"DPJ" Jakubowski Sp. j.

Piekoszów

Opinie o "DPJ" Jakubowski Sp. j.

pracownik 2013-11-23 19:54
pracuje u (usunięte przez administratora) juz kilka lat pensja zawsze na czas wlasciciel troche nerwowy ale wlascicielka super kobieta
bikston 2015-03-06 15:04
Pracuje w DPJ już troszkę , niema co narzekać. Atmosfera w pracy jest ok wypłata na czas.
pracownik 2016-11-15 16:39
Polecam wszytkim pensja na czas wypłata dobra atmosfera super. Polecam PS Firma szuka pracowników na stanowisko kierowcy
szybki 2016-11-22 16:37
Pracuje w firmie dopiero cztery miesiące i jest ok.
byly pracownik 2016-12-11 19:31
Witam widzę ze sam pracodawca sobie wystawia komentarze same superlatywy ale niestety rzeczywistość jest inna ,usunięte komentarze e transport gdzie wszystko było opisane zgodnie z prawda -firma nie godna polecenia traktuje pracowników jak rzecz nerwowa atmosfera ,nie da się dogadać z pracodawca z PJ.pzdr.
doksi 2017-01-19 14:38
Jestem pracownikiem od grudnia i nie zgodzę się z poprzednikiem który pisze że jest nerwowa atmosfera, chyba nigdzie więcej ta osoba nie pracowała. Zobaczyła by jak jest gdzie indziej, a tu w miarę jest wszystko uporządkowane i wiadomo co ma się robić. Polecam
Zostaw swoją opinię o "DPJ" Jakubowski Sp. j. - Piekoszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "DPJ" Jakubowski Sp. j.