Opinie o Nordkalk Sp. z o.o. Zakład Miedzianka w Piekoszów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Nordkalk Sp. z o.o. Zakład Miedzianka. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Nordkalk Sp. z o.o. Zakład Miedzianka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nordkalk Sp. z o.o. Zakład Miedzianka w Piekoszów

Jazwica

Nie polecam tego zakladu... kierownictwo zarania po (usunięte przez administratora)miesiecznie ... A zwykly pracownik na ciezkim sprzecie 2700zl i po 100 wagonow laduje sie jeszcze wazyc trzeba zeby nie przesypac... wagi nie skalibrowane ladujesz w caly swiat pozniej wojna i darcie ze wagon przesypany i nie ma jak odsypac !!! Uciekac z tej firmy !!! Ja odeszlem na jazwice normalna firma i kompetentni mistrzowi krorzy zawsze ci pomoga !!!!

Malogoszcz

Ludzie 2500zl na proukcki na lopacie jade... tye sie zarobi !!! Ale pani na wadze tez ma minimalna to po co tu ze studiami przychodzic ????

@Malogoszcz

Pani na wadze już nie pracuje tam od miesiąca. Pozdrawiam ????

ROMANO

Wczesniej jeszcze jak ladowala firma Nordkalk to zaladunki szly sprawnie i tonarz sie zgadzal na patalni ... A teraz to laduje firma podwykonawcza ciagle brak ladowarki jak nie przesypie to przeladuje i hamstwo pana z ladowarki libher nr 10.

Ktoś

Żenada, nie dbają o pracownika, niedługo nikt tam nie będzie chciał pracować za takie marne grosze, jeszcze na zmiany w tym nocne, sytuacja na rynku pracy zmienia się dynamicznie na korzyść pracownika ale zarząd nie "zdaje" sobie z tego sprawy...

Urszula
@Ktoś

Wysokość wynagrodzenia to oczywiście kwestia uzależniona od indywidualnych potrzeb, ale rozumieć, że dla Ciebie te osiągane w Nordkalk, może być zbyt niskie. A co, jeśli chodzi o benefity pozapłacowe? Może one w jakiś sposób rekompensują te inne braki?

@Urszula

Jakie benefity ??? Barburke zaplaccie !!!!

Taktak
@Urszula

Benefity pozapłacowe hahaha dobre sobie, czyli jakie? Konserwy?

Nordkalk Sp. z o.o. Zakład Miedzianka prowadziła rekrutację na stanowisko Płatny staż w Dziale Utrzymania Ruchu. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Galezice

Polowa pracownikow Nordkalku robi juz na Jazwicy taka zagraniczna firma .... Na kopalni na Ladowarce nikt nie chce pracowac 5 wozidel na starcie masz okolo 120 trzeba wrzucic ????

Galezice

Marcin Wrobel i jego zmiana ktora laduje w przerwe wagony !!! Taki zaklad ze nawet przerwy nie maja !! Scigaja sie ktora zmiana ile zaladuje !!!! To jest firma w ktorej przerwy nie ma ??? Ludzie !!!

Robert

(usunięte przez administratora)Główna siedziba w Finladndii wynajęcia sobie firmę europejską która szuka oszczędności na całym zakładzie, sterroryzowali pracowników, sprawdzają kamery,mierzą czas załadunku wozideł ,założyli odzielne GPS na ladowarkach I wozidłach, stoisz 10 min I już problem. Odpalasz ładowarkę o godz 6 rano o 14 gasisz wyciągają ci wszystkie postoje w czasie dniówki I ciągle problemy.Na zaladunkach zawsze były 3 ładowarki A teraz są 2. Ładuje się po 400 tirów na 8h na dodatek trzeba jeszcze odbierać stożki na zakładzie. Jest tam bardzo ciężko i zła atmosfera pracy, ludzie się zwalniają. Można zapytać się kierowców tirów jakie mają zdanie na ten temat. Nie polecam. Jedyny porządny mistrz zakładu to Zaręba który jest za pracownikami i zna trud tej pracy.

Dziki dzik
@Robert

(usunięte przez administratora)najlepszy miszcz ????

Polichno 45

Jedyny zaklad w ktorym pracuje sie w przerwe.. Wagony laduja ... scigaja sie ktora zmiana wiecej zaladuje... Budpoll wyscig szczurow z kursa maja juz tam nie chce nikt pracowac .. ukraincow sciagaja ...

Kierowca

Byłem dziś na nordkalk miedzianka wjechalem o 9.00 wyjechałem o 13 .00 Tak firma szybko ładuje.. ..

(usunięte przez administratora) na stanowisku na produkcji musisz być gdy zaczynasz o 6 rano to 5.4O już u mistrza .. . Nie idźcie tam nigdy..

(usunięte przez administratora) firma 25OO zł na rękę pod skalą. Dostajesz 5 wozidel i napierdala się ponad sto trzeba załadować. .. jeszcze finy przyjezdzajo i szukają oszczędności. ... śmiech na sali... (usunięte przez administratora) ostatnio chciał zwolnić pracownika ze paska na kasku nie miał zapietego śmiech na sali.... (usunięte przez administratora) Nie idźcie tam nigdy (usunięte przez administratora) zakład z mistrzami

Elżbieta

Firma Nordkalk aktywnie poszukuje pracowników do firmy, a więcej szczegółów na temat rekrutacji można znaleźć tutaj -http://www.nordkalk.pl/kontakt/rekrutacja/ Chciałabym się spytać w związku z tym, jakie warunki oferuje firma Nordkalk? Jaka jest forma zatrudnienia i na co można liczyć na początku współpracy? Nie zostało to uwzględnione na stronie internetowej, a jest to niewątpliwie bardzo ważna kwestia.

Waluuu
@Elżbieta

Witam serdecznie wszystkich :) dzisiaj bylem na rozmowie o prace jako operator ładowarki jednonaczyniowej kl1 .zaproponowano mi 3500 brutto czyli 2500 na reke :) smiech na sali...gadka looo jaka to dobra finska firma itp itd....szkoda aplikowac i tracic czasu...

Raczek

Dla mnie kumoterstwo, fałszywi ludzie (biuro), (usunięte przez administratora)niekompetentni, zlecajacy bezsensownie zadania (biuro), (usunięte przez administratora) a (usunięte przez administratora)robi czyli zadna nowosc i chwala sie ze rodziny cenia pikniki urzadzaja rodzinne wyprawki dla dzieciakow a kobiety z malymi dziecmi na bruk leca...eh

don

taa zarobki operatora wa 600 w czterobrygadówce świątek piatek czy Niedziela a wyplaty 2400 i teraz nie chca jeszcze dać nic barbórki

Mistrz

Witam wszystkich i pozdrawiam szczególnie produkcję miło było ?????????

jetpilot

Witam! Ile można tam zarobić jak wygląda atmosfera w pracy. Zastanawiam się czy się tam nie zatrudnić.

Szkoda gadać co tam się dzieje .Niekompetentni kierownicy. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Nordkalk Sp. z o.o. Zakład Miedzianka - Piekoszów

• Jak się pracuje w Nordkalk Sp. z o.o. Zakład Miedzianka?

Zobacz opinie na temat firmy Nordkalk Sp. z o.o. Zakład Miedzianka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nordkalk Sp. z o.o. Zakład Miedzianka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nordkalk Sp. z o.o. Zakład Miedzianka
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.

Nordkalk Sp. z o.o. Zakład Miedzianka