Opinie o Awena Sp.j. Janiszewski Lewonowska w Komorów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Awena Sp.j. Janiszewski Lewonowska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Awena Sp.j. Janiszewski Lewonowska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Awena Sp.j. Janiszewski Lewonowska w Komorów

sylwiacz

Przyjazna atmosfera w pracy, wypłaty na czas, duże możliwości rozwoju to główne zalety tego pracodawcy. Polecam

team zakrętek

Lubię tych ludzi, zakręceni jak zakrętki ????

ok

Dziś miałam spotkanie z klientem, nażarłam się na koszt firmy ???? yeahh

Robert

Firma OK, warunki pracy ,zarobki też OK więc spoko.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Awena Sp.j. Janiszewski Lewonowska? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Operator Maszyn Produkcyjnych (m/k)
Komorów
Imar Service Group Sp. z o.o.
logo firmy Spedytor Międzynarodowy
HR Bank sp z o.o.
Kama Kama

Rewelacyjna firma ;) Pracowników traktuje jak członków rodziny. Zapewnia warunki do rozwoju osobistego i zawodowego. Wypłaty również zawsze na czas .

Julka

Wypłata zawsze na czas, sympatyczni ludzie, możliwość rozwoju - praca do której byłam na początku nie do końca przekonana okazała się jedną z fajniejszych! :)

Asienka Asienka

Polecam super firma

AgaH1989

Fantastyczna firma, wypłacalna.Praca tam to przyjemność

Urszula

Super firma, ludzie bardzo życzliwi, wypłąty na czas jak w zegarku. Sprawnie się współpracuje. Serdecznie polecam.

tuusiaax

Firma pierwsza klasa, wspaniali ludzie, wypłaty na czas

marros

Firma ok polecam.

Norbi

Firma na dobrym poziomie. Dla wyrazistych ludzi. Jak najbardziej wypłacalna :) Polecam

jan

Super firma, ludzie bardzo życzliwi, wypłąty na czas jak w zegarku nic tylko pracować z taką firmą

Maartynaa19w

Super firma! Polecam

garo

Najlepsza ekipa ever. W pracy czuję się jak w domu, nikt się niczego nie krępuje nawet w skarpetkach po biurach możesz śmigać i nikt się nie skrzywi.

zapracowananana
@garo

Też uwielbiam tą ekipę!

arki835

Super ludzie, firma bardzo OK, wypłacalna. Polecam.

Aśka
@arki835

Ja również polecam. Wszystko perfekcyjnie!

bagieta

Fajna ta agencja, taka nie za cicha ????

zgadzam się
@bagieta

Firma dla ludzi z charakterkiem, a więc się odnalazłam. Czasem się poplotkuje czasem popracuje… :)

Asia94

Pozytywni ludzie , wesoła atmosfera . Nie było problemu by wziasc parę dni wolnego. Wypłata w terminie . Polecam :)

Nataniel

Bardzo dobra firma, polecam

justyna mk
@Nataniel

firma godna uwagi. dba o swoich pracowników , wypłaty są na czas;) jestem zadowolona;)

Albert

Firma wypłacalna przyjazna atmosfera polecam warto fajni ludzie

Zostaw merytoryczną opinię o Awena Sp.j. Janiszewski Lewonowska - Komorów

• Jak się pracuje w Awena Sp.j. Janiszewski Lewonowska?

Zobacz opinie na temat firmy Awena Sp.j. Janiszewski Lewonowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Awena Sp.j. Janiszewski Lewonowska?

Awena Sp.j. Janiszewski Lewonowska