INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o.

Opinie o INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o.

AG

MR- prawda jest zgoła inna niż piszesz a raczej ten Twój komentarz jest napisany przez Panią Kierownik lub kogoś innego z biura( od początku pracuje bardzo mało osób m.in Pani Ewa...). Niepisana zasada ze w exporcie trzeba czekać aż pani kierownik pójdzie to wtedy można również wyjść - to największe swinstwo. Sama mialam przyjemnisc rozmowy z ludzmi i juz szykuja sie odejscia. Mysliscie ze ktos wartosciowy bedzie chcial przyjsc? Praca po godzinach? Norma. Niezadowolenie i frustracja? Norma. Jeśli ktoś to czyta z właścicieli to polecam zwolnić panią kierownik. Pracownicy są dobrzy ale nie mają wsparcia. Tam potrzebny jest menadżer z doświadczeniem. Umiejętność dyrygowania to podstawa. Wdrażanie nowych osób? Tego brakuje i są pozostawieni sami sobie. Starsi owszem mają premie ale taki kosztem ze ciągle rozglądają się za inną praca. I jeszcze jedno. Export by działał wydajniej gdyby nie przepisy która kreuje pani kierownik. Potrzebna jest nowa osoba która ma nowe spojrzenie na prace działu . Niestety pani kierownik pracuje od początku i niczego się nie nauczy a zszargana opinia o flexpolu w Płocku i okolicach to poczęsci jej wina. Prezesie! Czas na pobudke. Jak odchodzi jedna osoba to może być jej wina. Ale jak ciągle odchodza to niby czyja? Ich czy kierownictwa? Prosze wziąć to pod uwagę

mr

ci którzy piszą opinie w stylu do d... nie warto itp. najprawdopodobniej byli za słabi do tej pracy . Jest kilka minusów jak wszędzie ale ideałów nigdzie nie ma . Pracuje w tej firmie od początku widzę jak się zmienia źle nie jest . Masz chęć do pracy zapraszamy.

MTI

Byłem rozmawiałem a czy zadzwonią tego nie wiem .Było nas łącznie pięciu .A jutro mają kolejne osoby .

frend

hejka.. ten export to jakaś pomyłka! ludzie są naprawdę fajni bo znam kilku i pracować chcą ale do wc boją się wyjść... podobno w firmie jest komisja etyki wiec może warto aby ktoś zgłosil do tej komisji co się dzieje w tym dziale. pewnie ludzie się boja konsekwencji bo kto im uwierzy. sam bym się bał! kilku expo rozważa podobno odejście ciekawe niedługo to nikt tam nie zostanie i nie będzie wogle chętnych do pracy w tym dziale

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Elektroautomatyk? Podziel się swoimi wrażeniami!
tiki

na konfekcji nie jest łatwo i praca na trzy zmiany ale płacą co miesiąc na czas, jak się czegoś nauczysz to masz szansę na podwyżkę, a jak jesteś sumienny i nie bumelujesz to i premie za frekwencję dostaniesz; jasne że się zastanów ale weź pod uwagę że gdzie indziej wclae nie jest lżej a umowę śmieciową ci dadzą i kasy możesz nie zobaczyć. mój kumpel tam pracuje i mówi że ma czasem dość ale firma pewna i ostatnio nawet były jakieś podwyżki. warto przynajmniej pogadać.

bonio

Zobaczą ogólnie co sobą reprezentujesz i twoje chęci. A kasa 2200 brutto i praca na 3 zmiany w każde święta całym rokiem a od czerwca do września na hali 40 stopni ciepła zastanów sie

Mati

Witam wczoraj dzwoniła Pani do mnie i zaprosiła mnie na rozmowę kwalifikacyjną na godzinę 10 w środę na stanowisko OPERATOR.Z racji że mam kompletny brak doświadczenia na tym stanowisku nie wiem czego się spodziewać ? Mógł by ktoś przybliżyć jak będzie wyglądała rozmowa ? Dodam że Pani podczas rozmowy zapytała mnie jakie wynagrodzenie mnie interesuje i czy nie przeszkadza mi czterobrygadowy system pracy .

aha

Konfekcja - nie warto, nie polecam

bonio

Zależy na jakie stanowisko. Jeżeli na operatora to bd liczyło się doświadczenie i trzeba przekonać do siebie osobowością itp. Płaca średnio tam czy masz wykształcenie czy nie to płaca tak samo wszyscy do jednego wora poza pupilami oczywiscie

Piter

Witam mam w środę rozmowę kwalifikacyjną na pracownik produkcji .Czego mogę się podziewać ? Jak rozmowa będzie wyglądała ?

camcio
@Piter

ja tez mam rozmowe w srode na 10 ale nie wiem czy warto isc placa 1500 netto

Piter

nick

Do expo odradzam każdemu. Atmosfera fatalna osoba która rządzi nie do wytrzymania. Poniewiera ludzi, uważa za glupkow i tyle. Zero wsparcia z jej strony. Nie zna się na niczym a trzymana na tym stanowisku za poniewieranie ludzi itp. Ogłoszenia do expo pojawiają się ciągle bo ludzie nie mogą wstrzymać tam psychicznie. W tej firmie już tak jest ze nie zrobią porządku z kierownikami bo ci zawsze się obmyja. Maja kontakt z prezesem dyrektorami ładnie im gadają i są trzymani na ciepłych stołkach.

observer

A jakie to legendy są na temat biura?

heheszki

Premie jak wszędzie w flexpol,na konfekcji, jak dostajesz to dostajesz co miesiąc, jak nie to się do tego przyzwyczaj, że dostają jedynie pupilki brygadierów i kierownika i tyle w temacie :-0 A biuro w flexpol też obrosło legendą

były ex

Nie polecam. Pracowałem w expo. Zwolnili mnie bo podobno byłem kiepski. Za wolno się uczyłem za mało sprzedawał em no i tak w ogóle wszystko źle robiłem. A to że że strony pani kierownik zero wsparcia i szacunku to norma. Jak szlo mi trochę lepiej to zaraz się znajdował powód żeby mi premii nie wypłacić. Takie szmaciarstwo. A i żeby było jasne. W obecnej firmie to jestem drugim najlepszym handlowcem doceniają mnie i dostaję premie bo na nie zapracowani. Nie sądzę żeby się coś zmieniło dopóki nie zmieni się kierowniczka!

sales

to szkoda! miałem nadzieję, że może się dostanę. firma wydaje się ciekawa i działa w rozwojowej branży. poczytałem trochę. a to jakiś dyrektor albo prezes nie może z tym czegoś zrobić? skoro problem jest w jednej osobie to warto zmienić ta osobę zamiast ciagle rekrutować.

sales

a dlaczego jest rotacja? takie wysokie standardy że trudno podołać? czy kasa mała i ludzie odchodzą... kurcze napisz coś więcej bo jeśli się zdecyzuję to czeka mnie przeprowadzka i wolałbym nie zostać na wygnaniu i bez roboty!

maria janina
@sales

Główną przyczyną jest zapewne osoba, której kierowanie tym biurem powierzono. Nie każdy jest w stanie z nią wytrzymać i pracować. Zresztą ogłoszenie do pracy w eksporcie pojawia się dość często, co tydzień praktycznie - chyba powinno to dawać do myślenia, co nie?

maria janina

Atmosfera fatalna, w tym biurze jest bardzo duża rotacja pracowników. Były przypadki odejścia pracowników po jednym bądź kilku dniach pracy. Jednym słowem NIE WARTO. NIE

sales

hejka, widziałem ogłoszenia do exportu, czy ktoś może wie ile można zarobić, jakie benefity i atmosfera? wolalbym trafić lepiej niż teraz... kasa pod stołem, siedzenie tylnią częscia na miejscu i robienie za innych... może ktoś coś wie czy warto???

velo

Jest wielu nowych ludzi bo firma sie rozwija i nikt na nich nie narzeka . wiec skoro z nowych osób tylko z jedna jest problem tzn ze wina nie leży po stronie zastalych pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o. - Płock

• Jak się pracuje w INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o.?

INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o.