INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o.

Opinie o INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o.

strażak

iskry chyba tu nie lubią bo wywołuje pożar

oper

W firmie same zakazy i szukanie kogos aby tylko ukarać. A tu zima przyszła i firma ma gdzieś kodeks pracy i ludzie pracuja na hali w temp 10-12 stopni - a polar to nie wszystko. Ważne: W pomieszczeniach pracy należy zapewnić temperaturę nie niższą niż 14°C (287 K), chyba że względy technologiczne na to nie pozwalają. W pomieszczeniach pracy, w których jest wykonywana lekka praca fizyczna i w pomieszczeniach biurowych temperatura nie może być niższa niż 18°C (291 K). Jak jest sami wiecie?

Wiola

Czy tu są panowie chętni na lodzika?

@Wiola

Sorry ale masz za małe gardlo

Prawdziwy Iskra
@Iskra

Jeśli tu się wypowiadasz to podpisz sie swoim nazwiskiem, a nie moim!!! Iskra

płomień
@Prawdziwy Iskra

Trzeba być skończonym idiotą, żeby się tu własnym nazwiskiem podpisywać.

@płomień

Trzeba być skonczonym tchurzem żeby się podawać za kogoś...

płomień
@.

Ale co ty się mnie czepiasz? Ja się za ciebie nie podałem, tylko wyraziłem własne zdanie. A swoją drogą to dyżur tu pełnisz, że tak szybko odpowiadasz?

PPracownik

Swieta swieta I po swietach a jak u Was pracownicy fizyczni swieta pracujace ;-) jutro przyjde do pracy do dzialu handlowego pogadamy o swietach wypijemy kawy zjemy ciasto I do domu. Firma w tym roku sie popisala z premia na swieta 2650 na reke premii plus bilety do kina brawo

Passion
@PPracownik

2650 - rzadko gdzie takie premie dają; to musi być naprawdę super firma :)

@PPracownik

nie pij więcej. bo cię na alkomat wezmą

Fizyczny
@PPracownik

Wcale nie sklamales. Przyjdziesz wypijesz kawe twoj referent zrobi wszystko za ciebie a ty raczysz tylko czekac na telefon od klienta bo sam nie potrafisz pozyskac zadnego nowego. Samochody sluzbowe wrastaja w ziemie bo tylko w tej firmie omylkowo nazwano konsultantow telefonicznych handlowcami. Ale w tym roku wasza praca bedzie miec wplyw na prace fizycznych :D ktorzy to kawki nie pija.

konkurencja
@Passion

u nas w konkurencji to na produkcji 2tys operatorzy, 3-4 tys . mistrzowie a handel do 8 tys premii

Nie bój nic
@konkurencja

A co to za jakieś głodowe premie? Ty się chwalisz czy żalisz?

konkurencja
@Nie bój nic

ja informuję...u nas jakoś ludzie chcą pracować a tu ciągłe narzekania... oceń sam czy wysokie czy niskie

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Elektroautomatyk? Podziel się swoimi wrażeniami!
pyszne?

Ta firma to porażka organizacyjna. Dzisiejsze otwarcie części wyremontowanej jadalni obsiadli jakieś biurowe postacie, które żarły ciasto na potęgę. Dla roboli z hali nie starczyło miejsca. Nawet nie pozwolili robolom zejść te 30 minut wcześniej by uczcic ten remont. Jak zwykle porażka. Smacznego!

Ha ha ha
@pyszne?

Jak widziałeś, że się zbierają, to trzeba było szybko skrzyknąć ekipę, wejść i zbiorowo im nasrać.

szkoda gadac
@pyszne?

Zgadza sie a ja pier...... to otwarcie.Ale faktycznie samo biuro elita reszta szarakow na korytarzu.A przecierz w tym molochu maja sale konferencyjna to biura tam a szarak na nowej jadalni.

dober

dostaliście w tym roku nowe telefony służbowe czy kasy zabrakło?

uuuu

przynajmniej u konkurencji jest równie ciekawie: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,484850

pogromca głupoty

W służbach utrzymania ruchu przydałaby się podwyżka zwłaszcza tym od których nowy pan kierownik oczekuje, że będą pracować za niego. Sam przydzielił sobie dyżur za który bierze kasę, a wydzwania do innych, żeby robili za niego. Jelenia to poszukaj pan sobie w lesie.

Ha ha ha

Nie martw się tak pracą, bo i tak ci (usunięte przez administratora) płacą

xyz

No to lawina zaczela schodzic.

Teraz w firmie wszystcy mówią tylko o jednym ODCHODZI PANI EWA. Pracuje w firmie od zawsze, wiele ludzi jej nie lubiło, wielu pracowników z eksportu przez nią odchodziło z pracy, ale jest ostatnią osobą z kadry która ma o czymś jeszcze pojęcie i na pewno jest specjalistą od handlu. Podobno to wina tego kurdupla. Teraz dopiero będzie (usunięte przez administratora)

Biurowe
@pracownik

Pani E. To stwarzała wrażenie ze ma pojęcie dzięki staremu prezesowi . jak tylko go zabrakło sama zdaje sobie sprawę ze jej kompetencje:)) wyjdzie na jaw i sama odchodzi. To ze ktoś pracuje kilka lat nie oznacza ze jest wartosciowy aż tak bardzo tym bardziej w tym przypadku. I nie piszecie ze to czyjąś wina.bo z tym sie nie zgodze. Nowy prezes to człowiek na poziomie wreszcie ktoś sensowny w firmie. Z kultura itp. A przypomnijcie sobie jak swego czasu wyglądał export mnóstwo odejść i to bardzo dobrych pracownikow z jednego powodu. Nadal ludzie którzy odeszli w ostatnim czasie to .....wyjdzie to na dobre według mojego skromnego zdania.

nick
@Biurowe

Ewunia odchodzi? Przecież dopiero co awansowała!?

dik
@pracownik

Pani Ewa nie była we Flexpolu od zawsze, dementuję.

Worker
@dik

Podobno Ewunia wraz z byłym Prezesem pracują u konkurencji i już dzwonią po naszych klientach żeby ich przekabacic i podebrać. To się nazywa lojalność!

tuuuu
@Worker

a wobec kogo mają być teraz lojalni ?

Stary Pracownik

Od Nowego roku brak premii miesiecznych i dodatku nocnego taka dobra zmiana kierownicy znalezli oszczednosci

xyz
@Stary Pracownik

Hm premii szkoda ze nie bd ale dodatek nocny to niektorzy mieli w nosie.Co mi po tym dodatku,w buty sobie wsadza takie padaly slowa i jeszcze gorsze na temat podniesionych stawek nocnych.Bylo 200 brutto zle podniesli do 450 tez zle.

@xyz

W innych firmach jest dodatek stazowy I za prace w systemie 4 brygadiwym ruchu ciaglym.Dodatek Nocny przysluguje kazdemu regulujeTorty na każdą okazje to kodeks pracy.

pstryk
@Stary Pracownik

to kierownicy będą sami zapierniczać w nocy i nie tylko

Kierownicy straszą prokuraturą? To niech nie straszą tylko złożą donos, a sami podłożą się i zostaną ukarani za nękanie, mobbing.

Biurowe

Nikt nie ociepla tu wizerunku tylko pisze prawdę. Poza wiecznie narzekajacymi sa również w tej firmie normalni ludzie racjonalnie oceniajacy warunki. I dobrze ze wstrzymane. Nie umiecie docenić to co jest , chcecie zmian to macie :))))

konf
@Biurowe

przyjdź na halę i się przedstaw żebyśmy wiedzieli kto pisze te durne komentarze wtedy ci ręcznie odpowiem

Zadowolony to kolejna reinkarnacja Pani Mirki :) Członek kazał pisać i ocieplać wizerunek to napisała. Nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością w tej chylącej się ku upadkowi firmie. Po raz kolejny dziewcze robi z siebie ... ŻAL...

@:)

atmosfera się ociepli za kilka miesięcy, gdy znów wróci lato i będzie ponad 40 stopni na hali

Janusz
@oper

Krople potu splywajace z czola wprost na folie spozywcza hehe. Szczegolnie 2 zmiany sa wspaniale lub jak pada deszcz wiaderka na hali hehe

Ile jest na start w firmie? Jakie są warunki pracy? Socjalne? Dzieki za odpowiedz.

Zadowolony
@Nowy

Jest ok. Nie czytaj tych beznadziejnych komentarzy niezadowolonych z życia. Ja tam pracuje na konfekcjii i jestem zadowolony!!! Wypłata nie jest zła ;-) Socjal jest ok. Dużo wolnego. Dołączysz do nas to przekonasz się, ze to co piszą to jedna wielka bzdura...

konf
@Zadowolony

Hahaha pewnie jest super. Roboty że nie wiadomo w co ręce wsadzić. Premie bardzo niskie. Podwyzki wstrzymane. Ogólnie redukcja etatów. Dodatek nocny tylko do końca roku - jest ok więc ZAPRASZAMY!

@Zadowolony

Co masz na mysli piszac socjal ? Bo nie masz pojecia co to jest socjal. Dla takiego chlopca jak ty po gimnazjum mieszkajacym z rodzicami i na ich utrzymaniu jest ok

hm
@Iskra

Absolutnie masz racje mamusia opierze nakarmi w tylek cieplutko za nic nie placi to pasuje.Niech Zadowolony sprobuje utrzymac rodzine.Pewnie Zadowolony jest z grona trzymania palca w ..... i chlapania z ucha

Polak
@Zadowolony

Co wy piszecie, jest ok? Co takiego jest ok, zaraz zabiorą nam dodatek za noce, podwyżki wstrzymane niedługo i socjalu nie dostaniemy, a coraz więcej się wymaga od pracownika. Pracuje kilka lat, widzę i wiem co się dzieje a będzie gorzej. Dlaczego taka firma która zatrudnia 270+pracowników nie ma zwiazków zawodowych?? które by walczyły o pracownika! A nie śmieszna rada pracownicza to jest porażka. Kierownicy mają nas za nic! kłamstwo goni za kłamstwem! ludzie walczmy o swoje a nie każdy siedzi cicho a na forum tylko głupoty wypisujecie. Do tego kierownicy straszą prokuraturą za wpisy na forum co to ma być?. Co się dzieje w tej firmie to przechodzi ludzkie pojęcie. Ludzie niedługo zaczną odchodzić i to młodzi który znają po 6-8 maszyn bo za 2800 brutto to w biedronce można zarobić na 2 zmiany. A tu tylko więcej i więcej obowiązków kierownik konfekcji przestał juz walczyć wykazywać inicjatywę, być za pracownikiem. Kierowniku my pracujemy na Ciebie powinieneś walczyć o nas a depczesz po nas! Zero zebrań zero informacji! ! Aa ten pan " biurowy" Wes Ty się człowieku do pracy a nie w trakcie pracy na forum i głupoty piszesz i się unosisz ze szkole masz człowieku nie jeden z nas ma lepszą szkołę niż Ty ale chociaż nie trzymamy tak jak Ty palca w du..e tym wyżej ogarnij się człowieku... bez komentarza.

@Polak

Dlaczego ta firma nie zatrudnia związków zawodowych skoro pracujesz tyle lat to powinieneś wiedzieć.

operator
@Dragon Ball

Nie kompromituj sie. Związków zawodowych sie nie zatrudnia. To pracownicy sie zrzeszają w związki. Ale jak są tacy inteligentni jak ty, to nic dziwnego że nie ma tu związków.

@operator

Nie to miałem na myśli że nie zatrudnia. Związki były tylko nikt się nie zapisywał. Młodzi pracownicy mają je w d...e. Zanim je rozwiązali to liczyły około 6 osób. To wypasiony wynik jak na 250 osób w zakładzie. To tyle . Jak chcesz to się zrzesz i załuż. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Stary Pracownik

I trafil kamienna kose. Zostak nagrany pewien Pan ktory zwolnil goscia z pracy z dzialu Konfekcja. Cala rozmowa nagrana a teraz sprawa bedzie o mobbing ponizanie pracownika i wyzwiska w Sadzie Pracy na Kilinskiego. Ciekaw jestem rozstrzygniecia. Jak ktos nie ma kultury osobistej to tak niestety jest

hm

A to cos nowego

Heheszki
@Stary Pracownik

A to nasz Kierownik Konfekcji tak ladnie zwalnia??

@Heheszki

A kto ma kulture osobista ?

Do Biurowego

Biurowy Wes.się.do.pracy bo widzę ze w.czasie pracy siedzisz na forum i piszesz głupoty o których nie masz pojęcia zapraszam na konfekcje na 8h zobaczymy czy będziesz taki hop do przodu wykarzez się kozaku...

biurowy
@Do Biurowego

nie muszę pracować na konfekcji bo jestem wykształcony i znam swoje miejsce, a ty pokazujesz co sobą reprezentujesz pisząc z mnóstwem błędów ortograficznych !!!

@biurowy

Wielce wykształcony zdanie zaczyna się wielką literą. Hahaha

Janusz

Za to ze miał własne zdanie.

czemu

A kogo zwolnili i za co??? inicjały?

Zostaw merytoryczną opinię o INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o. - Płock

• Jak się pracuje w INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o.?

INNOVIA FILMS POLAND Sp. z o.o.