k)
Komorów
Imar Service Group Sp. z o.o.
logo firmy Spedytor Międzynarodowy
HR Bank sp z o.o.
A ja..

A ja lubie Awenke:)

Dlatego nienawidze hejtu w necie... sama kupowalam... i teraz jest mi bardzo przykro.....

Nie

Pracowalam w firmie o podobnej nazwie. No nie polecam...

Nie,nie,nie;)
@Nie

;)))))

Pedant...

Ja tam nie wiem, ale bez butów w robocie chodzom.... Na ogródek pod parasol tak chodzom i potem znowu wchodzom...

Konrad

Idealnych firm nie ma to fakt. Z pracownikami niestety jest to samo!!

Iwona

@Odradzam Dziękujemy za Twoją wyczerpującą opinię. Czy na pewno jednak nie można się doszukać żadnych pozytywów w pracy w Awena Sp.j. Janiszewski Lewonowska? Może firma gwarantuje rozwój, możliwość awansów? Istnieją może jakieś benefity pozapłacowe, czyli wszystkie korzyści dla pracowników oprócz wynagrodzenia?

zdziwiona

Jeśli ktoś zdecyduje się u nich pracować, nich najpierw podpisze z nimi umowę, a dopiero później złoży wypowiedzenie w swoim obecnym miejscu pracy. W przeciwnym razie może się bardzo zdziwić.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Awena Sp.j. Janiszewski Lewonowska - Komorów

• Jak się pracuje w Awena Sp.j. Janiszewski Lewonowska?

Zobacz opinie na temat firmy Awena Sp.j. Janiszewski Lewonowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Awena Sp.j. Janiszewski Lewonowska?

Awena Sp.j. Janiszewski Lewonowska