Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o "DPJ" Jakubowski Sp. j.

Pracowałeś w firmie "DPJ" Jakubowski Sp. j. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
pracownik - 2013-11-23 19:54:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
pracuje u (usunięte przez administratora) juz kilka lat pensja zawsze na czas wlasciciel troche nerwowy ale wlascicielka super kobieta
zdjecie uzytkownika
bikston - 2015-03-06 15:04:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pracuje w DPJ już troszkę , niema co narzekać. Atmosfera w pracy jest ok wypłata na czas.

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie "DPJ" Jakubowski Sp. j.!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "DPJ" Jakubowski Sp. j.

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: