Opinie o Good Style Usługi Ogólnobudowlane Sońta Tobiasz w Dłutów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Good Style Usługi Ogólnobudowlane Sońta Tobiasz. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Good Style Usługi Ogólnobudowlane Sońta Tobiasz o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - demontaż, rozbiórka i burzenie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Good Style Usługi Ogólnobudowlane Sońta Tobiasz w Dłutów

RomanM.

Pan Tobiasz Sońta w 2012 roku brał udział w wykańczaniu dla mnie domu w stanie surowym pracując z ekipą swego ojca pana Jerzego. W domu robił m.in. instalacje c.o. i c.w. plus wybór i montaż kotła. Do domu o zapotrzebowaniu mocy 10kW kupił piec o mocy 22kW, co oczywiście wiązało się z wyższą ceną zakupu i użytkowania, czyli narażeniem na straty inwestora. Źle przez niego zmontowana instalacja przy kotle dawała tę samą temperaturę na podłogówkę co i na grzejniki, co już przy testach pieca spowodowało popękanie płyt podłogowych i trzaski w podłodze. Popękane płyty już po wykończeniu domu w większości naprawił jego ojciec, jednak przyczyny popękania płyt nie odkryli. Dopiero w trakcie użytkowania domu zauważyłem dużą huśtawkę temperatur kotła. Jego temperatura gwałtownie malała po uruchomieniu się pomp c.o., by potem długo się nagrzewać. Wykrycie przeze mnie problemu gorącej rury na podłogówkę i zgłoszenie tego problemu „olał” i nic na to nie zareagował. Pan Tobiasz był tak pewny swej roboty, że gdy na kolejny sezon grzewczy zaprotestowałem, że nie będę uruchamiał pieca jeśli nie wymienią rozdzielacza (czyli regulacji na podłogówkę, bo w tym wtedy upatrywałem winy problemu), to zresetował mi ustawienia pieca (że nie mogłem ponownie znaleźć ustawień dla ekogroszku, którym paliłem od wiosny). Wyregulował również podłogówkę i uznał, że to załatwia problem. Spodziewałem się, że rozwiąże w końcu problem, a on ponownie puścił gorącą wodę na podłogówkę nie mówiąc mi nic o tym fakcie i odjechał. Do końca nie przyjął do siebie wiadomości o gorącej wodzie na podłogówkę. Prawdopodobnie do tej pory nie wie, jaki podstawowy błąd popełnił (a była to źle wpięta pompa). Jak się okazało instalację robił pierwszy raz z filozofią, że wykonawca za wszystko zapłaci. Gdyby zapytał się osoby, która choć raz robiła instalacje, to by w mig poznał odpowiedź. Niestety ignoruje problem, tak jak i inwestora. Dopiero zamiana kotła na pompę ciepła przez inną ekipę zakończyła mój problem gorącej wod

Zostaw merytoryczną opinię o Good Style Usługi Ogólnobudowlane Sońta Tobiasz - Dłutów

Good Style Usługi Ogólnobudowlane Sońta Tobiasz
  • Rzemieślnicza 12