Opinie o Centrum Budowlane Tombud Plus Sp. z o.o. sp.k. w Osielsko

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Centrum Budowlane Tombud Plus Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Centrum Budowlane Tombud Plus Sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Budowlane Tombud Plus Sp. z o.o. sp.k. w Osielsko

Administrator Nowy wpis

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Kierowca Ciężarówki w Centrum Budowlane Tombud Plus Sp. z o.o. sp.k. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy. Informacje, które przekażecie mogą okazać się przydatne dla innych użytkowników.

Po wymianie załogi w firmie w 2022 r obecnie pracę oceniacie pozytywnie pod względem atmosfery, zarobków? W ofercie pracy dla kierowcy ciężarówki podano widełki 6-6,5 tyś brutto. Oprócz tego jest możliwość wyrabiania nadgodzin. Wiadomo, człowiek chce zarobić jak najwięcej, więc czy takie nadgodziny się opłacają i stawka za nie jest większa niż za normalną godzinę?

Czy pracownicy w Centrum Budowlane Tombud Plus Sp. z o.o. sp.k. dogadują się między sobą?

Ivan

To zależy z kim i gdzie z biurem się nie dogadasz bo oni tylko wydają polecenia ... Tak jak psu ... Z chłopakami ty pomożesz im oni tobie na wspólne picie vodki nie licz ,na przyjaźń szczególnie. Z prezesem różnie jego firma coś wymaga ... Z kierowniczka ... .. Prawdopodobnie przypadek że właśnie tam pracuje .. prezes pewnie miał akcje przygarnij kropka albo zniżka na podatek od osób o naturze psychopaty... I tak tam została... Jeśli planujesz pracować tam już po samym wejściu do sklepu odczujesz nie sympatyczną atmosferę która wprowadza tzw Magda ....

@Ivan

To strasznie chamskie, że aż tak się o kimś publicznie wyrażasz. Nieważne ile byś miał co do niej pretensji czy złości to niestety o Tobie źle świadczy. :( Nie szkoda Ci tak psuć sobie swojej własnej opinii? I też nie wiem czy to dobry pomysł tak z imion wskazywać, nie boisz się pozwu o pomówienia? Ale tak czy siak szczerze ciekawa jestem ile w tym co piszesz jest prawdy...

Byli pracownicy
@Zuzanna

Ale niestety to jest prawda... Nikt tu specjalnie nie pisze głupot... Pracowaliśmy i wiemy co tam się wyprawiało....

@Byli pracownicy

Prawda prawdą, to zrozumiałe, że czujecie się dotknięci. Ale tylko pytanie, co takie wypisywanie da? Chyba, że dzięki temu odczuwacie jakąś ulgę i czujecie się po prostu lepiej, to wtedy jakoś to zrozumiem

Klient
@Zuzanna

Pani Zuzanno współpracuje z tą firmą już kilka lat i Byli Pracowcy mają bezzasadne pretensję. Często nie można było znaleźć na placu magazyniera musiało interweniować biuro. Chłopacy odsyłali klientów że nie ma towaru a pracownicy biura musieli wskazać im położenie danego towaru na placu . Wymiana Załogi przyniosła rezultat. Polecam firmę do współpracy.

@Klient

Czyli mimo tak nieprofesjonalnego traktowania z ich strony wciąż Pan był tym klientem u nich? Co w takim razie wcześniej tak zachęcało do tej współpracy, skoro wykazywali taką niechęć do klientów?

Klient
@Zuzanna

Tak Pani Zuzanno bylem i jestem klientem bo jest profesjonalne podejście biura bardzo kompetentni i mili ludzie.

Zuzzanna2
@Klient

nie ma to samemu pisac sobie komentarze

Renata Nowy wpis
@Zuzzanna2

Myślisz że to ktoś z biura pisze te komentarze, czemu? Wymiana załogi co napisali to znaczy, że zwolniono wszystkich pracowników i zatrudniono nowych? Czy po prostu zmienili im stanowiska? Szukają jeszcze kogoś do pracy?

Zuzzanna2 Nowy wpis
@Renata

Jeżeli chcesz się tam zatrudnić - odpuść to sobie. Chora atmosfera przez niektóre osoby

Sylwia

A możesz powiedzieć czy to pracownik czy ktoś z kadry kierowniczej? Pytam bo zamierzam wysłać CV ale jak to kadra kierownicza to zasiałaś we mnie pewne wątpliwości czy jest się czego obawiać?

Pracownik roku
@Sylwia

Nie wysyłaj. Tam panuje chora atmosfera.

@Pracownik roku

nie marnuj swojego czasu na to nieporzumienie jakim jest tombud

Centrum Budowlane Tombud Plus Sp. z o.o. sp.k. prowadziła rekrutację na stanowisko Koordynator budowy. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Czy w Centrum Budowlane Tombud Plus Sp. z o.o. sp.k. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Pracownik roku

Dostaniesz stary worek kleju i połamana płytę sty.

Jarosław
@Pracownik roku

I to ma być nagroda? Coś cię fantazja poniosła. Nie ma żadnych benefitów dla pracowników? Mam na myśli coś poza wypłatą.

Grzegorz

Witam w odpowiedzi na post pani kierownik Magdaleny . Nie uczestniczyłem we wcześniejszym wypowiadaniu się na temat firmy Tom Bud plus. Ponieważ moje imię zostało wymienione w komentarzu więc nie widzę przeciwskazań abym się nie wypowiedział. Na początku wypowiedzi chciałbym poinformować o tym że poświeciłem firmie 6,5 roku życia. Większość zadaszeń i wiat zbudowałem własnymi rękoma w normalnym czasie pracy magazyniera. Nie pobierałem dodatkowego wynagrodzenie po 3 latach pracy zostałem kierownikiem. PILNOWAŁEM TEGO CAŁEGO BAŁAGANU. Naprawdę człowiek się starał przychodził szybciej itd. Starał się choć dosyć często słyszałem z wypowiedzi klientów o szarganiu mojej opini przez pana prezesa Arkadiusza . Człowiek niby Ok. ale robi wszystko dla pieniędzy czy pomoc biednym czy poszkodowanym czy komukolwiek bez spływającej kasy nikomu nie pomoże. Nawet moje prawo jazdy robione w tej firmie, niby jako dofinansowanie rozbiło się o wielkie kłótnie i nieporozumienia. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie zawsze otrzymywałem na czas chyba że pani kierownik zdecydowała inaczej, ale prezes potrafił zareagować w takich sytuacjach. Hurtownia jak hurtownia przemiał, za odchodzącym zawsze idzie zła opinia. Polecam w niej co niektórych handlowców i oddział AR DACH ( ludzie z pasją). Naprawdę po czasie patrząc na to wszystko szkoda szkoda czasu który tam spędziłem.Z poważaniem Grzegorz.R który nigdy źle się nie wypowiedział o TOM BUD PLUS. NIECH ŻYJE KURNIK.

Tomasz

Ivan, Sasza kimkolwiek jesteście, idźcie pisać te bzdety gdzie indziej, bo tutaj robicie problemy ludziom. Jeżeli macie coś do Pani kierownik, to mówcie to w oczy, a jeżeli odwagi brakuje, to piszcie to z jakimkolwiek szacunkiem.

Ivan

Gruba a gdzie ty byś znalazla pracę ???gdyby nie Arek??? Jest toksyczna osoba z kompleksami, ochydna z brakiem godności. Zero doświadczenia jako kierownik .... Robisz wstyd dobrej osobie co na firmę i szanuję ludzi... Mając takie zaplecze (usunięte przez administratora) Na zbity (usunięte przez administratora)i nauczyłabym się szanować ludzi....

Sasza

Gruba czas ruszyć na magazyn i pracować a nie 7 tys przytulać za naszą ciężką pracę... Otrzymałaś zloty fotel aby (usunięte przez administratora)trzymała się jak należy. Fałszywa (usunięte przez administratora) Jak coś potrzebujesz to wiesz gdzie uderzyć... Pamiętaj karma wraca....

Kochani Panowie Tomaszu, Grzegorzu, Patryku i Danielu jeśli tak bardzo interesuje Was co otrzymałam od prezesa to chętnie odpowiem osobiście :) Ale nie martwcie się jeszcze nie fotel z HDS hahaha hahaha wszystkiego najlepszego w nowym roku dzieciaczki

Sasza

Prezes co kupiłeś kierownik pod choinkę??? Fotel jeszcze większy bo (usunięte przez administratora) Rośnie a roboty (usunięte przez administratora) czy zestaw fit and git???

@Sasza

Nic nie robi tylko madruje

Ukrainiec

Sasza. Idź po kierowniczkę bo już mnie plecy bolą niech nam pomoże dźwigać.... Sasza, Juri ...idźcie po nią...

@Ukrainiec

Nic nie robi tylko kasę bierze

Śruba

Czemu pan kierownik taki zły? I czemu mojego postu już nie ma? Widocznie prawda boli, bałagan na placu jaki był taki jest szkoda słów

Sasza

Polsza... Szefie dajcie budy zimowe i niech duża kierownik pomaga nam na magazynie bo deszcz i mróz

Sasza

Zima idzie a kto będzie zliczał towar??? Kierowniku daj ciepłe rękawice i zliczaj z nami....

Sasza

Kierowniku czas ruszyć na magazyn bo już nie dajemy radę dźwigać....

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Tombud Plus Sp. z o.o. Centrum Budowlane?

Masz (usunięte przez administratora)..... Aż pot oo gaciach będzie się lał...

Rudy kot

Prezes kto będzie na magazynie jak brakuje ludzi czas aby kierownik sklepu ruszył na magazyn pracować...ruch to zdrowie...

Paląca92

Witam, byłam w hurtowni budowlanej na przyuczeniu , ale na szczescie szybko się zorientowałam że panuje tam (usunięte przez administratora)sytuacja. Szef zachowuje się tak jakby w ogóle Ciebie nie widział, ma Cię dosłownie w nosie jako nowego pracownika, Pani kierownik po przyjściu do pracy także nie zainteresowała się Twoja osoba bo ważniejsza była kawa z jakimś klientem i gadanie o (usunięte przez administratora), dziewczyna która mi to wszystko tłumaczyła robiła to strasznie chaotycznie , no niestety nie nadaje się do tłumaczenia komuś pracy. Chciałam wyjść na przerwę, zapalić zjeść coś, no bo w końcu żyjemy w XXI wieku i przerwa powinna być, niestety jadłam na szybko pod biurkiem gdzie pracownicy poszli na zaplecze z panią kierownik zrobić sobie przerwę, żeby zapalić to musiałam niestety się ponizyc i prosić o pozwolenie , nie wspomnę o toalecie. Ostrzegam wszystkim przed rozpoczęciem pracy tam bo to chora firma. Nie wiem jak można dac sobie tak pomiatac sobą, ja zrezygnowałam od razu.

kamila
@Paląca92

a na jakie stanowisko sie dostalas bo odezwali się właśnie do mnie ale nie wiem czy warto tracić czas..

Anon
@Paląca92

Potwierdzam to co napisałaś. Tez byłam chwilę na takim przyuczeniu ale szybko zrezygnowałam.

admin

Czy łatwo jest się dostać do pracy w firmie Tombud Plus Sp. z o.o. Centrum Budowlane ? Jak wyglądają etapy rekrutacji? Czekamy na Twój komentarz!

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Budowlane Tombud Plus Sp. z o.o. sp.k. - Osielsko

• Jak się pracuje w Centrum Budowlane Tombud Plus Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Budowlane Tombud Plus Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Budowlane Tombud Plus Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum Budowlane Tombud Plus Sp. z o.o. sp.k.
1.4/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Kolonijna 2
    86-031 Osielsko

Centrum Budowlane Tombud Plus Sp. z o.o. sp.k.