INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o.

Opinie o INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o.

nick

Z kodeksem etycznym niech zapozna sie zastepca w laboratorium !!! A co do urlopow i przerywanych urlopow -Jeżeli chce pani cos zrobic to sie to robi a nie pisze o inspekcjach na forum. Troche doroslosci szanowna pani.

hihoszki

Pani Kowalczyk mamy przecież kodeks pracowniczy :-) Odnośnie urlopów to szkoda gadać zarówno w lewo jak i w prawo.

żona

Co znów Kowalczyk ma problem z urlopem planowanym? To ja już powiadamiam inspekcję pracy, że od 15 lat mąż ma problem z wykorzystaniem urlopu wypoczynkowego, a jak już dostanie kilka dni, to każdy urlop ma przerwany albo odwołany. To jest terror psychiczny, naruszenie praw pracowniczych

produkcja

Na produkcji nie jest źle. Nie ma co narzekać.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Elektroautomatyk? Podziel się swoimi wrażeniami!
arczi

Panowie jak zarobki na produkcji? mam rozmowe za tydz

robot

I tak nic się nie zmieni. Ludzie przychodzą na chwilę zobaczą co jest grane i odchodzą. Nie docenia sie "starych" pracowników, którzy maja doświadczenie i wiedzę.

robot

prawda

Dawid ok jest, jako kierownik się sprawdzi ale czy mu dadzą? pewnie nie bo dyrektor coś wymyśli tzn ten Pan od sprzątania. Chorobowe porażka 1 dzień Cię nie ma i premia na świeta czy coś przepada co jest chore bo pracujesz cały rok, jedno chorobowe i koniec gdzieś to mają, premie zabrana. Laboratorium porażka to bez komentarza tylko utrudniają i czas zabierają bo na jednej warstwie rysa poprzeczna ;/ żal. PREZESIE POCZYTAJ TO, ZEJDZ Z LUDZMI POGADAJ

stary

Przylaczam SIE do ostatniej opinie.Prezes wie to co mu powiedzą ludzie mający z nim kontakt. Nie rozmawia z pracownikami bo za glupi są dla niego to potem wie to co mu opowiadają kierownicy. I to co sie mówi a to co sie dzieje to dwie rozne rzeczy. Co do konfekcji to prawda brygadzista ma po dwoch zastepcow a nie ma ludzi do roboty dyrektor od sprzątania to najbardziej wyrzucone pieniądze w bloto. Zero wkładu w żadnej segment. Kolejny dobry wybór prezesa. Z laboratorium brak komentarza. Kietowniczka pani M brak kompetencji(zastepca z brakiem wiedzy i doświadczenia nie pomoze )Nigdy nie ma czasu na szkolenia, na egzaminy. O wszystko trzeba prosic kilkanaście razy.To prawda ze egzaminuje z rzeczy o których nikogo nie informuje. Panie prezesie czy orlenowscy specjaliści są az tak potrzebni w naszym biurze??? Bardziej potrzebni są specjaliści z branży!!!!! na hali rowniez . Co do dyrektora produkcji to nikt nie jest alfa i omega zeby wiedzieć wszystko moze i nie zawsze idzie wszystko pomyślnie ale nie widze nikogo kto bylby w stanie go zastąpić. Jakby nie bylo daje z siebie wiele.

fakty

Wydaje się ze pod staolem nie ma, raczej wszystko legalnie i ok. a czy zabieraja premie czy nie to juz inny temat. Poprostu musza komus zabrac zeby komus dać. Jak się zatrudnia ludzi z PKN to trzeba im placic pkn-owskie stawki a na to nabrac trzeba jakos?? Teraz kolej na kierownika kierowników, dyrektora dyrektorów, prezesa prezesów zastepce zastepcow itp bo juz nazw stanowisk brakuje w biurowcu.

adamus
@fakty

True story true 100 %

oper
@fakty

ważna firma bo w każdej brygadzie brygadzista ma 3 zastępców

dj

pod stołem to nasze premie pewnie biorą co nam je zabierają z byle powodu

wafelek
@dj

ale wy macie problemy, kuźwa wszystko tak pięknie wiecie, co jak i komu ?? Co, żal, że można sobie tylko poujadać na forum. To się weźcie do roboty - świetlana przyszłość przed Wami - wypasione fury, kasa pod stołem, bankiety, ośmiorniczki itp ...

pytający

obiektywny, a skąd ty wiesz, że nic nie ma pod stołem, jak ty przy tym stole nie siedzisz?

amadeus

od 1 (ndst) do 10 (bdb) konfekcja Atmosfera w brygadach między pracownikami 8 Poszanowanie pracowników przez górę - tj kierownik, dyrektor 1! Socjale - 10 zero ściemy wszystko legalnie, nic pod stołem no i zaczynają się znajomości czyt. laboratorium pani Martyny..

dNO

Dno i wodorosty panie i panowie to co sie dzieje ostatnio to masakra, ten gosc dyrektor nowy to pomylka przez tego goscia ludzi za smieci juz maja, kierownicy zwlaszcza konfekcji posluszne jak pieski tylko mordy drze na pokaz przy dyrektorach i nic nie da mu sie qytlumaczyc bo i tak wina Nasza zawsze. Ogarnij sie gosciu i wreszczie postaw troche temu pseudo dyrektorowi sam pracowlaes na konfekcji wiec wiesz jak to jest do cholery,I troche kultury gosciu.A no i wspolczucie dla operatorow metali.

koleść
@dNO

a skąd ten nowy dyrek się u was wziął i gdzie pracował wcześniej ?? a co z handlem, podobno też jakieś roszady ?

kolo

a palarnia jest już czy nie?

kolo

obiektywny a ile ty pracujesz we flexpolu żeby wspominac dawne czasy

pomocnik

Co racja to racja dyrektor od sprzatania, zostaw robote bo trzeba zamiatac to wazniejsze

oper

szkolenia są. Jeśli zaczynasz pracę o 14:00 to szkolenie jest od 13:56 do 14:01 a teraz do pracy bo maszyny stoją. Szkolenie polega na krótkim opowiedzeniu co wymaga nowy dyrektor. Ja się zastanawiam jak ta firma istniała 20 lat bez Pana Dyrektora. Każda innowacja Pana Dyrektora wiąże się z ogromną stratą czasu i pieniędzy. Ale Panie Prezesie o tym dowie się Pan niedługo po sprawdzeniu co ten Dyrektor wyrabia. Nie zna się na folii i specyfice pracy, a mądrzejszy jest od tych co pracują tam po 20 lat. Powodzenia.

lizus

Pozdrawiam Pana Kierownika Dejva

@lizus

haha dobre

nik

Nawiązując do wypowiedzi Obiektywnego rowniez zgadzam sie co do kwestii laboratorium. Kierowniczka niestety ale sobie nie radzi zupełnie. Moze pora na zmiany. Co do reszty tabolatorium rowniez sie zgadzam ze trzeba zrobic porządek. Popieram obiektywnego ze wypłaty są na czas bez zaleglosci. Co do traktowania pracowników m.in przez prezesa, niektórych brygadzistow czy nowego dyrektora,moge tylko powiedzieć ze trzeba duzo pracy włożyć w odbudowanie relacji które popsuto przez lata. Panie prezesie to ze nie rozmawiasz bezpośrednio z każdym to nie znaczy ze nie wiemy co myślisz albo co mowisz o pracownikach. Ogólny apel do ludzi zarządzających ludźmi- stanowisko zobowiązuje do kultury smutno gdy podwładny ma jej wiecej od przełożonego. Co do wynagrodzeń to jest różnie moze i są nieco lepsze niż kilka lat wstecz ale to wynika nie z dobroci firmy ale z ogromnej rotacji jaka jest w firmie. Nikt nie chciał pracowac to musieli podnieść stawkę. Co do konfekcji obiektywny tez ma racje lepszy ten kierownik niż pierwszy .W firmie ogolnie brak szkoleń wyjazdów itp pracowników trzeba szkolic a potem wymagać. Szkolenie dla biura czy handlu nie jest tak potrzebne jak ludziom którzy odpowiadają za procesy na hali. A to handlowcy maja wiecej wyjazdów szkoleniowych niż operatzorzy.

Zostaw merytoryczną opinię o INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o. - Płock

• Jak się pracuje w INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o.?

INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o.