Opinie o Wspólny Dom Firma Zarządzająca i Administrująca Nieruchomościami w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Wspólny Dom Firma Zarządzająca i Administrująca Nieruchomościami. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wspólny Dom Firma Zarządzająca i Administrująca Nieruchomościami o rekrutacji.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wspólny Dom Firma Zarządzająca i Administrująca Nieruchomościami w Warszawa

Mieszkaniec Nowy wpis

Firma jest w zmowie z developerem i uniemożliwia jakikolwiek ruch ze strony właścicieli. Nie organizuje zebrań, nie udostępnia dokumentów i nie odpowiada na pytania. Trzyma właścicieli w "niewoli" bo nie ma nas 51% żeby odwołać Wspolny Dom- niestety nie dlatego że ktoś jest przeciwny a dlatego że ludzie nie interesują się swoją inwestycją. W normalnym kraju to byłoby więzienie.

yar3c

Potwierdzam. Omijać z daleka.

anonymous Nowy wpis
@yar3c

czemu omijac?

Robert Nowy wpis
@anonymous

Dołączam się do pytania. Niepokojąca jest taka informacja o tym, aby omijać to miejsce pracy. Zawsze w takich przypadkach rodzi się pytanie dlaczego? Myślę, że na pewno jest jakiś powód, dla którego dodajemy tak nieuzasadniony wpis.

Justyna Nowy wpis

Wasze ostatnie opinie nie przedstawiają Wspólny Dom Firma Zarządzająca i Administrująca Nieruchomościami w pozytywnym świetle. Czy zaszły aktualnie w tej firmie jakieś istotne zmiany, które warto z perspektywy przeznaczenia tego forum opisać? Zachęcam Was do wypowiedzi na temat tej firmy jako pracodawcy.

Warszawski Development

Firma, jesli mozna ja tak nazwac nie powinna zarzadzac zadna nieruchomoscią. Fatalna administracja, jakosc uslug ponizej krytyki, zaniedbania z kazdej strony.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Wspólny Dom Firma Zarządzająca i Administrująca Nieruchomościami? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Księgowy Wspólnot Mieszkaniowych
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Wspólny Dom Firma Zarządzająca i Administrująca Nieruchomościami - Warszawa

Wspólny Dom Firma Zarządzająca i Administrująca Nieruchomościami
  • Międzynarodowa 51 lok. 19