Opinie o Awena Sp.j. Janiszewski Lewonowska w Komorów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Awena Sp.j. Janiszewski Lewonowska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Awena Sp.j. Janiszewski Lewonowska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Awena Sp.j. Janiszewski Lewonowska w Komorów

Ganciara

Wszystko super. Polecam.

Cannellex

Jak najbardziej polecam współpracę z tą firmą. Praca w miłej atmosferze. Z wyplatami również nigdy nie było problemu.

Milka788

Bardzo rzetelna firma. Wszystko jak w zegarku

Tikus123

Super firma

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Awena Sp.j. Janiszewski Lewonowska? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Operator Maszyn Produkcyjnych (m/k)
Komorów
Imar Service Group Sp. z o.o.
logo firmy Spedytor Międzynarodowy
HR Bank sp z o.o.
Daria898

super firma. fajni ludzie.

nu siaaa

jestem zadowolona!

patrząc ile ta firma ma dobrych opinii od pracowników to chyba macie zespół 50 osób ?? śmiech na sali..

Agata S

Terminowe wypłaty, zgrany zespół- polecam te firmę

Janwiktor1907wiktor

Super atmosfera wypłata na czas co więcej można chcieć gorąco polecam

Robert

Super ludzie, firma bardzo OK, wypłacalna. Polecam.

Maartynaa19w

Super zgrany zespół i super atmosfera!;)

Monika7373

Pracuje w firmie od pól roku. Jestem bardzo zadowolona zarówno z warunków pracy jak i z panującej atmosfery. Polecam.

Szymon
@Monika7373

Na jakim stanowisku pracujesz w firmie Awena Sp.j. Janiszewski Lewonowska? Mogłabyś napisać, jak to się stało, że dostałaś się akurat do tej firmy? Odpowiedziałaś na dodane przez pracodawcę ogłoszenie, czy może zostałaś polecona przez znajomego, który już tam pracował? Proszę o informację, jak to wyglądało.

Marek662

Firma wypłacalna, godna polecenia.

ElizaIksa

Nie moja dziedzina ale od znajomych wiem że godna polecenia praca.Atmosfera i zespół super zgrany i pomocny.Jest czas na wszystko.Moge więc polecić.

asssddddw
@ElizaIksa

ZESPÓŁ - serio? Idealna referencja.

Użytkownik

Praca mnie (nie) boli :))

ewagrz77

Firma godna polecenia, świetni ludzie, pieniądze zawsze na czas. Polecam

MihalG

Fajna firma o dużym potencjale.. Miła atmosfera, naprawdę świetni ludzie. Poza tym pieniądze się zgadzają i są wypłacane zawsze na czas.. Czego chcieć więcej.

Klodka

Bardzo dobrze mi się tu pracowało, będę tęsknić :)

Martyna1606

Fajna firma. Miła atmosfera, naprawdę świetni ludzie,wynagrodzenie na czas. Polecam !

Uśmiechnięta 25

Firma godna polecenia .

Zostaw merytoryczną opinię o Awena Sp.j. Janiszewski Lewonowska - Komorów

• Jak się pracuje w Awena Sp.j. Janiszewski Lewonowska?

Zobacz opinie na temat firmy Awena Sp.j. Janiszewski Lewonowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Awena Sp.j. Janiszewski Lewonowska?

Awena Sp.j. Janiszewski Lewonowska