Opinie o "ZIEM-BUD" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie "ZIEM-BUD" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w "ZIEM-BUD" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów izolacyjnych i uszczelniających

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "ZIEM-BUD" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Łódź

Cyganek

Ziem bud co można powiedzieć o tej firmie !!!!!(usunięte przez administratora)na godziny jak tylko mogą jeżeli nie przypilnujesz swoich godzin to na koniec miesiąca nie będzie się zgadzało , za dojazd z budowy na bazę wogole nie płacą czyli kończysz o 17 na bazie jestes o 17 40 więc jesteś 40 min w plecy , wszyscy kierowcy bez wyjątku muszą układać kostkę krawężniki grabić ziemię to samo tyczy się operatorów koparek ,nie masz uprawnień na przyczepkę ?!! Nie ma problemu i tak będziesz woził koparkę ,nie planuj sobie dnia z żoną bo i tak nie wiadomo o której skończysz ,o sobotacha mówią Ci w piątek o 17 ????????????roboty nie polecam . A jeśli chodzi o szefostwo chcesz wyjść godzinę wcześniej z pracy to Ci odpowiedzą nie ma problemu ale jutro już nie przychodzisz do roboty szantaż ogólnie odnoszą się bardzo chamsko do pracowników wogole ich nie traktują poważnie a tak naprawdę dzięki komu oni mają pieniądze ? Dzięki ludzia którzy zapierdala......ja od rana do wieczora

Oblany
@Cyganek

To prawda !!!!! Nadgodziny nie sa wyplacane zgodnie z kodeksem pracy tylko ilosc godzin razy stawka, zadnych 50 czy 100% kto tocwidzial w dzisiejszych czasach !!!! Zascianek i zacofanie. Nigdy wincej pracy u (usunięte przez administratora) !!!!!!

Operus Nowy wpis
@Oblany

Cipcioszki. Przychodzita na zozmowę i nie macie pojęcie o czym rozmawiacie. Troszkę gorzałki poleją na och jak innym pracownikom w gardło i wszystko wygląda ok. Wybierz tylko z tej gadki to co istotne. I się okaże że to ci przedstawili na rozmowie wstępnej. Jet prawdą. Jak jest robota to żeś biały bambol. A jak nie mam to jesteś piąte koło u wozu.

Operus Nowy wpis

Co można powiedzieć o firmie. Podejście do pracownika się zaczyna zmieniać. Ale nadal jest tylko dla bardzo silnych psychicznie. Oraz co ich ujemności są na tym samym poziomie co AMERYKANÓW. Co naj ważniejsze dla ludzi co lubią robić na grosze. Moja porada w Biedzie zarobisz więcej i upust na zakupy dostaniecie. Decyzja należy do ciebie...

Parcuje w firmie Ziem-Bud od wielu lat., nie jest może idealnie ale powyższe opinie i prostackie oczernianie firmy jest bezpodstawne.

Renata Nowy wpis
@Nowy

Cześć, skoro pracujesz w Ziem-Budzie od wielu lat to mam przez to rozumieć, że można liczyć na stabilne zatrudnienie gdy ktoś jest dobrym pracownikiem? Jeśli tak to super :) Wspomniałeś, że nie jest może idealnie.. co w takim razie zmieniłbyś konkretnie w firmie?

Antek Nowy wpis

@nowy będę wdzięczny jeśli napiszesz o firmie pare słów

Czy kandydat na stanowisko Monter instalacji sanitarnych, zgrzewacz, wodociągi, kanaliz w firmie "ZIEM-BUD" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Karakan

A druga sprawa nie masz odwagi przyjść i powiedzieć mi to w oczy ? Bo co ? miękka fryta jesteś zapraszam zabawimy się a nie ukrywasz się pod wpisami jako pracownik

Kamil

Coooo zazdrościsz mi umiejętności na koparce ? Bo Ty się nadajesz do pchania karuzeli a nie do prowadzenia firmy jakoś nigdy nie usłyszałem od chłopaków z którymi pracowałem że coś źle robiłem zawsze byli zadowoleni z mojej pracy a Ciebie poprostu bolało i boli że byłem zajebistym pracownikiem i potwierdzi to każdy kto pracuje w ziem bud pozdrawiam karakan :-)

Kamil

Ziem bud spotkamy się w sądzie pracy za bezpodstawne zwolnienie pracownika bez okresu wypowiedzenia potraktowali mnie jak śmiecia tłumaczeniem pana szefa Łukasza było uwaga cytuje ( przejazd na czerwonym świetle ) ????????????????????????????????nie ważne że masz umowę o pracę hmmmm co można zrobić z taka umowa ? Tyłek sobie podetrzeć normalnie agencja pracy dzisiaj jesteś jutro Cię nie ma powodzenia życzę wszystkim pracownikom którzy tam pracują i odradzam przyjmowania się do tej firmy chcesz robić jak wół ? Marzysz o tym żeby tyrać za 5 osób ? Ziem bud stoi otworem dla takich (usunięte przez administratora) Szkoda pisać i gadać jednym słowem dramat ... Jeszcze jedno panie Łukaszu i panie Michale za załatwianie potrzeb fizjologicznych pod balkonem na danym osiedlu w Łodzi grozi kara grzywny także radził bym wam zadzwonić do firmy toi toi która zapewni nam pracownika czysta pachnąca toaletę na budowie a nie balkony wykopane rowy krzaki bądź drzewa

Leprrrr
@Kamil

Zapomniałeś dodać, że regularnie ćpałeś i piłeś wódę w pracy karakanie. Byłeś mistrzem w opierdzielaniu się w robocie i cała reszta na ciebie zapieprzała. A operator z ciebie jak z koziej (usunięte przez administratora) trąba!!!! Weź się lepiej za młócenie trawy bo w tym jesteś (usunięte przez administratora) Strach było z tobą robić! To wieczne plucie na firmę to jedno ale donoszenie na kumpli to (usunięte przez administratora) Co z ciebie za człowiek? Cała nasza załoga odetchnęła z ulgą że cię wreszcie spuścili. Kible są zawsze na budowie, przecież waliłeś tam często gandzie. Nikt za tobą nie będzie tęsknił pokurczu! Acha....pozdrów Cyganka i te wszystkie wymyślone przez ciebie pracowite osobistości do wypisywania bredni!!!!!

Trick

Jak wygląda atmosfera w pracy i czy trzeba zostawac po godz

Stef
@Trick

Trzeba, o sobotach pracujacych dowiadujesz sie w piatek o 17 poczym po paru dniach pod pretekstem zepsutej maszyny dniowka jest ucinana. Nadgodziny tak jak wyzej niezgodne z kodeksem pracy i ucinane bezprawnie np o czas dojazdu na teren budowy z bazy firmy.

Romek

Firma nie zapewnia ochrony przed koronawirusem brak rekawiczek cierp nie mogl przepalic kosztow. Na szczescie jest sanepind ktury obiecal zajac sie sprawom.

@Zainteresowany dostałeś już może jakieś informacje?

@Paweł

Jakis czas temu zadzwonilem pod podany nr.w ogloszeniu najprawdopodobniej telefon odebral sam prezes(usunięte przez administratora) i w sumie rozmowa przebiegala ok az do momentu gdy zostalo mi powiedziane ze operator powinien rowniez wychodzic i pomagac innym pracownikom wykonywac ich prace.. Wydaje mi sie choc moge sie mylic :) ze nie po to czlowiek placi za uprawnienia zeby wykonywac dodatkowa prace..nawiaze do kierowcy ktory nosil krawężniki. Dodatkowo wysluchawszy ludzi(innych operatorow łódzkich firm) na temat tego pana strasznie sie zniechecilem i po dzis dzien nie stawilem sie na rozmowie. Moze wypowie sie ktos na ten temat kto aktualnie tam pracuje to bardzo ulatwilo by ocene.

Driver

DRAMAT! Na stanowisku kierowca to robi sie wszystko tylko nie kierowanie pojazdem! Noszenie kraweznikow, ukladanie kostki czy kopanie rowow to norma! Kierowca to jedynie dodatek! Szefostwo z brakiem podstaw kultury, nie mowiac juz o wiedzy zerowej na temat wykonastwa byle tanij i byle sie nikt nie przyczepil

Licho

(usunięte przez administratora) Pensje co prawda zawsze na czas ale godziny uciete wg widzimisie. Nadgodziny niezgodne z KP.(usunięte przez administratora)

@Licho

Wiadomo cos na temat pracy operatorow w tej firmie? Pytam poniewaz zostalem zaproszony na rozmowe.

@licho a ile tak można zarobić ? Najniższa krajowa czy coś więcej? W weekendy trzeba pracować ? Pozdrawiam

@Ania

Zarobić można nie najgorzej to fakt - dlatego pozwalaja sobie na uciacie a to 100 a to 200, bo wiedza ze czlowiek machnie reka. Ale wysluchiwanie starego taksowkarza (wlasciciel bez szkoly) i jego bełkotu nie jest warte zadnych pieniedzy.

@Ania

A co do wyplat to wyzej niz najnizsza krajowa, ale to dzieki nadgodzina wyplacalym po zwyklej stawce - niezgodnie z kp. W soboty sie pracuje po zwyklej stawce z czesto uwalonymi godzinami. Ciesze sie ze moglem pomoc.

były

Jeżeli chcesz być w tej firmie firmie kierowcą operatorem koparki i do szpadla to zapraszam

@były

A co ty były skończyłeś sorbone ja pomagam swoim kolegom i jakos korona mi z głowy nie spadła.

POZYTYWNIE NAstawiona

ŻYCZĘ. TEJ FIRMIE ,ABY LEPIEJ TRAKTOWAŁA LUDZI ZA UMIEJĘTNOŚCI A NIE ,KILOMETRY DO PRACY . POWODZENIA W SZUKANIU NOWYCH NAIWNYCH

@POZYTYWNIE NAstawiona

Tak mówią o firmie słabe ogniwa które nam prawdziwym pracownikom przeszkadzają w pracy.

Odważny

Witam wszystkich firma Ziem-Bud to jak film "Oszukać Przeznaczenie" rozmowa o prace wszystko ładnie pięknie ale w praktyce to katastrofa, horror. Nikomu nie polecam takiego pracodawcy!!! Zarobki bardzo słabe!!! chyba ze dobrze podpierdalasz szefowi.

@Odważny

Odważny widać że oszukałeś przeznaczenie ale rozumu Ci to nie dodało. Placzmy nad swoim losem i obwiniajmy o to innych= dewiza większości Polaków.

atlas

Firma Ziem Bud dla ludzi o mocnych nerwach. Właściciel i jego dwóch synów to osoby tak nie kompetentne że nie dał bym im nawet stonki pod opiekę. Powinni sadzić buraki bo tam jest ich miejsce. Spawacze i operatorzy omijajcie ich z daleka.

@atlas

Atlas i były weźcie się za rączki i do parku w kszaki udawać zajączki .Tak piszą o firmie Ci super pracownicy co im (usunięte przez administratora) wyszło bokiem ????????????

Znany

Nie polecam tej firmy, brak szacunku do ludzi. Moze i wypłaty są na czas ale robia ludzi na godzinach. Minus za obcinanie godzin, podejscie do ludzi i nie raz za zbyt dlugi czas pracy. Kto to widział prwcowac do 23 lub do 2 w nocy i na 7 znowu do pracy. Gruba przesada

@Znany

Jak liczysz sobie godziny będąc w domu to tak jest. NAWET DEDAL TAKIM RACHUNKOM NIE PODOŁAŁ.

Sławomir

@Znany, czy Ziem-Bud Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe zapewnia swoim pracownikom pakiet socjalny? Jeśli tak, to co go obejmuje? A może pracodawca zapewnia wam pozapłacowe benefity? Na przykład poprzez dofinansowanie na dojazdy do pracy.

Znany
@Sławomir

Nic na ten temat nie wiem , zeby coś takiego było.

@Sławomir

W Ziem budzie mamy wszystko zapewnione co potrzeba do pracy.

Patriota

Panowie chciałoby się dużo zjeść ale robota gdzieś. Fajnie posiedzieć jest a później psioczyc na wszystkich jak to w Ziem budzie (usunięte przez administratora) jest. A najlepsze z tego wszystkiego są wypowiedzi Żon byłych pracowników to jakaś paranoja która wynika że słabej psychiki przeciwnika. Pisze się totalne bzdury o firmie która posiada swoje zasady a każdy chciałby wprowadzać swoje rządy. Pozdrawiam wszystkich którym się nie udało.

Zostaw merytoryczną opinię o "ZIEM-BUD" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Łódź

• Jak się pracuje w "ZIEM-BUD" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy "ZIEM-BUD" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "ZIEM-BUD" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

"ZIEM-BUD" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
  • 31